Najava odsustva sa BEBCA

odgovora

Objavljeno

Nisam najaktivnija članica pa možda niko ne bi ni primetio da me nema ^_^ ^_^ ali, evo, da kažem da se ni ja neću javljati neko vreme. Vraćam se na posao, ali nije to u pitanju nego mi je malo glupo da učestvujem u bilo kojoj diskusiji (inigde se posebno ni ne nalazim) sad kad nisam ni trudnica ni čekalica ni mama. Čitaćemo se najesen kad budem smela da planiram trudnoću, a dotad, ljubim vas sve.

Nemoj da ti bude glupo! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Makice srecan put!

Draga moja hvala ti. Samo me je jedna meni veoma draga osoba tako zvala"makica"

Ne pamtim kad sam to poslednji put cula,bas si me raznezila :wub: :wub: :wub:

Srecan put draga moja, i lepo da se provedes na odmoru, a hoces sigurno. Nemas pojma kako bih volela da se vidim sa tobom, mislim da bi nam bilo super druzenje, ali, bice valjda prilike i za to. Ljubim te!

I tebi hvala,iskreno se nadam da ce nam se putevi jednom ukrstiti... Veliki poljubac za sve vas...

Nisam najaktivnija članica pa možda niko ne bi ni primetio da me nema ^_^ ^_^ ali, evo, da kažem da se ni ja neću javljati neko vreme. Vraćam se na posao, ali nije to u pitanju nego mi je malo glupo da učestvujem u bilo kojoj diskusiji (inigde se posebno ni ne nalazim) sad kad nisam ni trudnica ni čekalica ni mama. Čitaćemo se najesen kad budem smela da planiram trudnoću, a dotad, ljubim vas sve.

Oh ja mislim da bi dosta njih primetilo da te nema,ti si jedna veoma pozitivna devojka,pa pisi bar kad ugrabis malo vremena,a od jeseni da budes non-stop sa nama....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam najaktivnija članica pa možda niko ne bi ni primetio da me nema ^_^ ^_^ ali, evo, da kažem da se ni ja neću javljati neko vreme. Vraćam se na posao, ali nije to u pitanju nego mi je malo glupo da učestvujem u bilo kojoj diskusiji (inigde se posebno ni ne nalazim) sad kad nisam ni trudnica ni čekalica ni mama. Čitaćemo se najesen kad budem smela da planiram trudnoću, a dotad, ljubim vas sve.

Kako?! zar je onima koje nisu jos mame zabranjeno da pricaju o deci ili da caskaju neobavezno? Volela bih da svratis ponekad. Nemas pojma koliko si ovde mnogima promenila pogled na svet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam najaktivnija članica pa možda niko ne bi ni primetio da me nema ^_^^_^ ali, evo, da kažem da se ni ja neću javljati neko vreme. Vraćam se na posao, ali nije to u pitanju nego mi je malo glupo da učestvujem u bilo kojoj diskusiji (inigde se posebno ni ne nalazim) sad kad nisam ni trudnica ni čekalica ni mama. Čitaćemo se najesen kad budem smela da planiram trudnoću, a dotad, ljubim vas sve.

Hej draga, pa neke mame samo ucestvuju po temema u zenskim pricama, sto bi tebi bilo glupo onda?!

vrci se odmah! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga moja hvala ti. Samo me je jedna meni veoma draga osoba tako zvala"makica"

Ne pamtim kad sam to poslednji put cula,bas si me raznezila :wub: :wub: :wub:

I tebi hvala,iskreno se nadam da ce nam se putevi jednom ukrstiti... Veliki poljubac za sve vas...

Oh ja mislim da bi dosta njih primetilo da te nema,ti si jedna veoma pozitivna devojka,pa pisi bar kad ugrabis malo vremena,a od jeseni da budes non-stop sa nama....

t4843.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina srecan put i lepo se provedite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine, nemoj tako, pa toliko tema ima na ovom forumu u kojima možemo neobavezno da ćaskamo, ja nisam ni mama ni trudnica, nisam bila čekalica godinu dana, od poslednjeg spontanog pobačaja, potpuno bez statusa na ovom forumu, pa sam piskarala na raznim temama. Ti si jedna divna žena od koje možemo mnogo da naučimo, ostani s' nama i druži se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strelac srećan put i lep provod u lepoj nam Srbiji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej draga, pa neke mame samo ucestvuju po temema u zenskim pricama, sto bi tebi bilo glupo onda?!

vrci se odmah! :rolleyes:

nisam nija trudnica pa pomalo piskaram ima raznih zanimljivih tema i za nas :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemas pojma koliko si ovde mnogima promenila pogled na svet.

