See who gave reputation

1. Kokica87

2. Yora

3. blondy

4. neca79

5. takica

6. MaliCrv

7. Mejja

8. Mihaela-Ela

9. nasha

10. Magarence

11. svejedno

12. Ivana1985

13. SuperStar

14. Munche

15. Fox

16. Cvrlee

17. Buvie

18. VelNes

19. Schveca

20. sanjabre

21. Voljena žena

22. Nena82

23. Tangerine

24. Djadja

25. BgB

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Porodilište ''Dr Dragiša Mišović'' - Beograd
      Započeo/la Shmrcholina · Objavljeno
      Ti mozes da krenes i kasnije u Misovic, kad sve ovo prodje. Ja sam krenula u 5.mesecu...
    • Drugi trimestar
      Započeo/la JecaS94 · Objavljeno
      Hvala Kristina na odgovoru. Ja se nadam prirodnom porodjaju, do sada je sve okej. Jedino sto sam kupila lanolin za bradavice jer su nam to savetovali u skoli za trudnice, medjutim zbog stanja nema vise skole pa nisam sve ni odslusala.  Porodilista su zatvorena sem Fronta i Visegradske. Tako da ces morati u neko od ta dva. To je ono sto ja znam. I da Misovic poradja iskljucivo trudnice koje imaju virus ili se sumnja na virus, to sam nasla na sajtu Misovica. Nisam bila od neke koristi ali mozda znace i te informacije.  Srecno i tebi. 
    • Drugi trimestar
      Započeo/la Kkristina · Objavljeno
      Ja jesam, skoro ravno pre 3 godine. možda neka druga članica ima noviju ali evo moje - carski rez u 38 nedelji, planirani. Dr Vukajlovic vodila trudnocu, fenomenalan strucnjak. Što se tiče porodilišta bebu su mi donosili na 3 sata, ovde ćeš naći sigurno neke postove vezane za spisak stvari za porodilište ali osim osnovnih (tetra, obicne pelene, vlazne maramice, oktanosept, seba med sapun, papuce japanke, bademantil, 2 spavacice, punjac za tel itd) dodala bih još par - podloga za krevet (imas u aksi) ukoliko krvaris (carski), sensilis mast za bradavice (dojenje opasna muka dobro se obavesti pre nego što odeš tamo, laktacijske sestre su užasne meni bile), možda veštačke bradavice, jednokratne podloge za wc, toalet papir itd.   eto od mene, želim ti sreću.   kad već pišem, da li neka od vas zna šta se dešava trenutno sa porodilištima? Naime, trebala sam sad da imam carski rez za par nedelja u kbc Dragiše Mišović, ta priča zbog korone otpada sve šalju na višegradsku i front...
    • Porodilište ''Dr Dragiša Mišović'' - Beograd
      Započeo/la Kkristina · Objavljeno
      juče sam zvala Mišović sa informacijom da su zatvoreni za sve osim za zaražene trudnice, sve upućuju na front i višegradsku
    • Drugi trimestar
      Započeo/la JecaS94 · Objavljeno
      Mame, moze mala pomoc. Trazila sam po temama, ali nisam nasla konkretnu informaciju. Da li se neka od vas poradjala u Visegradskoj? I sta je potrebno za porodiliste, za mamu i za bebu? 
  • Teme