Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

prosto mi se ne prelazi na drugu temu :D Pisacu detaljnije tamo, al ukratko smo ok, beba siki dobro, pa bljucka pa kaki pa u krug, nocas nas bas izmucila. Juce smo proslavili S rodjendan, dekorisala tortu i imali goste, S uzivala. L smo zaboravli da donesemo kad je bilo duvanje svecica :D

poz za sve i drzim fige da prodje brzo i sto bezbolnije :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedino taj pun mjesec moze da nas rastjera :P Hahah :D Ako , ako , sad kad krene bice kao i prosli put. Bas kao kokice samo jedna za drugom. Ja sutra ujutro idem kod dr na pregled, pa cemo da vidimo sta ce doca da kaze. :D Ako ne rodim do sutra naravno :D 
Mi doruckovali , sad odosmo malo u setnjicu :) 
Mahanje stomacicima :baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja spakovala torbu, sredila cica macu i danas svrljam sa djecom u zoloskom vrtu :D

Ima da se nahodam :D

Vi opet o nekom sexu :huh:

Volem sex i rado ga se sjetim :P :D :P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lady svaka cast, ti si i goste imala vec :D ja ne mogu od rane ni da sedim ni da stojim duze od pola sata

LadyN i mica 82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li Mice ? Nema je od sinoc se nije cekovala :D 

 

Tu sam. Skitala malo sa detetom u park i sad konačno stigli kući. Ja u utorak idem na CTG i UZ.

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li Mice ? Nema je od sinoc se nije cekovala :D 

 

Tu sam. Skitala malo sa detetom u park i sad konačno stigli kući. Ja u utorak idem na CTG i UZ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma nema seksa, mi to samo pominjemo malo :)

tu sam i ja... Ja jos nisam sredila nista :) zezam se,zezam, moram zamoliti svoju polovinu drugu :) trimerom a ne znam kad brijacem uopste, joj, to ce sve da mi se iziritira sad... Cekacu jos za brijac... A sto se tice drugih gospodjica dlacica to nesto nikako lepo da krene rasti, bila pre jedno 3 ned. Tako nekako, tek kao u najavi krecu, ma moram i to zakazati...

septembar26 i mica 82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lady svaka cast, ti si i goste imala vec :D ja ne mogu od rane ni da sedim ni da stojim duze od pola sata

malo se zabrinem koliko mi je ok. al pokusavam da usporim, ne dizem S, danas sam spremala nesto malo oko rucka, moja mama je otisla, nas cetvoro smo sami. Evo bebica pored mene, stucka. Nocas nas malo zezala, tj mene, podelili smo dezurstva oko dece. Ali siki bas lepo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lady jel tebi nije radjena epiziotomija, nemas ranu dole? Svaka cast, uzivajte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U prvoj jeste, sad nije ali sam malo popucala. Izletele je beba brzinski... 5-6 uboda sam upamtila, ne znam jel to svaki sav, ali jedan me bolucka, al ipak je drugacije nego epiziotomija.
Ali evo stizu hormoni :( 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

   Evo da se i ja javim posle duze vremena. Nije me dugo bilo  jer sam 20. maja, posle redovne kontrole, zadrzana u bolnici. Gde sam bila sve do porodjaja 27.jula. moralo je tako biti zbog dijagnoze placenta previa kompleta centralna. Bilo je tesko, dugo je trajalo ali na kraju se isplatilo. Porodjena sam carskim rezom u 35. nedelji., ranije nego sto je planirano. Medjutim moj nemirko nije mogao da ceka, na rodjenju smo imali 2.640g i 48cm. Bio je nekoliko dana na neonatologiji, zbog ubrzanog disanja. Sad je i to iza nas. Kod kuce smo, sikimo, pajkimo i mazimo se. Pozdrav za sve!

mica 82, Milen@, LadyN i 12 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lulu, cestitam na malisanu, nek vam je ziv i zdrav:wub:. Svaka cast nemirku i tebi na istrajnosti i strpljenju:baby:, uzivajte sada, zasluzili ste!!!!

