Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Hoćemo li redom? B)

  • MamaMjau 06.07.2013
  • Munche 08.07.2013
  • MimaS 11.07.2013.
  • Buvie 11.07.2013.
  • Mian 16.07.2013
  • Voljena žena 17.07.2013.
  • Ivana1985 19.07.2013
  • VelNes 24.07.2013.
  • BgB 24.07.2013.
  • Maja:) 24.07.2013.
  • blondy 27.07.2013.
  • Djadja 02.08.2013
  • goricakis 03.08.2013.
  • svejedno 14.08.2013.
  • Mihaela-Ela 16.08.2013.
  • milena026 23.08.2013.
  • Marijachi 24.08.2013
  • Nena82 25.08.2013.
  • Mali crv 06.09.2013.
  • Sanjabre 10.09.2013.
  • Tangerine 15.09.2013.
  • Neca79 20.10.2013

PS. Ovde nedostaju još neke žemske, vidim, ali spisak je dosta star, pa nek se jave sa termimnima i bojama, da ih ubacimo.....

Mi cekamo decaka 22.o8. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djudja sve cestitke... Kad nam se primakne termin i mi cemo negde na jagnjetinu pa da isto prodjemo tako lako i lepo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram sad malo i da se jadam...sinoc sam bila na nekoj predstavi i 2 sata sedela u nekoj neudobnoj stolici. Predstava je bila odlicna,ali zato ja kad sam dosla kuci sva polomljena. Prvo mi se stomak stezao od svakog pokreta (bez bola) a onda cele noci nisam normalno sastavila 2 sata sna. A usput se i dobro isprepadala zbog svega sto se desava :( Sad sam ok,mada neispavana,samo ne znam da li da zovem dr zbog tog stezanja stomaka,mada od jutros ga nema,jedino sto se bebac stalno gura pa mi,kako moj sestric kaze,pravi krefeku od stomaka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima, i zelim svima ovakav porodjaj, na stolu sam pomislila da bih mogla jos jedno, odmah. Sad se jako lose osjecam, tek sad su me vodili na tusiranje, pala sam u nesvjest iako sam primila infuziju, doruckovala, pila caja i soka. To preskocite. I epiziotomiju preskocite, bolucka fino. Jos mi nisu donijeli bebu jer sam jako lose.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buvie ako se i ti porodis od jagnjetine,moracu i ja da je jedem. :lol:

Cvrlee ja mislim da ti je to bilo od tog neudobnog polozaja,ali ako ces ti biti sigurnija svakako nazovi dr. :)

Djudja,staces ti nama brzo na noge,ti si zmaj i bices bolje cim ti donesu bebanu. :wub:

Buvie voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ooo djudja nadam se da ce brzo biti bolje i da ces sto pre otici kuci sa svojom bebom,sta sve jedna zena prezivi da rodi dete,zato sam ja oduvek htela da budem muskarac ;)

A jel ce meni da daju da sve preskocim :D (salim se)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Djudja stvarno morala sam par puta procitati.. :lol: Cestitam!!!!! :wub: neka ste nam zive i zdrave ti i mala mrvica :wub: Bas si super prosla, brzo ces se ti nama oporaviti.. Kod nas jos nista.. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad je djudja pokrenula onaj zastoj, pa kad krenemo kao na pokretnoj traci :)

Recept za uspeh, pojesti kilo jagnjetine :)

aaaaaa sto ce ove godine biti deckica :)

BgB voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djudja cestitke i da ste zivi i zdravi :) idem i ja sad traziti janjetine negdje da pocme, mozda je do tog. a sto se tice hormona i ja sam postala pravi pekmez, samo me netko pogleda nakrivo meni suze liju ko iz oblaka, a isto tako vidim nesto smijesno pa se sama smijem pola sata, a onda kad skuzim da sam sama jos se vise tom smijem sto se sama sebi smijem ;) ma trudnoca neko skroz cudno stanje :)

Buvie i VelNes volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djudja cestitam i divno sto si imala tako lak porodjaj :)

Inace ja sad vidim da nisam luda i da ima i Djudje i Djadje na forumu, a ja sve mislila da je to jedna osoba koja stalno menja avatare a da ja gresim stalno to jedno slovo, ja se izvinjavam :wub:

Zamalo pogresnoj da cestitam :blink::)

neca79 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaaaaa sto ce ove godine biti deckica :)

Da, poplaveo spisak skroz, ali ima nas i sa devojcicama par :))

Ivana1985 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde nedostaju još neke žemske, vidim, ali spisak je dosta star, pa nek se jave sa terminima i bojama, da ih ubacimo.....

