Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

uh i meni je plazma bila spas, prošvercovala sam jednu između peškira :lol:

i kod nas drže 5 dana posle cr mada ova dr što će mene porađati drži i po 7 upravo zbog oporavka, mada ja još nisam rešila kako ću se porađati, svaki dan menjam mišljenje :rolleyes:

Nataša ljubi nam Danicu :babymommy:verujem da uživate

Ivalok ja bih volela da ostanem na ovoj kilaži, svi mi kažu taman sam dobila koliko mi fali. A grudi stvarno nikad lepše i veće B)

Judy, Ninimimididi i nataša p. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, zamislite kada bismo mi smrsale, a grudi ostale ovolike? :)   :) milina...

uh, uh....

Drangulić voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veko super. Ljubi šmizlu.

Isi dobro smo. Uhodali se prilično. Danica baš brzo raste.

Naco, menjaj stiker, nemoj da me plašiš :)

Danas smo bili u bolnicu i obavili kontrolu. Sve je ok i naredna kontrola je sledećeg ponedeljka. Rekli nam da već nosimo sa sobom torbu za porođaj ....tek da budemo spremni.

Ako ne krene sam, onda na punih 40 nedelja uključuju indukciju tako da znamo krajnji datum, ponedeljak 14.12.2015 :) 

ivalok, Puslica i BgB volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nesanicaaaaaaaq...... Mali se vrti nece da spavaaa odlepicuuuu:-/  a i pritisak mi neki u usima groznooo pritiska me na besiku stalno bi bila u wc u, jel i vama tako? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja nocu najvise osetim bebicu, valjda se tad mi umirimo , legnemo i onda intenzivnije osecamo svaki pokret. O odlasku u toalet necu ni da pricam, odem samo do prodavnice i vec napolju jedva hodam pa zurim kuci da to obavim sto pre:)

 

lexy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BGB iste smooo a kad se uspavam konacno onda kicma. Pocne da me rastura, bas me zeza pritisak u usima od cega se stvara to niko nezna. Zivci su mi na petsto muz spava kao top pored mene a meni oci sirom otvorene ko da je dan. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene nesanica ubija...samo mogu da lezim na levom boku pa se sva ukocim. 

lexy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja imam nesanicu. Do večeras sam ležala u krevetu sa mužem i tako gledala u zid, slušala hrkanje, ali pre sat vremena sam okrenula list. Upalila sam tv i prepisujem neke recepte. Idu praznici A i slava 09.01. Sve sam stavila na papir. O:) 

Takodje sam nesto nervozna. Sva bzvz. :-D 

lexy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znaci ja cu definitivno da otkacim!!!!!!

OPET mi je zapusen nos i malo grlo bolucka! Ljudi, pa ja nikada bolesn nisam bila, zimus kad su svi zivi u gripi bili i mm temp danuma imao preko 39, ja sami jedno jutro 38 i nista vise. A sad imunitet katastrofa! Ovo mi je vec sesta prehlada od pocetka septembra. I to traje do 15 dana, budem zdrava pet pa ajd ispocetka. Znaci, ne verujem!

inace, trnci su tu ali samo u desnoj ruci ali otoka nema. Bar nesto....

lexy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma prsla sam nocas jedva sam se uspavala i cujem hrkanjeee doslo mi je da ga izbacim kroz prozor, a onda mali poceo da se vrti.... Pa onda hajde u wc jedno 16 puta pa poce kicma da me zeza, a onda kad sam uspela da sklopim oci vec je jutro bilo muz poso na poso probuih se, kad je otiso ja hajde na miru da odmorim i taman prvi san da me uhvati kuce pocelo da mi laje e tu sam prsa onako sva sludjena izletela sam iz sobe i pocela da ga jurim muharom da ga smlatim.... Nista od mog spavanja

Ninimimididi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma prsla sam nocas jedva sam se uspavala i cujem hrkanjeee doslo mi je da ga izbacim kroz prozor, a onda mali poceo da se vrti.... Pa onda hajde u wc jedno 16 puta pa poce kicma da me zeza, a onda kad sam uspela da sklopim oci vec je jutro bilo muz poso na poso probuih se, kad je otiso ja hajde na miru da odmorim i taman prvi san da me uhvati kuce pocelo da mi laje e tu sam prsa onako sva sludjena izletela sam iz sobe i pocela da ga jurim muharom da ga smlatim.... Nista od mog spavanja

joj, razumem te, em sto losr spavamo to hrkanje mi zadnja kap u casi! Ja probudim mm onako besna i predjem u dn sobu. On se naravno niceg ne seca.....

