Kada je vasoj bebi pocela da raste kosa

odgovora

Objavljeno

Kada je vasoj bebi pocela da raste kosa? Moja Tara je usla u sesti mesec i uopste nema kosu :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe ni moja Tara u tom uzrastu nije imala kosu! :) Svi su mislili da je decak, a ja :angry: Sa godinu dana to je bila kao neka kosica. Jedva smo snalu zakacili za prvi rodjendan. Sin je isto bio celavko. Treca bebica se rodila sa kosicom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja mala se rodila sa kosicom dugom 3 cm, :rolleyes: ali joj je ubrzo opala svuda sa strana :angry:,oko 4 meseca se ujednacila sa strana,ali nam sada siske idu u oci(8 meseci )a svuda okolo krace :lol: ,sve je to individualno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj bebac se rodio skoro celav,sad ima 3 ipo meseca i pocela da mu raste kosica :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja bebica se rodila sa ogromnom crnom kosom koja je otpala. Sa šest meseci počela je da joj raste nova i to plava kosica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mom sincicu je pocela sada u 3.5 meseca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sin se rodio sa kosicom. Ubrzo je počela da opada, najviše prilikom kupanja. Sa dva meseca je počela da mu raste nova kosica i lepo napreduje. Sad ima na vrh glave duge pramenove, a sa strane kratku kosicu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moja andrea se rodila sa divnom kestenastom kosom,sad joj je bas porasla :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj mi jedva da smo neko paperje od kose i za prvi rodjendan imali! Skroz kratka, svetlo plava i ko celeva je i tad izgledala! Nakon toga je krenula brze da raste i siske su bile poslednje i najkrace. Prvo sisanje sa 16 meseci da se izravnjaju repovi! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beba se rodila sa kosicom od oko 3cm. Sad joj je kosica prešla preko ušiju, a na temenu je još proćelacva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj sin je rodjen s kosicom koja mu nije opala vec je nastavila da raste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i moja bebica je rođena sa kosicom... i nije joj opadala, samo nazad je imala jedan krug gde joj je opala, valjda od ležanja... to sam viđala kod mnogih bebica... to je kasnije poraslo... ali joj je kosa još uvek mekana i retka, bebeća...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milica je rođena sa redovnom frizurom sve je imala i šiške i zulufe kao frizirana ni dlaka joj nije opala samo je nastavila da raste jedino je za nijansu svetlija a bila je skro crna..... sada je tamno kestenjasta i imamo duge šiške idu joj u oči i na temenu imamo od spavanja malu ćelu koja se i ne vidi kada je očešljam a kosa nam je inače jako gusta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lena je rodjena skroz celava i tek sa nekih 10 meseci je pocela da joj raste kosica. Onda su joj izrasle lokne koje su pocele da se cebaju i na kraju sam je vodila kod frizera da joj to malo fazonira. Medjutim, ona se toliko otimala da smo se na kraju mm i ja iznervirali i masinicom joj sve skratili. Evo sada joj je prilicno izrasla nova kosica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja na ovu temu imam nocne more:) Imam dugu,crnu,jako gustu kosu,dok mm ima plavu,retku i nekvalitetnu kosu (kao i svi u njegovoj porodici...baba,deda,mama,tata,tetke...) i ja jedne noci sanjam crno,jedne noci plavo dete... A koleginica mi ima jako lepu crnu kosu i kaze da je bas bila srecna kad je rodila decu,a oni crni...i kaze posle par meseci njima kosa plaaaava... A jel' moze plava kao njegova a gusta kao moja? :) Evo,beba mi se mrda:)

post-17922-1271662562_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj bebac se rodio sa crnom kosicom :wub: . Posle otprilike mesec dana mu je počela da opada pa mu je sa nekih 6 meseci porasla neka svetlo smeđa kosica :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se rodili sa kosicom crnom, crnom, crnom.. :wub: Nije nam opala vec je nastavila da raste i sada sa 6 i po meseci siske nam stalno idu u oci i pozadi imamo repice :D :D Ne znam sta cemo da radimo preko leta, moracemo da stavljamo rajf ili da vezujemo gumicu :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rodila se sa divnom zift crnom kosom,oko 4cm.Sa 4 meseca pocela da joj opada,svako jutro je u krevetcu bilo po klupko kosice(uzasan prizor).U isto vreme je rasla i nova kosica,jos gusca ali plava.Sad preko zime je malo potamnela :lol: ...ali sve mi se cini da ce od sunca opet biti onako plava.Šiškice šišamo od 7.mes.na svake 3 nedelje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja beba je takodje rodjena sa kosom, koja poslednja cetiri meseca se polako menja- nesto opada pa raste novo. Povremeno dobije malu celu u zavisnosti od toga kako spava vise (to se stalno menja) ali se sve vrlo brzo sredi. Sad izgleda da ce biti zlatasta kosa iako je na rodjenju bila tamno smedja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i moja bebica je rođena sa kosicom... i nije joj opadala, samo nazad je imala jedan krug gde joj je opala, valjda od ležanja... to sam viđala kod mnogih bebica... to je kasnije poraslo... ali joj je kosa još uvek mekana i retka, bebeća...

potpuno isti slucaj-rodjen je sa gar crnom kosicom,otpala mu je samo nazad od lezanja,a ova sto nije,je posvetlela u boju starog zlata!I jos uvek je retka i meka :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj bebac je rođen sa tamnom kosicom par santimetara dugom.

Oko trećeg meseca je to polako počelo da opada i da mu raste nova plava kosica. Sad je još uvek plavušan. Dva puta smo se šišali do sad, jer su sve češće počeli da mi postavljaju pitanja - kako se seka zove.. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam rodila jednu prelepul plavusicu sa "reeetko lepom" kosicom. Sada ima 4 meseca- i dalje joj je retka. Ja sam se rodila skroz celava, i tek oko godinu dana sam imala kosicu tek da se zakaci snalica :P .

Danas imam dugu gustu prirodno plavu kosu, te se ne sekiram ni za svoju bebanu,posto je sva na mene-kao da oca nema :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dali i u vase bebe opada kosa sa kojom je rodjena :unsure: :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Да, опадала је, на јастучићу сам знала пронаћи доста опалих длака, а трајало је негдје до трећег мјесеца, када је већ почела расти нова косица.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama je isto opala ta kosica sa kojom je rođen. Bila je tamno smeđa, a izrasla mu je nova plava. Još uvek je plavušan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.