Najava odsustva sa BEBCA

odgovora

Objavljeno

vec me nerviras a i nisi mi odgovorila na postavljeno pitanje (vidi gore).

bebac.com sigurno nije tvoja zurka.

Joj Boze !!! Niko nije rekao da je zurka moja niti da je ovaj forum moj....samo sam dala POREDJENJE..."To vam je kao kad vam na zurku upadne gomila nepoznatih ljudi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jellenina i Bacina tema "najava odsustva sa Bebca" bi trebala da sadrzi komentare tipa "srecan put", "lep provod" itd. svi ostali komentari, a pogotovo ovi ratnicki nastrojeni koji obiluju netolerancijom su vise nego suvisni...

Dajte zene dozovite se pameti i ne isterujte vise pravdu na ovakvim mestima koji se ticu trudilica,trudnica,beba i dece...

Meni zaista smeta i nervira me kad dodjem na Bebac i umesto da se oraspolozim kao i uvek...zazalim sto sam ga uopste i upalila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

citajuci ove postove osetih se bas OVAKO <---- KLIKNI!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma niko odavde ne treba nigde da ide...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma niko odavde ne treba nigde da ide...

da, tako bi trebalo da bude.

Nema svrhe da mi nove ostanemo i dižemo još veću prašinu.Zaista , ne želim nikakve opomene od administratora , izvinjavam se u ime svih što je ova tema iskorišćena u druge svrhe, u pravu si, draga.

Verovatno još danas, velika većina će otići.

Ponavljam, hvala svim ženicama koje su nas lepo dočekale.

Od srca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuuuu, stvasta nesto sam propustila!!! :blink::blink:

Ne valja dugo biti odsutan! Malo sam pregledala, koliko mi se dalo, dosta toga se pisalo...

Calm daun drage! Vrtite se svi u krug sa slicnim komentarima i to ide u nedogled.

Svako od vas ima svoju pravdu i misljenje, cemu ljutnja :huh:

NinaNS nije nista lose mislila, samo je podelila svoja osecanja...Opustite se.

Svi ste dobrodosle i drago nam je da ste tu ali koliko sam shvatila sve ste dosle odjedanput, medjusobno se vec poznavajuci, s tim sto ste preneli i delile neka svoja razmisljanja iz predhodnog foruma na ovaj, a odavde niko nije imao pojima sta se desava :unsure:

Mozda ste trebale to malo subtilnije da odradite, da pojasnite nama o cemu se radi, da se predstavite, da se obratite starosedeocima, ovako koliko sam videla one su se vama prilagodjavale, predpostavljam da je to NinaNS i mislila, a citajuci postove i ja sam tako zakljucila, nije fakt da gresim.. Pa verovatno zato ima i onih koje su se osetile suvisne medj svojima. Ja bar to tako mislim..

Sve ce se slegnuti, sto nas je vise to je bolje, i svaka tema/post/komentar moze samo dobro da dodje.

I mi smo dobre, potreban nam je period upoznavanja :rolleyes:

DOBRO NAM DOSLE NOVE I STARE OSTANITE, VOLIMO VAS MNOGO :rolleyes:

A i sto kaze Citana, nisu ovi komentari namenjeni za ovu temu, tako da predjimo na stvar :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuuuu, stvasta nesto sam propustila!!! :blink::blink:

Ne valja dugo biti odsutan! Malo sam pregledala, koliko mi se dalo, dosta toga se pisalo...

Calm daun drage! Vrtite se svi u krug sa slicnim komentarima i to ide u nedogled.

Svako od vas ima svoju pravdu i misljenje, cemu ljutnja :huh:

NinaNS nije nista lose mislila, samo je podelila svoja osecanja...Opustite se.

Svi ste dobrodosle i drago nam je da ste tu ali koliko sam shvatila sve ste dosle odjedanput, medjusobno se vec poznavajuci, s tim sto ste preneli i delile neka svoja razmisljanja iz predhodnog foruma na ovaj, a odavde niko nije imao pojima sta se desava :unsure:

Mozda ste trebale to malo subtilnije da odradite, da pojasnite nama o cemu se radi, da se predstavite, da se obratite starosedeocima, ovako koliko sam videla one su se vama prilagodjavale, predpostavljam da je to NinaNS i mislila. Pa verovatno zato ima i onih koje su se osetile suvisne medj svojima. Ja bar to tako mislim..

