Najava odsustva sa BEBCA

odgovora

Objavljeno

stvarno ti nije valjan razlog za to, sanja. ti, k'o da nas, ne daj boze, mrzis.

i ti si nekada bila novi clan

neverujem da vas mrzi, zasto bi?

I da svi smo mi bili novi clanovi i uklapale smo se u forum a ne forum nama...ako me razumete...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da li ti, nina, imas utisak da se forum uklapa nama?

u odnosu na nas, 'bem li ga kako se pravilno kaze

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja89, ovde je bio mali problem jer je odjednom doslo mnogo novih clanica... Ali to ce se uskoro srediti, dok se svi malo uhodamo... Da su dolazile jedna po jedna, lakse bi se uklapale, i mi lakse prilagodjavale na guzvu na koju nismo navikle... Ali, i ovako je lijepo! Ja sam uvijek za to da cujem sto vise razlicitih misljenja i savjeta, i to i dobijamo njihovim dolaskom na Bebac.

Zasto ne bi pruzila priliku i ostalima, i tako "upoznala" jos mnogo dragih osoba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Borjana!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne idem nigde ali se povlacim sa ovog foruma...Velika je guzva ovde postala tako da postove meni izuzetno dragih osoba ne mogu da pronadjem i vidim...Kreirala sam novi forum a uskoro,kada ga sredim,poslacu njegovu adresu svima za koje smatram da treba tamo da se nadju...Ako hocete,dobrodosle ste...

Sanja, jeste promena nagla, ali to uopste nije negativno. Nema potrebe da se povlacis sa foruma. Mi svi ostajemo... Samo budi strpljiva i polako ces upoznati nove forumasice. Za par dana, vise i nece biti nove... Sve ces ih znati.

Nemoj da prenagljujes. Mi smo bre ovde sve super zenske, raspolozne za druzenje i razmenu iskustava.

Nismo se mi (starosedelice :) )povukle, sacekaj ponedeljak i videces - svi su tu na broju (osim mozda Borjane koja nas mozda obraduje bebom...)

Polako, ne nagli... Ej, ovo je najlepse mesto bar za nas dokone trudnjace koje korisnije i ne mozemo da provedemo vreme nego da se spremamo za majcinstvo skupljajuci informacije iz prve ruke. Budi cool

t4608.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja89, ovde je bio mali problem jer je odjednom doslo mnogo novih clanica... Ali to ce se uskoro srediti, dok se svi malo uhodamo... Da su dolazile jedna po jedna, lakse bi se uklapale, i mi lakse prilagodjavale na guzvu na koju nismo navikle... Ali, i ovako je lijepo! Ja sam uvijek za to da cujem sto vise razlicitih misljenja i savjeta, i to i dobijamo njihovim dolaskom na Bebac.

Zasto ne bi pruzila priliku i ostalima, i tako "upoznala" jos mnogo dragih osoba?

s0122.gif

Potpisujem svaku rec, ovaj forum postoji relativno kratko i, hvala Bogu, za godinu dve imace na desetine aktivnih clanova koji ce svakodnevno kucati na desetine poruka. Ja jedva cekam da bude tako, jer onda nece postojati npr. 3 osobe sa iskustvom u koriscenju klomifena, nego 103 i znace svaka naredna clanica da sagleda sve aspekte i da pronadje pravi savet. Ja mislim da je to cilj svakog foruma da postoji sto vise misljenja, jer meni ne znaci previse misljenje jos jedne ili dve osobe o necemu, jer ne mora da znaci da ce moj organizam na nesto reagovati kao njihov...

Valjda ce me neko razumeti, ja sada samu sebe vise ne razumem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne idem nigde ali se povlacim sa ovog foruma...Velika je guzva ovde postala tako da postove meni izuzetno dragih osoba ne mogu da pronadjem i vidim...Kreirala sam novi forum a uskoro,kada ga sredim,poslacu njegovu adresu svima za koje smatram da treba tamo da se nadju...Ako hocete,dobrodosle ste...

