Najava odsustva sa BEBCA

odgovora

Objavljeno

zene ovo moje dete ne da mi da dodjem da vidim sta se radi

Moja tea je juce prvi put probala cedjenu sargarepu..moram da se pohvalim..ne znam da li postoji tema, potrazicu...

Juce sam sredila ceo stan..

znaci: cista kuca, muz gleda forumulu a ja na bebcu jos neko vreme a onda u setnju...

jede mi se lubenica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaata, u sta se peretvori ova tema ............

Ko hoce da ide nek ide ko nece neka ostane, bas me briga sta ko misli i kako se oseca, pogotovo sto niko nije dosao da nesto preotima i da nekoga maltretira. A ovo javno ja odoh jer ste vi dosle je toliko detinjasto i samozivo da ja nemam reci.... Pa, lutko idi, napravi sebi svoj forum, pozovi svoje prijatelje i caskajte koliko hocete.....mada mislim da je za to dovoljan i FB.

Ja na forume idem bas zbog toga sto je tu gomla NEPOZNATIH ljudi sa svojim iskustvima, ljudi koje mozda srecem i svaki dan na ulici, ali nikada jedni drugima necemo reci ovako nesto. I ostajem ovde do daljnjeg jer mi se svidja..........a odoh na odmor oko 15. septembra

Hahahahahaha!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:unsure: kakva je ovo zbrka..?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sestro ne pitaj

ukratko: doslo je u jednom danu nas oko 15,.16 novih koje se znamo od pre.

I onda su neke od starih forumasica resile da zbrisu jer im ne odgovara sto smo dosle (nevezano sto svaka od nas ima mnoga iskustva sa zatrudnjivanjem , VTO, trudnocom, decom)...i sto smo rade to da podelimo sa vama..

A neke stare su resile da nas upoznaju i da se lepo druzimo...

to ti je u kratkim crtama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko ljudi, toliko ćudi :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre nego sto zamolim administratora da obrise moj nalog zelela bih da se obratim svim mojim drugaricama.

Hvala sto ste uvek bile tu za mene,sto ste jedine razumele moje probleme u kuci,sto ste mi uvek pomogle savetima...Bile ste mi jedina uteha kada pobegnem iz ove uzasne realnosti...Nadam se da sam uspevala da vam nesto pomognem,da vas nasmejem kada ste tuzne...Borjana,Bocikina mikice,Anci-ks,Clara82,Zaklina,mama Bojana i ostale moje trudnice:Zelim vam lak porodjaj kao sto je bio moj-pa i laksi :)

Micika,Fuzzy Blondy,mama Bojana:Vidimo se uskoro opet :)

Mirjana samo napred i da rodis sada jednu devojcicu :)

Jellena,ruskinja,secer,Takilend,Legenda,Ivana:),melita,Sanja Bgd,Tamara/Mina,Majo,Nina ns,djule,Ivana-Aljosa,AnaNikolic,Laki/luka,Baco...

MA SVE VAS VOLIM I LJUBIM PUNO!

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ,nemoj da ides !!!

Evo i mm ti kaze da ne ides !!! Kaze ,ako odes samo ces da udovoljis nekima a nista neces da postignes time,ne obracaj paznju na nebitne stvari i UZIVAJ UZ NAS(tvoje drugarice) ! To su njegove recii.. Ne predaj se TAKO LAKO !!

Ajde ostani sa nama !!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJ,nemoj da ides !!!

Evo i mm ti kaze da ne ides !!! Kaze ,ako odes samo ces da udovoljis nekima a nista neces da postignes time,ne obracaj paznju na nebitne stvari i UZIVAJ UZ NAS(tvoje drugarice) ! To su njegove recii.. Ne predaj se TAKO LAKO !!

Ajde ostani sa nama !!!!!!!

izvi ovo moram da prokomentarisem

niko nije trazio da ona ode tako da nema kome da udovolji svojim odlaskom

sama je tako odlucila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izvi ovo moram da prokomentarisem

niko nije trazio da ona ode tako da nema kome da udovolji svojim odlaskom

sama je tako odlucila

Ma to je mm pisao,vec sam rekla..Da ne ispadne da sam ja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako je tako resila i odlucna je u tome dzaba nam da je sprecavamo, i ako zna da ce nam ako se ikada predomisliti uvek dobro doci i biti drago da je vidimo :rolleyes: Secno Sanjice, uzivaj sa bebicom i svracaj bar ponekada :rolleyes:

Molim pojedine forumasice da se sudrze od nepotrebnih komentara i ismejavanja, zaista nema potrebe... Hvala :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma to je mm pisao,vec sam rekla..Da ne ispadne da sam ja...

al si tvojim pisanjem potpalila vatru

taman smo im smirile strasti i navukle na alkohol

vracaj se tamo na jednu pred spavanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

al si tvojim pisanjem potpalila vatru

taman smo im smirile strasti i navukle na alkohol

vracaj se tamo na jednu pred spavanje

hehehe

nema za JA alkohol....daj neki caj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Društvo, zar je bitno ko je kada došao?

