Problem sa forumom

odgovora

Objavljeno

Ovo mu dođe na isto ko tema Pitanja o forumu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pitanje za sve : da li imate probleme sa forumom gde god da odem na bilo koju temu svi mi postovi jedni ispod drugog stoje kao stavke vecinu tema nemogu da otvorim ludnica ....

25p-Untitl.png

Opcija za prikaz treba biti podesena na standard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja u poslednje vreme ima problem sto je sve jako usporeno i to iskljucivo kad otvorim forum. Sve sto kucam na monitoru se pojavi tek nakon desetak sekundi i vrlo ceto mi izbacuje da je doslo do neke greske u bazi podataka kada hocu da posaljem post.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li koga da sredimo neku stvar? Nisam mogla da pristupim forumu posle izmene mejl adrese na bebac.com, totalna zbrka ispala na kraju. Pomoć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li koga da sredimo neku stvar? Nisam mogla da pristupim forumu posle izmene mejl adrese na bebac.com, totalna zbrka ispala na kraju. Pomoć.

A jesi sa novim mejlom pokušala da se uloguješ na bebac.com. Ako ne možeš tamo, onda neće ni na bebac. Treba dobro proveriti, jer bi prvo trebala da dobiješ verifikaciju za novi mejl i da probaš da se uloguješ. Na glavnom sajtu ne rade one trake za podešavanje trudnoće za dve bebe već duže vreme, tako da me ne bi iznenadilo da ni ovo ne radi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znači poludela sam skroz!!!!!!!!!!! Ima li neko zaduzen uopšte za rad sajta??

Htela sam da promenim mejl u podacima i uradim to kad ono nece posle da me prijavi na forum s tom novom adresom, a lepo kaze isti mejl i lozinka za sajt i forum. Da bi na kraju usla sa starom mejl adresom ?? na forum i dalje mi stoji u nalogu a ovamo nova, ma opsta zbrka. Jos sam ponovo registrovali drugi nalog, ne znam kako da ga izbrisem, nemaju tu opciju.?? A da ne pricam kako prvi dan kad nisam mogla da se prijavim na forum nemam kome da se obratim tj. nemam nigde pristup, sto je naravno ok sto se tice tema, al makar ovoj podtemi da sam mogla da pristupim i pitam sta i kako, ma jok...a ladno sam mogla da udjem u profil svakog člana...Znaci katastrofa jedna!!!!!!!!!!!!!!

Još saljem porike na bebac.com za pomoc, ma kakvi, oni meni tj kompjuter verovatno samo vrate neki newsletter......... <_<

Ajde administrator ko ima pristup podacima da sredimo ovo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znači poludela sam skroz!!!!!!!!!!! Ima li neko zaduzen uopšte za rad sajta??

Htela sam da promenim mejl u podacima i uradim to kad ono nece posle da me prijavi na forum s tom novom adresom, a lepo kaze isti mejl i lozinka za sajt i forum. Da bi na kraju usla sa starom mejl adresom ?? na forum i dalje mi stoji u nalogu a ovamo nova, ma opsta zbrka. Jos sam ponovo registrovali drugi nalog, ne znam kako da ga izbrisem, nemaju tu opciju.?? A da ne pricam kako prvi dan kad nisam mogla da se prijavim na forum nemam kome da se obratim tj. nemam nigde pristup, sto je naravno ok sto se tice tema, al makar ovoj podtemi da sam mogla da pristupim i pitam sta i kako, ma jok...a ladno sam mogla da udjem u profil svakog člana...Znaci katastrofa jedna!!!!!!!!!!!!!!

Još saljem porike na bebac.com za pomoc, ma kakvi, oni meni tj kompjuter verovatno samo vrate neki newsletter......... <_<

Ajde administrator ko ima pristup podacima da sredimo ovo!

Sumnjam da ćete to za mejlove uspeti - to je programski problem i to samo onaj ko održava sajt bebac.com može da sredi i pristupi korekcijama. A oni se očigledno ne oglašavaju i ne javljaju. :(

A i izmena mejla ne radi, čim se uloguješ sa starim, znači da zahtev za izmenom nije urađen kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da sad se opet logujem sa starim, koji je inace ishakerisan i ne mogu mu pristupiti.

Zato sam htela da upisem novi mejl. Al ocigledno da ovde nista ne funkcionose po tom pitanju. A onaj drugi profil sto sam registrovala isto ne znam kako da obrisem, to verovatno opet mogu samo oni, kojih nema da rade sta treba da rade. Strasno!!!!

Izvin'te al stvarno sam besna :angry:

Ponavljam da sam kao gost mogla da čitam profile svih članova, a za neka tako pitanja nemaš kome da se obratiš!

