Treći trimestar

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Hahah, savrsena je! Bucko vitaminac.

Gde se kupuju ovi prekrivaci?

Izmenjeno od strane ivalok
nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se javim da su me vratili kuci...sve je isto,samo taj cep ispada i ako se ne desi nista do petka,onda me primaju tamo.Joj,smorila sam se vise.

Natasa,preslatka je.:wub:

Brezice bravo za dojenje!

nataša p., MimaS i Brezica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nale,pa tako je slatka,po ceo dan bih je gnjavila i ljubila,med medeni:wub: 

Jel se navikavate polako sada kada ste kuci? Kako ti se cini?

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Macko,nece mali pa nece...svidja mu se tu kod mame vidim ja :) 

Ajd drzimo fige sto pre da se vidite:rolleyes:

macka maza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stizu bebice :) jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gde ste Zene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se javim da su me vratili kuci...sve je isto,samo taj cep ispada i ako se ne desi nista do petka,onda me primaju tamo.Joj,smorila sam se vise.

Natasa,preslatka je.:wub:

Brezice bravo za dojenje!

pih al su neki...Ti sad udri jednu turbo setnju. A koliko si otvorena? Ja sam bila 4prsta i zadrzali me.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahah, savrsena je! Bucko vitaminac.

Gde se kupuju ovi prekrivaci?

ja kupila mojoj prosle god.u aksi, isto zuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Macko tvoj lenj ko moj bekan :D ma on ce i pre petka sto posto. A meni to setanje da krene porodjaj nije pomagalo :wacko: cim je krenulo sad ce to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natasa, ona je med medeni:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene, sutra ujutru zakazan carski:) da javim ne mogu, jer ne mogu na net sa ovog tel. nesto mi je zabagovao, al' javicu BF, pa nek' ona prenese kad bude mogla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta zar svaki put moram prvo da obrisem ovo polje za pisanje?

Hvala devojke na komplimentima :) 

Mm i ja kao ekipa. Presvlacenje, flasica, ciscenje ociju, spavanje i sve u krug.

Brezice isti takav je moj dozivljaj sa dojenjem. Uopste nisam bila spremna na te bolove. Rekoh, to je prirodan cin..

Macko drzi se!

 

Ocko i Puslica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natasa, prelepa je :) Imamo isti ritam :) Mm i ja smo dream team, hvala bogu :) Njih dvojica se druze cesto nocu, mene stedi muz, da se naspavam kao covek... a ja na svaki zvuk reagujem :lol:

Macko, sa srecom :)

macka maza i nataša p. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Puslice, ako si cvrsto donijela odluku, vec si uspjela u dojenju. Ta krema je nesto najbolje sto sam kupila, prvih par dana mi je ono peckanje istog trena sanirala, cim namazem. Vise uopste nije bilo potrebe za koriscenjem. Sto je najbolje, ne moras da je peres sa bradavica prije podoja! Ako ti je ostane u tubi, mozes usne da mazes ako su ispucale. Ekstra je.

 

Puslica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nato, s prvim djetetom je bilo uzas dojiti jer nisam znala... To je ljudi boljelo kao da je vrh bradavice upaljacem neko palio, krastice se stvarale... Kad on povuce gutljaj ja ladno mogu sebi pramen kose iscupat od boli. Kako se kajem sto se nisam vise informisala na vrijeme... Ovaj  put ni traga nikakvoj muci, istog trena sam znala kad jako beba zine kako da ubacim bradavicu. Sad znam da dijete treba sto veci dio areole da uhvati, ne samo onaj ispupceni dio bradavice.

Ma ljepota, od prvog podoja nikakvih muka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakvi obraščići, samo da je pojedeš ništa drugo :babymommy:

Nataša neka je živa i zdrava kao šećer je :wub:

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Sunce,znaci ti sutra a Macka u petak (ako ne isto sutra) :) Divno,navijamo za obe iz sve snage i zelimo srecu,srecu,radost:wub:

macka maza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BF,kako je,kako je mali medeni?:baby:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene kako da dobijem cisto polje za pisanje? Zar stalno da brisem pa tek onda pisem?

Brezice tacno tako kako pises je bilo kod mene. Neverovatna bol svaki put kad ona povuce, a babice mi naravno kazu da mora da boli. Meni se cinilo da je lepo namestim ali nekako nije jako zinula.. Jesi ti na kraju uspela da dojis prvo dete ili ne?

Brezice je l dajete nesto za grceve? Danica ih ima sad samo uvece iprodju tako sto je mm stavi na sebe pa se ljuljaju u fotelji?

Sad cu da vam postavim fotku kako su mi sestre davale clexan u porodilistu, dok se mm i ja nismo organizvali da dajemo sami kao i kod kuce. Inace sam o svojoj trombofiliji sama tamo vodila racuna jer osoblje otome nema pojma! Kad su me uvodili u salu za CR anesteziolog me pita da joj objasnim sta je to! 

Inace sam ulazak u salu i to uspavljivanje nije strasno i ulepoj mi je uspomeni, a tortura krece od sok sobe pa nadalje zbog ponasanja osoblja. Ja bih svd njih u zatvor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Natasa, Blue i ostale devojke koje su se porodile, cestitam na beberonima, da su ziva i zdrava :wub:

Izmenjeno od strane pipi duga čarapa
veka73, nataša p. i Brezica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne uspevam da ubacim fotku. Nema veze

Sunce srecno!

Ivalok to cebence na slici je dunjica. Ima ih u svim bebecim radnjama. U tome smo je izneli iz porodilista i celog dana u tome spava na garnituri u dnevnoj sobi a samo nocu idemo u spavacu i stavljamo je u krevetac

ivalok voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nale,i meni se desava da moram prvo da obrisem a onda da pisem,mislim da je do njih,nekad je blanko,nekada ne. A pride sto nam nema tikera preko telefona!!!

Pa zar nije previse mala da su joj vec krenuli grcevi? To mi je najveca mora... Ja sam narucila Sab simplex kapi,kao Espumisan samo su jace. Znam da ih treba masirati kruznim pokretima oko stomaka i savijati nogice ,to navodno pomaze da se ublaze grcevi,i termofor ili topla pelena...sta sve naucis dok cekas,nisam mislila da cu postati strucnjak haha:lol:

Elem,stvarno ti je bilo grdno u bolnici,a za sestre nemam reci...sta znaci mora da boli???? Samo te ubedace da sto pre odustanes,se.onje prave,kako bi ih dala u novine,ali ni novine nece da pisu o takvim stvarima jer je to postala nasa svakodnevnica na zalost.

Bitno je da ste kuci,da lepo jede i da vam je lepo :)  A sta su ti rekli,koliko cesto da je kupas i da li je budis nocu ako se ne probudi posle 3-4 sata? Jel ti dolazi patronazna,kakva je?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nale, zato je trebalo da dodjes u Nis, i sestre i lekari su zaista super, jedino ovi pedijatri ga tupe, d'izvines, inace stvarno nemam reci, ove sestre ne staju bukvalno, nije mi jasno kako postignu sve. A guzva je da te bog sacuva, bebica koliko hoces. 

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.