Obaveštenje za nove članice Bebac foruma

odgovora

Objavljeno

Drage naše forumašice,

izuzetno nam je drago da ste postale deo našeg foruma i što otvarate nove teme u kojima razmenjujete svoje ideje, stavove, mišljenja i dileme.

Međutim, molimo vas da obratite pažnju prilikom odabira kategorije gde ćete da postavite određenu temu kako bi se svi lakše snalazili i na najjednostaniji način pronašli odgovore na sva pitanja.

Molimo vas da ne postavljate teme koje nisu adekvatne u okviru kategorije Dobrodošli na Bebac forum.

Takođe, ukoliko imate neku nedoumicu gde da postavite temu, možete nam poslati poruku ili se konsultovati sa ostalim članovima Bebac foruma.

Opciju Pretraga uvek koristite pre nego što postavite temu da ne bi došlo do dupliranja.

Ukoliko i Vi same primetite da neka tema nije adekvatno postavljena imate opciju Prijavi u okviru postova, obavestite nas i mi ćemo premestiti temu.

Uživajte u druženju i ako imate bilo kakva pitanja pošaljite nam poruku ili ih postavite u okviru teme Pitanja vezana za forum.

Lep pozdrav,

Bebac.com

makica80, mia-ana i cathrin volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni samo smeta što se svaka tema pretvara u chat...dok dođem do konkretnog odgovora izgubim volju za daljnje čitanje!

LelicaD voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragi bebac, draga Jellena

ja nazalost ne stizem dovoljno da citam teme ali

postoje

ZENSKE price

Kutak za caskanje

za obe teme pise da mozemo da pisemo sta hocemo.

i mi smo bile zbunjene gde treba da budemo..

Molim da mi navedete teme koje su se pretvorile u chat a nije trebalo.

jer ja nisam na takve naisla.

mozda nisam videla.

Mi racunamo na to da nam skrenete paznju i rado cemo to prihvatiti.

Sem sto imamo mnogo znanja o zatrudnjivanju, trudnoci i majcinstvu koje smo rade da podelimo,

mi imamo divan odnos koji zelimo da nastavimo na bebac.com..

A chat je pogodan za to..Jer mi imamo potrebu da caskamo.

Nadam se da cemo u to druzenje i kafenisanje (i uzivo i preko neta) uvesti i vase stare clanice.Mada ne zelimo vise ovako da se delimo...

Mislim da je divno za bebac sto smo dosle.

pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a da..a tu je i tema

SVE I SVASTA u kojoj pise na prvom postu

"Mozete pisati sta god zelite.. biggrin.gif

tako da...i mi smo malo zbunjene

KOJA JE TEMA CHAT TEMA?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a da..a tu je i tema

SVE I SVASTA u kojoj pise na prvom postu

"Mozete pisati sta god zelite.. biggrin.gif

tako da...i mi smo malo zbunjene

KOJA JE TEMA CHAT TEMA?

U pravu je Oti, zar kutak za caskanje nije chat tema?

Hvala ipozdrav! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dragi Bebac, od reci do reci se slazem sa Otikom... i mi smo malo zbunjene, jer smo prvobitno pisale u temi za caskanje,a onda su nas premestali na ove dve druge.

I ja bih zamolila za obrazlozenje, da ne bi u buducnosti bilo zabune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosad je ta tema bila ŽENSKE PRIČE...ali OK sad ih ima više...

jer i nas ima više...

;) %

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bih volela da vidim sta bebac ima da kaze na ovo..

da nam razbije nedoumice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, cini mi se da je dosta devojaka zbunjeno, a medju njima i ja. Bebac, daj uputstva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

... A da nije zabunu unelo to sto u podforumu Dobrodosli na Bebac ima tema-obavestenje "Otvoren Kutak za caskanje", pa da su forumasice duze ostajale tu umesto da odu u sam "Kutak za caskanje" i da tmo nadju svoju temu...

Ma i ranije se desavalo da se teme otvaraju na pogresnim podforumima... Moguce je i da se spoje dve-tri teme ako su bas slicne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja bih volela da vidim sta bebac ima da kaze na ovo..

da nam razbije nedoumice.