Možda bi ovaj podforum mogao biti pristupan svima, eto meni je zatrebalo kad nisam mogla da udjem na forum (zato sto neko ne ažurira sajt), al cvrc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da sad se opet logujem sa starim, koji je inace ishakerisan i ne mogu mu pristupiti.

Zato sam htela da upisem novi mejl. Al ocigledno da ovde nista ne funkcionose po tom pitanju. A onaj drugi profil sto sam registrovala isto ne znam kako da obrisem, to verovatno opet mogu samo oni, kojih nema da rade sta treba da rade. Strasno!!!!

Izvin'te al stvarno sam besna :angry:

Ponavljam da sam kao gost mogla da čitam profile svih članova, a za neka tako pitanja nemaš kome da se obratiš!

Možda bi ovaj podforum mogao biti pristupan svima, eto meni je zatrebalo kad nisam mogla da udjem na forum (zato sto neko ne ažurira sajt), al cvrc.

Sad sam ja poslala email glavnom adminu - pitala sam koliko se čeka na zahteve članova - pp-om (brisanje i promena statusa člana - možda im je pun mejlboks pa ni ne primaju poruke) a i kako da znamo da li promena mejla na sajtu ne radi i koliko čekati na takve informacije koje nam ovde trebaju. :)

Iskreno se nadam da će neko uskoro da reaguje. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Ivančice al mnoge stvari ovde ne štimaju kako bi trebalo i kako piše.

Sad mi ne radi ni ona skala na sajt kad udjes vase dete je 3 meseca i 4 nedelje..... :angry: straso :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strajk. :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima li koga da sredimo neku stvar? Nisam mogla da pristupim forumu posle izmene mejl adrese na bebac.com, totalna zbrka ispala na kraju. Pomoć.

Ajde administrator ko ima pristup podacima da sredimo ovo!

Ovakav tehnički problem može samo administrator Bebac da sredi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage dame evo da se javim sa lepim vestima. :rolleyes: Posle nasih gore postova stvari su se promenile na bolje. Moj problem je rešen lepo su me kontaktirali tj. ako smem da imenujem dotična Marina i rešili problem. Sad je sredjeno ono što sam ja htela da promenim, a nije moglo. Tako da mislim da im sada administracija sajta funkcionise. Poslala sam im jedno veliko hvala. Mozete ih kontaktirati za bilo sta. Eto nisam sam setila one zamerke da im kazem, da neregistrovani članovi mogu da ulaze u naše profile... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da stvarno svaka budala moze da napravi profil i registruje se i posle gleda slike i sl...

Mozda da skupimo predloge pa djuture posaljemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada premestite neku temu na novu lokaciju, ja ne mogu da je otvorim...zašto?

Ovo piše...Greška je:

Žao nam je, ali link koji vas je doveo dve stranice nije tačan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni nema sanse da otvori temu Cekamo plusice... i to posle milionitog klika - cvrc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni uvek pokazuje zadnja poruka-danas mna mama 7:19 u sp.pit.

I u kut.za jadanje andjelčic-danas u 7:26.Tako već 3 dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto ne mogu da postavim slike? Probala sam i preko slikomata i preko priloga,kao da nista nisam uradila. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam sta je sa mojim avatarom,promenila sam ga i jutros je bio nov kad sad pogledam ono opet stari a nista nisam dirala.Kako je to moguce?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam sta je sa mojim avatarom,promenila sam ga i jutros je bio nov kad sad pogledam ono opet stari a nista nisam dirala.Kako je to moguce?

Desni klik Reload i biće tu. Treba malo vremena zbog keširanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam sta je sa mojim avatarom,promenila sam ga i jutros je bio nov kad sad pogledam ono opet stari a nista nisam dirala.Kako je to moguce?

Tu je dečačić..niš' ne brini... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i od mene-malo konfuzno odradjen sajt, pokusao da izmenim sliku i pasword ali sve mi se izmenilo osim slike, najradije bih ako mogu da obrisem registraciju i formiram novu a ako ne moze onda mi recite,kako da promenim sliku,smanjio rezoluciju i nista,kako da vratim vreme porodjaja i skalu,kada sam je izbrisao,sada nikako ne nudi povratak vec za drugu decu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i od mene-malo konfuzno odradjen sajt, pokusao da izmenim sliku i pasword ali sve mi se izmenilo osim slike, najradije bih ako mogu da obrisem registraciju i formiram novu a ako ne moze onda mi recite,kako da promenim sliku,smanjio rezoluciju i nista,kako da vratim vreme porodjaja i skalu,kada sam je izbrisao,sada nikako ne nudi povratak vec za drugu decu!

Dobrodosao na forum. Meni nije potpuno jasno o kojoj slici pricate i skali za porodjaj? da li mislite na ticker i avatar ili nesto drugo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.