lexy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Xaxaxa, isti problem. Ja celu noću govorim mm da se okrene, čak je i sin naučio tu reč, pa viče iz svog krevetima iz sobe pored, tajo okeni. :-) 

Ninimimididi, lexy, BgB i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad' sam zvanicno prikovana za krevet. Sinoc me je ukocilo u ledjima i levoj nozi tako da ne mogu ni da se pomerim. Inace imam protruziju diska (iskliznuce diska) i samo sam molila Boga da me ukoci u trudnoci, jer su to nenormalni bolovi pri milimetarskom pomeranju. Sinoc je mm trebalo 45 minuta da me samo prebaci iz dnevne u spavacu sobu, jer bilo kakav nezgodan pokret moze da bude fatalan. Misicni tonus mi je toliko slab da jadna ledja ni nemaju na cemu da se drze, a pritom mi je materica sve veca i veca i jos dodatno pritiska taj nerv. Boze, hoce li me nesto zaobici?! :mad:

Drangulicu, tada kada ti je doktorka rekla da ne nosis pojas, jesi tada imala te bolove?

Izi i meni su grudi malo porasle u prva 3 meseca i lepo izgledaju, ali bi mogle bar jos malo - necu se buniti. :D;)

Veko, Nale, ljubite vase male princezice. :babymommy::wub: P.S. Veko, nece da mi otvori sliku. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajoj TJ pa sad te snađe i to??

E čoveče <_< a sad verovatno i ne smeš ništa za bolove da piješ? Joj što je to gadno. Uh bre...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajoj TJ pa sad te snađe i to??

E čoveče <_< a sad verovatno i ne smeš ništa za bolove da piješ? Joj što je to gadno. Uh bre...

Bar to je moglo da me zaobidje. Sad' ne smem nista da pijem, jer te injekcije koje sam inace primala su neki kokteli sa Bensedinom od 10mg, jer moraju misici da se skroz opuste, a to sada nikako ne smem da primam. :unsure:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

akp imas problem s tim i inace nije ni cudo sto te ukocilo. Em si lezala em ti devojcice pritiskaju kojekakve zivce. Ja imam s isijasom problem pa kad prikljesti zvezde brojim. E, jeste li ramisljali o imenima za cure? Mi smo vec diskutovali na tu temu pre nekolko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 TJ, bas mi je zao sto te kicma zeza. Kad se zajapurim i pocnem da kukumacem uvek se setim vas sto imate dve bebe u stomaku, a tek neke i tri...

Lexy, izvoini, ali mene ste ti i kuce slatko nasmejali...znam da tebi nije bilo smesno...

Nini, tuci po vocu...

I mm hrce, ali meni to ne smeta, meni jednostavmno nece san. Tek izmedju tri i cetiri zaspim. Bilo bi dobro da mogu da gledam neki film, ili da citam, ne, meni se po glavi vrzmaju samo neke gluposti.

lexy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Puslice, veruj mi da se i ja, koja nosim dve bebe, divim onim zenama koje nose trojke, cetvorke... Ne mogu da kazem, toliko mi je bila lagana trudnoca u smislu da sam bas bila pokretna (mozda i vise nego sto treba), ali kako se priblizava termin zaista mi je sve teze i teze, jer su njih dve svakim danom sve vece i vece, a moji stapici od nogu nisu ni grama dobili i to mi dodatno otezava kretanje. Jos malo cu izgledati kao da sam progutala pilates loptu. :D Ovo je moj trenutni izgled:
riv-cicagl.jpg

Ninimimididi, svaka cast za temu. ^_^ Nasa jedna smizlica ce se zvati Nadja (to je tata smislio), a za ovu drugu jos nismo smislili ime. Ja se dvoumim izmedju Kaline, Sare i Mase (za sada).

