Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Septembar to te beba tuce, vrsi pritisak na grlic, tako je i meni kada me lupa, ali tada osetis da bebac mrda. Meni kada naidje kontrakcija, beba se umiri skroz i kada popusti, onda on opet mrda. Andjo znaci nista od skorog porodjaja? Jel ti gledala grlic?

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kao da ti treba ctg ako krene :D mislim ja sam imala 1. avg i sad imam zakazan 13. prvo mi bilo daleko al glupost, ako krene krece nevezano za ctg :D a dr nije u fazonu pregledanja dole bez potrebe. 

Reina se ne javlja, ona garant jede ljuto i ide stepenicama da beba izadje danas :D ostale metode ne spominjem :D

MakiJana i zeklica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oooo bravo,jovana, nek si se ti raspisala,ja volim da te citam;-) super sto je bilo sve mnooooogo bolje tj neuporedivo bolje nego proslog puta;-)
Odmaraj, uzivaj sa bebicom...pa nam se posle pridruzi u caskalistu;-)
Ova Reina ili zabusava ili se poradja:-)
A vi zenske, ne morate bas sve cekati termin(koji.ono bijase,16ti?) mogla bi neka i ranije,a? ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ove tri nesto sve imaju u planu, jedino ja zelim sto pre da se porodim :P sad kad jos prebacim termin od silne zelje B)U stvari za Micu ne znam :D

Izmenjeno od strane MakiJana
septembar26 i mica 82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Reina! :wub:

Što se mene tiče, ja bi odma da se porodim ako može. Ali bojim se opet ću prebaciti termin.

septembar26 i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke :) Bas kako si i zelela :wub:

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

reina, cestitam! :D

pisi kako je proslo, i vidi jel jovana tu da se druzite :D:P

Maki, nije mi gledala nista, samo ctg. nikad se ne znam kad ce. Ako je ko pre, ja cu prebaciti nedelju dana. evo vec sam se smorila jer ne mogu ovako ziveti :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova Reina kraljica, izabrala datum :D cestitke, nadam se da je sve dobro proslo :baby:

zeklica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opaa , vidi ti to, tacno kako se i nadala :D  Svaka cast Reina , sve cestitke, uzivajte ti i bebac sada :)  Nadam se da je sve brzo proslo i sto lakse. :)  

E  zene sad slijedi dramaturgija :D Fantasticna cetvorka stupila na listu , koja li ce prva ? Ma kako li ce samo napeto da bude ovih dana :D 

kaficica i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Reina, čestitaaaam! :D 
Ja sam kod kuće inače, brzo smo izašli...

Kikiriki, hahahahhaha kokice, pop pop pop! Ala me slatko nasmeja! :D 

Haj'te žene, šta kažu prognoze, koja će sledeća? Kako se kotirate na kladionici? Ovde nešto kao da se kiša sprema, biće izgleda noćas još nekih kandidatkinja za porodilište! ;) 

Kikiriki voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako te osećaj ne vara, onda će to biti MakiJana. Taman ću ja biti prva na spisku. ;)

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze zene, ja bih brzo da se sklonim sa prvog mesta :D onda Mica za mnom, pa onda ove dve sto biraju datume:P

septembar26 i mica 82 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se slažem. I meni je dosta da budem na spisku. :P Radije bi da se družimo u ćaskalištu.;)

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Reina, cestitam!
I ispade na kraju kako sam ja prognozirala a ti zeljela hahaha
Znaci septembar i ja 1-1 u prognozama:-))
Hmm ... dobro mi ovo ide...da razmislim koja bi mogla da bude sledeca( citajte:da bacim karte:)))pa javljam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana, Reina, cestitke i od mene :D

Lejdi, ljuto ne pomaze, da je tako ja bih vec davno rodila :rolleyes:

Mene ubi bol u stidnoj kosti, mater joj blentavu <_< a posla jos imam na pretek <_< ni torbu nisam spakovala <_< al bar su mi prozori progledali :D

Sto se tice tipovanja, mislim da ce djevojcice izletiti prve :babycrib:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana i Reina cestitke, kraljice ste obe! :)

Ja vas naravno pratim,blesave ste sa komentarima :)

nemam net zbog radova u kuci,nemamo evo 2dana struje, zidovi izbuseni, prasine na sve strane... Muz sam radi struju. Rekao mu lekar da miruje jos mesec dana i dobio 4 vrste lekova da pije,tako da,ne sme alkohol ni kad se porodim. A sto se tice radova radi spram bola, danas nije mogao, nego svi se nekako ponasaju kao da je on izmislio eto bolest, a doca mu rekao cak da mora strogo mirovati da mu ne predje u hronicno i onda- dovidjenja testis\i... A vec krenuo raditi, a pomoc slaba...

Nisam mogla ostaviti komentar preko tel. do sad, uglavnom nista jos kod mene...

LadyN, mica 82, MakiJana i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ekipa, srecan nam ulazak u 40 nedelju :D Fino sam se naspavala nocas, za razliku od prethodnih noci. Dete mi ode u vrtic, a ja opet bogat kulturno umetnicki program, tj to do listu :D

 

andjelita i septembar26 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hello. jos smo tu? jos smo tu. njaaah.

vec sam se smorila.

lady, priznaj da si dobila malo pa si zato raspolozena :D:P:P:D

kako uspede da se naspavas, svaka cast, ja vala jedva se namestim. uvek ali uvek se probudim na ledjima, a kicma me odvaljuje, vrv od tereta.

ja se danas cimam do Dz. Vas. po rezultate briseva i onog drugog.

zeklice, a ne moze da nadje nekoga da to zavrsi? da ne rizikuje zdravlje ako ne mora

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nestalo nam para, tako da majstore nema sanse,nisu ni planirani,al rado bi volela da mozemo,nema ko... Juce mu jedan brat pomogao nesto al nije dobro uradio, pa sad mora ispravlati za njim i kupovati materijal ponovo... Al ovaj je tip koji ce okolo pricati sad kako mu je pomogao,a sa dr. str. spada u one neverne tome sto se tice muzeve bolesti... Da ne kazem da je to covek kojem su takodje capnuli testis zbog tumora samo,daleko bilo, al eto kad ne razume...

ja juce bila kod zubara, mislila da je za vadjenje zub,al kazu nije i uputise me na lecenje desni. Kazu na tom drugom odeljenju da sam to odavno trdbala, ali kad me niko nije uputio, i da sad ne moze to da mi pocinje leciti 10 dana pred porodjaj... Vec da dodjem kad se porodim. Odem kod svoje zubarke kaze mozda je ta 4-orka. Izlupa mi zube dobro s te str. ali nista ne boli... Kaze-ma to je onda 8. koju sam trebala hirurski odstraniti al mi se nije dalo sad na kraju trudnoce. Trebala jutros kod oralnog hirurga ali se uspavala...ne znam ni da li da idem sad pred kraj, bojim se oticanja... Mada ona kaze da odem,nije to sad neki bol, vise stvarno kao pritisak i svrab desni... A i ne bi sad na kraju antibiotike da ne zapatim na ginekoloskom planu neke gljivice... Sta vi mislite- da li da idem ilu sacekam da se porodim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.