Najava odsustva sa BEBCA

odgovora

Objavljeno

Evo čitam, baš mi je krivo što se forum deli na "stare" i "nove" forumašice. Dajte žene, šta vam je? Sanja, uvek će nekom nešto da smeta, i meni nešto smeta ali to nije razlog da odem. Dođi u neku temicu za ćaskanje i videćeš da možemo lepo popričati i družiti se. Kao što neko reče, mi se žene družimo i privatno, bar neke od nas, tako da to može dobro ispasti. Samo treba imati malo volje. Daj nama novima šansu i videćeš da nismo loše. Bebac ima sreću i čast da su tako divne osobe došle, ovo mogu da tvrdim jer ih dobro znam, kad neko ima pitanje, spremne su i u pola noći da pomognu, daju savet ili bar saslušaju.

Mi smo pobegle od svađa i klanova pa se iskreno nadam da možemo izbeći to ovde. Uz pomoć i razumevanje "starih" forumašica.

Pozdrav!

Pozdrav i tebi razumem ja sve vas ali u tom trenutku mi je guzva smetala ali ok...Sad sam B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajde lagano, zenske... ovde se najavljuju odsustvi... :wub: pusa... ja jos ne idem nigde... ali samo jos malo! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mrzim te :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

oh micki, bre, micki... pa zasto? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

osolices guzicu na jednoj od onih lepih plaza

preporucujem ti restoran 'kapetanova konoba' u rafailovicima ako ponekad pozelite da gricnete nesto i van 'obale' ili 'plaze'... zaboravih gde ste ono bese uplatili

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

obala je, micki... e pa ajd cu nateram mog dragog... al necu jos da najavljujem... ajd u zenske price...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I na kraju ...

e3w-no-dra.jpg

žene bre jedan je život, *alo ...

Stala bih iza OTI - kinog posta.

I dodala - pozdrav od mene nevaspitane i grešno vulgarne *ajmo sada da se družimo.

aqz-vinooo.jpg

Evo piće i da s njim završimo sa kvarenjem ove teme ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Legenda,

1. ako te interesuje moje obrazovanje..imam diplomu Filozofskog fakulteta i prosek 9.0..Ako je to bitno za bilo sta

2. nekulturne? Sta kao alergicne ste na psovke? Sta ste? Puritanke? Meni je bolje da neko i opsuje ako se tako oseca nego da se folira i da pise politicki korektno

3. Ovo sto kazes da mi pisemo i kad nemamo sta da kazemo>..Sestro, ovaj forum nema ni 20 valjanih tema...A ove dobre su mrtve mesecima. ne kazem da je to lose ali mislim da nove devojke imaju mnogo toga da ponude od svog znanja koje su stekle nazalost, boreci se pre svega sa nemogucnoscu zatrudnjivanja. Ako to ne znate da cenite, na pogresnom ste forumu

Jos nesto, pa sta ako pisemo samo da bismo pisale? Hoces da mi kazes da je svaki vas post nesto mnogo pametno i krucijalno? MA daj. Sasvim je ok da jedna drugu pozdravljamo, da jedna drugoj kuvamo kafu i pisemo postove koji ne sadrze velike mudrosti jer draga, kad je nekoj od nas potreban savet ONDA GA I DAMO a kad se nakom caska CASKAMO.

4. POminjes vredjanje? Mi smo ovde dosle sa namerom da nas prihvatite. Malo smo omasile temu u koju smo prvo usle ali na tome smo se izvinile. Neke od vas su zbog ksenofobije (na ovo je micketa mislila) odmah drvlje i kamenje na nas bacale a nisu nas ni upoznale. To sto mi nismo mutave nego smo odgovorile to nije vredjanje draga. Uostalom ne pominjete da je sanja ta koja vredja. Hoces vredjanje?evo ti: sanja je jedna najobicnija glupacica kojoj ni iskustvo nece pomoci da postane pametnija jer nisu potrebne samo godine za to.To se vidi iz svih njenih postova..Mala leci komplekse na ovaj nacin.

Ne znam ko je uvredio Jellenu...U njegovo ime se izvinjavam..

5. Ni mi se ne takmicimo u broju poruka. Nejtiri je pomenula broj poruka kao jedan od argumenata kad je jednoj od vas objasnjavala sta se desilo na proslom forumu. Vi ste se zakacile za to.

6.ZAo mi je sto ste nas ovakvo prihvatile jer smo mogle lepo da se druzimo...OD vas svasta da saznamo i vi od nas takodje.,.MOgle smo i da se vidimo sa vama kao sto se mi medjusobno vidjamo.