Alex91, Judy, Isabella i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(Puslice, veruj mi da se i ja, koja nosim dve bebe, divim onim zenama koje nose trojke, cetvorke... Ne mogu da kazem, toliko mi je bila lagana trudnoca u smislu da sam bas bila pokretna (mozda i vise nego sto treba), ali kako se priblizava termin zaista mi je sve teze i teze, jer su njih dve svakim danom sve vece i vece, a moji stapici od nogu nisu ni grama dobili i to mi dodatno otezava kretanje. Jos malo cu izgledati kao da sam progutala pilates loptu. :D Ovo je moj trenutni izgled:
riv-cicagl.jpg

Ninimimididi, svaka cast za temu. ^_^ Nasa jedna smizlica ce se zvati Nadja (to je tata smislio), a za ovu drugu jos nismo smislili ime. Ja se dvoumim izmedju Kaline, Sare i Mase (za sada).

kalina mi je lep, Sara sam htela da dam prvom detetu al nesto muz nije bio za. A Masa ima sad bas puno. Moja kumica mladja je Masa jer je starija usi probila zbog crtaca, a nhima bilo svejedno.

meni je najveci gust u trudnoci biranje imena. Onaj dan kad saznamo pol odmah se bacamo na posao ^_^

p.s. Stvarno si smesna.. Videla sam slikama trudnica. Ako su ti jos uvek takve nogice uh...treba drzati "stomacic"

Judy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TJ, nadam se da ce ti biti bolje s ledjima, zaista nezgodna situacija.

Za ime ne znam, imala sam par, sad se neckam, bas sam neodlucna i nemam pojma koje ime da dam. A porodjaj se blizi:)

*TJ* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 TJ, bas mi je zao sto te kicma zeza. Kad se zajapurim i pocnem da kukumacem uvek se setim vas sto imate dve bebe u stomaku, a tek neke i tri...

Lexy, izvoini, ali mene ste ti i kuce slatko nasmejali...znam da tebi nije bilo smesno...

Nini, tuci po vocu...

I mm hrce, ali meni to ne smeta, meni jednostavmno nece san. Tek izmedju tri i cetiri zaspim. Bilo bi dobro da mogu da gledam neki film, ili da citam, ne, meni se po glavi vrzmaju samo neke gluposti.

Ma kad ga nisam umlatila jadan pas me gleda zbunio se nezna sta ga snaslo:-)  nije se nadao da mi je izvuko poslednji zivac:-D 

Puslica i Ninimimididi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

meni je najveci gust u trudnoci biranje imena. Onaj dan kad saznamo pol odmah se bacamo na posao ^_^

p.s. Stvarno si smesna.. Videla sam slikama trudnica. Ako su ti jos uvek takve nogice uh...treba drzati "stomacic"

I ja sam mislila da ce mi to biti najmanji problem, ali se ispostavilo da je najveci. :D Mm je smislio ime Nadja jos pre jedno 3,5 godine tako da je jedna odmah dobila ime cim je doktorka rekla da je devojcica, a za drugu sam bila ubedjena da ce da bude musko, pa sam smislila da ce da se zove Luka i sad' je mm lepo meni prepustio da ja dam ime drugoj devojcici, ali mi nikako ne polazi za rukom vec mesecima. :D A sto se tice mojih nogica i dalje su iste. :rolleyes:

TJ, nadam se da ce ti biti bolje s ledjima, zaista nezgodna situacija.

Za ime ne znam, imala sam par, sad se neckam, bas sam neodlucna i nemam pojma koje ime da dam. A porodjaj se blizi:)

Hvala, BgB. :wub: Proci ce, kako god, ali stvarno jeste nezgodno. Nego, ti bi mogla malo da pozuris sa smisljanjem imena. ^_^

Ninimimididi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nasa smizla je Nevenica po tati mog dragog, a da nije Nevena meni je lepo bilo Masa, ali ih je sada previse pa su mi alternativa bile Stasa i Darija.. :) Dragom se nijedno nije spec dopalo, a i u medjuvremenu smo se dogovorili za Nevenicu tako da smo to pitanje resili.. A da je bio deckic bio bi Luka-to ime imam smisljeno vec godinama unazad.. Ali je ipak smizlica... :)))

Ninimimididi, Naxy, *TJ* i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nevena je lepo ime, meni se sviđalo dok sam bila dete.

Naša devojka će biti Mila mada gledali neki film pre neki dan i mm kaže nije ni Sonja loše. Izgleda da će dobiti ime kad se rodi, mada sam se baš navikla na Milu 

*TJ* i Judy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.