Forum raste a to je najbolja potvrda da vredi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da bi treba da prestanemo sa ovim pricama na ovu temu ,jer nije ova tema za to.... Pa bi sve lepo zamolila da na ovu temu pisemo samo ono zasta je ta tema ,znaci samo ako neko ide na put ,porodjaj i sl.... Ne zelim da izbije kasnije neka svadja izmedju nas... Hvala puno... Ja sledeci put pisem na ovu temu samo ako odem na neki duzi put..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas se fino zahvaljujes drugaricama koje su ti pomogle kad ti je bilo najteze... tako sto ih napustas

ONA NAS NIJE NAPUSTILA I NIKADA NECE, to sto je otisla sa foruma hahaha pa mi se cujemo i na druge nacine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da bi treba da prestanemo sa ovim pricama na ovu temu ,jer nije ova tema za to.... Pa bi sve lepo zamolila da na ovu temu pisemo samo ono zasta je ta tema ,znaci samo ako neko ide na put ,porodjaj i sl.... Ne zelim da izbije kasnije neka svadja izmedju nas... Hvala puno... Ja sledeci put pisem na ovu temu samo ako odem na neki duzi put..

hahaha...eto ja sutra idem na tri dana od kuce i od kompa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha...eto ja sutra idem na tri dana od kuce i od kompa

Odmori se malo ! :lol::P:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako je tako resila i odlucna je u tome dzaba nam da je sprecavamo, i ako zna da ce nam ako se ikada predomisliti uvek dobro doci i biti drago da je vidimo :rolleyes: Secno Sanjice, uzivaj sa bebicom i svracaj bar ponekada :rolleyes:

Molim pojedine forumasice da se sudrze od nepotrebnih komentara i ismejavanja, zaista nema potrebe... Hvala :rolleyes:

U potpunosti se slazem sa tobom!!!

Ne treba komentarisati nesto i nekoga ako taj neko na koga se to odnosi nije prisutan! Ovom porukom Sanjica nikog nije uvredila niti prozvala!

Molim vas da se suzdrzite daljih komentara!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja cu da pisem u skladu sa temom.

Ja sada 8 avgusta odoh za Makedoniju kod mojih, pa malo na more u Grcku, pa onda opet nazad u Skoplju pa na planini i onda kuci, Beograd.Bicu van jedno 4 nedelja, milina.

Inace do 3 avgusta imacu net pa dotle cu vam pisati, a zatim necu posto za koji dan krecemo necu uplatiti za net posto necemo biti tu citav mesec dana.ali cu vam pisati kad stignem u nedelju.

Al sam srocila, komplikovana sma puno. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izvini Anchi moram i ja da dodam...

Sanja nije nikog uvredila ali su nju izvredjale u vise navrate. Ranije se takve reci ovde ovde nisu koristile.

Napred Sanja...radi kako osecas i mislis da treba...uz tebe smo gde god bila a znamo gde da te nadjemo, uvek.

I za ono si u pravu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas vam zavidim

a mene niko nece :(

..................................................................................................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja cu da pisem u skladu sa temom.

Ja sada 8 avgusta odoh za Makedoniju kod mojih, pa malo na more u Grcku, pa onda opet nazad u Skoplju pa na planini i onda kuci, Beograd.Bicu van jedno 4 nedelja, milina.

Inace do 3 avgusta imacu net pa dotle cu vam pisati, a zatim necu posto za koji dan krecemo necu uplatiti za net posto necemo biti tu citav mesec dana.ali cu vam pisati kad stignem u nedelju.

Al sam srocila, komplikovana sma puno. :lol: :lol: :lol:

Lepo se provedi !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha...eto ja sutra idem na tri dana od kuce i od kompa

Uzivaj, odmaraj, cekamo te ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala draga i hocu.Dovoljno ce biti sto citav mesec necu da kuvam rucak. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja cu da pisem u skladu sa temom.

Ja sada 8 avgusta odoh za Makedoniju kod mojih, pa malo na more u Grcku, pa onda opet nazad u Skoplju pa na planini i onda kuci, Beograd.Bicu van jedno 4 nedelja, milina.

Inace do 3 avgusta imacu net pa dotle cu vam pisati, a zatim necu posto za koji dan krecemo necu uplatiti za net posto necemo biti tu citav mesec dana.ali cu vam pisati kad stignem u nedelju.

Al sam srocila, komplikovana sma puno. :lol: :lol: :lol:

Bas vam zavidim... :rolleyes: Uzivajte do maksimuma! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja cu da pisem u skladu sa temom.

Ja sada 8 avgusta odoh za Makedoniju kod mojih, pa malo na more u Grcku, pa onda opet nazad u Skoplju pa na planini i onda kuci, Beograd.Bicu van jedno 4 nedelja, milina.

Inace do 3 avgusta imacu net pa dotle cu vam pisati, a zatim necu posto za koji dan krecemo necu uplatiti za net posto necemo biti tu citav mesec dana.ali cu vam pisati kad stignem u nedelju.

Al sam srocila, komplikovana sma puno. :lol: :lol: :lol:

To sto si komplikovana nije bitno :P;) , vazno je da se ti nama lepo provedes!

A onda cekamo detaljan izvestaj u slikama!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.