Najava odsustva sa BEBCA

odgovora

Objavljeno

kod sveki a?
:lol: aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa joooooooooooooooooooooj :lol::o

da, daaaa :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idem u posetu (na duuuugih nedelju dana) kod...

227204_207133245985559_207132772652273_6

p.s. ko razume sFatice :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: Za sliku

Buhla, lep i ugodan provod :) A i šta nam najavljuješ odsustvo, kad ćemo "se gledati" preko fona na forumu? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: Za sliku

Buhla, lep i ugodan provod :) A i šta nam najavljuješ odsustvo, kad ćemo "se gledati" preko fona na forumu? ;)

Idem preko Drine, cu budem u romingu, jedino ako savatam neki wireless ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I jedno pitanjce. Pa da li je moguce da se o tome pise preko pp-a? Boze sacuvaj.

Ne čudi me ništa, samo mi je jadno da se sve to posle iznese u javnost. Nije džabe pp...

Ja ću verovatno odsustvovati za praznike - razlog - ja programer kući nemam internet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne čudi me ništa, samo mi je jadno da se sve to posle iznese u javnost. Nije džabe pp...

Ja ću verovatno odsustvovati za praznike - razlog - ja programer kući nemam internet.

Jao, kuku...lele...pa kako ćemo bez tebe... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čekaj..ZVONKA otišla i nije to najavila...pa stvarno nije u redu...

Zvonka nije htela da objavi jer ne zeli da za njom neko jadikuje i da dize prasinu oko toga ....Mada se ja nadam da ce se ipak javiti i braniti sama ....

Ostalo necu da kometarisem jer je smesno i kontradiktorno totalno , sad ce me neko pitati dali znam sta ta rec znaci , znam i stavljam ovde tacku , jer nisam sujetna niti me interesuje tudji zivot samo sam morala da se umesam jer mi je zao sto Zvoka nije tu da se sama brani a ne ja da joj glumim advokata :/ A da ima itekako ima ali se ne hvali i bez kompleksa pokaze i kad kupi polovno ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ću verovatno odsustvovati za praznike - razlog - ja programer kući nemam internet.

Ivančice,falićeš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ću verovatno odsustvovati za praznike - razlog - ja programer kući nemam internet.

A kako nemas ,imala si svojevremeno,pa sta bi,ukinula si sama sebi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuu, potresćete se silno :lol: - niko neće ni da vidi najavu :D :D :lol: :lol:

Trebala si ranom zorom, ko ja sto sam...

Evo ja priznajem necu silno da se potresem, posto i mene biti nece :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako nemas ,imala si svojevremeno,pa sta bi,ukinula si sama sebi :rolleyes:

Čini mi se da ima samo kod sveki.

Šteta što nema i kod kuće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čini mi se da ima samo kod sveki.

Šteta što nema i kod kuće.

Resenje neka se vise druzi sa sveki pa ce i sa nama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako nemas ,imala si svojevremeno,pa sta bi,ukinula si sama sebi :rolleyes:

Tika sve rekla :)

Čini mi se da ima samo kod sveki.

Šteta što nema i kod kuće.

Da, nadam se da ću rešiti što pre....

Resenje neka se vise druzi sa sveki pa ce i sa nama!

Hehehhe.... Neću da se družim sa sveki :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebala si ranom zorom, ko ja sto sam...

Evo ja priznajem necu silno da se potresem, posto i mene biti nece :P

:lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AKO NEKO IMA DA NAJAVI ODLAZAK SAMO NAPRED A OSTALE AJDE LEPO U TEMU ŽENSKE PRIČE!!! :)

7fd7cc1cd69dabb8107e628845f2b673.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana zurkolomac :D

angry-mob.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne čudi me ništa, samo mi je jadno da se sve to posle iznese u javnost. Nije džabe pp...

Ja ću verovatno odsustvovati za praznike - razlog - ja programer kući nemam internet.

Ne idi,kako cu bez tebe...nemoj da nam radis to...

