Vozacka dozvola

odgovora

Objavljeno

Da lli ste polozile za auto i kakav ste vozac ?? Ja se iskreno plasim da vozim kad vidim i cujem ovolike saobracajke .. A moram da naucim i da polozim jer mi je auto ovde neophoodan.. Vozila sam nekoliko puta,i jedini problem mi je menjac ,ne znam da menjam brzine..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da lli ste polozile za auto i kakav ste vozac ?? Ja se iskreno plasim da vozim kad vidim i cujem ovolike saobracajke .. A moram da naucim i da polozim jer mi je auto ovde neophoodan.. Vozila sam nekoliko puta,i jedini problem mi je menjac ,ne znam da menjam brzine..

Probala, videla i odustala :( nazalost, nisam za voznju. Cak ne volim ni sa svakim da se vozim, plasim se. Mada, zaista je zgodno kad mama moze sama da odveze dete negde, a ne da stalno ceka tatu :) Mi cemo lepo na bicikl ili peske,ako ne taksijem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma zenske odvazite se....zna se da su zene odlicni vozaci jer one po statistici uzrokuju svega 8% nesreca...i ja sam mislila da je to uzasno tesko i komplikovano i da nije za mene a sada ne izlazim iz kola i volim ih tako jako kao kucnog ljubimca :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozim i obozavam da vozim! Mm kaze da ne vozim lose :lol::P a ja kazem da odlicno vozim :P . Vrlo sam pazljiva u voznji po gradu jer su taksisti kreteni, a kad se opustim onda znam dobro da gazim. Otkada smo kupili Vectru prosle godine mm je srce u petama kad odem negde bez njega. Kod dobrog auta ne osecas koliko brzo vozis ;)

Volim da vooooozimmmmmm!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam tek danas shavtila da vozim bez vozacke vec nedelju dana :)

Plasila sam se i ja jako jako voznje, saobracaja... Ali kad sam polozila, morala sam odmah sama da vozim i tako sam malo po malo razbijala strah i sad ne izlazim iz kola :) Super vozim, bar mm tako kaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne treba ni da znas da menjas brzine, to prosto osetis kada treba. Mada mozes i po brzinama orentaciono. Vozim, sad 7 avgusta bice vec 11 godiina. Nisam, Bogu hvala, imala udes. Solidan sam vozac, pazljiv, ali ne bas smiren, znam da opsujem :). Mada mislim da uvek moze bolje i trudim se. Vozila sam i u 9 mesecu trudnoce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozim jos od davne 92. Do duse prvo sam malo sedela na vozackoj i vozila, jer nismo imali auto, hahahaha ali zato u nazad 5 godina aktivno vozim. Prvo punta a sada i forda i obozavam da vozim i opsujem po nekada i to uglavnom taksiste koji misle da je grad njihov...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dozvolu imam,vozila sam par meseci nakon sto sam polozila(iz prve,i test i voznju da se pohvalim) i od kada sam ostala trudna nisam sela u auto-znaci 19 meseci.

Sad mi frka...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne treba ni da znas da menjas brzine, to prosto osetis kada treba. Mada mozes i po brzinama orentaciono. Vozim, sad 7 avgusta bice vec 11 godiina. Nisam, Bogu hvala, imala udes. Solidan sam vozac, pazljiv, ali ne bas smiren, znam da opsujem :). Mada mislim da uvek moze bolje i trudim se. Vozila sam i u 9 mesecu trudnoce.

