Prvi rođendan

odgovora

Objavljeno

Mama mazo prelep pokloncic. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala...

a rodjendan je u ponedjeljak,al sutra ga slavimo... :rolleyes:

A ja citam sa tikera...A tortu jesi li pravila ili narucila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRAGE MEME,DA LI JE NEKO IMAO PRILIKU DA UMESTO TORTE DETETU ZA PRVI RODJNEDAN PRIREDI COKOLADNU FONTANU????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRAGE MEME,DA LI JE NEKO IMAO PRILIKU DA UMESTO TORTE DETETU ZA PRVI RODJNEDAN PRIREDI COKOLADNU FONTANU????

Ja ne.

Odkuda ideja za čokoladnu fontanu? Jel to da bude drugačije?

Zanimljivo je, ne znam kako ste osmislili duvanje svećice i umakanje malog prstića u čokoladu :)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam za moj rodjendan između ostalog pustila fontanu ali mogu da kažem da maloj deci nije bilo zanimljivo. Vise su se radovali pravljenju šećerne vune

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam za moj rodjendan između ostalog pustila fontanu ali mogu da kažem da maloj deci nije bilo zanimljivo. Vise su se radovali pravljenju šećerne vune

Eto :) :) A kako ste u kućnim uslovima pravil išećernu vunu? :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRAGE MEME,DA LI JE NEKO IMAO PRILIKU DA UMESTO TORTE DETETU ZA PRVI RODJNEDAN PRIREDI COKOLADNU FONTANU????

Zasto za prvi rodjendan?

P.S. Molim da ne pises velikim slovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama se blizi prvi rodjus i jedva cekamo da ga slavimo . Do pre dva meseca sam stalno razmisljala gde cu jer u mestu gde zivimo nije postojala ni jedna igraonica a deci su slavili rodjendane po improvizovanim kafanama blago receno , sto je mene bas mucilo e sad je otvorena divna igraonica tako da je mesto proslave reseno , sad smisljamo tortu , dvoumim se izmedju winnie pooh i mickey mouse a za garderobu cemo lako .... jedva cekamo februar !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama se blizi prvi rodjus i jedva cekamo da ga slavimo . Do pre dva meseca sam stalno razmisljala gde cu jer u mestu gde zivimo nije postojala ni jedna igraonica a deci su slavili rodjendane po improvizovanim kafanama blago receno , sto je mene bas mucilo e sad je otvorena divna igraonica tako da je mesto proslave reseno , sad smisljamo tortu , dvoumim se izmedju winnie pooh i mickey mouse a za garderobu cemo lako .... jedva cekamo februar !

Glasam za Vinija :):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo pravili u restoranu,jer smo pravili i krstenje,i on je izdrzao da isprati i zadnjeg gosta,nije hteo da zaspi.

NSanja,i ja glasam za vinija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cemo ga slaviti kod kuce, odprilike imam u vidu sta cemo da obucemo, i smislila sam tortice koje cu da pravim. Dve. Jos malo vise od mesec dana, ni to nije tako daleko... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj taj rodjendan!Pozivnice su gotove,Vuka treba da obucem,kupiti case,savlete,balone...tortu sama pravim i ukrasavam.Ako bude lepo vreme slavicemo napolju na terasi.Postavicu svetski sto pa nek se sluze sami,bice razno meze,slana torta,salate,rostilj i torte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i nama je rodjendan uskoro 1-og decembra :)))ne znam sta da joj poklonim?jer ima skoro SVEEE :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.