Sve ce se slegnuti, sto nas je vise to je bolje, i svaka tema/post/komentar moze samo dobro da dodje.

I mi smo dobre, potreban nam je period upoznavanja :rolleyes:

DOBRO NAM DOSLE NOVE I STARE OSTANITE, VOLIMO VAS MNOGO :rolleyes:

c011.gifc014.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuuuu, stvasta nesto sam propustila!!! :blink::blink:

Ne valja dugo biti odsutan! Malo sam pregledala, koliko mi se dalo, dosta toga se pisalo...

Calm daun drage! Vrtite se svi u krug sa slicnim komentarima i to ide u nedogled.

Svako od vas ima svoju pravdu i misljenje, cemu ljutnja :huh:

NinaNS nije nista lose mislila, samo je podelila svoja osecanja...Opustite se.

Svi ste dobrodosle i drago nam je da ste tu ali koliko sam shvatila sve ste dosle odjedanput, medjusobno se vec poznavajuci, s tim sto ste preneli i delile neka svoja razmisljanja iz predhodnog foruma na ovaj, a odavde niko nije imao pojima sta se desava :unsure:

Mozda ste trebale to malo subtilnije da odradite, da pojasnite nama o cemu se radi, da se predstavite, da se obratite starosedeocima, ovako koliko sam videla one su se vama prilagodjavale, predpostavljam da je to NinaNS i mislila. Pa verovatno zato ima i onih koje su se osetile suvisne medj svojima. Ja bar to tako mislim..

Sve ce se slegnuti, sto nas je vise to je bolje, i svaka tema/post/komentar moze samo dobro da dodje.

I mi smo dobre, potreban nam je period upoznavanja :rolleyes:

DOBRO NAM DOSLE NOVE I STARE OSTANITE, VOLIMO VAS MNOGO :rolleyes:

Draga imaš temu NOVE ČLANICE .

Tu smo se sve predstavile, one koje su bile raspoložene odmah su ćaskale sa nama i mi sa njima. Znači, međusobno smo se prilagodile ... i opušteno ćaskale.

Prožvrljaj po temama. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tamara hvala na doborodošlici! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga imaš temu NOVE ČLANICE .

Tu smo se sve predstavile, one koje su bile raspoložene odmah su ćaskale sa nama i mi sa njima. Znači, međusobno smo se prilagodile ... i opušteno ćaskale.

Prožvrljaj po temama. ;)

Pa dobro ali tu temu ste napravile posle nekog vremena, prvo ste se "docekivale" i caskale u zenskim pricama ili te temi "caskanje", ne znam sada stvarno pa se vecina zbunila, tek neki su uspeli da vas proprate.

Nije ni bitno sada, zaista, ja sam samo iznela svoje misljenje, PONAVLJAM, tu smo gde smo, zajedno se druzimo i ucima jedni od drugih! Pozitivne ste, duhovite, a to uvek dobro dodje ;) Idemo dalje...

I da, nema na cemu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa dobro ali tu temu ste napravile posle nekog vremena, prvo ste se "docekivale" i caskale u zenskim pricama ili te temi "caskanje", ne znam sada stvarno pa se vecina zbunila, tek neki su uspeli da vas proprate.

Nije ni bitno sada, zaista, ja sam samo iznela svoje misljenje, PONAVLJAM, tu smo gde smo, zajedno se druzimo i ucima jedni od drugih! Pozitivne ste, duhovite, a to uvek dobro dodje ;) Idemo dalje...

I da, nema na cemu :rolleyes:

temu je otvorila Legenda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tek sada vidim koja je ovo tema!!!! Ju, ju, ju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kas sam već tu, ja 20-og pa pa...odo bre na MOREEEEEEEEEEEE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kas sam već tu, ja 20-og pa pa...odo bre na MOREEEEEEEEEEEE

Do dvedesetog ima vremena. Odjavljuj se devetnaestog da ti tad pozelimo lep provod...

Temu napravise zene da bismo se manje stresirale kad se neka ne pojavljuje i treba da sadrzi reci tipa cmok cmok cmok, lepo se provedi, donesi nam boju, drzimo ti fige da sto manje boli pa da nam doneses novu bebu... i sl.