Meni sigurno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam najaktivnija članica pa možda niko ne bi ni primetio da me nema ^_^ ^_^ ali, evo, da kažem da se ni ja neću javljati neko vreme. Vraćam se na posao, ali nije to u pitanju nego mi je malo glupo da učestvujem u bilo kojoj diskusiji (inigde se posebno ni ne nalazim) sad kad nisam ni trudnica ni čekalica ni mama. Čitaćemo se najesen kad budem smela da planiram trudnoću, a dotad, ljubim vas sve.

:unsure: A zašto da ne svraćaš bar u specijalna pitanja i u kutak za ćaskanje? Ovo jeste forum o roditeljstvu a ti ćeš to jednog dana i postati. Mislim da imaš puno toga da pružiš i podeliš sa drugima samo je pitanje da li si spremna da to i učiniš. Odmori se malo od nas pa se "vrći vamo" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam najaktivnija članica pa možda niko ne bi ni primetio da me nema ^_^ ^_^ ali, evo, da kažem da se ni ja neću javljati neko vreme. Vraćam se na posao, ali nije to u pitanju nego mi je malo glupo da učestvujem u bilo kojoj diskusiji (inigde se posebno ni ne nalazim) sad kad nisam ni trudnica ni čekalica ni mama. Čitaćemo se najesen kad budem smela da planiram trudnoću, a dotad, ljubim vas sve.

Draga moja, tvoje iskustvo je bilo jako potresno i izazvalo je buru emocija svih nas ovde na forumu. Ako ti i neki nisu ništa pisali (kao npr ja) ne znači da t nisu primjetili nego jednostavno nisu imali šta da kažu na toliku bol .... Šta JA, kao mama dva anđela i trudnica mogu da kažem na jedno takvo tvoje iskustvo kada sam svjesna da riječi utjehe nema .... nisi ostala ne primjećena, vjeruj

OK, nisi mama ali bićeš jednoga dana i zašto ovde ne bi razmjenila svoja viđenja stvari po pitanju odgoja djeteta, trudnoće, čekanja na bebu .... na kraju krajeva možeš jako dobro da se pripremiš za majčinstvo komentarišući i čitajući tuđa iskustva i preispitujući svoje stavove.

U jednoj stvari griješiš ... jesi čekalica, samo što ti moraš prvo da čekaš godinu dana da bi opet mogla da pokušaš.

Na kraju krajeva masa je mama tu čija su djeca već uvelko u pubertetu, koje su davno bile i čekalice i trudne i koje se ne nalaze ni u jednoj drugoj temi osim u temama školske djece i ćaskanja ....

... tu smo da pružamo podršku jedni drugima u uobičajenim životnim iskušenjima i da djelimo tugu i radost :) ... ovo nije forum samo za trudnice, čekalice i mame .... ovo je forum na kojem kuckamo o svim životnim problemima koje mogu da snađu bilo koju od nas ....

Hoću. :) Samo možda sad u narednom periodu neću biti jako aktivna. Divne ste.

Ma kuckaćeš ti :)

Ko se jednom navuče na ovaj forum povratka nema .... kao droga je ..... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga moja, tvoje iskustvo je bilo jako potresno i izazvalo je buru emocija svih nas ovde na forumu. Ako ti i neki nisu ništa pisali (kao npr ja) ne znači da t nisu primjetili nego jednostavno nisu imali šta da kažu na toliku bol .... Šta JA, kao mama dva anđela i trudnica mogu da kažem na jedno takvo tvoje iskustvo kada sam svjesna da riječi utjehe nema .... nisi ostala ne primjećena, vjeruj

OK, nisi mama ali bićeš jednoga dana i zašto ovde ne bi razmjenila svoja viđenja stvari po pitanju odgoja djeteta, trudnoće, čekanja na bebu .... na kraju krajeva možeš jako dobro da se pripremiš za majčinstvo komentarišući i čitajući tuđa iskustva i preispitujući svoje stavove.

U jednoj stvari griješiš ... jesi čekalica, samo što ti moraš prvo da čekaš godinu dana da bi opet mogla da pokušaš.

Na kraju krajeva masa je mama tu čija su djeca već uvelko u pubertetu, koje su davno bile i čekalice i trudne i koje se ne nalaze ni u jednoj drugoj temi osim u temama školske djece i ćaskanja ....

... tu smo da pružamo podršku jedni drugima u uobičajenim životnim iskušenjima i da djelimo tugu i radost :) ... ovo nije forum samo za trudnice, čekalice i mame .... ovo je forum na kojem kuckamo o svim životnim problemima koje mogu da snađu bilo koju od nas ....