7. Unele pometnju? Hiljaditi put to pominjete....Unele pometnju kroz drugarsko caskanje, nove teme? Dinamicnije okruzenje? Pomoc ? Pa samo cipiripi je krenula da otvara teme za pomoc u VTO a ja sam planirala da podelim sa vama svoje znanje i neznanje o nezi deteta....Ali ne. to je pometnja???

8. MOzda smo dosle kao sok odjednom i ja to kapiram..>Ali tako se desilo..Da smo dolazile jedna po jedna nista od ovoga ne bi bilo. I mozda vam delujemo drugacije od vas (energicnije) ali nismo mi drugaCIJE OD VAS. Mi smo sve iste.

9. Hvala devojkama koje su podrzale nas dolazak i koje su nas dolazak videle kao neko osvezenje. Hvala devojkama koje sa nama caskaju.

Legenda i ja sam mislila da si legenda.

Bebac nije ispao ovakav forum zbog nas.

Pa sve i da je to vas forum, kad ti dodje putnik namernik treba da budes domacin i da ga ugostis..

Ali opet, to NIJE VAS FORUM

Kao prvo, jedino sam tebe i jos jednu clanicu iskljucila iz grupe NOVIH. Prema tome, nije se na tebe odnosilo. Tako da mislim da nisi fer ispala. Ali nema veze. Povlacim se, ne zato sto nemam sta da kazem, vec stvarno nema smisla da opterecujemo druge. Ja o forumu na kom se nalazim, ne bih nikad na nekom drugom pricala lose.

Alergicne na psovke? Nisko, ne vredi ni komentarisati.

Eto, cak i nase postove podcenjujes. Kao mi smo sve bez iskustva. Ne znam, izgleda da se ne razumemo.

E sad, rekle ste da ste otisle zbog ''tabane'' na jednom forumu. Sta onda mi da ocekujemo? Kazem, mogle smo takav utisak steci, ali nismo. Na kraju krajeva, i rekla sam vam u temi Nove clanice sta mislim o vasem odlasku.

I za kraj, izvinjavam se ostalim clanicama sto sam ih gnjavila nepotrebnim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajmo devojke dosta...stvarno vise...

ja odem i danas na rr ponekad,ali vidim da nisam dobrodosla,ja sam odlucila da odem sama i dosla sam za mojim dragim ljudima...niko mene nije oterao ili nesto slicno...nije lepo sto se prepirete...

ajde da se druzimo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad, rekle ste da ste otisle zbog ''tabane'' na jednom forumu. Sta onda mi da ocekujemo?

Ne očekujte ništa, jer nijedna od nas ovde nije da bi nekoga oduševljavala ili razočaravala.

Svaka je tu prvenstveno zbog sebe, da se ne lažemo.To - ostajem zbog tebe ili šta već ... mislim ...

p.s. Apsolvent sam Srpske književnosti i jezika , nigde to nisam napisala jer ne mislim da je važno. Važnije me je da napišem koliko dece imam ali s obzirom da ih još nemam ovo sa obrazovanjem nema ama baš nikakvog uticaja na formiranje tuđeg mišljenja o meni ( ne rangiram ljude po tome ).

Najnekulturnije ljude ( psovke nemaju veze sa nekluturom , poznajem ljude koi ne psuju a nekulturni su recimo jer ti na ulici ne kažu dobar dan ili te ne pitaju hoćeš li kafu kada im uđeš u kuću) sam upoznala na nekim katedrama , tako da...

* ovo prepucavanje ovde - je ODRAZ NEKULTURE! (trenutne ili stalne nekih od nas)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao prvo, jedino sam tebe i jos jednu clanicu iskljucila iz grupe NOVIH. Prema tome, nije se na tebe odnosilo. Tako da mislim da nisi fer ispala. Ali nema veze. Povlacim se, ne zato sto nemam sta da kazem, vec stvarno nema smisla da opterecujemo druge. Ja o forumu na kom se nalazim, ne bih nikad na nekom drugom pricala lose.

Alergicne na psovke? Nisko, ne vredi ni komentarisati.

Eto, cak i nase postove podcenjujes. Kao mi smo sve bez iskustva. Ne znam, izgleda da se ne razumemo.

E sad, rekle ste da ste otisle zbog ''tabane'' na jednom forumu. Sta onda mi da ocekujemo? Kazem, mogle smo takav utisak steci, ali nismo. Na kraju krajeva, i rekla sam vam u temi Nove clanice sta mislim o vasem odlasku.

I za kraj, izvinjavam se ostalim clanicama sto sam ih gnjavila nepotrebnim.

:blink::blink::blink: Neee!!!!!Legendo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao vi jos uvek raspravljate...pa sto ste takve devojke...

mi smo iz najbolje namere dosle ovde,dajte malo pozitive :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zar sad ne shvatate da ste par vas bile problem i na ringeraji????

