Prvi rođendan

odgovora

Objavljeno

Tigrice, super! Jedva cekam da i mi stignemo do prvog rodjendanka!

Vase slicice zeljno iscekujem! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Vam puno!Mene vec pocinje da hvata ona pozitivna trema!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ste obukle vasim malisanima za rodjendansku proslavu?Ja imam ozbiljan problem,izbor katastrofalan,a rodjendan se blizi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislila sam narodnu nošnju...ali bilo je hladno. Pa sam u HM našla super košulju i farmerke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislila sam narodnu nošnju...ali bilo je hladno. Pa sam u HM našla super košulju i farmerke...

HM je super,ali ga mi ovde nemamo!Nasla sam super kosulju u NO-NO club-u,ali moram naci odgovarajuce pantalonice,a to je vec problem! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kakve su bile rodjendanske torte Vasih malisana?

P.S.Je li postoji negdje tema o tome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta ste obukle vasim malisanima za rodjendansku proslavu?Ja imam ozbiljan problem,izbor katastrofalan,a rodjendan se blizi!

Mi smo jedan dan prsluk i pantalone, a drugi dan košulju i farke.

Kakve su bile rodjendanske torte Vasih malisana?

P.S.Je li postoji negdje tema o tome?

Tema ima, znam da sam slike postavljala, al ne mogu da je nađem... :(

Pokušaću još jednom da pronađem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo jedan dan prsluk i pantalone, a drugi dan košulju i farke.

Tema ima, znam da sam slike postavljala, al ne mogu da je nađem... :(

Pokušaću još jednom da pronađem :)

I ja se sjecam teme,ali je nisam pronasla! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ipak za prvi rodjendan Nikola ce dobiti bubnjeve,a ne guralicu!Mm ih je nasao u jednom hipermarketu,kaze da su fenomenalni,jos samo ja da pogledam i da dam zavrsnu rijec! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Preslatka je bubamarica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam ni ja u radnjama vidjala ovakve stvari, uglavnom su to konjici, i ovde su jako skupi u odnosu na internet kupovinu. Na ebay inace cesto kupujemo, ali iskljucivo na nemackom, i ovo sam slucajno nasla.

Pogledaj bas koliko bi te kostala dostava, ali ne znam ni kako ide sa carinom.

Od bake i deke u Nemackoj je dobila pletena kolica sa lutkom, postavicu sliku danas-sutra, i to mi je simpaticno za devojcicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima ,da li neko moze da mi kaze gde imaju da se kupe sandalice (hodalice) :) lakovane bele trebaju nam za prvi rodjendan...

U Polinu nemaju ,kao ni u Enci Menciju....

Unapred hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pogledaj u baby chic-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I nama se bliži rođendan. :rolleyes:

Ne planiramo neku veliku gužvu, broj gostiju smo sveli stvarno na minimum, 20, najviše 25 ljudi. Vasilije inače ne trpi gužve, pa ne znam kako će odreagovati i na ovoliki broj ljudi na jednom mestu u isto vreme. Tortu ćemo naručiti, roštilj takođe, a što se ostalog tiče, gledaću da se organizujem tako da mi bude što lakše! I još samo da nas posluži vreme, pa da proslavimo rođendan u dvorištu kod mojih! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh i nama se blizi dan D :D, tacnije u subotu je Ogijev prvi rodjus :wub:

Sve smo lepo izplanirali, i mi smo broj gostiju sveli na minimum a to je ipak oko 30 ljudi :huh:, do duse to nam je standardna ekipa ljudi i na ostalim slavljima. Slane djakonije pravim (salatice, rolate...), rostilj narucujemo kao i tortu koju sam upravo birala i izabrala noddy bajku

vup-photo.jpg

Od sutra krece haos, a to je kupovina potrepstina, sredjivanje kuce, pravljenje razno raznih djakonija i naravno subota kao dan D i docekivanje gostiju.

Uz sve to i moj konacan susret sa nasom dragom Cupavom i Strahinjom sto me posebno raduje :wub: uhhhhh bas su mi pomesane emocije i samo se nadam da ce sve proci u najboljem redu. Naravno slicice slede ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh i nama se blizi dan D :D, tacnije u subotu je Ogijev prvi rodjus :wub:

Sve smo lepo izplanirali, i mi smo broj gostiju sveli na minimum a to je ipak oko 30 ljudi :huh:, do duse to nam je standardna ekipa ljudi i na ostalim slavljima. Slane djakonije pravim (salatice, rolate...), rostilj narucujemo kao i tortu koju sam upravo birala i izabrala noddy bajku

vup-photo.jpg

Od sutra krece haos, a to je kupovina potrepstina, sredjivanje kuce, pravljenje razno raznih djakonija i naravno subota kao dan D i docekivanje gostiju.

Uz sve to i moj konacan susret sa nasom dragom Cupavom i Strahinjom sto me posebno raduje :wub: uhhhhh bas su mi pomesane emocije i samo se nadam da ce sve proci u najboljem redu. Naravno slicice slede ;)

Sva nervoza je opravdana. :)

Isto sam prošla... :D

Brinula sam da li ću sve da stignem na vreme, isto smo roštilj poručili - torte sam tri dobila... Najavljeno mi da ne pravim... Ali sam ja ipak napravila jednu manju - sa Nodijem :), sama sam kuvala pileću čorbicu za 25 ljudi, ceo ručak...

A i muž će puno da pomogne, meni je moj čuvao dete, i pomagao oko čišćenja...

E a kad dođe taj dan, zaboraviš na nervozu, krenu gosti i postavljanje ručka, pričanija, opuštencija - i onda nemaš kad da misliš na ove brigice sad...

Na kraju budeš zadovoljna i gostima a i sama sa sobom jer si uspela... :)

Sve su to slatke brige :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Swat ja tek sad vidim da imaš i jedno vejiko dete...

pa onda znaš kako ide :)

:*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih kao trebala vec da budem uvezbana mama za slavlje decijih rodjendana ali bez obzira uvek isti osecaj :) ali procice. Hvala na podrsci :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Swat ja tek sad vidim da imaš i jedno vejiko dete...

pa onda znaš kako ide :)

.*

:lol: :lol: :lol: hehehe zato napisah da bih vec trebala da budem izvezbana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo nedavno proslavili prvi rodjendan i prezadovoljni smo. Slavili smo u igraonici koja ima dvoriste i razne igracke za razne uzraste. Bilo je 30-ak ljudi, od toga 8 deteta. Sve je proteklo fenomenalno! PRezadovoljni smo! Preporucujemo:

1. nema posla za mamu i tatu za ciscenje

2. deca imaju zanimaciju, opet i vase dete je malo ali voli da se igra, nasa bubica je bila odusevljena trampolinom.

3. narucili smo hranu, pice je bilo iz igraonice, torta narucena, sve je ispalo super i ne preskupo.

4. oni koji nisu dosli sa decom su bili u mirnijem delu i njima je bilo sasvim ok

5. dete se mozda nece secati tog dana ali osecanja koja tada razvije su od velikog znacaja za dalji razvoj deteta.

6. naplacivali su nam jedino 300 dinara po detetu i njihovo pice, sto svakako nije previse.

7.vreme je bilo 2 sata ni malo ni mnogo za decu, ni za roditelje jer rodjendani su u vezi sa njima i za njih a ne za matorce, kafane i restorane...

Ovo je nas stav i iskustvo, za svaciji ukus se moze naci naravno...

Ali verujem da je ovo mozda najoptimalniji izbor za dete!

bebac2011 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj mi smo sad u pripremam za rodjendan :wacko: ne znamo sta cemo i kako cemo <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.