Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Tek toliko da se zna, ja sam sledeća na Spisku trudnica! !! I nemojte preko reda please :( Ne bih kao Georgina da se ne porodim dok se ne udam što znači nikada :)

Jedva čekam ovog malika da se upoznamo!

A strije se nisu pojavile. Od početka mažem Nivea mleko za telo u plavoj boci posle svakog tuširanja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lexy ja poslednjih dana imam one BH kontrakcije, zapravo nisam bila sigurna ali mi je dr potvrdio. 

U svakom slučaju blizi se kraj tako da mora i da zateže :)

Ja isto nemam nijednu striju a dobila sam 12-13 kg.  Poslednje što sam kupila je neka krema u dm-u na bazi maslinovog ulja za trudnice i porodilje i super mi je, baš je nežna koža od nje.

Judy ti si sledeća, mada mi je Ninimimididi sumnjiva ;)

*TJ*, lexy, Judy i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lexy ja poslednjih dana imam one BH kontrakcije, zapravo nisam bila sigurna ali mi je dr potvrdio. 

U svakom slučaju blizi se kraj tako da mora i da zateže :)

Ja isto nemam nijednu striju a dobila sam 12-13 kg.  Poslednje što sam kupila je neka krema u dm-u na bazi maslinovog ulja za trudnice i porodilje i super mi je, baš je nežna koža od nje.

Judy ti si sledeća, mada mi je Ninimimididi sumnjiva ;)

I meni je nešto sumljiva :) Samo neka se rađaju anđeli živi i zdravi i da sve majke budu srećne pored njih.

I da ne zaboravim sve one ženice koje kreću ili su u postupku vantelesne kao što sam i ja bila: držim vam palčeve da ostanete trudne i postanete mame!!!!!!!! :*

Jutros drugarica javila da se porodila pre vremena carski, Julija odavde takođe postala mama a večeras mi brat od tetke javio da je snaja trudna 6 nedelja (imala skoro spontani). Sve lepe vesti.  I neka tako bude i u buduće. :* :* :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

ahahahah sumnjiva! Evo me jos sam tu! Judy, mozemo i zajedno, eto npr desetog? Jel odgovara? Imam u ponedeljak ctg pa cemo da vidimo sta kaze beban. Meni vec dosta i ja bi da izlazi napolje, u sub sam punih 38, tako da sad moze bez problema. Samo da mi se jos ova prehlada malo smiri. Sinoc mi muz napravio limunadu, ej otkacila sam, celu noc sam trcala u wc!

I jel mozete verovati da sam ponovo slupala casu! Moracu da kupim plasticne!

Izmenjeno od strane Ninimimididi
Judy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prvu bebu prenijela 16 dana. Svaki drugi dan išla u bolnicu i portir me počeo zvati Georgina ^_^. Ja kao samouvjerena doćiću kad me žigne, blizu sam. Sve dok dr nije zgrmila da se moram porađati, ne smijemo više čekati. I na kraju porađala se 14 sati i otvorila se  samo 2cm:o i završim na CR. Izgleda da se kod mene dobro dole začepi ne može ni mrav da izađe hehehehhe. 

Judi, Nini sretno. Vi ćete još malo biti u zagrljaju sa svojim bebicama :babycrib:

Naxy, Judy, Alex91 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam prvu bebu prenijela 16 dana. Svaki drugi dan išla u bolnicu i portir me počeo zvati Georgina ^_^. Ja kao samouvjerena doćiću kad me žigne, blizu sam. Sve dok dr nije zgrmila da se moram porađati, ne smijemo više čekati. I na kraju porađala se 14 sati i otvorila se  samo 2cm:o i završim na CR. Izgleda da se kod mene dobro dole začepi ne može ni mrav da izađe hehehehhe. 

Judi, Nini sretno. Vi ćete još malo biti u zagrljaju sa svojim bebicama :babycrib:

hvala, trebace nam posto idemo prirodno. Ja se nadam i optimisticna sam da ce ici brzo jer od ulaska u salu do porodjaja je proslo petnaestak min. Vodenjak sam pukao dok mi stavljala braunilu imala jedan napon i idma na sto. Bule samo babice. Nadam se da ovaj put necu platiti i za prosli s obzirom da je decak. Da sam u formi jesam jer jos uvek sredjujem kucu, pomeram namestaj sredjujem decu....

mala zvoncica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav trudnjace moje mile!

Ja bila na kontroli i dogovorile smo se ako beba ne pozuri da 23.12. odradi carski. Sad odbrojavamo.

Sinoc sam ispeglala brdo krpica za bebu. Definitivno sam odlucila da necu stavljati siroki povoj, to nisam pripremila.

*TJ*, Isabella, ivalok i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav trudnjace moje mile!

Ja bila na kontroli i dogovorile smo se ako beba ne pozuri da 23.12. odradi carski. Sad odbrojavamo.