Jao, kuku...lele...pa kako ćemo bez tebe... :lol::lol::lol:

POTPISUJEM!

Ana zurkolomac :D

angry-mob.gif

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obaveštavamo vas da su neki postovi prebačeni u temu

Ženske priče i Igra mišljenja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Obaveštavamo vas da su neki postovi prebačeni u temu

Ženske priče i Igra mišljenja

Fala sestro fala :lol::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buhla, da se ti ipak lepo provedeš (i pored toga što ideš kod sveki)

Da novu godinu provedete vas dvoje u krevetu uz kahm kahm kahm... naravno ne prehladu već uz ljubav ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam problem kao vi, mene niko ne nervira, ja jednostavno preskocim postove nekih clanica koje mi nisu zanimljive i to je to. Ja vise imam osecaj da sam kao neki duh, koji uglavnom vodi monologe i da me svi ignorisu i smatraju da sam bzvz. Zato razmisljam da se povucem. Tj, ne verujem da cu brisati profil, bicu ja i dalje tu ali ne toliko kao pre, iskreno, bas sam se razocarala.

Nemoj tako Millar ti si meni jedna od najboljih na forumu, uvijek citam tvoje postove ;)

Ovaj forum postao misteriozan, ja nemam pojma ko koga ovdje vise ne voli, a ko je u istom klanu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam problem kao vi, mene niko ne nervira, ja jednostavno preskocim postove nekih clanica koje mi nisu zanimljive i to je to. Ja vise imam osecaj da sam kao neki duh, koji uglavnom vodi monologe i da me svi ignorisu i smatraju da sam bzvz. Zato razmisljam da se povucem. Tj, ne verujem da cu brisati profil, bicu ja i dalje tu ali ne toliko kao pre, iskreno, bas sam se razocarala.

Nemoj tako Millar ti si meni jedna od najboljih na forumu, uvijek citam tvoje postove ;)

Ovaj forum postao misteriozan, ja nemam pojma ko koga ovdje vise ne voli, a ko je u istom klanu!

potpisujem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nemam problem kao vi, mene niko ne nervira, ja jednostavno preskocim postove nekih clanica koje mi nisu zanimljive i to je to. Ja vise imam osecaj da sam kao neki duh, koji uglavnom vodi monologe i da me svi ignorisu i smatraju da sam bzvz. Zato razmisljam da se povucem. Tj, ne verujem da cu brisati profil, bicu ja i dalje tu ali ne toliko kao pre, iskreno, bas sam se razocarala.

Nemoj tako Millar ti si meni jedna od najboljih na forumu, uvijek citam tvoje postove ;)

Ovaj forum postao misteriozan, ja nemam pojma ko koga ovdje vise ne voli, a ko je u istom klanu!

Nema ti da ideš nigde - moramo prvo zajedno da pravimo puslice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema ti da ideš nigde - moramo prvo zajedno da pravimo puslice :)

Nisam jos naucila, posle posta, postim! Sta mi ti pricas, a i ti begas! Iskreno, bice dosadno bez tebe, pozuri dna posao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam jos naucila, posle posta, postim! Sta mi ti pricas, a i ti begas! Iskreno, bice dosadno bez tebe, pozuri dna posao!

Ako bude posebnih iznenađenja eto mene i pre... :):rolleyes: Posle posta mutimo puslice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje je zasto uopste treba da bude "klanova"? Jaoj muke, opet se vracamo na jedno te isto. Ne moraju svi da se gotive i vole, to bi bilo suludo ocekivati, ali eto ja na primer nemam nista protiv ni Ivane:) ni ZVONKE ... obe su mi na neki nacin drage. Sta sad? Da biram stranu ili klan? Ma hajde ...

Ni ja ne podrzavam klanove ja i onako pripadam onim individualcima sto piskaraju, a kao i da nisu tu, niko ih ne primjecuje, osim moje Ivancice :wub: Cak ce me nauciti da pravim puslice!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.