Najava odsustva sa BEBCA

odgovora

Objavljeno

Steta sto Bebac ispade ovakav forum. Mi stvarno nismo nikog vredjale, niti prozivale. Prva koja je prozvana i to odmah, prvi dan bila je Jellena, i to su sve precutale. Da ne bi generalizovale. Ali, evo, ispade da je vecina takvih, prosto volite da provocirate. Ja sam vam u temi NOVE CLANICE iskreno rekla sta mislim, i stojim iza toga.

Kada kazemo da ste unele veliku pometnju, mislimo na broj poruka. Mi komentarisemo samo onda kada imamo sta da kazemo. Videle smo slike, sve ste lepe, zgodne.... zanimanja niste navele, pa ne znam koliko ste obrazovane. Ne mislim da ste glupe, ali nekulturne da. Dosta psujete, sto kod nas nije slucaj. Ipak ,forum nije mesto za to. A na kraju krajeva, to je vas recnik, a sve ili imate ili cekate bebu (da ne uvredim one koje,nazalost, jos uvek nemaju). Niko nije nista lose mislio kad vam je iskreno rekao da smo trenutno zbunjene vasim mnogobrojnim dolaskom, ali ipak ste presle granicu kad ste pocele vredjati.

I jos nesto, mi se ne takmicimo u broju poruka, ako odemo da vadimo krv, pa ne pisemo koliki su nam eritrociti, leukociti i slicno. A kad nemamo sta da kazemo mi cutimo, dok vi odgovorite sa porukom tipa : jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... i to je sve sto kazete. I neka svaka od vas dvadesetak to napise, mi ostale izgubimo volju za citanjem o onome o cemu je rec. Dakle, u tome ste nas zbunile. Sada je vec drugacije.

Kazete da je Sanja dete? Pa kakva je zrelost u osobe koja se ''nasladjuje'' ako nekome se nesto lose desava? Ima li ista ljudsko u toj osobi? I sto jedna od clanica rece, tacno me je sramota sto sam zensko :(.

Necu napustiti Bebac, nisam zbog odredjenih clanica dosla, pa necu ni otici, ali eto, dadoh komentar u ovoj temi. Mozda je ipak trebala u drugu. Izvinjavam se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Steta sto Bebac ispade ovakav forum. Mi stvarno nismo nikog vredjale, niti prozivale. Prva koja je prozvana i to odmah, prvi dan bila je Jellena, i to su sve precutale. Da ne bi generalizovale. Ali, evo, ispade da je vecina takvih, prosto volite da provocirate. Ja sam vam u temi NOVE CLANICE iskreno rekla sta mislim, i stojim iza toga.

Kada kazemo da ste unele veliku pometnju, mislimo na broj poruka. Mi komentarisemo samo onda kada imamo sta da kazemo. Videle smo slike, sve ste lepe, zgodne.... zanimanja niste navele, pa ne znam koliko ste obrazovane. Ne mislim da ste glupe, ali nekulturne da. Dosta psujete, sto kod nas nije slucaj. Ipak ,forum nije mesto za to. A na kraju krajeva, to je vas recnik, a sve ili imate ili cekate bebu (da ne uvredim one koje,nazalost, jos uvek nemaju). Niko nije nista lose mislio kad vam je iskreno rekao da smo trenutno zbunjene vasim mnogobrojnim dolaskom, ali ipak ste presle granicu kad ste pocele vredjati.

I jos nesto, mi se ne takmicimo u broju poruka, ako odemo da vadimo krv, pa ne pisemo koliki su nam eritrociti, leukociti i slicno. A kad nemamo sta da kazemo mi cutimo, dok vi odgovorite sa porukom tipa : jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... i to je sve sto kazete. I neka svaka od vas dvadesetak to napise, mi ostale izgubimo volju za citanjem o onome o cemu je rec. Dakle, u tome ste nas zbunile. Sada je vec drugacije.

Kazete da je Sanja dete? Pa kakva je zrelost u osobe koja se ''nasladjuje'' ako nekome se nesto lose desava? Ima li ista ljudsko u toj osobi? I sto jedna od clanica rece, tacno me je sramota sto sam zensko :(.