Sinoc sam ispeglala brdo krpica za bebu. Definitivno sam odlucila da necu stavljati siroki povoj, to nisam pripremila.

jel ti prvo? Sacemo te kao veku, jel moras ili zelis cr? Da ne pomislis nista lose, ja sam prva zakukala kad je krenulo da bolu da hocu carski, medjutim babica me zagovarala i stvarno bolje sto nisam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kako je to diivno kad vas se sve priblizi pa vec mozete i torbu da spremate i sve.. :)) Ja vala jedva cekam.. Neho, htedoh da vas pitam-koliko ste se ugojile..? Ja sam sad usla u ovaj poslednji trimestar sa +8kg.. Svakako sam imala malo i pre trudnoce, ostala sam trudna  sa 48kg pa se sad nesto racunam koliko bih mogla jos da nabacim do kraja jer sam cula da kilogrami tek sad dolaze-a ja ne znam gde ce jer mi je stomak vec sad poprilicno velik.. Svi kilogrami su mi samo u stomak otisli i nekako mi se bas velik cini pa ne znam gde bi mogao taj ostatak koji treba da se dobije da se smesti..

Tj, ne odgovorih pre neki dan-i tada me je boleo stomak ali mi ne dade pojas.. Racunam da odem na pregled za neke 2nedelje recimo, da vidim kakve smo,  kolike smo, da li je sa tom posteljicom sve ok pa da odahnem malo.. Nego-gde vi gledate te vase slicice, hocu i ja da vas vidim.. :) ili sam ja to nesto pogresno shvatila.. :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kako je to diivno kad vas se sve priblizi pa vec mozete i torbu da spremate i sve.. :)) Ja vala jedva cekam.. Neho, htedoh da vas pitam-koliko ste se ugojile..? Ja sam sad usla u ovaj poslednji trimestar sa +8kg.. Svakako sam imala malo i pre trudnoce, ostala sam trudna  sa 48kg pa se sad nesto racunam koliko bih mogla jos da nabacim do kraja jer sam cula da kilogrami tek sad dolaze-a ja ne znam gde ce jer mi je stomak vec sad poprilicno velik.. Svi kilogrami su mi samo u stomak otisli i nekako mi se bas velik cini pa ne znam gde bi mogao taj ostatak koji treba da se dobije da se smesti..

Tj, ne odgovorih pre neki dan-i tada me je boleo stomak ali mi ne dade pojas.. Racunam da odem na pregled za neke 2nedelje recimo, da vidim kakve smo,  kolike smo, da li je sa tom posteljicom sve ok pa da odahnem malo.. Nego-gde vi gledate te vase slicice, hocu i ja da vas vidim.. :) ili sam ja to nesto pogresno shvatila.. :))

nisi pogresno shvatila ima podforum slike trudnica al ti mora neko bolje obhasniti jer sam ja slzcajno naletela na to. A sto se kila tice nije ti to nista strasno, ako si mrsava normala ti je do 16kg. Za buce je do 9 a za normalne je 12. Mada ne treba se opterecivati sa kilama jer sve to ode.

Alekseja voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel ti prvo? Sacemo te kao veku, jel moras ili zelis cr? Da ne pomislis nista lose, ja sam prva zakukala kad je krenulo da bolu da hocu carski, medjutim babica me zagovarala i stvarno bolje sto nisam.

Nije mi prvo, drugo je. Prvi je bio carski, a imala sam i operaciju, pa ne bi bilo bas pozeljno da rizikujemo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drangulic, slike su u zasticenom delu foruma. Potrebno je da imas najmanje 100 postova da bi imala pristup. Zato  raspisi se:) trebace ti i za caskanje o bebama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako da znam koliko postova imam sada..? :))) Inace koliko duge postove pisem, mogli bi da mi jedan zaracunaju kao tri.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pise ispod, mislim da je to to. A imas 23. :) Jos malo. :)

A inace, ja sam stavila sliku u, ja kao trudnica, pa me vidite. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako da znamo koja si.. :))) na kojoj si strani..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi prvo, drugo je. Prvi je bio carski, a imala sam i operaciju, pa ne bi bilo bas pozeljno da rizikujemo. 

ajoj, onda moras...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako da znamo koja si.. :))) na kojoj si strani..?

sad je postavila sliku a i pise ko je postavio. Al ti ne mozes uci na taj forum. Kad pises postove salhi u delivima npr umesto dugackog napises cetiri, umesto novog pasusa posalji novi post.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:-)  problem resen! 

Ja vas čitam, ali slabo pišem. Spremam torbe za posetu mojih. :-) 

Inače, sutra vadim krv i nosim urin za analizu. Ja tad ne jedem posle sedam. Jedva izdržim. Kako vi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:-)  problem resen! 

Ja vas čitam, ali slabo pišem. Spremam torbe za posetu mojih. :-) 

Inače, sutra vadim krv i nosim urin za analizu. Ja tad ne jedem posle sedam. Jedva izdržim. Kako vi?

nema potrebe kad su ove obicne analize? To samo kad se radi lipidni status. Ja sve normalno, samo od ponoci nista ni kap vode

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Merice mi šećer, tako da ne mogu bas sve. :-)  manje hleba i slatkog. :-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pise ispod, mislim da je to to. A imas 23. :) Jos malo. :)

A inace, ja sam stavila sliku u, ja kao trudnica, pa me vidite. :)

Ne, ne, ima 68 postova, ovo 23 su plusici koje je dobila od drugih korisnika za postove koje je pisala. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde onda još malo... :-) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

jao zene moje, sto se ja osecam beskorisno pa to je strasno... Jos me sad i glava zabolela ii nesto mi muka.... Da necu u porodiluste? Sutra svetac pa mogla bih...a o malac se nesto umirio, nije tako aktivan kao ovih fana.

Izmenjeno od strane Ninimimididi
Vestica86 i Alex91 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:Psve je pored torbe, spavacice se suse, samo mi jos fale plazma i voda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.