Poštovane,

Kutak za ćaskanje je deo foruma u koji se postavljaju teme koje nisu vezane samo za trudnoću, začeće, bebe nego su to uglavnom opšte teme.

Što se tiče chat tema, to jesu Ženske priče koje nemaju neku konkretnu temu pa je tako i tema Sve i Svašta u suštini chat tema, kao i dosta drugih koje nemaju neko konkretno pitanje nego je postavljena da bi svi izrazili svoje mišljenje i da bi se o tome diskutovalo.

Ostale teme koje su postavljene a vezane su za nešto konkretno kao što je Zašto moja beba neće da pije mleko, šta raditi ukoliko dete ima temperaturu... na njima bi trebalo da se govori o konkretnoj temi a ne da postane chat.

Forum Dobrodošli na Bebac forum/ Otvoren je Kutak za ćaskanje je postavljen kao obaveštenja kada se kutak pokrenuo, tako da sve teme za ćaskanje postavite konkretno u Kutak za ćaskanje.

Lep pozdrav,

Bebac.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

opet nisam razumela/ a znam da nisam kreten...salim se

Bebac

citiram zadnju recenicu:

"tako da sve teme za ćaskanje postavite konkretno u Kutak za ćaskanje.

a zenske price i sve i svasta su takodje za sve i svasta i caskanje..

znaci sve tri su za caskanje???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sve mi jasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Molim da mi navedete teme koje su se pretvorile u chat a nije trebalo.

jer ja nisam na takve naisla.

Mi racunamo na to da nam skrenete paznju i rado cemo to prihvatiti.

Slazem sa svime sto je OTI napisala samo bih htela da dam svoj komentar na sledecem primeru:

ako u temi skidanje pelena neka mama trazi savet

ja ne mogu samo da napisem jedan post svog iskustva kako sam ja to uradila i cao djaci od mene dosta

to mi je tako hladno i nezainteresovano

zivi smo ljudi razgovor tece, na neko podpitanje ja moram odgovoriti, dati novu ideju

ako je po vama to chat onda stvarno ne znam kako vi zamisljate FORUM

dodjem napisem odem kao da nemamo ni srca ni duse

naravno da je malo teze snalazenje ako vec nema moderatora zato prihvatamo kritike, smernice kako bi nama, vama i svima koji dolaze bilo sto lakse do pravog odgovora, lepseg i preglednijeg foruma

Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam sad jos vise zbunjena! :wacko: :wacko: :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako u temi skidanje pelena neka mama trazi savet

ja ne mogu samo da napisem jedan post svog iskustva kako sam ja to uradila i cao djaci od mene dosta

to mi je tako hladno i nezainteresovano

zivi smo ljudi razgovor tece, na neko podpitanje ja moram odgovoriti, dati novu ideju

ako je po vama to chat onda stvarno ne znam kako vi zamisljate FORUM

dodjem napisem odem kao da nemamo ni srca ni duse

Naravno, da ne mora jedan post da da odgovor i da je odgovaranje na podpitanja sasvim u redu, ali dokle god se držimo teme, ona svakako nije chat.

Ali ako se tema skidanja pelena skrene u nekom drugom pravcu, onda treba pokušati vratiti je na pravi kolosek ili već prebaciti to "skretanje teme" tamo gde i pripada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem sa svime sto je OTI napisala samo bih htela da dam svoj komentar na sledecem primeru:

ako u temi skidanje pelena neka mama trazi savet

ja ne mogu samo da napisem jedan post svog iskustva kako sam ja to uradila i cao djaci od mene dosta

to mi je tako hladno i nezainteresovano

zivi smo ljudi razgovor tece, na neko podpitanje ja moram odgovoriti, dati novu ideju

ako je po vama to chat onda stvarno ne znam kako vi zamisljate FORUM

dodjem napisem odem kao da nemamo ni srca ni duse

naravno da je malo teze snalazenje ako vec nema moderatora zato prihvatamo kritike, smernice kako bi nama, vama i svima koji dolaze bilo sto lakse do pravog odgovora, lepseg i preglednijeg foruma

Pozz

Poštovana NensiFancy,

naravno da ne treba samo da ostavite jedan post na neku temu koja je na neki način specijalizovana i da treba što više da učestvujete u razgovoru da bi pomogli ostalim roditeljima, ali problem nastaje kada se ode suviše daleko od teme i preraste u priču o različitim temama pa majke kojima treba pomoć moraju dugo da prelistavaju da bi pronašle odgovor.

