Ne volim sex

odgovora

Objavljeno

jaoj devojke, naisla sam na ovu sliku i bas me je podsetilo na ovu vasu temu :lol:

1d5c9e11e8edc884fdafb1e5eb70183e.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Chi, ti si me utjesila...

I ubacila si te ovcice koje me podsjecaju na sate koje sam provela ispred kompa, ganjajuci one bezobraznice!

Ne brini Borjana,bice sve po starom ako ne i bolje,samo treba vremena...;) Ps:Koje bezobtraznice ganjas-nisam skontala...?

jaoj devojke, naisla sam na ovu sliku i bas me je podsetilo na ovu vasu temu :lol:

1d5c9e11e8edc884fdafb1e5eb70183e.gif

Ahahahahahaha,mooocna slikica! :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo definitivno nije moja tema....ja sam ninfomanka.... :P

to je strasno...ja napadam...i ja sanm uvek spremna i uvek sam za akciju...

ali citam ove vase poruke :huh: i mogu da vam kazem dobro ste me uplasile... :mellow:

sta cu grdna ja kad ostanem boze zdravlje trudna...kuku grdna ja samo da me ne spopadne nejebica :blink: ...pu pu pu.... e samo doooooobroooo ste me istripovle!!!!!! :o

Hihihihihi! Ma ne boj se, ne mora se ni u trudnoci izgubiti zelja, mozda se cak i poveca ;) Ja to iz iskustva! :lol:

Ja mm-a nisam dirala puno poslednje nedelje jer je bio pod stresom i imao puno toga na pameti... Cekala sam njega da inicira... Al sad bogami ima da nadoknadimo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, ne znam zasto ranije nisam dolazila na ovu temu. Zene, pocecu da ujedam!!! Jedva sam cekala da prodju onih 6 nedelja, da odem kod cika doce i odmah da se bacim na coveka, kad `oces... 42. dan dobijem. Tek danas pocelo da prestaje. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo i zaboravili sta je to sex :( ! U trudnoci nismo smeli, zabranio dr jer sam pila tablete Utrogestan a kasnije i Gynipral. Sada jedva cekamo da nam da zeleno svetlo i onda ... ! Inace, uzivamo u sexu i bolje smo raspolozeni kada ga cesce upraznjavamo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mogu da docekam taj dan. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne brini Borjana,bice sve po starom ako ne i bolje,samo treba vremena...;) Ps:Koje bezobtraznice ganjas-nisam skontala...?

Da se pohvalim da se kod mene skoro sve vratilo u normalu... Napokon!

A te bezobraznice su ove bijele ovcice, koje u igrici ganjas (ti si ta crna ovca :P ), pa ih tako j...es dok ne puknu. Ali njih cuvaju pas i coban... :lol: :lol:

Taki, blago tebi kada imas zelju, sve je puno lakse tada. Kod mene sve to ide sporo, kao da sam ponovo izgubila nevinost (nije bilo fizickih problema, niti bolova, nego je moj problem bio "u glavi").

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ps:Koje bezobtraznice ganjas-nisam skontala...?

Mislim da se igrica se zove Sven.

nyj-osters.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taki, blago tebi kada imas zelju, sve je puno lakse tada. Kod mene sve to ide sporo, kao da sam ponovo izgubila nevinost (nije bilo fizickih problema, niti bolova, nego je moj problem bio "u glavi").

To samo prvi put. Posle ce biti lakse. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da se igrica se zove Sven.

nyj-osters.jpg

haha, jeste.. I obozavam je! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

micilici U NNNNNNAAAAAAPPPPPPPAAAAAAAAAAAAAAAADDDD.........

Ne mogu, nece da se otkaci od TV-a :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja jos uvek samo razmisljam o sexu. Bila sam juce kod cika doce, on mi, umesto balgoslova, dao vaginalete. Tako da moram da cekam jos nedelju dana. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Taki, pa da li on zna za tvoje potrebe... :lol: bezobraznik-ca... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Muke! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Taki ne vidim razloga zasto bi bilo prepreke ako imas zelju. Sa prezerativom obavezno, a ako ne mozes sa prezerativom onda je najbolje da sacekas jos malo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kud sam cekala ovoliko, sacekacu jos 5 dana, dok potrosim kutiju Polygynax-a. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

marice svaka cast !!!! !!!! !!! !!! !!! FILIPA I ANA OVO JE ZA VAS !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stres, nesanica, bolan PMS, višak kilograma...ja nemam problem ni sa jednim od navedenih...samo imam problem sa sex-om! :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam nikoga imenovala, samo sam postavila zanimljivu priču... :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stres, nesanica, bolan PMS, višak kilograma...ja nemam problem ni sa jednim od navedenih...samo imam problem sa sex-om! :P

Zasto?Uzrok?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam pojma...na pragu sam otkrića...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam pojma...na pragu sam otkrića...

Sudeci na osnovu imaginarnog poznanstva,naravno posredstvom Bebca djelujes mi i suvise atraktivno,pozeljno i seksualno da bi bila na ovoj temi!Zbog toga i moje prethodno pitanje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Tigrice...

Možda nije problem u meni... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema na cemu i drugi put... :rolleyes: E onda je to nesto drugo ako nije do TEBE! :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.