A mi smo je pretvorile u kokosarnik pun kokosaka koje kokodacu... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da je to sada iza nas i da će i dalje ova tema biti za cmok, cmok...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niko nije visak, ali morate da nas razumete...evo pokusacu da objasnim....A vi se stavite u nas polozaj...

To vam je kao kad vam na zurku upadne gomila nepoznatih ljudi ( padobranci ) i preuzmu zurku u svoje ruke....haha secate se tog osecaja...zbunjeni ste i sokirani i onda polako domaci pocinju da odlaze jer se ne osecaju prijatno...a padobranci uzivaju...a domacinu je sve jedno. Neki od domacih i pokusaju da uspostave kontakt sa novima i da se upoznaju ali neki i ne...e sad da li ste volele " padobranvce" na svojoj zurci?

,, DOSLI DIVLJI,OTERALI PITOME,, HAHAHAHA :lol: :lol: :lol: Mislim da si malo preterala sa ,,DOBRODOSLICOM,,!Svi smo zbunjeni,ali polako plivamo.Uostalom ovaj forum nije vlasnistvo starih clanica,pa da se one pitaju ko sme,ko ne i u kom broju da se uclani.Svasta!Da li si ti kad si pozelela da se uclanis ovde,pitala neku staru clanicu za dozvolu? Naravno da nisi! ;) Glupo je da devojke odlaze zbog pojedinih komentara i clanica koje se teze privikavaju na novine.Iskreno i meni treba vremena da se naviknem na nekog novog ili nesto novo, ali kolika god sam svadalica -kad sam u pravu,nisam ovako neprijatna na prvu loptu -sem ako sam napadnuta! :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

,, DOSLI DIVLJI,OTERALI PITOME,, HAHAHAHA :lol: :lol: :lol: Mislim da si malo preterala sa ,,DOBRODOSLICOM,,!Svi smo zbunjeni,ali polako plivamo.Uostalom ovaj forum nije vlasnistvo starih clanica,pa da se one pitaju ko sme,ko ne i u kom broju da se uclani.Svasta!Da li si ti kad si pozelela da se uclanis ovde,pitala neku staru clanicu za dozvolu? Naravno da nisi! ;) Glupo je da devojke odlaze zbog pojedinih komentara i clanica koje se teze privikavaju na novine.Iskreno i meni treba vremena da se naviknem na nekog novog ili nesto novo, ali kolika god sam svadalica -kad sam u pravu,nisam ovako neprijatna na prvu loptu -sem ako sam napadnuta! :angry:

LL mudro zboriš, svaka čast!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zaposele forum?

pa nije ovo tvoj forum nego forum svih koje ovde dodju...

Gde sam ja napisala da je moj forum?!Ne odgovarate mi i povlacim se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja hoću da najavim ... polovinom sledećeg meseca kačim znak Do noT disturb na vrata spavaće sobe, pravim dete! a035.gifb020.gifg020.gifg010.gif i na kraju .... d055.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuuuu, stvasta nesto sam propustila!!! :blink::blink:

Ne valja dugo biti odsutan! Malo sam pregledala, koliko mi se dalo, dosta toga se pisalo...

Calm daun drage! Vrtite se svi u krug sa slicnim komentarima i to ide u nedogled.

Svako od vas ima svoju pravdu i misljenje, cemu ljutnja :huh:

NinaNS nije nista lose mislila, samo je podelila svoja osecanja...Opustite se.

Svi ste dobrodosle i drago nam je da ste tu ali koliko sam shvatila sve ste dosle odjedanput, medjusobno se vec poznavajuci, s tim sto ste preneli i delile neka svoja razmisljanja iz predhodnog foruma na ovaj, a odavde niko nije imao pojima sta se desava :unsure:

Mozda ste trebale to malo subtilnije da odradite, da pojasnite nama o cemu se radi, da se predstavite, da se obratite starosedeocima, ovako koliko sam videla one su se vama prilagodjavale, predpostavljam da je to NinaNS i mislila, a citajuci postove i ja sam tako zakljucila, nije fakt da gresim.. Pa verovatno zato ima i onih koje su se osetile suvisne medj svojima. Ja bar to tako mislim..

Sve ce se slegnuti, sto nas je vise to je bolje, i svaka tema/post/komentar moze samo dobro da dodje.

