Najava odsustva sa BEBCA

odgovora

Objavljeno

Ivana:), nema potrebe da ideš, draga! Napravi sebi ignore listu, ali ostani tu zbog onih koje voliš i zbog onih koji tebe vole! ;)

Ali zašto da brišete profil? Ono što vam je ružno i negativno jednostavno zaobidjete, članice koje vam ne prijaju, zbog kojih se loše osećate na ignore i završen posao. Što zbog nekoga da brišete profil, zašto sve uzimate toliko k' srcu? Ovde ste zbog sebe, vaših interesovanja, vama dragih ljudi i tema koje posećujete, koje vas interesuju.

Potpisujem

Mene nikako Bebac ne brise, pa mi ostaje da se vratim. Vidim, ludnica ovde.... ;)

Ti si meni Legendo super clanica i bas mi je drago da te Bebac nije obrisao!

Nadam se da ce i Ivana proci isto ;)

Ja nemam problem kao vi, mene niko ne nervira, ja jednostavno preskocim postove nekih clanica koje mi nisu zanimljive i to je to. Ja vise imam osecaj da sam kao neki duh, koji uglavnom vodi monologe i da me svi ignorisu i smatraju da sam bzvz. Zato razmisljam da se povucem. Tj, ne verujem da cu brisati profil, bicu ja i dalje tu ali ne toliko kao pre, iskreno, bas sam se razocarala.

Potpisujem

Eto, vidite, ponekad je i dobro što Bebac zapostavlja svoje dužnosti! ;)

Legendo, drago mi je da si se vratila! :)

Milar, i ja ponekad imam utisak da me svi ignorišu i da sam kao duh ovde, ali ne dam tom utisku da me pobedi! ;)

Nemoj ni ti! :)

Ja sam prošle godine imala takav utisak i htela sam da odustanem od foruma. Ali od toga me odvratila sudbina mama Bojane. Shvatiš da je sve ovo ovde malo smešno, kad vidiš šta se dešava u stvarnom svetu. Zato cure, decu za ruke, onaj ko nema decu u krevet sa mužem da ih pravite, a posle dođite na forum da se lepo ispričamo kako smo proveli praznike. A ako vas neko nervira i smara, zanemarite ih i pronađite omiljenog člana i popričajte-postujte sa njim. Ima ljudi koji me strašno nerviraju, ali ima mnogo više onih koji su mi dragi i okej. Ne nasedaj te na provokacije.

I drage moje SREĆNA VAM NOVA GODINA.

Ja sam ovu baš rešila da proslavim u čast mama Bojane, prošlu sam pošteno ožalila zbog nje. Ali Milan i Marta su nam tu i slavimo život, jer kroz njih i ona živi

Voli vas sve vaša Zora

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja ne podrzavam klanove ja i onako pripadam onim individualcima sto piskaraju, a kao i da nisu tu, niko ih ne primjecuje, osim moje Ivancice :wub: Cak ce me nauciti da pravim puslice!!!

E sada posto si u prethodnom postu zaokruzila punih sto postova mozda te primete...Salu na stranu...Puno je clanica ko ne zna 6700..od toga ima dosta aktivnih stotinak,a od toga mozda pedesetak bas aktivno i sada treba to sve popamtiti..

Draga puslice,svi smo se osecali u nekom periodu na forumu kao duhovi vise ili manje..zato daj sansu svima nama da te upoznamo..treba nam ipak vremena :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja ne podrzavam klanove ja i onako pripadam onim individualcima sto piskaraju, a kao i da nisu tu, niko ih ne primjecuje, osim moje Ivancice :wub: Cak ce me nauciti da pravim puslice!!!

Veruj mi da ti se to čini...pa pogledaj prethodne strane i videćeš koliko nas se ponekad oseća isto tako.

Ja sam prošle godine imala takav utisak i htela sam da odustanem od foruma. Ali od toga me odvratila sudbina mama Bojane. Shvatiš da je sve ovo ovde malo smešno, kad vidiš šta se dešava u stvarnom svetu. Zato cure, decu za ruke, onaj ko nema decu u krevet sa mužem da ih pravite, a posle dođite na forum da se lepo ispričamo kako smo proveli praznike. A ako vas neko nervira i smara, zanemarite ih i pronađite omiljenog člana i popričajte-postujte sa njim. Ima ljudi koji me strašno nerviraju, ali ima mnogo više onih koji su mi dragi i okej. Ne nasedaj te na provokacije.

I drage moje SREĆNA VAM NOVA GODINA.

