Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Drzi se navijamo za vas:babycrib:

Ivana2013 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ipak uhvatila virus od dece :( ... Srecom, nisam imala temp samo kasalj, kijavicu i zacepljen nos. Vec tri dana se nalivam cajevima, kupila i propolis i sirup od belog sleza, pa evo, danas vec osecam boljitak. Vise me brine cerkica.. Njoj izbila neka virusna ospa, jadno, koza joj ko gusteru, sva je sarena :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla moja mačkica! :babycrib: Predivna je! :wub:

Cestitam Ivana, neka je ziva i zdrava :)

 

Ivana2013 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana, čestitam! :baby: Da je živa i zdrava bebica, a mami brz oporavak. 

Ivana2013 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam, Ivana! Bravo! Hoćemo detalje. :) 

Ivana2013 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitamooo.Srecno:baby:

Ivana2013 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i detalji. Bio je zakazan cr u spinalnoj anesteziji. Primljena dan ranije, i juče ujutru, 4. na redu. Nisam mogla da dočekam. Mada mi je malo bilo strašno u predoperacionoj sali, zbog anestezije, na kraju sam se oduševila. Videla sam odmah moju mrvicu i tako sam puna utisaka. Divno iskustvo. Svakom bih preporučila.

Inače, kad kažem mrvica, stvarno je tako. 2600kg, 47cm. A svi dr su mi govorili od 3300g do 3600g. Ali dobro. Porašće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana cestitam! Mi bili na kontroli,bebac 3000...namestio se i kaze dr da ce mozda ranije. Ja se spakovala i uglavnom cekam :rolleyes: Imam blage kontrakcije ali nisu bolne,ponedeljak i cetvtrak ctg...pratimo. Sad me tek uzbudjenje krenulo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas bili na kontrolnom pregledu i dr kaze da jos nema naznaka da se blizi porodjaj, zakazala uz i novi pregled za 10 dana i po potrebi ranije (ukoliko dobijem bolove). Ja jos imam lazne kontrakcije, ali to je verovatno zato sto ne stajem. A i bebac je nemiran i rita se bas bas, a posto je sad veci, to ponekad bude i bolno.

miliccam, Lena 77 i Plusic volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas smo bili na CTG-u i dr kaze da ima kontrakcija. :D

kako napredujemo

Marijana00 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista jos. Mirna Bosna sto bi rekli :D ... Izgleda da je beba isprovocirala kontrakcije sutiranjem... Opasno je nemiran :D

 

Plusic i Tijanaaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hello mamice, mi bili danas u NF , tamo sam odlučila da se porađam.  36+6 smo a teški 3470 :) al doktor kaže da mu je toliko dobro unutra da neće verovatno pre termina. Jeste sve već imale one lažne kontrakcije brexton-hicks?  Ja jos nijednu nisam...gde se ko odlučio da ze porađa? 

Plusic i Lena 77 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hello mamice, mi bili danas u NF , tamo sam odlučila da se porađam.  36+6 smo a teški 3470 :) al doktor kaže da mu je toliko dobro unutra da neće verovatno pre termina. Jeste sve već imale one lažne kontrakcije brexton-hicks?  Ja jos nijednu nisam...gde se ko odlučio da ze porađa? 

Hej u koje vreme si bila?Mozda smo se i srele:)Ko ti je doktor?Imala sam te kontrakcije ali blage.Ja sam 36+3.Front za porodjaj

pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej u koje vreme si bila?Mozda smo se i srele:)Ko ti je doktor?Imala sam te kontrakcije ali blage.Ja sam 36+3.Front za porodjaj

bili smo tamo od 745 do od prilprilike 10 :) ja sam bibila u teget haljni sa belim rancem, a muz u prugastom džemperu. Stajao je sve vreme pored vrata savetovalista za trudnice. Pregledao me je dr. Srđan Stqnimirovic a poradjace me dr. Dragan Kikanovic. U petak kontrola u isto vreme. Ti kod koga si išla? 

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

bili smo tamo od 745 do od prilprilike 10 :) ja sam bibila u teget haljni sa belim rancem, a muz u prugastom džemperu. Stajao je sve vreme pored vrata savetovalista za trudnice. Pregledao me je dr. Srđan Stqnimirovic a poradjace me dr. Dragan Kikanovic. U petak kontrola u isto vreme. Ti kod koga si išla? 

A da ja sam na vto odelenju,na drugom spratu.U savetovaliste me salje na ctg i toko.Isto kontrola u petak:rolleyes:Dr mi je Dragana Bojovic Jovic

Izmenjeno od strane Plusic
pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da ja sam na vto odelenju,na drugom spratu.U savetovaliste me salje na ctg i toko.Isto kontrola u petak:rolleyes:Dr mi je Dragana Bojovic Jovic

а како си на отделењу за ВТО?  Јеси тамо све време водила трудночу?  Ниси ваљда тамо радила ВТО. ..колко се сечам нису функционисали

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Tamo sam radila pripremu,komisije i tako upoznala svoju dr,a vto sam radila u specijalnoj bolnici Beograd,a posle trudnocu opet kod nje u Frontu.Ne funkcionise jos uvek da,radi samo taj deo gde su doktori i komisija.

Izmenjeno od strane Plusic
pupsik voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tamo sam radila pripremu,komisije i tako upoznala svoju dr,a vto sam radila u specijalnoj bolnici Beograd,a posle trudnocu opet kod nje u Frontu.Ne funkcionise jos uvek da,radi samo taj deo gde su doktori i komisija.

videla si porodiliste, kako je? Apartmani?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja da se javim sa pregleda i ctg,grlic skracen i omeksan,otvorena 1 prst. Na ctg blage kontrakcije i jedna jaca koju nisam osetila uopste. Pratimo dalje ctg u petak pa ponedeljak, dr misli da ce biti krajem sledece nedelje tj malo pre termina. Glavica je skroz nisko i spustena bas bas :rolleyes: Kaze da je jako zadovoljna pregledom i da je sve u redu.

Jedino je primetila polip od 2cm i kaze da ce ga srediti odmah posle porodjaja...jel imao neko slicno iskustvo u vezi polipa?

pupsik, miliccam, Plusic i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.