Kada je vasoj bebi pocela da raste kosa

odgovora

Objavljeno

I moj brat i ja smo bili ćelavi do 2. godine,a onda je narasla kosa koja je dan-danas gusta(bratu gušća),jaka i lepa....inače sva moja deca su bila ćelava do 2. god.isto,ovo troje ima odličnu kosu a Anđi je počela da raste konačno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opadala je kosica dok je jos bio manji, mozda do 6-tog mjeseca. Poslije je pocela da raste nova, a na onim mjestima na kojima nije ni opadala bila je rijetka i duga. Siskice smo mu mogli zakaciti za usi. :lol: Sisali smo ga vec 3, 4 puta, i sada ima gustu i jaku kosu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja cerkica se rodila sa kosicom i jos joj je porasla, zato me je zezala gorusica u trudnoci :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za sada nam otpada tu sa temena ,kao da je celav :D a nazad mu najduza,bas je smesan :D

Imao je crnu kosicu po rodjenju,i to je jedino sto je fizicki nasledio od mene,a izgleda da ce da posvetli na tatu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mojoj bebi nenormalno opada kosa. Ima je mnogo, crna je, i tamo gde lezi bude crno klupko kose. Svuda je nalazim. Ispod vrata, u ustima, u sakama, na odelu da ne pricam, po meni svuda, danas je i u peleni bilo, puna kaka dlakica. Ima krug oko glave, vidi joj se teme, sva je smesna. Brzo joj raste nova, iza oba uveta ima po jednu veliku loknu. A na usima i ledjima dlake jos uvek ne mrdaju nigde. Moje majmunce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mojoj bebi nenormalno opada kosa. Ima je mnogo, crna je, i tamo gde lezi bude crno klupko kose. Svuda je nalazim. Ispod vrata, u ustima, u sakama, na odelu da ne pricam, po meni svuda, danas je i u peleni bilo, puna kaka dlakica. Ima krug oko glave, vidi joj se teme, sva je smesna. Brzo joj raste nova, iza oba uveta ima po jednu veliku loknu. A na usima i ledjima dlake jos uvek ne mrdaju nigde. Moje majmunce

I moj Markic je imao dlake na usima i na ramenima :D Ne secam se tacno kad su mu opale , sad je cupav ali samo po glavi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Njoj je i celo čelo bilo dlakavo, sreca pa su prvo otpale odatle. Devojcica, a dlakava vise nego neki decaci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguce je da ce biti tamnoputa , kazu da su tamnoputa deca uvek dlakavija , moj sinak je ko crnce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moja cerkica je cela dlakava,i celo i obrascici i ledja,ali to je zato sto je tamnoputa na tatu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.