Najava odsustva sa BEBCA

odgovora

Objavljeno

Svasta... Ovakav potez sam od ruskinje najmanje ocekivala! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro de, zene! Kome se ide nek ide, sta vam je? Lepo, zena, iz pristojnosti, navela razloge svog odlaska, a vi se nasle povredjene. Ako je ona povredjena i zeli da ode, njena stvar. Niko nas nije molio da budemo ovde, pa ne vidim ni zasto bi sada neko nekog molio da ostane. Idemo dalje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro de, zene! Kome se ide nek ide, sta vam je? Lepo, zena, iz pristojnosti, navela razloge svog odlaska, a vi se nasle povredjene. Ako je ona povredjena i zeli da ode, njena stvar. Niko nas nije molio da budemo ovde, pa ne vidim ni zasto bi sada neko nekog molio da ostane. Idemo dalje!

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno, par puta su i meni zasmetali komentari nekih forumasica, ali jednostavno, naucila sam se da takve osobe ignorisem, kao da ne postoje. I nisam otisla sa foruma jer nisam ovde zbog njih, vec zbog sebe. Svako ima prava na svoje misljenje, i ne volim da mi neko namece njegovo.

Ne mogu da verujem da je ruskinja ovako otisla. Nisam to od nje ocekivala! Nisam citala o cemu se radi, ali mislim da je pogresila!!! Ruskinjoooo, vrati se!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je cudno sto je otisla, a bice mi i neobicno... Ipak je bila dugo na forumu. Iskreno, mislim da se niko nije nasao povrijedjen njenim odlaskom. Niko ne zeli uticati na to da ona promijeni misljenje i ostane, samo nam je njeno prisustvo ovde postalo uobicajeno, mnogima su njeni postovi pomogli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je cudno sto je otisla, a bice mi i neobicno... Ipak je bila dugo na forumu. Iskreno, mislim da se niko nije nasao povrijedjen njenim odlaskom. Niko ne zeli uticati na to da ona promijeni misljenje i ostane, samo nam je njeno prisustvo ovde postalo uobicajeno, mnogima su njeni postovi pomogli.

Volela bih da je nekako ubedimo da promeni misljenje. Ali kako?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno, par puta su i meni zasmetali komentari nekih forumasica, ali jednostavno, naucila sam se da takve osobe ignorisem, kao da ne postoje. I nisam otisla sa foruma jer nisam ovde zbog njih, vec zbog sebe. Svako ima prava na svoje misljenje, i ne volim da mi neko namece njegovo.

Ne mogu da verujem da je ruskinja ovako otisla. Nisam to od nje ocekivala! Nisam citala o cemu se radi, ali mislim da je pogresila!!! Ruskinjoooo, vrati se!!!

Slazem se i mislim da Citana nije bila zlonamerna vec samo je rekla svoje iskreno misljenje.Zene, valjda smo iskrene ovde,zar ne?Meni se one BAba Tange nisu svidjale,rekla sam svoje misljenje i znate dalje...I drago mi je sto je ostala jedina koja vredi od njih-Nensi.Vredjale su me,nazivale...Ko mi se ne svidja ja lepo na ignore!Ruskinja mene licno nije uvredila niti sam ja nju.Veoma mi je draga i nadam se da ce se vratiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se one BAba Tange nisu svidjale,rekla sam svoje misljenje i znate dalje...

I drago mi je sto je ostala jedina koja vredi od njih-Nensi.Vredjale su me,nazivale...