Ajde,ajde nemoj da si dete.Bice opet kao pre samo treba vremena da se naviknes na ove,, tajfune ,,od zena. :lol: :lol: :lol: A vidis i nisu tako lose,deluju mi direktne,otvorene i bez foliranja pisu o svemu.Samo nam treba vremena da se uhodamo .Odmori dan,dva pa se vrati,steta je da odlazis!Bas,bas si mi simpaticna i duhovita! :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne idem nigde ali se povlacim sa ovog foruma...Velika je guzva ovde postala tako da postove meni izuzetno dragih osoba ne mogu da pronadjem i vidim...Kreirala sam novi forum a uskoro,kada ga sredim,poslacu njegovu adresu svima za koje smatram da treba tamo da se nadju...Ako hocete,dobrodosle ste...

a102.gif

a090.gif

Potpisujem sto su devojke pre mene rekle, da se nebi ponavljala...Bila je konfuzija ali ce se sve polako sleci... Daj sansu pa sam ubedjena da ces i sama videti...I odluciti.... Ali mi se sve cini da si vec odlucila c020.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne idem nigde ali se povlacim sa ovog foruma...Velika je guzva ovde postala tako da postove meni izuzetno dragih osoba ne mogu da pronadjem i vidim...Kreirala sam novi forum a uskoro,kada ga sredim,poslacu njegovu adresu svima za koje smatram da treba tamo da se nadju...Ako hocete,dobrodosle ste...

A NEEEEEEE!! SAmo ne ti !! Pa ko ce posle da nas zasmejava pricama o svekrvi ??!! Salim se,.. Nemoj da ides.. Polako... Ni ja nee mogu da se snadjem ,ali polako se navikavam,treba samo da se bolje upoznamo ! Nemoj da ides..PLEASEEEEE !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žso mi je, a mislim da ću govoriti u ime svih ''pridošlica'', ali mi se sad osećamo kao višak? Barem ja

Bezveze mije da neko odlazi jer smo došle :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žso mi je, a mislim da ću govoriti u ime svih ''pridošlica'', ali mi se sad osećamo kao višak? Barem ja

Bezveze mije da neko odlazi jer smo došle :(

Trto polako, strasti se vec slezu. Sanja je juce verovatno bila ljuta sto nije mogla da nadje ni jednu od devojaka koje zna od ranije pa je pomislila da ce to tako uvek biti. Vremenom ces videti - ona je jedno duhovito i iskreno stvorenje, malo previse strastveno ali to daje draz njenom karakteru ... I jako je mlada

Meni je zao sto se tako osetila i tako odreagovala. Ne bih volela da ode sa foruma.

Ne brini... Imamo puno vremena

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama Bojana, nisam htela da dižem prašinu, nego mi žao da se neko oseti proteranim zbog više članova, svakom dajem šasnu

p.s. još ja sad i malo pišem jer ovaj moj cvrčak traži da se non stop neko igra sa njom

Verujem da je divna i duhovita i nadam da ću imati prilike da čitam njenu duhovitost

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niko nije visak, ali morate da nas razumete...evo pokusacu da objasnim....A vi se stavite u nas polozaj...

To vam je kao kad vam na zurku upadne gomila nepoznatih ljudi ( padobranci ) i preuzmu zurku u svoje ruke....haha secate se tog osecaja...zbunjeni ste i sokirani i onda polako domaci pocinju da odlaze jer se ne osecaju prijatno...a padobranci uzivaju...a domacinu je sve jedno. Neki od domacih i pokusaju da uspostave kontakt sa novima i da se upoznaju ali neki i ne...e sad da li ste volele " padobranvce" na svojoj zurci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niko nije visak, ali morate da nas razumete...evo pokusacu da objasnim....A vi se stavite u nas polozaj...

To vam je kao kad vam na zurku upadne gomila nepoznatih ljudi ( padobranci ) i preuzmu zurku u svoje ruke....haha secate se tog osecaja...zbunjeni ste i sokirani i onda polako domaci pocinju da odlaze jer se ne osecaju prijatno...a padobranci uzivaju...a domacinu je sve jedno. Neki od domacih i pokusaju da uspostave kontakt sa novima i da se upoznaju ali neki i ne...e sad da li ste volele " padobranvce" na svojoj zurci?

Ovo si lepo rekla! Slazem se sa tobom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da se prebacimo u temu za ćaskanje? da ne idemo off :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A da se prebacimo u temu za ćaskanje? da ne idemo off :)

:) pravac Zenske price...

mada nismo mnogo off

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niko nije visak, ali morate da nas razumete...evo pokusacu da objasnim....A vi se stavite u nas polozaj...