Ima nas novih na spisku na str 2035. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine ja bogami mogu i da bijem :angry: ,agresija nevidjena.

:lol: fox i ja se nadam da cu uskoro,a razlika je samo jedno slovo,njeno je dju,a moje dja tako da nije opasno ako se pogresi. ;)

Tangerine voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana1985, i ja sam nekih dana nemoguća, ali kod mene se trudnički ispadi ne manifestuju kao ranjivost i pekmezavost, nego kao agresija i svadljivost. :D

oooohh ima kod mene i tog, nista me nije zaobislo, agresija najprije, a onda krokodilske suze, malo zalim sama sebe malo ostale oko sebe haha ;)

SuperStar voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

  1. MamaMjau 06.07.2013
  2. Munche 08.07.2013
  3. MimaS 11.07.2013.
  4. Buvie 11.07.2013.
  5. Mian 16.07.2013
  6. Voljena žena 17.07.2013.
  7. Ivana1985 19.07.2013
  8. VelNes 24.07.2013.
  9. BgB 24.07.2013.
  10. Maja:) 24.07.2013.
  11. blondy 27.07.2013.
  12. Djadja 02.08.2013
  13. goricakis 03.08.2013.
  14. svejedno 14.08.2013.
  15. Mihaela-Ela 16.08.2013.
  16. milena026 23.08.2013.
  17. Marijachi 24.08.2013.
  18. Ivanica85 24.08.2013.
  19. Nena82 25.08.2013.
  20. Mali crv 06.09.2013.
  21. Sanjabre 10.09.2013.
  22. Tangerine 15.09.2013.
  23. Magarence 03.10.2013.
  24. Neca79 20.10.2013.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djudja prvo cestitam sto si stigla sve! Nek ste zive i zdrave obe! Brzo ces se ti oporaviti i uzivati sa bebicom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene hormoni ubise ili mije stvarno zivot postao sra... sa pocetkom trudnoce. Ja ne znam sta je ovo, ali me ubija depresija

Ivanica85 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Djudja, ti si žena zmaj! Bravo i čestitam ti od srca!

Mislim da mene baš drmaju hormoni, jer plačem za svaku sitnicu. I kada krenem, nema kraja. Posle sam samoj sebi smešna jer shvatim da ne postoji ništa toliko strašno da bih ja morala da dramim kao da mi se ruši ceo svet. Tri dana sam plakala kada mi se ker operisao, a njoj ništa.

A kada pomislim na porođaj i kako ću uskoro da držim bebicu u rukama, suze same kreću :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DJudja cestitam od srca :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

djudja jupi! :wub:

devojke, neko je negde pominjao neki gel ili mleko za telo ili tako neki proizvod koji hladi i prija na kozi.

ne znam na kojoj temi, a da ne bih sad sve pretrazivala pomazite, skratite mi potragu. :)

seca li se neko koji je proizvod u pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene isto lupaju hormoni,al na nervozu i bes. Svi mi idu na zivce uglavnom stalno,osim mm. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

djudja jupi! :wub:

devojke, neko je negde pominjao neki gel ili mleko za telo ili tako neki proizvod koji hladi i prija na kozi.

ne znam na kojoj temi, a da ne bih sad sve pretrazivala pomazite, skratite mi potragu. :)

seca li se neko koji je proizvod u pitanju?

