Obaveštenje za nove članice Bebac foruma

odgovora

Objavljeno

Slažem se...podjela dosad neka bude po roditeljskom stažu!

Šalim se...

Dosta mi je podjela...

Neka vlada tolerancija i sloboda govora, razumno i jasno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se...podjela dosad neka bude po roditeljskom stažu!

Šalim se...

Dosta mi je podjela...

Neka vlada tolerancija i sloboda govora, razumno i jasno!

Tako je!

c050.gif

Sreća pa nismo muški, kako bi se oni podelili (šestar u ruke i udri!) ... hahahaha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se...podjela dosad neka bude po roditeljskom stažu!

Šalim se...

Dosta mi je podjela...

Neka vlada tolerancija i sloboda govora, razumno i jasno!

m1234.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa drage nema ljutis sve dobro namerno receno. Nema razloga da se iko oseca prozvano ili ugrozeno. Doronameran savet uvek dobro dodje, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se nadam da sam potrefila sve kategorije u kojima sam postavila nove teme :D

Imam ih jos dosta...

Uvek navedem izvor, sto smatram da je ok.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni samo smeta što se svaka tema pretvara u chat...dok dođem do konkretnog odgovora izgubim volju za daljnje čitanje!

isto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

isto!

i nama se desavalo to, ali smo mi to mnogo laganije radile...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo izrodi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi smo izrodi :(

Ma, ne zezaj... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam skapirala ili nisam jos citala sve teme, ali stvarno ne shvatam sta smo to sve pretvorile u chat i gde smo promasile temu, osim sto smo mislile da treba da caskamo u temi ''Otvoren je kutak za caskanje''. Je l' nije problem da nam neko napise koje su to teme, pa da lepo korisne postove iskopiramo u adekvatne teme, a da beskorisne kojima nije mesto u tim temama, prosledimo administratoru da ih obrise. Mi smo bar tako navikle da radimo.

Negde videh da se spominje broj postova i takmicenje, mislim da sam ja negde to spomenula, pa se sada provlaci i dalje. Nisam sigurna da li ste dobro shvatile to sto sam htela da kazem, pa cu pojasniti. To je trebalo da znaci pojedine devojke imaju i dve godine iskustva na forumu, tako da znaju sta su pravila, sta je OFF TOPIC, kako da otvore teme na pravo mesto, da daju link i povezu teme itd.

Nekada se dogodi da svesno budemo off topic, kada neko ima problem i hitan je odgovor, pa ga trazi u temi za caskanje, ali odmah posle toga ti postovi budu kopirani u adekvatnu temu.

Mozda je jedino problem sto mislim da vecina nas zbog preobimnosti prethodnog foruma nije imala naviku da retroaktivno iscitava teme za caskanje, jer je to nemoguc posao, a tamo nema korisnih informacija, pa ih prebrzo popunjavamo, a vi ste navikle na vas tempo. Ne znam, mozda lupam...

I mi se isto cujemo, ispijamo kafe i druzimo i mimo foruma. Nadam se da cemo imati prilike i neke od vas da upoznamo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I sta se ja javljam da sam nova, kad sam registrovana od pocetka, ko me uopste vuko za jezik. B)

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I sta se ja javljam da sam nova, kad sam registrovana od pocetka, ko me uopste vuko za jezik. B)

:lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

ma mislim da ne treba da se vracamo na ovu temu (bilo je eto nekih tema koj su otisle na drugu stranu, ali su se vratili na kolosek) jer iskreno ne pratimo svi sve teme, pa i ne mozemo da znamo gde je sta bilo. evo ja iskreno nisam uopste zavirivala u forum o zacecu i trudnoci (sno ne znaci da necu jednog dana :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh, cure, opet pravite s*anja!!! ;)

Ja samo da se javim da sam nova...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh, cure, opet pravite s*anja!!! ;)

Ja samo da se javim da sam nova...

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dora,

sve je ok...ne brini

KISS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nejt, to sam jaaa, Dora! A zagrljaj? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej, a gde je ovde kafana? Danima se mučim da otvorim nalog...a sad ću danima tražiti kafanu...proćiće mi mladost u traženju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nejt, to sam jaaa, Dora! A zagrljaj? :D

Stize! t4614.gif

Pa ja te docekala na drugoj temi i stavila ti klik za kafanu (zenske price) :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dora :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke, vi ste tu?? :D

ja odavno citam ovaj forum ali nisam pisala. sad mi treba informacija o roditeljskom dodatku ali nikako da saznam ono sto mi treba :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre dve-tri nedelje sam se registrovala na BEBCU za drugu bebu,ali kad hocu da udjem u registraciju pise da sam unela pogresnu lozinku ili mail.Dobila sam samo jednom obavestenje o 11 nedelji trudnoce i posle toga nista.Ne znam da li treba ponovo da se registrujem ili sta?Mail je ok,jutros sam dobila poruku od Vas na njega,Specijalizovani magacin za roditelje.

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre dve-tri nedelje sam se registrovala na BEBCU za drugu bebu,ali kad hocu da udjem u registraciju pise da sam unela pogresnu lozinku ili mail.Dobila sam samo jednom obavestenje o 11 nedelji trudnoce i posle toga nista.Ne znam da li treba ponovo da se registrujem ili sta?Mail je ok,jutros sam dobila poruku od Vas na njega,Specijalizovani magacin za roditelje.

Pozdrav!

Poštovana Sirga,

mi smo uspeli da se prijavimo na Bebac, nismo videli neku nepravilnost u prijavi. Molimo Vas proverite da li ste dobro unesli lozinku ili pokušajte da zamenite lozinku. Ukoliko ponovo ne budete uspeli javite nam se pa ćemo rešiti problem, nema potrebe ponovo da se registrujete rešićemo problem.

Lep pozdrav,

Bebac.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poštovana Sirga,

mi smo uspeli da se prijavimo na Bebac, nismo videli neku nepravilnost u prijavi. Molimo Vas proverite da li ste dobro unesli lozinku ili pokušajte da zamenite lozinku. Ukoliko ponovo ne budete uspeli javite nam se pa ćemo rešiti problem, nema potrebe ponovo da se registrujete rešićemo problem.

Lep pozdrav,

Bebac.com

Pokusala sam i sa promenom lozinke,ali ne ide.Dobijem obavestenje da korisnik sa tom e-mail adresom nije registrovan,a meni je jutros dosao mail.Ne znam sta se desava.Za regisrtraciju druge bebe sam koristila drugu e-mail adresu,prosle godine sam se registrovala i tu nema nikakvih problema,ali kod ove druge registracije ne mogu da se prijavim.

Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage nove i stare članice, zamolila bih vas da prije otvaranja nove teme potražite slične uz pomoć pretrage. Da se ne dupliraju i ne stvaraju konfuziju. Takođe bih navela, da je forum prije svega namijenjen djeci, trudnoći, bolestima i poremećajima...kao i nekim temama što nam služe kao razonoda. Prema tome, molim da se navedeno uzme u obzir. Ako je nekome problem tražiti slične ili iste teme preko PRETRAGE, u bilo koje vrijeme može se obartiti nekome od administartora za pomoć.

Hvala,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.