Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

E jbg Nale za dojenje,bas bezveze sta te snadje. Ali mislim da je to redovna pojava,mislim na mastitis i da se to resava u par dana...ja ocekujem to isto. Ali bitno da se Danica lepo uklopila i da vam dobro ide:wub:

Ja cu se truditi da dojim,mada ni ja nisam ljubitelj toga,i ne bih ali hocu zbog nje. Pa cemo videti...

Ajde zelim vam uspesno i brzo uhodavanje i da bude dobra i mirna lutkica :) 

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Puslice,i ja imam isto problem poslednjih dana,valjda tako nalegne i totalno mi ukoci misic u nozi kod prepone,kao da ga uvrne. Onda jedva ustanem i smiri mi se kada odem na pis-pis u wc,valjda i nalegne na ionako slabu besiku i neki nerv. A bar 3-4 puta dnevno me tako snadje...ce da prodje,jos malo :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sunce, sinak mali znaci nisam znala. Jao T ce batu da dobije. A mogu misliti kako ti je nedostaje ti ona... sad ce to jos malo pa da se svi lepo druzite :wub:

 

Ja ti odgovorih onaj dan kad si me pitala za pol al' verovatno nisi vid'o.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh Nale ne mogu zamisliti koji su to bolovi, ali ako ne može-nemoj se mučiti.

Mačko držim ti fige :)

I mene sve živo boli, kukovi, noge, pubična kost, leđa... baš sam zakržljala, nisam nizašta :(

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Natasa, kod mene je bila ista prica. Da, jos plus ragade... Nek je ona tebi ziva i zdrava nece biti ni prva ni poslednja na adaptiranom. 

Ma meni je bio neki ludi bol bukvalno citava noga i nista nije pomagalo dok paracetamol nije poceo delovati. A jos u noci, meni odmah crne misli udarile kako mi se stvorio tromb od koga cu umreti. Nekad stvarno mrzim sebe.

A to da sam kilava i da me sve boli da ne pricam jos kad pomislim koliko imam do kraja...

Sad sam bila u banci placala neke racune i sva sam se rasklopila od stajanja.

Sto mrzim kad je tmuran dan...

Bila sam do jednog bebi butika, koja skupoca!

 

Malo je reci da sam nabacala misli:lol:

 

Izmenjeno od strane Puslica
nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ti odgovorih onaj dan kad si me pitala za pol al' verovatno nisi vid'o.

E nisam :D ne znam kako sam promasila.

Nale steta za dojenje :( Ja npr.kad sam bila pred porodjajem jedva sam cekala da dojim bekana meni je to tako lepo,prisno :wub: e onda muke u pocetku ali posle 2 mes smo se oboje uhodali i sve super. Planiram da siki sto duze a svaki put se raznezim na njegovu reakciju kad treba da siki oci pune srece i samo cupka :D hvala Bogu mastitis nisam imala a nadam se da i necu. 

*TJ*, nataša p., Brezica i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ja da kazem sa cetiri mastitisa za 27 meseci dojenja :) U pocetku je stvarno tesko i bolno kad krece dojenje (mozda ne svakome, meni je bilo), ali kasnije kad se sve razradi ni ne osetis. 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel rekoh da mi se bebac zove Sergej :wub:

Macko, gotova si ti, sad ce bebac brzo :babycrib:

Natasa, nek ti je ona ziva i zdrava, nije smak sveta ako ne dojis.

Sunce, i ja sam se rastuzila zbog Tijane, ja se uopste ne cujem a Strahinjom, i lakse mi je, a verujem i njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro devojke!Ja pijem kafu,pa u bolnicu.Nadam se da ce me primiti,sinoc i jutros mi je ispao cep.

Ja sam se cula sa mojom devojcicom,htela je da prica,kaze da dodjem i ja tamo da idemo u zoo vrt.:rolleyes:

Javicu se ja,ako mogu,ali svakako ce vas neko obavestiti sta se desava.

Ljubim vas sve :wub:

Puslica, *TJ*, veka73 i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro devojke!Ja pijem kafu,pa u bolnicu.Nadam se da ce me primiti,sinoc i jutros mi je ispao cep.

Ja sam se cula sa mojom devojcicom,htela je da prica,kaze da dodjem i ja tamo da idemo u zoo vrt.:rolleyes:

Javicu se ja,ako mogu,ali svakako ce vas neko obavestiti sta se desava.

Ljubim vas sve :wub:

Sa srecom! Meni je ceo dan ispadao cep i u ponoc se porodila!

macka maza, Judy i BlueFairy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mazo,sa srecom i da oposlis ti to brzinski:wub:  da sto pre vidis svog malog vragolana:baby:

macka maza voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoo Natasa, divna divna divna je :wub:

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

¸Macka Mazo, sreeeecnoooo!!!

Natasa, ko secer ti je bebeto :babymommy: I ja sam imala problema oko dojenja s prvom bebom. Ragade, bol, peripetija oko vjestackih bradavica... Haos. Sada nista od toga, nema rijeci da opisem svoju srecu i radost sto sam konacno u dojenju uspjela. Za nepune tri nedelje dobila je 800 gr.samo od dojenja :wub:

Moram da napomenem da sam u drugoj trudnoci sve vrijeme mislila "ja cu da dojim ovaj put, zelim, moram, dojicu ili me nema, uspjecu!". Tako je i bilo, cvrsta odluka je pola posla. Od ragada i bola ni traga ni glasa, samo sam par puta namazala bradavice baby love kremom iz DM a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajooooooj, Nale, sto je slatka Danica! :wub: Pu, pu, pu - da je ne ureknem. Bucko jedan mali slatki. :wub: Ti obrascici su k'o stvoreni za cmakanje. :babymommy:

Macka mazo, srecno! :baby:

macka maza i nataša p. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

¸Macka Mazo, sreeeecnoooo!!!

Natasa, ko secer ti je bebeto :babymommy: I ja sam imala problema oko dojenja s prvom bebom. Ragade, bol, peripetija oko vjestackih bradavica... Haos. Sada nista od toga, nema rijeci da opisem svoju srecu i radost sto sam konacno u dojenju uspjela. Za nepune tri nedelje dobila je 800 gr.samo od dojenja :wub:

Moram da napomenem da sam u drugoj trudnoci sve vrijeme mislila "ja cu da dojim ovaj put, zelim, moram, dojicu ili me nema, uspjecu!". Tako je i bilo, cvrsta odluka je pola posla. Od ragada i bola ni traga ni glasa, samo sam par puta namazala bradavice baby love kremom iz DM a.

Ista prica. 

Samo sto su moje bradavice uzasno osjetljive. Kolostrum mi curi i vec me znaju pocet pec i bez bebe:( Kupila sam neku mast iz dm-a i ja.

Brezica i nataša p. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.