lulu. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Čestitam lulu.:baby:

Izmenjeno od strane mica 82
lulu. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro! Kako ste žene? Ja uspela noćas fino da odspavam, tako da sam jutros ustala kao vampir. Od porođaja nema ni danas ništa, tako da mi nema druge ne goda čekam pun mesec. :P

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke lulu :) 
 

Mico isti slucaj i kod mene, ustala kao vampir :D Probudila me glad :D Vec sam doruckovala i sad dosla malo na forum da vidim kako ste , pa se ode spremiti i polako setnjica do dr :)  Da vidimo sta ce dr da kaze kad bi bebica mogla da odluci da se upoznamo :)   Kako ste vi ostale , kako stomacici ? Ima li koja da ce preko reda , kad vec Mica i ja zabusavamo ovako javno:D 

mica 82 i lulu. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas dve idemo do samog kraja. Možda ipak 16-ti bude naš dan!:D

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nas dve idemo do samog kraja. Možda ipak 16-ti bude naš dan!:D

Heheh e to bi bilo fora Mico  :D  Pa da prepustimo tron drugima :D 

mica 82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnicice. :wub: Vidim da ste jos sve 2u 1. :D Ja krenula sa dragim da sredi licnu kartu a kao vestica sam. Ubili me grcevi u nogama i levoj strani guze noćas. Dzabe mi megnezijum sto pijem. :(

septembar26 i mica 82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lulu cestitam :wub::wub::wub:

jesam li ja jedina koja se raspekmezila na pomisao male slatke mirisljave bebe u narucju?... :)

mene ubi gorusica juce, jedva da sam nesto calabrcnula, i blejala sam budna do 2. reko bombe da padaju, ja odo u krevet vala pa nek se i ispovracam.

ja juce sredila svasta nesto od garderobe, konacno pobacala neke stvari koje nisu ni za brisanje podova, a kamoli za decu. (nasla sam neke stvari koje tu toliko minijaturne da to nije normalno :D , ova mladja je bila mrvica, nasla sam bodic br. 42 )    

nadobijala sam svasta vala a ko hrcak sam, i mm i ja samo skupljamo. a i za bebca sam popeglala i sklopila, cak i mesto u ormanu napravila... :D  bilo je krajnje vreme :D 

danas popodne bih trebala da odem do dz-a na ctg...

pridruzujem se vampirima ali ov ovde je ne naspavana :D 

 

Kikiriki i mica 82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lulu cestitam, drago mi je da ste dobro :babymommy:

Lady to sam cula od cimerke iz bolnice, da je manje boli sada kad je popucala sama, nego prosli put kada su joj radili epiziotomiju. A ja se nekako vise plasim pucanja.

lulu. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

maki, manje boli ukoliko je pucanje malecko, jel'. I da nema potrebe za sivenjem. Itekako je lakse :) 

 

MIlena, ubaci i kalcijum, mene je radilo  :D 

Izmenjeno od strane andjelita
MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Helloooo zene , ja da se javim :D Dosla sa kontrole , kaze dr da necu jos :D 

Beba gura glavicom ,otvaram se polako, al kad ce da izadje jos ne znamo. Inace termin po dabl-u mi je 16.8 , po UZ beba je veca za sedmicu i nesto , a sad ako cemo po zadnjoj mens.kaze termin je 21.08. Pa nece cak mozda do tada. Sad ispadoh kao luda , termina iha-hoj :D A ja sam kao tenk, pucam po savovima od strija , stomak mi kao lubenica, vrijeme mi je mislim :D  Bojim se i za tezinu, pa u 33 nedelji smo imali 2.5 kg , pa bicemo veliki , a sad nas ne mjere , to ce valjda kad nas prime u bolnicu. I tako drage moje , meni ostaje da cekam samo. Al neka stara sestra sad kod dr mi prica tako i smije se , kaze nista to ne znaci , ti mozes veceras krenuti za bolnicu, to se nikad ne zna. Mi samo nagadjamo , a kad ce stvarno to kaze vidjeces :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.