Ja sam ovu baš rešila da proslavim u čast mama Bojane, prošlu sam pošteno ožalila zbog nje. Ali Milan i Marta su nam tu i slavimo život, jer kroz njih i ona živi

Voli vas sve vaša Zora

Zoro... Ja ti želim da sledeću Novu Godinu slaviš sa jednim članom porodice više! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoro... Ja ti želim da sledeću Novu Godinu slaviš sa jednim članom porodice više! :wub:

Hvala draga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buhla, da se ti ipak lepo provedeš (i pored toga što ideš kod sveki)

Da novu godinu provedete vas dvoje u krevetu uz kahm kahm kahm... naravno ne prehladu već uz ljubav ;)

Hvala, draga. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buhla ti ides kod muza..ti ides kod muza..ti ne ides kod sveki..ti ne ides kod sveki...ponavljaj to kao mantru mozda pomogne! :rolleyes:

:wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sada posto si u prethodnom postu zaokruzila punih sto postova mozda te primete...Salu na stranu...Puno je clanica ko ne zna 6700..od toga ima dosta aktivnih stotinak,a od toga mozda pedesetak bas aktivno i sada treba to sve popamtiti..

Draga puslice,svi smo se osecali u nekom periodu na forumu kao duhovi vise ili manje..zato daj sansu svima nama da te upoznamo..treba nam ipak vremena :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Draga moja koleginice ;) (znam i koje ti je zanimanje) ovo da sam ne primjecena sam rekla samo zato sto ispada malo glupo, svi smo ovdje radi druzenja i razmjene misljenja, ko koliko moze da odvoji vremena, ja malo, moj klinac je ljubomoran na komp. A sad odjednom neke svadje i razne nebuloze i neko nekog otjeruje s foruma kao da mu je ovo ocevina!

Cim je vise zena na jednom mjestu izbije rat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buhla ti ides kod muza..ti ides kod muza..ti ne ides kod sveki..ti ne ides kod sveki...ponavljaj to kao mantru mozda pomogne! :rolleyes:

:wub: :wub: :wub:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idem u posetu (na duuuugih nedelju dana) kod...

227204_207133245985559_207132772652273_6

p.s. ko razume sFatice :lol:

:lol: :lol: :lol:

KLIK :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buhla ti ides kod muza..ti ides kod muza..ti ne ides kod sveki..ti ne ides kod sveki...ponavljaj to kao mantru mozda pomogne! :rolleyes:

:wub: :wub: :wub:

Mislis da ce manje da me boli glava? :P

M.S. tu sliku sam jucd bas turila u temu o istim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislis da ce manje da me boli glava? :P

M.S. tu sliku sam jucd bas turila u temu o istim :lol:

E cvrc ja juce nisam bila tu :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislis da ce manje da me boli glava? :P

M.S. tu sliku sam jucd bas turila u temu o istim :lol:

Glava ce jedino manje da te boli od imigrana ili onog tvog od 800dinara,dok ne smislimo nesto drugo..tj isprobamo tehnike unutrasnje samokontrole :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga moja koleginice ;) (znam i koje ti je zanimanje) ovo da sam ne primjecena sam rekla samo zato sto ispada malo glupo, svi smo ovdje radi druzenja i razmjene misljenja, ko koliko moze da odvoji vremena, ja malo, moj klinac je ljubomoran na komp. A sad odjednom neke svadje i razne nebuloze i neko nekog otjeruje s foruma kao da mu je ovo ocevina!

Cim je vise zena na jednom mjestu izbije rat!

Samo da se upisem. Znaci- ti,Breza (Joka) i ja smo iste profesije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego kad smo vec kod duhova, ajd da i mi osnujemo klan. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego kad smo vec kod duhova, ajd da i mi osnujemo klan. :P

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego kad smo vec kod duhova, ajd da i mi osnujemo klan. :P

:lol: ...ne mogu, a da se ne prijavim u isti! ;)

Mislim...ako neko uopste procita ovo sto sam napisala! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego kad smo vec kod duhova, ajd da i mi osnujemo klan. :P
:lol: ...ne mogu, a da se ne prijavim u isti! ;)

Mislim...ako neko uopste procita ovo sto sam napisala! :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam duh. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vid' koliko nas je covece! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vid' koliko nas je covece! :lol:

Duhova kol'ko hoćeš. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buuuuuuuuuu! Ko sam ja? :) Samo jedan mali OTic...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ovde da se najavim da me nece biti mozda nekoliko dana :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ovde da se najavim da me nece biti mozda nekoliko dana :lol:

puko vodenjak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ovde da se najavim da me nece biti mozda nekoliko dana :lol:

:lol: :lol: :lol: Cool! hajde, nek' ti je sa srecom! Zelim ti lak porodjaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ovde da se najavim da me nece biti mozda nekoliko dana :lol:

Srecno! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.