Problem sa forumom

odgovora

Objavljeno

Da li neko ima ovakav problem i ako ima-pitanje za administratore kako ga rešiti...naime, kada želim da napišem odgovor izbaci mi da je greška, da nemama pristup forumu i da se ponovo prijavim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ponekad imam taj problem ali se on javlja u onim momentima kada mi "pukne" net.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja imam kad mi pukne net i kad dugo ne ulazim na forumu,bez obzira sto mi stoji neka stranica,izbaci mi da se prijavim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok, administratorke, pratićemo situaciju... B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ha, ha, ha...administratorke ovamo na raport! Nemam problem, ali primetila sam da umesto INTERNET, piše INTERNEM, pa ako je neko voljan nek ispravi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam to već prijavila...mi ne možemo ispravljati naslove PODFORUMA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

opet izbacuje mi da je otkriven malver,ne da mi da otvorim,znaci trudnoce,trebam savet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Natasa, cim budemo imali neku informaciju obavesticemo te

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

opet izbacuje mi da je otkriven malver,ne da mi da otvorim,znaci trudnoce,trebam savet...

Da li možeš na pp da mi pošalješ tačno šta ti ispiše, i da li ispište neku adresu.

Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad mi ide sve ok,ako se ponovi javim ti. Cini mi se da pise neka adresa,upozorenje da moze ugroziti komp i opcija nazad na bezbednost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lazna uzbuna,sad mogu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i dalje ne mogu da šaljem pp ptičici, a danas sam videla, kada sam posetila njen profil, da pored mog imena i avatara u listi prijatelja ne stoji broj poruka, nego dve crtice. Ja sam nju odavno stavila na listu svojih prijatelja, pa me zanima zašto nema broja poruka i šta to znači.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hakovali su mi mail...ne znam sta ce im (verovatno za spam) preko kog sam se prijavljivala na bebac forum. To se desilo jos pre par meseci-ali danas mi je promenjena i sifra na bebcu, nisam mogla da se ulogujem :D Uzas blagi! Otvorila sam novi nalog ali-hocu svoj nick nazad :unsure: -zelim svoje poruke i teme da mi se vrate... :( HELP!

A.N.A.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da nece biti problem da ti se vrati nick, ali ce biti problem da svi tvoji postovi pod tim imenom predju na "novi" nick. Ali ajde da vidimo sta ce Bebac i Phoneix da kazu jer su one vise za tu "tehnicku" podrsku ;)

Probaj jos jednom da udjes i probaj da nisi sifru kucala velikim slovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moramo sačekati Bebac, ali verovatno je tehnički izvodljivo da ti se povrati stari nalog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da nece biti problem da ti se vrati nick, ali ce biti problem da svi tvoji postovi pod tim imenom predju na "novi" nick. Ali ajde da vidimo sta ce Bebac i Phoneix da kazu jer su one vise za tu "tehnicku" podrsku ;)

Probaj jos jednom da udjes i probaj da nisi sifru kucala velikim slovima.

Hvala puno! Pokusavala sam n-puta, bezuspesno! I ja sam iz prve mislila da je greska u kucanju...ali sam nakon zilion pokusaja odustala :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hakovali su mi mail...ne znam sta ce im (verovatno za spam) preko kog sam se prijavljivala na bebac forum. To se desilo jos pre par meseci-ali danas mi je promenjena i sifra na bebcu, nisam mogla da se ulogujem :D Uzas blagi! Otvorila sam novi nalog ali-hocu svoj nick nazad :unsure: -zelim svoje poruke i teme da mi se vrate... :( HELP!

A.N.A.

Napišite nam privatnu poruku sa svim detaljima o novom nalogu. Koji mail želite da Vam bude user a kako da bude nick. Sve ćemo rešiti ne brinite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Poslala ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Napišite nam privatnu poruku sa svim detaljima o novom nalogu. Koji mail želite da Vam bude user a kako da bude nick. Sve ćemo rešiti ne brinite.

I resila je!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postavila sam ovde slike jer na 80% tema mi otvara gresku.Teme koje otvori prikazuju se kao na prvoj slici.Bebac u cemu je problem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za prvu sliku proveri opcije da nisi namestila linearno ;)

A za greske ne znam meni je tako bilo pre neki dan, kao da ne postoji par tema :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za prvu sliku proveri opcije da nisi namestila linearno ;)

A za greske ne znam meni je tako bilo pre neki dan, kao da ne postoji par tema :(

Resila sam problem,sve je u redu.Ulazila sam sa mozille,a sad sam sa G.Chrome i sve je ok.Mozilla leti iz mog kompa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.