Ringeraja nije propala zbog vaseg odlaska, ostale su veoma kvalitetne zene i stvarno je forum dobio porodicnu atmosferu otkad je klan otisao...

Prepoznacete se! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

UUU izgleda da sam ja opet ne upucena...svadje, psovke...sta li sam to propustila? Ili nisam nista bitno propustila? Daj uputite me... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au..a kokice nisam spremila :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa zar sad ne shvatate da ste par vas bile problem i na ringeraji????

Ringeraja nije propala zbog vaseg odlaska, ostale su veoma kvalitetne zene i stvarno je forum dobio porodicnu atmosferu otkad je klan otisao...

Prepoznacete se! ;)

Hmm broj poruka 1.

Draga očigledno si se učlanila samo radi toga da vidiš kakva je atmosfera ovde nastala našim dolaskom .

Lepo od tebe.Izvoli pridruži nam se. :D

Mi se zaista trudimo da ovde što manje spominjemo naš bivši Forum naročito u negativnom kontekstu jer to ne bi bilo lepo.

Ovim putem bih zamolila sve ostale forumašice da se pridržavaju istog. ;)

Prepoznale smo se, hvala lepo još jednom sam shvatila koliko sam učinila pravi korak.

Draga moja uživaj u porodičnoj atmosferi i budi kolegijalna - nemoj nas prozivati ovde na ovom Forumu, zaista nije lepo.

Pozdrav od Kaliopi (sigurna sam da se znamo a o bivšim prijateljima sve najbolje )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmm broj poruka 1.

Draga očigledno si se učlanila samo radi toga da vidiš kakva je atmosfera ovde nastala našim dolaskom Lepo od tebe.Izvoli pridruži nam se. :D

Mi se zaista trudimo da ovde što manje spominjemo naš bivši Forum naročito u negativnom kontekstu jer to ne bi bilo lepo.,Ovim putem bih zamolila sve ostale forumašice da se pridržavaju istog. ;)

Prepoznale smo se, hvala lepo još jednom sam shvatila koliko sam učinila pravi korak.

Draga moja uživaj u porodičnoj atmosferi i budi kolegijalna - nemoj nas prozivati ovde na ovom Forumu zaista nije lepo.

Pozdrav od Kaliopi (sigurna sam da se znamo a o bivšim prijateljima sve najbolje )

potpisujem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink::blink::blink: Neee!!!!!Legendo!!!

Joj , Sanja89, nisam mislila da se povlacim sa Foruma, vec iz prepucavanja. Pogresno sam se izrazila.

A ako se povucem, onda cu to na par dana :), odmor :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hmm broj poruka 1.

Draga očigledno si se učlanila samo radi toga da vidiš kakva je atmosfera ovde nastala našim dolaskom .

Lepo od tebe.Izvoli pridruži nam se. :D

Mi se zaista trudimo da ovde što manje spominjemo naš bivši Forum naročito u negativnom kontekstu jer to ne bi bilo lepo.

Ovim putem bih zamolila sve ostale forumašice da se pridržavaju istog. ;)

Prepoznale smo se, hvala lepo još jednom sam shvatila koliko sam učinila pravi korak.

Draga moja uživaj u porodičnoj atmosferi i budi kolegijalna - nemoj nas prozivati ovde na ovom Forumu, zaista nije lepo.

Pozdrav od Kaliopi (sigurna sam da se znamo a o bivšim prijateljima sve najbolje )

Nemoj molim te sa tim draga da pocinjes...

Ne, nisam novi clan, odavno imam nalog ovde ali sa drugim nickom, naravno necu tebi da se pravdam...

Mari sto se pronalazis bzvze kad nisam mislila na tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Svašta ima pod ovim nebom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Svašta ima pod ovim nebom...

I na ovo treba da ti odgovorim? ;)

A vi nekog ovde nazivate detetom! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A taman sam pomislila da je gotovo sa ovim prepucavanjima.... m0904.gif

Ovo je tema u kojoj sam mislila da cu moci da saopstim svim clanicama da je dosao taj dan D, kada cu napokon ugledati ovo malo bice! A doslo je do toga da je tema izgubila smisao... :( :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au..a kokice nisam spremila :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: Ma, ti mene uvek slatko nasmejes. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, ja kako bacim pogled na forum, neko se svadja. :( Dajte zene, ajde malo da se druzimo! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najavljujem odsustvo

idem da spavam

ako vas ujutru vidim ovde mimo teme majke mi cu da uzmem metlu sad ste stvarno preterale i jedne i druge i trece

sto ne radite nesto pametnije sem provociranja i upadanja sa strane

aj iskulirajte malo

vozdra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.