Ovo tako prija mojim usima , hvala hvala

d070.gifd070.gifd070.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iz poštovanja i lepog druženja sa nekim forumašicama osetila sam potrebu da Vas obavestim da se trajno odjavljujem sa foruma. Ne osećam se više prijatno, moje poruke i postovi nailaze na porugu i ismevanje i pošto sam obrazovana, skromna i inteligentna ne želim da se spuštam ispod tog nivoa, pa sam i donela ovakvu odluku. Želim svima, a posebno onim forumašicama koje su mi drage i sa kojima mi je bilo zadovoljstvo da komuniciram na ovaj način, sve najlepše u životu! :)

Iju bwe..ja tek sada videla..što bwe ženska tako.. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno, par puta su i meni zasmetali komentari nekih forumasica, ali jednostavno, naucila sam se da takve osobe ignorisem, kao da ne postoje. I nisam otisla sa foruma jer nisam ovde zbog njih, vec zbog sebe. Svako ima prava na svoje misljenje, i ne volim da mi neko namece njegovo.

Ne mogu da verujem da je ruskinja ovako otisla. Nisam to od nje ocekivala! Nisam citala o cemu se radi, ali mislim da je pogresila!!! Ruskinjoooo, vrati se!!!

Anči potpisujem u potpunosti..nikada ne mogu svi misliti isto..ali zato ignorišeš one koji ti ne odgovaraju i mirna bačka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda ja nisam toliko cesto tu ili ne obracam paznju, ne znam postoje li neke "relacije", "klanovi" izmedju forumasica i sl pa da se neko osjeca toliko ugrozeno i toliko licno povredjeno da na ovaj nacin ode. U svakom slucaju za to postoje PP kao i Admini, ako me neko vrijedja ja cu da se zalim i super ....

U svakom slucaju, sa nadom u brz povratak ruskinje ... tipkamo se ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda ja nisam toliko cesto tu ili ne obracam paznju, ne znam postoje li neke "relacije", "klanovi" izmedju forumasica i sl pa da se neko osjeca toliko ugrozeno i toliko licno povredjeno da na ovaj nacin ode. U svakom slucaju za to postoje PP kao i Admini, ako me neko vrijedja ja cu da se zalim i super ....

U svakom slucaju, sa nadom u brz povratak ruskinje ... tipkamo se ......

Mislim da to stvarno ne postoji. Svi se druzimo i razmjenjujemo iskustva i savjete, neke su imale tu srecu da se i licno upoznaju... Sada, ako se neko osjetio ugrozenim zbog necega, ili mu prosto druzenje na forumu ne predstavlja zadovoljstvo, to je druga stvar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ej zene stvarno mi nedostaje Ruskinja,mozda ce izduvati i vratiti se na druzenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja stvarno neznam o cemu se radi i na koga je Ruskinja mislila kada je rekla da je ismejavaju....

Ako sam ja u pitanju, nije namerno...izvini ... i vrati se :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo znam da neke teme nisu iste bez nje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo znam da neke teme nisu iste bez nje!

Slazem se... I stvarno se to oseti... Ja sigurno na tri teme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Npr. Specijalno pitanje, teme o kulinarstvu...stvarno se osjeti odsutnost. Nekako je svojim postovima davala posebnu dozu ozbiljnosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Npr. Specijalno pitanje, teme o kulinarstvu...stvarno se osjeti odsutnost. Nekako je svojim postovima davala posebnu dozu ozbiljnosti...

Tacno sam i ja na te teme mislila (sta danas kuvate, treba mi recep i spec.pitanja) naravno popodnevnu kaficu i uzinu ne racunam ... a dobro... makar cemo malo smrsati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa cujes li se mozda sa njom? Ima li sanse da se vrati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno mi nedostaje ruskinja :(:(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Filipa cujes li se mozda sa njom? Ima li sanse da se vrati?

Čujem se sa njom, ali nema namjeru da se vraća :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jbg pzdravi je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hoću, naravno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čujem se sa njom, ali nema namjeru da se vraća :(

Bas mi je cudno. Sta znam, kada sam se registrovala nju sam prvu primetila...tako da sam na poseban nacin bila vezana za nju, tako da mi je neobicno da je nema, ali kako nema ni mene.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čujem se sa njom, ali nema namjeru da se vraća :(

Pa zar se baš toliko naljutila? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.