Ma komplikovano mi je mnogo ,ovde mozes da poliz na automatik ali posle samo automatik smes da vozis !! Ja naravno hocu manual jer trebace mi .. A inace sam vozila 3auta dosad.. Prvi nisan ,sportski i to sam ga bas dobro vozila ,a prvi put mije bilo,(a bio je od mm ,dao mi da vozim ,tad smo poceli da se druzimo ) ,on kaze da je malo tezak za voznju a meni je bio bas lak.,cak sam i sama ga vozila a muz bio napolje i snimao,malo sam se plasila kako da ga okrenem i uspela sam ,ali sve u prvu sam vozila. Drugi je bio audia6(malo slabiji od ovog)i bas je bio tezak (meni),i odustala sam ,a sledeci je bio audiv8(naj auto ,muz ga slupao,idiot),i on je bas bas ono tezak za upravljanje a automatik!! Ovaj je automatik i vozikacu ga u sumi ... Da se ucim.. Volela bih das naucim i da imam svoj auto ,ali se nekako plasim ,jer dzabe cu ja da pazim neko drugi nece (ima dosta budala)..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozim jos od davne 92. Do duse prvo sam malo sedela na vozackoj i vozila, jer nismo imali auto, hahahaha ali zato u nazad 5 godina aktivno vozim. Prvo punta a sada i forda i obozavam da vozim i opsujem po nekada i to uglavnom taksiste koji misle da je grad njihov...

Ti polozila kad se ja rodila(te godine).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam je od 2001 i obozavam da vozim.Pazljiva sam u saobracaju i ne obazirem se na mangupe kojima se zuri,postujem sve saobracajne propise ali sam ipak par puta izbegla udes,zbog onih koji ih nisu postovali.Ja sam obavezno,kao i deca vezana i smatram da sam se odlicno snasla,s obzirom da sam inace veliki panicar,u voznji sam opustena.Moj tata i mm su zadovoljni kako vozim a to mi je vrlo bitno posto su oni savrseni vozaci.Inace mnogo mi je lakse sto kad mi muz radi ili mu se ne ide nigde,ja spakujem decu u kola i idem gde mi se prohte,ne moram njega da cekam.Imam dosta zenskog sveta oko sebe koje ne zele da polazu ili su polozile pa ne voze,bezveze,ili im muzevi ne dozvoljavaju da voze njihovog,,ljubimca,,itd.To ne razumem.Moja mama je vozacki polagala u devetom mesecu trudnoce i iz prve ga polozila ali kad su ona i tata imali udes gde su se jedva iscupali,nije zelela vise da vozi.To je strah i to razumem,ali sve ostale razloge bi zanemarila i naterala sve zene da nauce da voze.Sto bi muski bili brojniji!!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam polozila sa 18 godina i od tada vozim bez prekida. Auto mi je potreba i bez njega bi mi bilo vrlo, vrlo tesko. Srecom i malac vozi da se voza sa mamom, a ni mami nije frka :) Kazu da super vozim ;) Volim da vozim, posebno sa najboljom drugaricom, uz super muzikicu, malo na gas... Uhhh, dok nisam postala mama, to nam je bas bilo super priprema pred izlazak :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam dozvolu od 97 ali jako malo vozim. Imam neki ne opravdani strah,tremu....ustvari treba mi vise prakse. Moracu sad da se malo potrudim da bi nas dve mogle kad god i gde god pozelimo stignemo i bez tatice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam dozvolu evo 6 godina..vozim kola svaki dan...

obozavam da vozim i dobar sam vozac...

volim velika kola i jaka... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam dozvolu evo 6 godina..vozim kola svaki dan...

obozavam da vozim i dobar sam vozac...

volim velika kola i jaka... :D

Koj auto vozis???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trenutno Peugeot 308...

Inace porodicni posao nam se vrti oko automobila... tako da stalno menjamo kola..

za nas je to potrosna roba...do pre mesec dana sam vozila Audi A6 -_-

e to je auto !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trenutno Peugeot 308...

Inace porodicni posao nam se vrti oko automobila... tako da stalno menjamo kola..

za nas je to potrosna roba...do pre mesec dana sam vozila Audi A6 -_-

e to je auto !