Necu napustiti Bebac, nisam zbog odredjenih clanica dosla, pa necu ni otici, ali eto, dadoh komentar u ovoj temi. Mozda je ipak trebala u drugu. Izvinjavam se.

g010.gifg010.gifg010.gifg010.gif Podrzavam svako slovo !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

g010.gifg010.gifg010.gifg010.gif Podrzavam svako slovo !!!!

Ma Legenda je Legenda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma Legenda je Legenda :)

Samo nasa Legenda k005.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala sto me podrzavate! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)

Steta sto poenta nije shvacena.

Nisam uopste bila zlonamerna. Ali da ne gnjavim sa ubedjivanjem.

Da li neko zna sta je sa nasom ''Milkivej'' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala sto me podrzavate! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :)

Steta sto poenta nije shvacena.

Nisam uopste bila zlonamerna. Ali da ne gnjavim sa ubedjivanjem.

Da li neko zna sta je sa nasom ''Milkivej'' :)

Onaj ko je hteo da razume, razumeo je! Ostali nisu bitni! k015.gif

Nema je :( ! Probacu sutra da je nadjem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Steta sto Bebac ispade ovakav forum. Mi stvarno nismo nikog vredjale, niti prozivale. Prva koja je prozvana i to odmah, prvi dan bila je Jellena, i to su sve precutale. Da ne bi generalizovale. Ali, evo, ispade da je vecina takvih, prosto volite da provocirate. Ja sam vam u temi NOVE CLANICE iskreno rekla sta mislim, i stojim iza toga.

Kada kazemo da ste unele veliku pometnju, mislimo na broj poruka. Mi komentarisemo samo onda kada imamo sta da kazemo. Videle smo slike, sve ste lepe, zgodne.... zanimanja niste navele, pa ne znam koliko ste obrazovane. Ne mislim da ste glupe, ali nekulturne da. Dosta psujete, sto kod nas nije slucaj. Ipak ,forum nije mesto za to. A na kraju krajeva, to je vas recnik, a sve ili imate ili cekate bebu (da ne uvredim one koje,nazalost, jos uvek nemaju). Niko nije nista lose mislio kad vam je iskreno rekao da smo trenutno zbunjene vasim mnogobrojnim dolaskom, ali ipak ste presle granicu kad ste pocele vredjati.

I jos nesto, mi se ne takmicimo u broju poruka, ako odemo da vadimo krv, pa ne pisemo koliki su nam eritrociti, leukociti i slicno. A kad nemamo sta da kazemo mi cutimo, dok vi odgovorite sa porukom tipa : jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... i to je sve sto kazete. I neka svaka od vas dvadesetak to napise, mi ostale izgubimo volju za citanjem o onome o cemu je rec. Dakle, u tome ste nas zbunile. Sada je vec drugacije.

Kazete da je Sanja dete? Pa kakva je zrelost u osobe koja se ''nasladjuje'' ako nekome se nesto lose desava? Ima li ista ljudsko u toj osobi? I sto jedna od clanica rece, tacno me je sramota sto sam zensko :( .

Necu napustiti Bebac, nisam zbog odredjenih clanica dosla, pa necu ni otici, ali eto, dadoh komentar u ovoj temi. Mozda je ipak trebala u drugu. Izvinjavam se.

Vracam se zbog tebe!!!!!A psovacice i nevaspite mame cu lepo na ignore!Ne sve, ima finih,danas sam malo svljala po ringeraji gde imam nalog od prosle godine tako da sam stekla misljenje o njima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vracam se zbog tebe!!!!!A psovacice i nevaspite mame cu lepo na ignore!Ne sve, ima finih,danas sam malo svljala po ringeraji gde imam nalog od prosle godine tako da sam stekla misljenje o njima!

Draga moja, tako treba!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga moja, tako treba!!!!

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Bravo !!!!!!!

ps. a sta je sa onim sa cim smo imali problem da se znas vec sta...hahaha pisem ti pp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Bravo !!!!!!!

ps. a sta je sa onim sa cim smo imali problem da se znas vec sta...hahaha pisem ti pp

Hmmmmm k030.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vracam se zbog tebe!!!!!A psovacice i nevaspite mame cu lepo na ignore!Ne sve, ima finih,danas sam malo svljala po ringeraji gde imam nalog od prosle godine tako da sam stekla misljenje o njima!

Bas sam LEGENDA!

b0816.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto, lepo super pa si se vratila :) i nemoj da se ljutis nismo mi tako lose bas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas sam LEGENDA!

b0816.gif

:lol::lol::lol: Da znas!