I mi smo dobre, potreban nam je period upoznavanja :rolleyes:

DOBRO NAM DOSLE NOVE I STARE OSTANITE, VOLIMO VAS MNOGO :rolleyes:

A i sto kaze Citana, nisu ovi komentari namenjeni za ovu temu, tako da predjimo na stvar :rolleyes:

tako je Tamara...ja sam samo htela da im objasnim zasto je Sanja otisla, ali znate da ja kratko pisem i zbog toga me neke nisu razumele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da dodam i ja koju pametnu...

Ko hoće da ide neka ide...

Nije ovo ničiji forum i ne postoje nove i stare članice, ne postojimo mi i vi!!!!

Sramno je što ste, neke od vas, devojke doživela kao uljeze i neprijatelje i to devojke koje su voljune da se druže i svim srcem pomognu(pogledajte samo šta je cipi uradila, garant je pisala 78 sati da bi vama prenela svoja gorka iskustva i nekako pomogla)

Kome se ne sviđa da forum bude forum, onda je na pogrešnom mestu . Ovo nije ničija žurka, ničija kuća i ničije vlasništvo i ovde smo sve RAVNOPRAVNE, ko to ne može da shvati, podnese...

Ima divnih devojaka ovde i zato prekinite sa bespotrebnim napadima, čemu to...

Dajte da se ispomažemo, smejemo i družimo, ko neće ne mora, ali ne treba onda ni da se svađa!!!

Svaka čast devojkama koje su nas toplo dočekale i prepoznale ono dobro u nama!!!

Sta ste se uhvatile za tu rec "zurka", to je bilo POREDJENJE!!!! ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

,, DOSLI DIVLJI,OTERALI PITOME,, HAHAHAHA :lol: :lol: :lol: Mislim da si malo preterala sa ,,DOBRODOSLICOM,,!Svi smo zbunjeni,ali polako plivamo.Uostalom ovaj forum nije vlasnistvo starih clanica,pa da se one pitaju ko sme,ko ne i u kom broju da se uclani.Svasta!Da li si ti kad si pozelela da se uclanis ovde,pitala neku staru clanicu za dozvolu? Naravno da nisi! ;) Glupo je da devojke odlaze zbog pojedinih komentara i clanica koje se teze privikavaju na novine.Iskreno i meni treba vremena da se naviknem na nekog novog ili nesto novo, ali kolika god sam svadalica -kad sam u pravu,nisam ovako neprijatna na prvu loptu -sem ako sam napadnuta! :angry:

I opet da napomenem, to je bilo POREDJENJE osecanja, ali sada vise nije ni bitno, ko me je shvatio shvatio je ko nije sta cu mu ja....

A ja sam na pocetku pozelela dobrodoslicu svim novim clanicama i nisam rekla da ste divlje !!! i opet jos jednom to sa "zurkom" sam pokusala da objasnim Sanjin odlazak i nisam nikoga htela da uvredim i to je bilo POREDJENJE osecaja nekih ljudi (koji su otisli sa foruma ) kada im padobranci upadnu na zurku !!!! To je bilo figurativno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nina to što pričaš nema nikakvog smisla.

Mi smo tu i učinićemo sve da se zajedno kao Forum osećamo prijatno ovde. ;)

Ja zavrsavam sa ovom temom sve sto sam imala da kazem, rekla sam....nisam neka svadjalica i nisam nikog htela da vredjam i ne volim puno da objanjavam...ko razume razume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvetana lutko imas pravo...Nina jeste da smo sugradjanke ali ni ja te ne kapiram...drago mi je sto ste dosle ali ste divlje i zaposele ste nesto sto je nase i takve price...ja sam to ovako shvatila po ostalim temama gde mozete da nam udelite pametne savete ste dobro dosle ali ovde gde se caska niste nam potrebne,tu ste uljezi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cvetana lutko imas pravo...Nina jeste da smo sugradjanke ali ni ja te ne kapiram...drago mi je sto ste dosle ali ste divlje i zaposele ste nesto sto je nase i takve price...ja sam to ovako shvatila po ostalim temama gde mozete da nam udelite pametne savete ste dobro dosle ali ovde gde se caska niste nam potrebne,tu ste uljezi

ja nisam rekla da je iko divljiiii...samo cu to reci. Nadam se da cemo se lepo druziti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.