Tangerine je spominjala, ja mislim.... Neko Afroditino mleko, valjda od badema :unsure:

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se danas plače jer sam gledala prognozu za sledeću nedelju. Noge su mi kao krofne, kakve će tek biti, kukuuuu.... <_<

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se danas plače jer sam gledala prognozu za sledeću nedelju. Noge su mi kao krofne, kakve će tek biti, kukuuuu.... <_<

I kakvo ce vreme biti? Ja je nisam gledala... Uh,a mene neka vrucina udarila,istusirala sam se ali ne vredi,hocu da ukljucim klimu ali mi mm ne da. Kaze da nisam normalna i da je dovoljno hladno u kuci,a i napolju je prijatno,ali je meni i dalje vruceeee <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kisa i 30-ak stepeni,znaci sparno :'( Ko prezivi neka prica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.



  • Postovi

    • Test za utvrđivanje trudnoće
      Započeo/la Breskvica123 · Objavljeno
      Devojke molim Vas za pomoc.  Da li je ovo pozitivan test jer je druga linija dosta bledja, kasni mi vec 5 dana, uradila sam test 2 dana posle kasnjenja i bila je bledja od ove ali posle 10 minuta, a sada kada sam ponovila test odmah posle 2-3 minuta mi je pokazalo drugu jako svetlu crticu kao sto mozete videti na slici. Mnogo Vam hvala na odgovoru. 
    • VTO - procesi
      Započeo/la testic · Objavljeno
      Imaaaa.... Vec nekoliko dana razmisljam o ovome. Pre 5 godina bilasam deo ove price, ne znate koliko mi je pomoglo. Tu podrsku, razumevanje i optimizam mogla sam samo ovde da dobijem. Iako su svi iz moje okoline bili divni prema meni ovo je bio moj kutak. Nije mi bilo tesko da citam sve sto drugi pisu. Ako ima jos zena koje se pripremaju za vto zaista bi bilo divno da ovde razmenimo iskustva. 
    • Beta HCG
      Započeo/la Jecka.p · Objavljeno
      Drage dame, da li je neka od vas imala situaciju da je beta hcg iz krvi 11 na 12 dan posle ovulacije bila negativna a da je kasnije ipak ustanovljena  trudnoća? Naime, folikul je pukao u petak (26-og marta uveče), danas 07.04. Rađena beta manja od 0,1. Znači nema trudnoće. Jedino što mi je čudno što me od prošle nedelje bole grudi i što me pre par dana žigao stomak. Imala sam osećaj da je to to. Pa me zanimaju iskustva ako je neko imao slično? Hvala!
    • Čekamo plusiće
      Započeo/la anonimna2606 · Objavljeno
      Lijepi pozdrav svima, imam jedno pitanje vezano za planiranje trudnoće nakon kontracepcijskih tableta. Godinu i pol dana uzimala sam Belaru, 04.03., dobila sam menzes i prestala sam sa uzimanjem tableta, 09.03., kada bi trebala krenuti sa novom kutijom.
      Cijeli treći mjesec imali smo odnose gotovo svaki dan bez zaštite, i 01.04. sam dobila menzes (ciklus 27 dana), inače pod tabletama su ciklusi bili 28 dana.
      Ima li netko iskustva koliko je optimalno vrijeme da se dogodi trudnoća nakon uzimanja kontracepcijskih tableta?
      Hvala unaprijed
    • Čekamo plusiće
      Započeo/la anonimna2606 · Objavljeno
      Lijepi pozdrav svima, imam jedno pitanje vezano za planiranje trudnoće nakon kontracepcijskih tableta. Godinu i pol dana uzimala sam Belaru, 04.03., dobila sam menzes i prestala sam sa uzimanjem tableta, 09.03., kada bi trebala krenuti sa novom kutijom.
      Cijeli treći mjesec imali smo odnose gotovo svaki dan bez zaštite, i 01.04. sam dobila menzes (ciklus 27 dana), inače pod tabletama su ciklusi bili 28 dana.
      Ima li netko iskustva koliko je optimalno vrijeme da se dogodi trudnoća nakon uzimanja kontracepcijskih tableta?
      Hvala unaprijed
  • Teme

  • Ko je online? (See full list)

    There are no registered users currently online