Ma kuckaćeš ti :)

Ko se jednom navuče na ovaj forum povratka nema .... kao droga je ..... :)

P&P sve osim onog da imam dva andjela i da sam trudnica :)

Vratices se ti,i nisi ostala ne rpimecena,mene je tvoja prica jako potresla i ujedno naterala me da na zivot gledam drugacije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina srecan put i lepo se provedite.

Strelac srećan put i lep provod u lepoj nam Srbiji :)

Hvala cure,i sad stvarno idem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Topaz, ti si mi, kao i My Heart i jos gomila zena, pruzila ogromnu podrsku na mojoj temi i veoma sam ti zahvalna na tome i ne mislim da sam ostala neprimecena, taman posla, dobila sam na ovom forumu toliko podrske koliko ni od pojedinih drugarica u stvarnom zivotu nisam. Medjutim, radi se o tome -- a to nisam htela javno da govorim, ali nema veze, sve je za ljude -- da su neke stvari tek sad pocele da me stizu i zelim da se izolujem od majcinstva koliko god mogu, a to podrazumeva, izmedju ostalog, da prestanem da citam ove teme. Osim toga, trenutno mislim da ne mogu da konstruktivno doprinesem forumu jer su jedino o cemu imam sta da kazem crnjaci -- AC, dabl, prekid, i ostala propratna sranja.

Izgubljena sam i trazim nacin da se redefinisem kao licnost nezavisno od onog sto se desilo i da sve to izbacim iz glave i sistema. Ja nisam samo prekid trudnoce nego i hiljadu drugih stvari -- to je ono sto pokusavam da si utuvim u glavu. Dobro sam, krize su povremene i kratkotrajne, ali trenutno me forum asocira najvise na agoniju od pre mesec i po dana i treba mi vremena da prestanem da te dve stvari poistovecujem.

Treba mi mozak za ucenje. Cetiri ispita za uslov, a tek sam jedan nacela. Mnogo sam vremena izgubila najpre radeci duplo radno vreme, a onda vucarajuci se po bolnicama i laboratorijama. Nisu ispiti kao na osnovnim i master studijama, moram im drugacije pristupiti.

Upoznala sam ovde divne zene, cim budem sredila svoj unutrasnji zivot i identitet, eto mene aktivno nazad. Dala sam Ivancici i Andjelcicu svoj fb kontakt i s radoscu cu se povezati sa svakom drugaricom sa foruma na fb. Privatne poruke sa foruma mi stizu direktno na mobilni, svakom cu dati svoj fb kontakt (ili ja ili Ivancica) i mozemo se kuckati tamo, bice mi drago.

Volim vas. <3

xoxoxo

Ti najbolje znas sta ti prija, nema tu mnogo pametovanja. Ja ti zelim sto skoriji povratak sa osmehom na licu i da ti i tm srecni sirite porodicu.

Sve najbolje draga, glavu gore i samo napred!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da su neke stvari tek sad pocele da me stizu i zelim da se izolujem od majcinstva koliko god mogu, a to podrazumeva, izmedju ostalog, da prestanem da citam ove teme.

:( nadam se da će predstojeće leto biti vreme tvog odmora i "sređivanja" misli i da ćeš nam doći kao nova sa novom snagom i energijom. Lasno je nama pričati ali samo ti znaš koliko te boli duša :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine, želim ti uspjeh i sreću na svakom polju ...

Ljubim te .... i kuckamo se, kada dođu neka druga vremena ...

pusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tangerine,odmori se od svega,uspešno položi ispite,a mi smo tu,čekamo te :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Topaz, ti si mi, kao i My Heart i jos gomila zena, pruzila ogromnu podrsku na mojoj temi i veoma sam ti zahvalna na tome i ne mislim da sam ostala neprimecena, taman posla, dobila sam na ovom forumu toliko podrske koliko ni od pojedinih drugarica u stvarnom zivotu nisam. Medjutim, radi se o tome -- a to nisam htela javno da govorim, ali nema veze, sve je za ljude -- da su neke stvari tek sad pocele da me stizu i zelim da se izolujem od majcinstva koliko god mogu, a to podrazumeva, izmedju ostalog, da prestanem da citam ove teme. Osim toga, trenutno mislim da ne mogu da konstruktivno doprinesem forumu jer su jedino o cemu imam sta da kazem crnjaci -- AC, dabl, prekid, i ostala propratna sranja.

