Problem sa forumom

odgovora

Objavljeno

Nemoj da se nerviras, sve ce se srediti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, sve ce se srediti , Tito ce se vratiti, a Jana ce se nasmesiti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Adminiiiiiiiiiiiii...pogledajte malo duple teme!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Adminiiiiiiiiiiiii...pogledajte malo duple teme!!!!!!!!

Bezveze se nerviras, niko ne gleda ovde sta se dogadja. Ovaj forum pocinje pomalo da mi deluje neozbiljno i razmisljam se da ga vise ne posecujem. Mislim, pogubim se u dupliranim temama, niko ne koristi opciju ''Pretraga'', admini spavaju..... Koja je svrha svega toga ako ne znamo gde sta da trazimo i ako nema nikoga ko bi o svemu vodio racuna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros behu poooooranili i radili. Izbrisali su Bebac kafanicu, a ostavili su nam Zenske price. TU cemo se od sada javljati na jutarnji raport :rolleyes: . Skrenula sam im paznju i na neke duplirane teme, ali ne znam da li su nesto radili po tom pitanju. Ma i mi zene smo same krive, retko koja od nas koristi opciju Pretraga i same dupliramo teme. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve ja to znam ali oni su ti koji to trebaju da resavaju tacnije da ukazuju na to!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sve vidim duplo hahaha :blink::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da nisi ti malo cugnula  :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebac, niste podesili sat unapred :blink: :blink: Popravite se! Hvala! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tony, cini mi se da je sat pomeren :rolleyes:   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam, ali kod mene na stranici pise pola 9 iako je sada pola 10?! :blink: :blink: :blink: Da li ja to jos uvek spavam ili stvarno postoji greska??? :wacko: :wacko: :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene je OK. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenske,ja se ubih trazeci bebac kafanicu,i kada sam je ukucala da pretrazi,prebacilo me na zenske price....Tako da se tamo javljamo od sada...pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije problem ali zamolila bih administratore da ubace podforum ''Objave i cestitke''.

Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije problem ali zamolila bih administratore da ubace podforum ''Objave i cestitke''.

Hvala!

cestitam plocu ;) pa ti meni :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitam plocu ;) pa ti meni :lol:

:lol: :lol: :lol: Nisi normalna, stvarno!!!!! :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: Nisi normalna, stvarno!!!!! :lol: :lol: :lol:

hihihih pa trazila si cestitke ;):lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma cestitke za rodjendane, krstenja, vencanja, razvode, sahrane nama dragih osoba (ko razume shvatice) i sl. A ti ajde u kafanicu tj. zenske price a ne ovako kao neke alapace gde nije mesto! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno pitanje za administratore: Zašto smo se mi registrovale ako na ovom forumu može da daje komentare bilo ko i da forum može videti bilo ko????????

Koliko sa ja upućena i na koliko foruma sam bila, nigde ne mođeš da komentarišeš ako nisi registrovan!!! A ovde može sve!!! To nije uredu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam, ali kod mene na stranici pise pola 9 iako je sada pola 10?! :blink: :blink: :blink: Da li ja to jos uvek spavam ili stvarno postoji greska??? :wacko: :wacko: :wacko:

I kod mene je greška, nije podešen sat :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno pitanje za administratore: Zašto smo se mi registrovale ako na ovom forumu može da daje komentare bilo ko i da forum može videti bilo ko????????

Koliko sa ja upućena i na koliko foruma sam bila, nigde ne mođeš da komentarišeš ako nisi registrovan!!! A ovde može sve!!! To nije uredu!!!

UPRAVO TO...I MENE TO INTERESUJE I MOLIMO ADMONISTRATORA DA SE I TO PROMENI PORED MILION DRUGIH STVARI :)...ALI OVO JE JAKO BITNOOOOOO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno pitanje za administratore: Zašto smo se mi registrovale ako na ovom forumu može da daje komentare bilo ko i da forum može videti bilo ko????????

Koliko sa ja upućena i na koliko foruma sam bila, nigde ne mođeš da komentarišeš ako nisi registrovan!!! A ovde može sve!!! To nije uredu!!!

A I TEME MOGU DA OTVARAJU GOSTI!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A I TEME MOGU DA OTVARAJU GOSTI!?

NARAVNO! MOGU VIDETI SVE NAŠE KOMENTARE! STRAŠNO!!!

A JOŠ STRAŠNIJE JE TO ŠTO MI UZALUD PIŠEMO O TOME I ŽALIMO SE! NIKO NIŠTA NE PREDUZIMA!

PROBAJ BEZ ŠIFRE DA UĐEŠ NA FORUM!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju blama.. postavih temu poroka u negu bebe.. molim vas da je premestite.. sasvim slucajno.. o, boze, ne zamerite.. Zora je svanula.. :wacko: :wacko: :wacko: Izvinite mame i administratori.. Postideh se.. :unsure::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno pitanje za administratore: Zašto smo se mi registrovale ako na ovom forumu može da daje komentare bilo ko i da forum može videti bilo ko????????

Koliko sa ja upućena i na koliko foruma sam bila, nigde ne mođeš da komentarišeš ako nisi registrovan!!! A ovde može sve!!! To nije uredu!!!

Jeste.. Nego nas niko ne sisa! Registruj se, brajko, ako hoces da se dopisujes.. I sta je sa ovim gostom sto siri viruse po forumu? No comment.. Evo sad mi radi antivirus.. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.