Mi sad imamo audiA6/DRUGI PO REDU),MUZ JE MENJAO MNOGOOOOOOO Automobila,a od kad imamo decu samo audi se menja,najbolji bio v8 4000cm3!! A po njemu najbolji sto je imao BMW 750IL,..A san nam je ovaj novi audi A8L ,AH DOBILI SMO KATALOG ,MNOGO DOBRO IZGLEDA ,I MUZ BI TREBAO DA IDE DA GA PROBA....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja stvarno ne patim za kolima i ne vezujem se..

meni je to zaista potrosna roba..ko pokaze pare auto ide njemu :D

Volim dobra kola ali vozila sam i male autice sve zavisi sta moze da se proda :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozač sam, imam dozvolu od 2002. i mislim da sam bolja od pojedinih muških. B) Obožavam vožnju! Nisam vozila od 5.meseca u trudnoći, smetalo mi, boleo me donji stomak i prepone u tom položaju, ali odmah posle sam se vratila. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozila, vozila... Razbijala kola (tudja) par puta, ali nisam odustajala! b0119.gif

Sada ne mogu od stomaka da pridjem volanu, ali nadam se da cu se nakon porodjaja vratiti voznji... Nervira me kada moram da cekam da me mm odveze negdje.. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vozim preko 13 godina. Odličan sam vozač, bolji od većine muških :P Nisam to sama sebi pripisala, već svako ko je seo u kola samnom je to izjavio.

Poslednjih godinu dana nemamo auto.

Najviše volim velika kola da vozim i do sad najviše sam volela kad smo imali Passata karavana. Nemam problema ni sa parkiranjem. :)

Sreća pa to nisam nasledila od mame. Ona je umela po 15 minuta da pokušava da parkira ispred zgrade, a onda bi se toliko iznervirala da bi ostavila auto na sred ulice i tati besno doviknula - idi ti pa parkiraj!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam polozila 2006. Nazalost imam samo "B" kategoriju. Htela sam da ucim za "C" ali nisam imala para tad. Nadam se da cu dogurati do "D", nisam bas za "E". Mnooooogo bih volela da mi je posao vezan za vozila (taksista, dostavljac, vozac autobus, instruktor, bilo sta!) Obozavam voznju, obozavam aute uopste. Sve moje drugarice su imale barbike i sl, ja sam imala garaze. Sa sve pumpama i perionicama. Imala sam cak jednu trospratni garazu sa liftom. Stavim autic, okrecem ruckicu i on je za cas gore! :D Joj... Kakvih sam ja sve autica imala... I, ono sto mi majka kaze da je naj zadivljujuce, od malih nogu, od prvog autica sam isla kako treba sa njima (nisam ih podizala i stavljala na parking mesta vec u originalu oponasal kretanje auta u rikverc i prilikom parkiravanja...

Jednom prilikom, dok sam polagala, prisla sam instruktoru, pre pocetka casa i secam se da je prokomentarisao: "Napokon neko ko zna da vozi, da se odmorim malo..." Do neba sam tad poletela. Nisam ni polovinu casova odvozila i cula sam to!!! :D

Moja najbolja drugarica je imala dve saobracajne nesrece samo dok smo bile u srednjoj. Prvi put se izvukla bez povreda, drugi put je nosila kragnu i imala blagi potres mozga. Devojka koja je bila iza nje je zadobila slomljenu butnu kost i sipke u nozi, ali, kad ona, posle svega sto je videla, ima svoj auto i sad polaze za A jer je dobila motor od muza, zasto bih se ja plasila. Mislim, ako cu da se klonim toga zatosto je opasno, onda necu vise nikad ici u luna park, niti izaci na terasu, niti prici muzu dok drzi noz i sl... Ne treba se plasiti toga jer je to sastavnio deo naseg zivota, bez obzira, vozaci ili ne. Ne kazem da se treba glupirati za volanom, daleko od toga... Sve treba da bude umereno i strah i uzivanje, i mislim da to zene najbolje kombinuju i kontrolisu, zato i jesmo najbolje u tome. :D

O, da, najlepsi auti, po meni, su Pezoovi (206). Najbolji, onaj koji bih najradije imala su Opelovi (Corsa iz 2007), al' vrh model, vhr auto, onaj koji bih drzala pod staklenim zvonom je Honda Civic Type S/ Type R (bilo koji od ta dva).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav za Milkyway tj Katicu :lol::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav za Milkyway tj Katicu :lol::D

A sto Katicu? Pozzz i za tebe. :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto Katicu? Pozzz i za tebe. :P:D

Radovan III

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.