Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Jao,bravo BF kako se seti za knjigu!!!! Evo jos se smejem kada se setim kako je bila ubedjena da ce se nacitati:lol:

Nista,cekamo Naleta da odgovori:D:D

nataša p., Ivana84 i BlueFairy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaa gde se seti knjige :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Judy,kako da nema panike? Ja svakim danom sve vise u panici sta cu i kako cu,za porodjaj manje-vise,cu da prezivim,ali kada dodjemo kuci,eeeeee:( Nesto razmisljam,42 god.imam neobavezan i slobodan nacin zivota a uskoro se sve to menja. Navikla da spavam kad hocu,jedem kada hocu,zivim kako hocu,i mm i ja,i sve to za mesec dana treba da se promeni i da se podredi jednoj maloj osobi. Puf,spremam se ja ali nisam nesto sigurna u sebe,valjda kada je budem videla onda ce se sve to iskristalisati:D  

Meni su to non stop ponavljali da mi se zivot menja iz korena a ja sam bila u fazonu ma verujem da da ali nece bas toliko drasticno biti. E pa jesu u pravu. Beka je na prvom mestu i kad je ona u pitanju zaboravis i da jedes,spavas sve. Ali je to nesto najdivnije na svetu a vreme jako brzo prolazi. Kad se setim tog perioda bas mi budi nostalgiju ^_^

Judy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nataša, nego šta nego da je stavljaš u prazno! I to što češće.  Pa mleko se upravo tako stvara kad se telu stimulisanjem dojki šalje signal da je vreme da se baci u proizvodnju. 

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhuuu!

Kod mene jos uvek nista,oooo,svasta :)Sve je spremeno i samo cekam.

BF sutra mi je termin,mozda se porodimo istog dana.

Nale stavljaj lepoticu na siku,neka se maze,sve su ti ostale devojke rekle.I mene zanima jesi li procitala knjigu?Ti si bese ponela dve?:lol:

Judy, Puslica, nataša p. i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Judy,kako da nema panike? Ja svakim danom sve vise u panici sta cu i kako cu,za porodjaj manje-vise,cu da prezivim,ali kada dodjemo kuci,eeeeee:( Nesto razmisljam,42 god.imam neobavezan i slobodan nacin zivota a uskoro se sve to menja. Navikla da spavam kad hocu,jedem kada hocu,zivim kako hocu,i mm i ja,i sve to za mesec dana treba da se promeni i da se podredi jednoj maloj osobi. Puf,spremam se ja ali nisam nesto sigurna u sebe,valjda kada je budem videla onda ce se sve to iskristalisati:D  

Mislim da nema panike za sada a pred sam čin ću se truditi da budem spremna i fizički i psihički da bi sve prošlo kako treba. Još 7 nedelja :) 

Ove nedelje putujem u drugu zemlju i tamo ću se poroditi pa će i to biti dodatno iskustvo. A što se tiče godina, tu smo iste a dosadašnje navike da živimo kao "single" će se lagano promeniti kada bebac postane prioritet ;)

veka73 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhuuu!

Kod mene jos uvek nista,oooo,svasta :)Sve je spremeno i samo cekam.

BF sutra mi je termin,mozda se porodimo istog dana.

Nale stavljaj lepoticu na siku,neka se maze,sve su ti ostale devojke rekle.I mene zanima jesi li procitala knjigu?Ti si bese ponela dve?:lol:

Srećno Mazo i BF! 

Želim vam brz i lak porođaj. A bebice će vas sigurno osvojiti i okupirati od prvog susreta. 

Javite nam se sa prinovama i podelite vaša iskustva kada se oporavite :rolleyes:

p.s. Ja nosim dve knjige ali samo da ubijem vreme pre porođaja  ;)

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zezajte vi zezajte ali ja procitah jedno poglavlje :D

Veko, cimerke su super ali osoblje i tretman!!! Glavna recenica im je KOD NAS SVE MORA DA BOLI. Vene mi pukle. Slikacu modrice od davanja clexana. Rekla sam da od sad sama sebi dajem. Imam ogroman hematom na ruci. Ma...shit totalis. A tek Stipacice sisa! Ne zna im se broj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nataša, čestitam ti rođenje Danice. Neka ste nam žive i zdrave :babymommy:

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nale,a umesto stipacice sisa jel moze mleko da se stimulise pumpicom za izmlazavanje? Ja bih to ponela pa da probam.

Kako ste ti i Danica danas? Sta ste radile,jeste se mazile i gnjavile?

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pumpa+beba i to je dobitna kombinacija. Stipacice sto dalje od sebe! 

Natasa, jesi li ti u Visegradskoj? 

nataša p. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, Natasa, ko ti to toliko stipa sise? :mellow: Nama su stiskali ujutru kad je vizita da vide jel krenulo mleko i to je to, nije ni bolelo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Bože me sačuvaj pa šta toliko štipaju?! Ja to neću dozvoliti, samo mm može da me štipa :P

 

I ja sam mislila da ponesem pumpicu za porodilište. Kupujem to sigurno.

Radim još samo sledeću nedelju jeeeej B)

Judy i *TJ* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci aktivna trudnica super draga. T je divno dete. :wub: U trecoj trudnici ce da trcis :D

Aha, juce:Dzavrsila sam ja sa tom rabotom.

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, Natasa, ko ti to toliko stipa sise? :mellow: Nama su stiskali ujutru kad je vizita da vide jel krenulo mleko i to je to, nije ni bolelo.

To ne boli, ali boli razradjivanje mlecnih kanala, tu ti krvnicki istipa obe sise uzduz i popreko.

Nego, srecno sutra:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha, juce:Dzavrsila sam ja sa tom rabotom.

Sa trcanjem? :D

Fala, Sunce :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BF,neka je sa srecom sutra,da brzo i lako prodje i da nam se javis cim pre sa utiscima i da nam opises malog princa:wub:

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BlueFairy, srecno sutra! :baby:Mislimo na tebe i cekamo da nam se javis sa lepim vestima. :wub:

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha, juce:Dzavrsila sam ja sa tom rabotom.

E nikad se ne zna za koju godinu ;) :D

To ne boli, ali boli razradjivanje mlecnih kanala, tu ti krvnicki istipa obe sise uzduz i popreko.

Nego, srecno sutra:wub:

Tako su meni stiskli sike ali meni vec mleko nadoslo a nisam znala neiskustvo jbg pa je bolelo oci mi ispadale. Mora tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BF javljaj se kad budeš mogla, držimo ti fige sutra :wub:

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

BF , srecno sutra, mislicemo na tebe!!! Drugi put bude sve nekako lakse, brzi oporavak, valjda tacno znas sta te ceka a i imas dve opasno velike motivacije da se sto pre vratis na staro.....

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.