Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

strijice mi se spojavile malo sa desne strane... :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sacekaj, kontam, pa posle natenane. Sad ti nije vreme za zapocinjanje :) 

gde ostala ekipa, ima li prinova? bas je uzbudljivo :wub:

septembar26, zeklica i mica 82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam jos uvek tu. CTG je ok, nema kontrakcija. Jutros sam imala lazne. 16-og opet na kontrolu.

septembar26 i zeklica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma daj, zajebavas me!

Cestitam,i ne verujem :D

jel zezas?

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zeklice, ako te nista ne boli... mada, pitanje je kada ces imati vremena da odes. nije u pitanju imati vremena, vec organizacija. racunaj da nisi nizasta prvih mesec, mesec i po-dva posle porodjaja.

zeklica i septembar26 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super MakiJana. Cestitke od nas i ljubi bebca. 

Nadam se da cu i ja sutra eventualno prekosutra prepustiti prvo mesto.:P

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

heej, cestitaaam, nema kod tebe cile- mile :)

supeer, pisi kad stignes, ljubi bebca :)

kod mene jos ni naznake...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze zene, ja bih brzo da se sklonim sa prvog mesta :D onda Mica za mnom, pa onda ove dve sto biraju datume:P

eto i tebi se ispunila zelja :) sta kazes mica sledeca? :)

 

 

 

septembar26 i mica 82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

iju, kad pre? Zezas? :D cestitke, pisi kad stignes :wub:

p.s. Frka mi jeee

Izmenjeno od strane LadyN
septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene? preporuka za spavACICU?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam devojke :baby::babycrib:Sad mazenje i uzivanje sa bebironima <3.

Mene zezao forum par dana. Bar sam to iskoristila da napravim salatu od cvekle danas. A kao, trebala bi na Urogestanu da mirujem. Luda zena skroz. Da me vezu, odvezala bih se nekako. Osećam se tesko ali sta da radim kad nemam mira ni 5 min. Moram sutra da zakazem UZ i pregled,taman da proverim KS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam devojke :baby::babycrib:Sad mazenje i uzivanje sa bebironima <3.

Mene zezao forum par dana. Bar sam to iskoristila da napravim salatu od cvekle danas. A kao, trebala bi na Urogestanu da mirujem. Luda zena skroz. Da me vezu, odvezala bih se nekako. Osećam se tesko ali sta da radim kad nemam mira ni 5 min. Moram sutra da zakazem UZ i pregled,taman da proverim KS.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa MakiJana , cestitke, cestitke , nadam se da je sve proslo sto lakse i sto bolje. :wub: Uzivaj sa bebicom, i javi se kad mognes. Ti si bas bila brza , odmah za Reinom. :) Sad Mica numero uno :D 
Septembar je inace jos tu i jos smo 2 u 1 . Danas nam je bila slava , pa me zato nije bilo na forumu. Al evo sad dodjoh kuci i da vidim kako ste mi vi sta ima novo , kad ono suprajs :D Moja bebica mi je ispunila zelju , proslavili smo , sad koji god dan hoce ja sam za :D Pa i vrijeme je da se upoznamo nas dve. Inace ja se osjecam super , kao da do termina imam jos mjesec i po , a ne 7 dana :) Krecem se non-stop, spavam super , ne boli me , nemam cak ni ono ziganje od juce. Jedino sto sam poteska , ali kg cine svoje. 

LadyN, zeklica, mica 82 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki Jana cestitkeee ♡

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki Jana, cestitke, da ste zivi i zdravi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

strijice mi se spojavile malo sa desne strane... :'(

Meni se pojavile sa prvom sedmicom u 9 mjesecu , i od tad pucam po savovima, vise ih i ne brojim svaki dan su vece i ima ih vise. Ali samo po dnu stomaka i neka po ledjima. Noge i guza su postedjeni sto je kao za utjehu. Al znam da kad zagrlim bebicu , ima da me zaboli uho za sve strije ovog svijeta. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Makijana,cestitam! :-) Sve nas iznenadi;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde, check in. Jos smo 2 u 1, tek u 3 sam zaspala, vodim pregovore sa bebom da bude unutra do subote popodne :)

septembar26 i mica 82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takodje check in i od mene. Sinoc me uhvatio neko zlo , kao stomacni virus , povracanje , trckanje na wc, bolio me stomak. Jutros isto malo , al sad sam doruckovala i bolje sam . Ima li ostalih ? :) 

 

LadyN i mica 82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam uzas od jucer :unsure: Pricala sa rodicom koja ima djecaka i djevojcicu i rece mi da je musko mnogo teze i bolnije roditi (tako da Snjeguljice i ostale mame koje ste rodile i jedno i drugo molim komentar na ovo).

Onda "pogledala se" dole i cini mi se kao da sam se malo otvorila, izgleda posve cudno :ph34r:

Sinoc sanjam opet lude snove, kao poradjam se, blizankinje. Jednu rodila sve ok, drugu rodila i vratila je ponovo u sebe, bila kao positna, pa je opet rodila, al nesto je lupilo pa su joj bile male sanse da prezivi :(

Vazem se jutros, za 2sedmice smrsala 100grama :babycrib:

Danas kontrola kod babice, kujemo plan za porodjaj. Morat cu traziti da me pogleda dole :wacko:

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama mazo i ja sanjam neke glupe snove cesto ,nikakve veze nemaju al valjda je tako , hormoni ili sta vec u kombinaciji sa nesanicom i onda te tako skrsi san i cijeli dan si nikakav. Ne mozes sebi doci. Bitno samo da sebi kazes da je to sve plod nase maste i ne misli o tom uopste.;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.