Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

imate mahanje od mene!

dal sam apavala? Pa naravno da nisam, trckala u wc stoput! A izmedju kao pokusavala....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo da vam mahnem opet, oko 10 ulaz u salu

Nini, srecno draga :wub::babymommy::baby:

Ninimimididi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nini, opaaaa, jos pola sata i krece. Brzo ces ti to! Jedva cekam, pisi!!!! 

Mi smo juce bili u kupovini, pokloni, stvari, ukrasi. Potom smo kitili jelku. Eh, lepo je to bas! Nesto mi se cini da je izbor stvari za bebu znatno losiji nego pre tri god. Mislim na garderobu, drugo i ne gledam. Volim ova lepa raspolozenja!! Ljubim vas sve! 

*TJ* i Ninimimididi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nini, drzimo fige i mislimo na tebe. Jedva cekamo da nam se javis. :wub:

Ninimimididi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje, rodio se Dusan, 3790 i 51, u 11.15 mi probusili vodenjak u 12 se porodila. Bolovi samo na tri min., i jedan jedini napon i izleteo je! Nisam ni pukla. Uspavali me i uradili reviziju, imala sam duplu posteljicu i ostatke.... Eto! Uelim i vama koje se psihicki spremate na vaginalni porodjaj da vam prodje brzo i lako kao meni. Ljubimo vas!!!!!

*TJ*, iskrica123, BgB i 14 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nini divne vesti. Super. Da ste zivi i zdravi. Brz oporavak. :) ljubimo

Ninimimididi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nini, bravo! :baby:Cestitam ti od srca. :wub: Sve najbolje tebi i malisi i zelim ti brz oporavak. Sad' uzivajte vas dvoje, mazite se i pazite. :wub: Ljubimo vas oboje! :babymommy:

Ninimimididi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e drage moje, rodio se Dusan, 3790 i 51, u 11.15 mi probusili vodenjak u 12 se porodila. Bolovi samo na tri min., i jedan jedini napon i izleteo je! Nisam ni pukla. Uspavali me i uradili reviziju, imala sam duplu posteljicu i ostatke.... Eto! Uelim i vama koje se psihicki spremate na vaginalni porodjaj da vam prodje brzo i lako kao meni. Ljubimo vas!!!!!

:babycrib::wub:da je ziv i zdrav....  Nini cestitam :D:wub::wub:

Ninimimididi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nini čestitam! Neka je brz oporavak pa da se što pre vratiš svojim devojčicama! :baby:

Inače divno ime ste izabrali :wub:

Ninimimididi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravoo Nini:) Od srca vam cestitam:babycrib: Uzivaj sa bebanom..Sve najbolje***

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala vam! Utisci su mi skroz pozitivni, ne kajem se ni mrvicu sto sam odlucila ovako, doktorka je ispala zmaj!

i jedan savet, ako ste u mogucnosti, obavezno nekoga nabavite kao vezu da vam bude pri ruci. Babica je glavni lik. Zenu pored mene nisu ni pogledali sirota je u naponima bila i kulirali je u fazonu sace doktor i dosap tek za pola sata. A ja kad sam rekla mislim da imam napon skocili su kao opareni svi po redu!

ivalok imamo sr za dezinf ruku, mislim sta reci, betanija luksuz. Inace sestre su ok.

Naxy, Judy, Alekseja i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ljubim vas sve redom i hvala sto ste mislile na me, pominjale i slale pozitivne vibracije. 

Onoga dana, u sredu, kada sam vam pisala da su mi pocele kontrakcije i da su mi iz bolnice rekli da dodjem, otisla sam i prijavila se u bolnicu u 3 sata. U 11 uvece smo presli u salu za porođaj ja i moj dragi a u 1:14 se rodio moj sin LUKA :babycrib: 3,5 kg, 53cm lep dečko sa crnom kosicom i srcastim ustima. 

Danas smo dosli kući pa da vam se javim jer u bolnici nismo imali net. 

Pisacu vam u sledećem javljanju kako sam prošla jer sada sam toliko umorna i neispavana posto izgleda da bebe vole noću da jedu više nego danju :)

veliki pozdrav :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super Judy, čestitam od srca! :baby:

kad dođeš sebi napiši nam utiske, želim ti brz oporavak :wub:

Judy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Judy eeeej, pa srećno, čestitam. Da ste živi i zdravi. Brz oporavak. Obavezno nam se javi da nam kažeš sve utiske. Luka sisa? Kako bilo u porodilistu? :-)  svašta bi te pitala. 

E žene koju pumpicu da kupim. Ne bi električnu. Videla sam na netu neku Jolie, tako nesto, kažu slična aventu ali jeftinija. P.s. Trebala sam pozajmiti od drugarice ali sam se predomislila. Bolje da imam svoju.

 

Judy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Judy cestitke!! Super! Cekamo utiske!

Alekseja ja u AKSI uzela Farlin, bila je 2770, i dobila 1+3 flasice i dudu uz nju. Nisam je jos isprobala (bebica nesto nece napolje) mada cujem pozzz komentare za nju.

Narode, ja cu da poludim. Znam da imam jos fore, sad sam 38+3 ili 4, vise ne znam, ali imam utisak kao da sam daaavno preterala termin! Kao da sve kasni! Nekad imam utisak-to je to, sad ce da krene, a nekad, kao sada, mislim da nece jos 100 god!!! :( I da, znam kako zvucim glupo i nestrpljivo! 

Judy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Nini i Judy! Cestitam :baby:

Poljubac za Luku i Dusana :)

 

Ninimimididi i Judy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Alekseja ja sam naručila Mam isto ima na akciji sad u Aksi, ali to zato što sam već uzela i njihove flašice. Neko se kune u Avent, neko kaže svejedno koja je... stvar izbora

Veštice verujem da ti je više dosadilo. <_< Ali brzo će to pa ćes posle žaliti za trudničkim danima ;)

Kakav ti je ctg, jel ima kontrakcija? Jesi otvorena?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.