NinaNS ja sam uspela :P

Sanjice, lepo sto si razmislila ;)

Cvetana, daleko od toga :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas sam LEGENDA!

b0816.gif

g35091.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: Da znas!

NinaNS ja sam uspela :P

Sanjice, lepo sto si razmislila ;)

Cvetana, daleko od toga :rolleyes:

A sto ja ne mogu da uspem?

Jos cu se razocarti da nisam legenda :(

Posaljite mi upustvo na pp ili cu izgledati ovako :

m0315.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::lol::lol: Da znas!

NinaNS ja sam uspela :P

Sanjice, lepo sto si razmislila ;)

Cvetana, daleko od toga :rolleyes:

I ja sam uspelaaaa g35003.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

g35091.gif

Jao hvala vam, ulepsale ste mi vece.

Inace sam strasno stidljiva , pa ne volim da primam pohvale :)

g1220.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos ovo da dodam.Za sve one koje me zovu detetom ili "derle":Ja jesam mlada,imam 21 godinu.Koliko vi imate?.....hmmmm mozda ste ljubomorne...Idite brojite bore,mene ostavite na miru!Ko treba da bude na ignore postavljen je!Tako da mozete da pisete sta god hocete,ja to necu videti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Boze!

Moram da priznam da si me bas nasmejala sa ovim plazenjem.Vrlo duhovito.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo me zbunio naslov ove teme, pa sam u dilemi: da li se kaže BEBAC ili BEBAĆ???

SVIM FORUMAŠICAMA, KOJE SU OTPUTOVALE LEP PROVOD, A VI KOJE SE BESPOTREBNE SVAĐATE, DA VAM OTVORIMO TEMU ZA TO? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo me zbunio naslov ove teme, pa sam u dilemi: da li se kaže BEBAC ili BEBAĆ???

SVIM FORUMAŠICAMA, KOJE SU OTPUTOVALE LEP PROVOD, A VI KOJE SE BESPOTREBNE SVAĐATE, DA VAM OTVORIMO TEMU ZA TO? :D

To sam bas htela da napisem.,Da mi otvorimo jedan *KUTAK ZA SVADJANJE * I DA PREMESTIMO OVE POSTOVE TAMO :lol::lol: .. Jer smo se dogovorile da u teme pisemo ono za sta je tema postavljena...

Jao,mogu da zamislim ... *OTVOREN JER KUTAK ZA SVADJANJE* HEHEHE...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo me zbunio naslov ove teme, pa sam u dilemi: da li se kaže BEBAC ili BEBAĆ???

SVIM FORUMAŠICAMA, KOJE SU OTPUTOVALE LEP PROVOD, A VI KOJE SE BESPOTREBNE SVAĐATE, DA VAM OTVORIMO TEMU ZA TO? :D

hahaha

Puna si interesantnih ideja! :P :P

Ljudi, stvarno sam mislila da smo vec jednom prevazisle sve ovo... Hajde da se druzimo i razmjenjujemo iskustva! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

srecan put svim putnicima :)

ja sam se tek aktivno prikljucila i bas mi je bezveze, sto na moj prvi post vidim da ima negativne energije..nema potrebe za tim, tu smo da se druzimo, delimo iskustva i savete, malo pocaskamo o svakodnevnici... :lol:

iscitala par prethodnih strana, necu da ulazim u diskuisije, ali moram da podrzim drugare ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jujujuju sta propustih...dobro je,mrzim nepravdu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hmmm posto sam ja jako radoznala volela bih da od detektiva Sanje cujem sta je ona zakljucila o nama iscitavajuci rr a015.gif

Legendo tako si nas lepo docekala i sad ovo...mozda nisam uspela sve da iscitam ovih dana sam u guzvi ali mislim da su se devojke samo branile nikoga nisu prve napadale...a sto se obrazovanja tice mislim da su sve devojke koje su ovde dosle obrazovane poprilicno pa i da nisu imaju iskustva vezana za trudnocu,porodjaj,majcinstvo a za to nije potreban fakultet,nismo ovde dosli da polazemo ispite nego da pomazemo i da nama drugi pomazu ukoiko nesto ne znamo

Slazem se,nisam mnogo citala tamo ima vas dobrih,ja nisam mislila ni na kog posebno,to sam i rekla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.