Apartman u porodilištu - da ili ne?

odgovora

Objavljeno

Kod nas ni nema mogucnost apartmana, mada je nas bilo samo 2 u sobi, dan pre nego sto sam izasla dosla je jos jedna zenica. Da njih nije bilo ja bi crkla od dosade jer jednostavno san mi nije dolazio na oci a dani su se otegli kao vecnost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad nemam pojma koliko kosta ja sam to preko veze pre 9 i 11 god davno bese imas u Betaniji i sa sest kreveta sobe ....

Ma gde su te sobe??? U novom delu imaš samo 2 i 3 krevetne sobe :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma gde su te sobe??? U novom delu imaš samo 2 i 3 krevetne sobe :lol:

To i ja znam, zato i pitam...A za apratman, ako postoji mogućnost, svakako ne treba veza, nego se fino plati po cenovniku i to je to...Bar mislim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To i ja znam, zato i pitam...A za apratman, ako postoji mogućnost, svakako ne treba veza, nego se fino plati po cenovniku i to je to...Bar mislim :rolleyes:

Nemam pojma i da ima apartman :) a najbolju informaciju možeš dobiti od Enav :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma gde su te sobe??? U novom delu imaš samo 2 i 3 krevetne sobe :lol:

Tacno. I ja sam bila u dvokrevetnoj sobi. Sad su sve porodilje na novom delu.

Imas wc i tus na dve sobe tj. na 4 osobe. Sve je cisto. I ima tople protocne vode uvek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje iskustvo ... NE apartmanima. U mojoj sobi su bila dva kreveta, mojih 5 dana nakon CR bila sam i sama i sa cimerkom :)

Imas drustva, upoznas nove ljude, imas ko da ti prenese i razmeni neko iskustvo i najbitnije narocito kod carskog reza... imas nekog pored sebe ako ti zatreba :)

Moja mlada cimerka je ustala za u WC i to sa sestrom. Kad je krenula da se onesvecuje, jadna je sestra molila mene da zovnem pojacanje kako bi joj pomogli da je zadrzi i vrati u krevet :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam definitivno za apartman,prvi razlog je kupatilo koje sam koristis,jer posle porodjaja malo se duze zadrzavas u istom,svaki dan ga ciste,manjaju ti posteljinu,imas tv,pa ubijes dosadu,imas klimu,i ne moras da preslusavas po ko zna koji put kako se ko poradjao...Bar meni je prijala samoca i odmor,a ako se zazelis price,po ceo dan mozes da imas posetu u apartmanu,sto nije slucaj kada si u normalnoj sobi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je moj dr hteo da 'strpa' u apartman poslednji put,ali ja se srećm 'otrgnuh'...celog života ću da se sećam tih divnih dana nakon porođaja,čak su se iz 'tih soba' razvila neka prijateljstva i to poprilično intezivna :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Umrla bih od dosade da sam bila u apartmanu. Ne volim da budem sama, ja sam jedno vrlo drustveno bice, pa cak i posle porodjaja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam sta da radim, pomagajte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde gori Miva :)

pricaj sta treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D biti sam u apartmanu ili biti u obicnoj sobi sa drustvom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D biti sam u apartmanu ili biti u obicnoj sobi sa drustvom?

S obzirom da si prvorotka (jel tako), mislim da je bolje u društvu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D biti sam u apartmanu ili biti u obicnoj sobi sa drustvom?

Definitivno glasam za društvo!!! Prijaće ti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D biti sam u apartmanu ili biti u obicnoj sobi sa drustvom?

Pricam iskljucivo misleci na sebe,

ja sam veoma veoma drustven tip, i malo toga moze da mi smeta,

ali tih prvih par dana sam zelela da budem sama, sa bebom,

da mi muz dodje u posetu kad hoce i ostane koliko hoce,

ja glasam ZA app,

naravno slusaj sebe, sta bi ti volela, da li finansijski mozes sebi to da priustis,

u Bgu su app bili jedne god 3.500. sledece nekih 4.500,

sad cujem neku cifru od koje bih pala u nesvest :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam za apartman,u slucaju da je BF program u porodilistu i soba puna beba i mama koje se naizmenicno bude i placu,ja definitivno biram mir posle porodjaja,i slusam samo svoju bebicu kako place. Dva puta sam se poradjala,prvi put je bio apartman,a drugi put trokrevetna soba i puna,jedna je imala blizance :wacko:

Mislim kAKo ko voli,i ja sam drustven tip,ali posle porodjaja sam bila samo za mir i tisinu,naravno i moju bebicu,i da mi dolazi kad ko hoce a ne kadA mora. Definitivno sam za Apartman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZAR U APARTMAN MOZE DA DODJE KO HOCE KAD HOCE I KOLIKO HOCE???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miva, tesko pitanje ;) Ja sam oba puta bila u dvokrevetnoj sobi (prvi put su me cak prebacili iz jedne sobe u drugu, pa sam promenila 2 cimerke), i sve 3 zenice su bile super! Zanimljive za razgovor, spremne da pomognu, bolje mi je bilo nego da sam sama. Ali da mi je zapala neka ostrokondja ili ne daj Boze smrdljivica, svisnula bih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZAR U APARTMAN MOZE DA DODJE KO HOCE KAD HOCE I KOLIKO HOCE???

ovde da,mislim na one koje sam ja zelela da dodju naravno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovde da

Divno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ZAR U APARTMAN MOZE DA DODJE KO HOCE KAD HOCE I KOLIKO HOCE???

U Bgu je moglo, naravno ne njih 15 da ti bude u sobi, ali moze,

ostali su posetu primali na hodniku, u sobi za posete, na ulazu na odeljenju je bila, svi zajedno,

mogla sam da biram da li ce beba biti sa mnom u sobi ili ne,

da ne pricam o kupatilu ...samo mojeeeee

babice te obilaze svaki cas, TV, klima, mini frizider ,,,ma pravi app :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam protiv..jeste lepo imati svoje kupatilo i ponekad mir ali drustvo mnogo znaci u tim trenucima, kao i neko da ti da savet ako je tu koji dan duze od tebe...a o prijateljstvu da ne govorim, ja sam imala bas super cimerke a s jednom sam se bas zblizila jer su nam se bebe rodile jedna za drugom i zajedno smo izgurale te prve dane oporavka..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam protiv..jeste lepo imati svoje kupatilo i ponekad mir ali drustvo mnogo znaci u tim trenucima, kao i neko da ti da savet ako je tu koji dan duze od tebe...a o prijateljstvu da ne govorim, ja sam imala bas super cimerke a s jednom sam se bas zblizila jer su nam se bebe rodile jedna za drugom i zajedno smo izgurale te prve dane oporavka..

Posle II porodjaja prvo nisam htela u app,

bila sam u sobi sa zenom kojoj je to bio III porodjaj, ona je prekukala celu noc, uzdisala...kao da je mecku rodila,

o praznjenju grudi nije imala pojma, ja sam joj pokazivala...

bila mi je dovoljna jedna noc, docekala sam glavnu sestru vec u 06h ispred kanc i rekla ja hocu u app

tako da je veca verovatnoca da ce se zadesiti neki " baksuz", bar tako kaze cika Marfi :lol:

sto se tice prijateljstva, sa trudnjacicama sa vezbi iz DZ sam ostala u kontaktu

a sa par njih cak se i druzimo, evo vec III god zaredom, to je ipak lepse jer smo skoro 4 meseca zajedno svaki drugi dan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Nensi znam ja da sam imala bas bas srecu s cimerkama :))) u sobi do nas bili sve neki baksuzi pa uzeli od pedijatrijske sestre neke meleme i nema sanse da uzmes da koristis...jedna je cak lagala da joj je sestra rekla da sme da uzme pumpicu koju je prethodno dala mojoj cimerki...ima nas raznih..al koliko kapiram Miva je u Zajecaru tamo i onako nema mnogo porodjaja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Nensi znam ja da sam imala bas bas srecu s cimerkama :))) u sobi do nas bili sve neki baksuzi pa uzeli od pedijatrijske sestre neke meleme i nema sanse da uzmes da koristis...jedna je cak lagala da joj je sestra rekla da sme da uzme pumpicu koju je prethodno dala mojoj cimerki...ima nas raznih..al koliko kapiram Miva je u Zajecaru tamo i onako nema mnogo porodjaja..

hahah znaci postujes cika Marfija jel da :lol: :lol: :lol:

znam da je u ZA, ali pitam se kakve su sobe u porodilistu, 2-3..vise krevetne :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.