To vam je kao kad vam na zurku upadne gomila nepoznatih ljudi ( padobranci ) i preuzmu zurku u svoje ruke....haha secate se tog osecaja...zbunjeni ste i sokirani i onda polako domaci pocinju da odlaze jer se ne osecaju prijatno...a padobranci uzivaju...a domacinu je sve jedno. Neki od domacih i pokusaju da uspostave kontakt sa novima i da se upoznaju ali neki i ne...e sad da li ste volele " padobranvce" na svojoj zurci?

Tako je nina,i nisam jedina koja se povukla jer su nam "zaposele forum"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,... samo bez svadje molim... :(:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Niko nije visak, ali morate da nas razumete...evo pokusacu da objasnim....A vi se stavite u nas polozaj...

To vam je kao kad vam na zurku upadne gomila nepoznatih ljudi ( padobranci ) i preuzmu zurku u svoje ruke....haha secate se tog osecaja...zbunjeni ste i sokirani i onda polako domaci pocinju da odlaze jer se ne osecaju prijatno...a padobranci uzivaju...a domacinu je sve jedno. Neki od domacih i pokusaju da uspostave kontakt sa novima i da se upoznaju ali neki i ne...e sad da li ste volele " padobranvce" na svojoj zurci?

pa ako su padobranci imali zanimljive price i bili pozitivni da, volela sam padobrance

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sto se iko prima na takve komentare... Ti si Cipiripi glavna podrska u temi o problemima sa zacecem... Rekoh, Sanja je mlada i plahovita... Nemo potrebe da iko ista licno shvata...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zao mi je da neko tako lako napusti forum...shvatam da je ovde doslo do pometnje kad je upala ova bagra ali da ste Vi uletele tako kod nas mi ne bi ni primetili sem onih najglasnijih...mozda zato sto sam i ja nova(za neke stara) ali mislim da su ove devojke osvezile forum,cak sam primetila da su i neke vase stare forumasice zbog toga srecne i raspisale su se poprilicno,ovakvo nesto je i trebalo za ovaj forum s obzirom da u koju god temu da udjem nije pisano nekih mesec dana...ma ne mogu sad da stignem da napisem sve sto zelim,deca zovu...nadam se da me ne shvatate pogresno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja stavrno ne zelim da budem na nicijoj strani, ali u pravu su i jedne i druge strane (da tako nazovem),vi jeste dosle odjednomu velikom broju i sve smo se ovde zbunile ,nismo navikle, dosad smo jedna ekipa uvek pisali ,zezali se i co.,odjednom vi,ali to i treba nam vremena da se priviknemo.To nije razlog da neke odu,treba samo da se bolje upoznamo ,da se priviknemo mi stare na vas nove i obrnuto.. Ovo jeste forum za sve,to je nas zajednicki forum(forum svih clanica),kada bi napravili neki raspored sve bi bilo super.. Meni je u pocetku malo zasmetalo 2 stavari,em sto ste dosle odjednom u tako velikom broju i sve pocele da pisete u "otvoren je kutak za caskanje"to naravno nije vasa krivica ,jer lepo pise caskanje,ja sam vam posle rekla da dodjete u zenske price,neke dosle neke ostale .. Ne bi volela da bilo koja ode ,ni stara ni nova.. Samo treba vremena... Sanja molim te razmisli..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E da CIPI,imas puno iskustva sto se tice VTO,A to mnogim zenama je od velike pomoci !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke, meni rade hormoni... Nemoj te me terati da placem zbog vas... b007.gif

Ja ne mogu da verujem kuda se dede ova tema.... Mislim da cu je kulirati i da neko vreme iz licnih razloga na nju necu svracati.

Hvala vam na razumevanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene drage, MIIIIIIR.Sanja draga spustaj loptu,izluftiraj glavicu pa se vrati. Mora da te sveki nesto prodrmala pa si se najezila. Tu smo za tebe kad god ti zatrebamo,a daj mo sansu i novim devojkama,ok su,pozitivne,to nam treba. B)

Pogresna tema za ovaj vid caskanja u stvari bolje da ovo caskanje prestane i idemo na veselije teme. Devojke nemoj te se terati,to nikuda na vodi,znam iz licnog iskustva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.