Mi smo se potrudili da što bolje napravimo organizaciju osnovnih kategorija kako bi se lakše snalazile i jednostavnije pronašle mesto gde se teme postavljaju, pa ukoliko se desi da imate temu koju nemate gde da postavite javite nam i otvorićemo novi podforum ili kategoriju.

Lep pozdrav,

Bebac.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mislim da sve nove clanice znaju da ne treba da odskacu od teme,ali hvala na obavestenju i sto nas usmeravate :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok, hvala na informacijama!

Lepo ćemo se družiti! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno, da ne mora jedan post da da odgovor i da je odgovaranje na podpitanja sasvim u redu, ali dokle god se držimo teme, ona svakako nije chat.

Ali ako se tema skidanja pelena skrene u nekom drugom pravcu, onda treba pokušati vratiti je na pravi kolosek ili već prebaciti to "skretanje teme" tamo gde i pripada.

Da tema je skrenula sa pelena na dudu/cuclu i ja sam svoj post kopirala na mesto gde pripada

toliko bar znamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

... A da nije zabunu unelo to sto u podforumu Dobrodosli na Bebac ima tema-obavestenje "Otvoren Kutak za caskanje", pa da su forumasice duze ostajale tu umesto da odu u sam "Kutak za caskanje" i da tmo nadju svoju temu...

Ma i ranije se desavalo da se teme otvaraju na pogresnim podforumima... Moguce je i da se spoje dve-tri teme ako su bas slicne...

Slazem se sam Mama Bojanom. Koristite vise temu Zenske price... jer sto kaze Jellena, stvarno gubim volju za iscitavanjem, na kraju i odustanem, a volela bih da se bi ''stare'' clanice ne povlacimo. I da, necu vise praviti podelu na stare i nove. Nadam se da cemo se ubrzo uhodati. Dobro je i Tamara postupila otvaranjem teme Sve i svasta....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to sto gubis volju za citanjem je zato sto ste vi dosta pasivnije od nas i niste navikle na toliko pisanja..pa pogledajte samo koliko je stranica bilo na temi zenske price kada smo dosle a koliko sada ima..

a podelu nismo mi napravile...nemoj pogresno da me shvatis,ovo govorim iz najbolje namere,nadam se da ces se sloziti :)

Ja sam se vec uhodala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to sto gubis volju za citanjem je zato sto ste vi dosta pasivnije od nas i niste navikle na toliko pisanja..pa pogledajte samo koliko je stranica bilo na temi zenske price kada smo dosle a koliko sada ima..

a podelu nismo mi napravile...nemoj pogresno da me shvatis,ovo govorim iz najbolje namere,nadam se da ces se sloziti :)

Ja sam se vec uhodala :D

ok, vi ste navikle tako mi ovako i to je to....Mi i pored ovog foruma koristimo i druge nacine da se cujemo pa i vidimo i ispricamo. Primetila sam negde da brojite postove spominjete 3000, 10000 , pa nismo na takmicenju !!!!

A sto se tice saveta, i mi dosta toga znamo i imamo iskustva, koliko sam mogla da pohvatam vi ste uglavnom mladje....hahaha a mi starije pa samim tim i iskusnije.....sala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Predlažem da od ovog trenutka izbrišemo tu podelu na stare i nove, idemo dalje, niko se ovde ne takmiči u tome ko zna više a ko manje. Važno je to iskustvo primeniti.

A vi se pokažite kao pravi domaćini, sigurna sam da to i jeste.

Mlađe?

Ima nas različitih godišta.... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Predlažem da od ovog trenutka izbrišemo tu podelu na stare i nove, idemo dalje, niko se ovde ne takmiči u tome ko zna više a ko manje. Važno je to iskustvo primeniti.

A vi se pokažite kao pravi domaćini, sigurna sam da to i jeste.

Mlađe?

Ima nas različitih godišta.... :lol:

Napisala sam SALA....a to da se pokazemo kao prave domacice....jesi i sama rekla da prekinemo tu podelu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.