Vozacka dozvola

odgovora

Objavljeno

Moj savet svima je polazite za vozacku dozvolu i koristite je, ta sloboda je nezamenljiva.

Slažem se.

Ja sam položila sa neke 24 godine...poslije toga nikada nisam sjela u auto.

Jedan dan, upeklo sunce, ja trudna(8 mjesec/28 godina)...trebam na posao, autobusom, a auto ispred zgrade...koji nisam upalila 4 godine nakon polaganja...

I vratim se ja po ključeve, upalim auto, upalim CD(nikada neću zaboraviti, bila u CD-u nova Brena...a uopšte ne slušam tu vrstu muzike, mada nisam smjela da diram radio, jer sam s obe ruje čvrsto držala volan.... :lol: )...i od tada ne izlazim iz vozila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koja nema polozeno neka podhitno uplacuje i polaze,a koja ima polozeno a ne vozi neka podhitno zapleni auto i ne izlazi iz njega.:) Velika je prednost kada ne zavisis niotkoga,kada ne cekas na druge.

Ja sam polozila pre skoro deset godina,i od prvog dana ne izlazim iz auta(mada i pre polozenog sam vozila jer mi je tata davao auto i naucio da vozim),i bas sam srecna zbog toga.evo i sada u trudnoci,ne klackam se autobusom do doktora ili drugarice... vec sednem u auto,muzkica i uzivanje.

A sto se tice da vam se muzevi plase za auto...tu imam srece,moj uvek kaze "nije mene kupio auto,ja sam njega",pa i ako se desi nesto autu nema veze,niko nece namerno od nas ogrebati auto,zalupiti vrata ili nesto uraditi.I imam i srece sto mi mm vozi motor u 90% slucajeva pa ja uvek imam auto :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koja nema polozeno neka podhitno uplacuje i polaze,a koja ima polozeno a ne vozi neka podhitno zapleni auto i ne izlazi iz njega.:) Velika je prednost kada ne zavisis niotkoga,kada ne cekas na druge.

Ja sam polozila pre skoro deset godina,i od prvog dana ne izlazim iz auta(mada i pre polozenog sam vozila jer mi je tata davao auto i naucio da vozim),i bas sam srecna zbog toga.evo i sada u trudnoci,ne klackam se autobusom do doktora ili drugarice... vec sednem u auto,muzkica i uzivanje.

A sto se tice da vam se muzevi plase za auto...tu imam srece,moj uvek kaze "nije mene kupio auto,ja sam njega",pa i ako se desi nesto autu nema veze,niko nece namerno od nas ogrebati auto,zalupiti vrata ili nesto uraditi.I imam i srece sto mi mm vozi motor u 90% slucajeva pa ja uvek imam auto :):):)

Pa ti i motor vozis odlicno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo par fotkica sa motora, u vreme slikanja bila sam trudna ali nisam znala.

April ove godine

c7z1dh083ktz1hgmifxh_thumb.jpg b7thy57nawnage1u7ly1_thumb.jpg tbp5szod2vmmkbev5z_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo par fotkica sa motora, u vreme slikanja bila sam trudna ali nisam znala.

April ove godine

c7z1dh083ktz1hgmifxh_thumb.jpg b7thy57nawnage1u7ly1_thumb.jpg tbp5szod2vmmkbev5z_thumb.jpg

Mislim da cu ti pokloniti onu moju majicu koja se dopala tvom muzicu - Biker chick! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha,moze moze Olja :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam dozvolu vec 6 godina. Prve dve godine sam aktivno vozila, a onda me je neki manijak cuknuo i od tada nikad vise. A sada me mrzi iskreno receno, ali ako bude bilo potrebe sescu za volan (ako bas moram).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam dozvolu vec 6 godina. Prve dve godine sam aktivno vozila, a onda me je neki manijak cuknuo i od tada nikad vise. A sada me mrzi iskreno receno, ali ako bude bilo potrebe sescu za volan (ako bas moram).

Moraćeš... Kad ne budeš više htela da čekaš muža da negde odeš sa detetom... ;)

Ma samo dok opet kreneš... Ima da voziš, da ti se usladi, i da trajno prisvojiš auto od tm. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

motor vozim od detinjstva cak sam i od pandura bezala jer nisam imala dozvolu a za kola nemam polozeno niti nameravam jer ja platim pa se vozam kad nema mm ....

ne moze da se meri. meni dune i odem sa decom kod mojih u Krcedin. onda se svrckamo, kod drugarica u Indjiju, tamo vamo.. sednem u auto i gas..

violeta, ti si moj idol. ja sam mnogo volela motore, isla na moto trke kao devojka..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam dozvolu, ali ja sebi nikada ne bih dozvolila da vozim jer samnajgori moguci vozac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne moze da se meri. meni dune i odem sa decom kod mojih u Krcedin. onda se svrckamo, kod drugarica u Indjiju, tamo vamo.. sednem u auto i gas..

violeta, ti si moj idol. ja sam mnogo volela motore, isla na moto trke kao devojka..

a200.gif

Ja sada sve razmisljam kako ce biti kada dodje bebac :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam dozvolu ali slabo vozim jer mm je jedno veliko zakeralo, sve mu smeta, da ne s*ebem menjač, neku papučicu, pazi, ovo, pazi ono <_< i odustala sam, ubio me u pojam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam dozvolu ali slabo vozim jer mm je jedno veliko zakeralo, sve mu smeta, da ne s*ebem menjač, neku papučicu, pazi, ovo, pazi ono <_< i odustala sam, ubio me u pojam.

I moj je bio zakeralo dok nije shvatio da sam mu olakšala život sa samostalnom vožnjom. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivancice iz tvojih usta u Bozije usi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako vreme odmiče...mene sve manje i manje interesuje da budem vozač...5 godina je prošlo od kada sam položila i nisam nikad vozila...pitam se da li uopšte da produžujem vozačku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako vreme odmiče...mene sve manje i manje interesuje da budem vozač...5 godina je prošlo od kada sam položila i nisam nikad vozila...pitam se da li uopšte da produžujem vozačku...

E,tako i meni isto,super mi je kad me voze,opustim se i ne razmišljam...

Još ja kakva sam,kada bi me neko psovao,ili mi svirao (što je ovde normalna pojava),ja bih se sita isplakala.

Mada,generalno me nervira što ne mogu to da prelomim,nikad se ne zna,ipak bi trebalo da budem sposobna da se negde sama odvezem,ko zna kad može da zatreba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam je, a ne treba mi uopste. Ne pamtim kad sam vozila...

Produzila sam vozacku, pa me mm zeza kako nemoramo da brinemo za buducnost jer mi pise da mogu da vozim traktor (bez prikolice) i bager. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako vreme odmiče...mene sve manje i manje interesuje da budem vozač...5 godina je prošlo od kada sam položila i nisam nikad vozila...pitam se da li uopšte da produžujem vozačku...

istoooo <_< mada sada bi mi bas dobro dosao auto jer mm i ja radimo u suprotnim smenama :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam je, a ne treba mi uopste. Ne pamtim kad sam vozila...

Produzila sam vozacku, pa me mm zeza kako nemoramo da brinemo za buducnost jer mi pise da mogu da vozim traktor (bez prikolice) i bager. :)

:D :D :D :D :D :D :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA sutraa polazem :D

Pa srecno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JA sutraa polazem :D

'el si položila? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.