Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Sta li je sa septembrom :huh:

Il vas je sve preduhitrila il da i kod nje nije poplavilo, a ne znam ni jel struje ima <_<

Nadam se da ce se brzo javiti i to sa finim vijestima.

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste svi, niste se valjda svi sem mene porodili?  <_<

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nismo lady :D tu sam ja ali nemam sta da pisem ;) smorila sam se vec. Stomak mi je bas nisko i jedva obavljam svakodnevne poslove :( stisne mi nesto kod leve prepone i ubi kako boli, pa pocne da pece. Bas jedva cekam da se porodim

septembar26 i ReinaS volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam tu, jos uvek ;) Da se pohvalim da sam jutros prvi put i ja imala kao menstrualne bolove, nekih pola sata bez prestanka. Onda otisla na kaficu (i naravno sladoled), odmah sve prodje :D Ko zna, sutra mozda nista od toga. Danas lepo da se narucam i uvece mogu polako da krenem, pa da izadje gospodin 8.8.

Ma sve sam isplanirala, pa da vidim je l' ce da bude poslusan :P Inace, primetila sam i da mi je stomak 'popunjen' u gornjem delu, odmah ispod grudi, nije bio takav, vise je bio kao kosa linija, a sad je poluloptast, mozda je i to neka naznaka :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod tebe taj sladoled kao utrogestan :D

Kukajte, lakse je kad znas da ni drugima nije lako :D Mene koce ledja, jako tesko ustajem iz lezeceg polozaja. Jedva cekam i ja, verujte mi :) al ne vidim naznake

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vala, bas kao utrogestan :D

Zene uzivaju vikendom sa svojim muzicima, pa ih nema da caskaju... Moj najvise vikendom i radi, tako da mogu da visim ovde :P Nego, je l' ima neka da preporuci neki zenskasti, neopterecujuc filmic, da pogledam do veceras bar dva, pa da se bacim na aerobik i stepenice veceras, mozda tako krene ovaj malisa:lol:

septembar26 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene. Danas imam nepoželjne goste pa sam se baš iznervirala. Najviše mrzim kad se neko najavi da dolazi za 10-ak minuta, a ne pita ni da li imamo neke planova, da li je ok da dođu.

septembar26 i zeklica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

I septembar je tu :D Jos uvijek je 2 u 1 :D Nista novo , pravila sam kolace za slavu pa me zato nije bilo neko vrijeme. Al evo sad sam ponovo tu da se kuckamo. Sto rece neka od vas i meni se stomak popunio gore nekako , cini mi se da rastem u svim smjerovima i kao kvas. :D Ma gdje li je granica :) Nekad sam i ne raspolozena i svasta mi nesto, al se tjesim jos samo malo. Ustajanje sa kreveta je postalo komedija, valjam se kao tuljan , vec mislim i da sam zaboravila kako sam to radila nekad. Mislim da ce mi trebati par mjeseci poslije poroda da se "naucim" funkcionisati kako sam bila prije trudnoce. Oticu mi i noge, nekad bas puno,nekad samo malo, u licu sam se sama sebi izmjenila. I eto Lady iskuka se ja , nadam se da ti je lakse bar malo.:lol: I meni je vec dosta , sad samo cekam da i maloj bude pa da krene van. Mahanje :baby:

Izmenjeno od strane septembar26
zeklica, LadyN, Kikiriki i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,

Porodila se :D U terminu, 3.8. da ne poverujes. Prosla odlicno, sve preporuke za Gradsku bolnicu Zvezdara...Sad nemam kad da vam pisem, cim ugrabim priliku, opsirniji dnevnik! :D

Bebac je super, nije krupan 3600, 54cm, 36cm obim glave...Muz se pokazao kao pravi car, ma bre, milina! :D 
Nisam stigla ni da procitam sve prepiske do sad, cim stignem, javljam se! 

Ljubimo vas mi puno! :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Jovana, bas,bas mi je drago da je sve proslo super. Predpostavile smo i nagadale da si se porodila , i navijale smo da sve prodje sto lakse. Uzivajte bebac i ti , kad stignes javi nam se sa utiscima i detaljnijim izvjestajem. :babycrib:

jovana_st voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam Jovana. Super što si se javila i drago mi je da si ovog puta prošla odličnu. Uživaj sa svojim bebcem i naravno kad stigneš, piši.

jovana_st voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vala, bas kao utrogestan :D

Zene uzivaju vikendom sa svojim muzicima, pa ih nema da caskaju... Moj najvise vikendom i radi, tako da mogu da visim ovde :P Nego, je l' ima neka da preporuci neki zenskasti, neopterecujuc filmic, da pogledam do veceras bar dva, pa da se bacim na aerobik i stepenice veceras, mozda tako krene ovaj malisa:lol:

E Reina imam ideju za film. Ako slucajno nisi gledala. Glumi Jennifer Lopez , film se zove The Back-up plan. Uglavnom ima neke veze i sa trudnocom, ona kroz film ceka bebu, zanr komedija-romantika. Onako sladunjav ,zenskasti film, ja gledala prije 2,3 mjeseca i kao trudnica se pronasla u dosta situacija iz filma. 

mica 82 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravoo Jovana, cestitke od srca! Odmaraj i uzivaj!! (ja se potajno nadam izvestaju pre nego sto se porodim :P )

MakiJana, dobrodosla u klub ;) Nadam se da ces ubrzo :D

Septembar, bas sam ga juce opet gledala :D

septembar26 i jovana_st volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro Reina ti izgleda planiras jos da drzis top poziciju ? :D Hahah ajde pa da MakiJana ide na vrh bar par dana, vidis da se cekajuci na tebe zena vec pocela pripremati. :D 

zeklica, MakiJana, ReinaS i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocecete sve da se otvarate iscekivajuci da ja napustim presto :D   Sad cu ja da odasiljem otvarajuce vibracije sa svog prvog mesta.

Dobro je pa najavljuju prijatno vreme naredne nedelje, ne znam kako bih izdrzala jos jednu vrelu nedelju :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana, cestitam :D   :babymommy:

(i bravo za muza) :P

jovana_st voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MOjoj starijoj danas rodj, pa smo primili 2 gosta, pardon, 2 gosce- moju mamu i sestru :D i eto. Skromno, a? :D al i ne volim guzvu, tkd je ok. evo sad sam ih ispratila napolje, i poce da me seva, onako menstrualne, cepa polako.

Jos mi fale neke sitnice u torbi za porodiliste, nece valjda bebac sada kad nisam jos spremna :D:P 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jovana, cestitke.

Andjelita, srecan rodjendan :) Mi evo prelomili da ipak obelezimo S rodjendan u petak  i subotu, pa eto ja necu jos da se poradjam, inace bi se bas nervirala sto ste svi nesto poceli :P:D 

Sad sam u akciji trazenja slike za tortu sa Masom i medom, sve sam osmislila skoro :D Ne mogu da sedim vise na stolici, boci me ispod grudi, bas boli. Spakovala sam i kesu sa bebinim stvarima za izlazak, za sebe cu pred polazak, ogranicena mi garderoba pa sta bude cisto :D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E kako ste krenule sa otvaranjem i menstrualnim bolovima, jos cete se sve pre mene poroditi :huh:

MakiJana voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takodje Andjelita sretan rodjendanak. :) 
I ja za sebe nisam spakovala nista, isto sam mislila pred polazak spakovati nesto pa nek mm donese. Ili cu mu iz bolnice slati por sa opisom stvari koje hocu ,a on da mi ih nadje i spakuje. Al mislim da bi u ovoj drugoj varijanti garant dobila nesto drugo od onog sto budem trazila. :D Kako god , bitno samo da je cisto sto rece Lady. :) 
Reina , bas izgleda, jel kod tebe nema simptoma osim onih jutros? :) Sta kazes za moj prijedlog za film? Jesi gledala? :) 

ReinaS i andjelita volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lady, i mi smo masu i medu tortu :D

slagom dekorisano, nisam htela tumpavi fondan jer je bljak i trebalo je poruciti tortu 7-10 dana ranije.

Reina, gledas li serije? ja sad odgledala neke epizode serije devious maids, komedija i sou :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaa, hvala vam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Septembar, odgovorila sam ti, vrv nisi videla, bas sam ga juce gledala :D A sto se simptoma tice, jos 2 puta sam osetila u toku dana, samo dosta slabije i krace je trajalo, ostalo nista :(  Jedino u vodenjak da se uzdam.

Andjelita, cestitke i od mene! Devious maids obozavam :) Danas sam bas gledala epizodu koja je bila ove nedelje. Mislim da bi bio red da se porodim, sve sam zivo obrisala, oprala, ocistila, skuvala, napravila tortu, pogledala i serije i filmove (i neke koje nikad ne bih), jedino opet sve iz pocetka :D 

 

septembar26 i andjelita volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Andjelita sliku na tortu? ili Masa od slaga? daj mi fotku, trazim ideje. I jel ima neko iskustvo sa stavljanjem te slike na tortu, neki trik? 

Ja sam se sa fondanom zezala pre, napravila sam mm njegov auto sve sa tablicom, i jos par torti al sad nemam bas ni vremena ni uslova. Mozda nekom drugom prilikom ;)

septembar26 i andjelita volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.