Izgubljena sam i trazim nacin da se redefinisem kao licnost nezavisno od onog sto se desilo i da sve to izbacim iz glave i sistema. Ja nisam samo prekid trudnoce nego i hiljadu drugih stvari -- to je ono sto pokusavam da si utuvim u glavu. Dobro sam, krize su povremene i kratkotrajne, ali trenutno me forum asocira najvise na agoniju od pre mesec i po dana i treba mi vremena da prestanem da te dve stvari poistovecujem.

Treba mi mozak za ucenje. Cetiri ispita za uslov, a tek sam jedan nacela. Mnogo sam vremena izgubila najpre radeci duplo radno vreme, a onda vucarajuci se po bolnicama i laboratorijama. Nisu ispiti kao na osnovnim i master studijama, moram im drugacije pristupiti.

Upoznala sam ovde divne zene, cim budem sredila svoj unutrasnji zivot i identitet, eto mene aktivno nazad. Dala sam Ivancici i Andjelcicu svoj fb kontakt i s radoscu cu se povezati sa svakom drugaricom sa foruma na fb. Privatne poruke sa foruma mi stizu direktno na mobilni, svakom cu dati svoj fb kontakt (ili ja ili Ivancica) i mozemo se kuckati tamo, bice mi drago.

Volim vas. <3

xoxoxo

Ljubim ja tebe punoooo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Topaz, ti si mi, kao i My Heart i jos gomila zena, pruzila ogromnu podrsku na mojoj temi i veoma sam ti zahvalna na tome i ne mislim da sam ostala neprimecena, taman posla, dobila sam na ovom forumu toliko podrske koliko ni od pojedinih drugarica u stvarnom zivotu nisam. Medjutim, radi se o tome -- a to nisam htela javno da govorim, ali nema veze, sve je za ljude -- da su neke stvari tek sad pocele da me stizu i zelim da se izolujem od majcinstva koliko god mogu, a to podrazumeva, izmedju ostalog, da prestanem da citam ove teme. Osim toga, trenutno mislim da ne mogu da konstruktivno doprinesem forumu jer su jedino o cemu imam sta da kazem crnjaci -- AC, dabl, prekid, i ostala propratna sranja.

Izgubljena sam i trazim nacin da se redefinisem kao licnost nezavisno od onog sto se desilo i da sve to izbacim iz glave i sistema. Ja nisam samo prekid trudnoce nego i hiljadu drugih stvari -- to je ono sto pokusavam da si utuvim u glavu. Dobro sam, krize su povremene i kratkotrajne, ali trenutno me forum asocira najvise na agoniju od pre mesec i po dana i treba mi vremena da prestanem da te dve stvari poistovecujem.

Treba mi mozak za ucenje. Cetiri ispita za uslov, a tek sam jedan nacela. Mnogo sam vremena izgubila najpre radeci duplo radno vreme, a onda vucarajuci se po bolnicama i laboratorijama. Nisu ispiti kao na osnovnim i master studijama, moram im drugacije pristupiti.

Upoznala sam ovde divne zene, cim budem sredila svoj unutrasnji zivot i identitet, eto mene aktivno nazad. Dala sam Ivancici i Andjelcicu svoj fb kontakt i s radoscu cu se povezati sa svakom drugaricom sa foruma na fb. Privatne poruke sa foruma mi stizu direktno na mobilni, svakom cu dati svoj fb kontakt (ili ja ili Ivancica) i mozemo se kuckati tamo, bice mi drago.

Volim vas. <3

xoxoxo

Ja te u potpunosti razumem, ni ja nisam ni trudnica , ni majka i znam tezinu koju osecas :( . I ja ponekad imam krize i bude jako tesko ali se nadam da posle loseg ide dobro.Potpuno te razumem koliko te pogadja i boli i zasto zelis distancu. Meni je jako tesko da pricam i pisem o svojim osecanjima, zato kuckam u raznim temama ili samo pratim forum, zavisno od raspolozenja. :rolleyes: . Zelim ti brz oporavak i povratak na forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam javim da necu imati vremena cesto da svracam ovde narednih otprilike nedelju dana, spremamo se na put, tako da sam sva nesto nervozna i u guzvi. Ne zalim se, to je ona lepa nervoza :) .

Ljubim vas, xoxoxo

Kakav put?

Nedostajaces!!!

Love u :*********

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na put kuci iz tudjine :D

xoxoxo!!!

Neka, neka, samo ti putuj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, brz i lep povratak kućici vam želim :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na put kuci iz tudjine :D

xoxoxo!!!

Lepoteee :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na put kuci iz tudjine :D

xoxoxo!!!

Jao, divno! Svrati kad uhvatis malo vremena usput ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.