Prvi rođendan

odgovora

Objavljeno

Hvala. Uvek sam volela te automobile, pa bih bas zelela da moje detence ima jednog dana. :)

Nema na čemu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

m661c5sfogmykd9h.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo uzeli igraonicu, ali pravu veliku a ne onu sa dva stola i jednim toboganom. U kucu ne bi svi stali, tako smo hteli da izbegnemo dolazenje gostiju danima (u cemu ipak nismo uspeli jer taj dan neki nisu mogli da dodju) a i deci i Mini je bilo zanimljivije. Bili su i animatori koji su ih zabavljali. A torte su pravile bake i jeli su ih svi, cak i slavljenica, pa ipak joj je rodjendan, kako da ne proba :)

Koja je cena zakupa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Beogradu između 8000-10000din za dva sata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod nas je dva sata dve hiljade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je 4 eura po djetetu...samo prostor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod nas je dva sata dve hiljade

Dolazimo u Belu Crkvu u decembru... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod nas je 4 eura po djetetu...samo prostor...

Da i ovo je samo prostor, plus hrana, torta i piće, tako da to ispadne oko 15000din/150evra minimum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dolazimo u Belu Crkvu u decembru... :lol:

vazivazi taman da vidis bebu :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi slavimo rodjendan za tacno nedelju dana. Slavicemo u sali mesne zajednice koju necemo placati :D Ne pravimo nista specijalno, necemo potrositi vise para nego sto bi potrosili da pravimo kuci, ali zbog manjka prostora smo ipak odlucili da to bude u sali, a i kad sve bude gotovo vratimo se u pospremljen stan :) Napravicu plazma tortu (ali bez jaja) da jedu mala deca a moja mama ce naruciti jos jednu za sve (verovatno neku vocnu) Posluzicemo samo kiflice, i te osnovne grickalice nista preterano i to sve iz sarenih kartonskih tanjirica koje na kraju pobacamo i nema puno muke oko pospremanja prostora...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo rodjendan proslavili u restoranu,bilo je oko 70 gostiju.Sve je bilo ok ali me je iznerviralo neko drustvo(od mm)jer su dosli kod nas kuci i otisli oko 12!A ja i Ogi umorni...Mrzim kad neko nema obzira!Jel si bio u restoran,jeo pio...Idi si kuci! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh... I ja ovih dana lomim u glavi kako i gde proslaviti rodjendan.

Prvo sam bila ubedjena da cu u igraonici ali prvenstveno necemo imati puno dece (7) a i samo je dvoje uzrasta za igraonicu a starijih bi trebalo da bude negde oko 30ak najvise.

A u restoranu uzimaju negde u proseku do 17/18e po osobi. Time dolazimo da cifru oko 600 e :wacko: a da ne racunam pice i tortu!!! Iskreno ne daju mi se te pare za nesto sto se Emilija nece ni secati.

A sa druge strane varijanta stana bi morala da se "realizuje" u dva dana i to da maltretiram brata da im iz Loznice donosi dugacki sto i stolice a isto tako i za mene bi bilo maltretiranje da "opsluzujem" ljude dva dana a pri tome ni Emilija nebi imala mira jer bi bio haos u stanu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh... I ja ovih dana lomim u glavi kako i gde proslaviti rodjendan.

Prvo sam bila ubedjena da cu u igraonici ali prvenstveno necemo imati puno dece (7) a i samo je dvoje uzrasta za igraonicu a starijih bi trebalo da bude negde oko 30ak najvise.

A u restoranu uzimaju negde u proseku do 17/18e po osobi. Time dolazimo da cifru oko 600 e :wacko: a da ne racunam pice i tortu!!! Iskreno ne daju mi se te pare za nesto sto se Emilija nece ni secati.

A sa druge strane varijanta stana bi morala da se "realizuje" u dva dana i to da maltretiram brata da im iz Loznice donosi dugacki sto i stolice a isto tako i za mene bi bilo maltretiranje da "opsluzujem" ljude dva dana a pri tome ni Emilija nebi imala mira jer bi bio haos u stanu :(

Mi smo prvi rođendan proslavili u stanu, podelili smo goste u dva dana(20+20), prvi dan su bili odrasli, a drugi dan roditelji sa decom, goste smo zvali u vreme kad se Aki probudi nakon popodnevnog spavanja i on je bio raspoložen i sve je super podneo. Torte i prasetinu smo poručili, tako da sam ja samo skuvala čorbu i napravila salatu. A uvek će se naći neko od gostiju ko će pomoći oko sudova i oko postavljanja... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marice, znaci nije nemoguce :rolleyes: Ako si ti uspela 40 ljudi a valjda mogu ja i sa ovih 30... Hvala ti na iskustvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ti je to najbolja varijanta. Tako su i moji prijatelji. U dva dana po petnaestak ljudi, zamoliš nekoga za pomoć i opušteno. Od hrane baziraj se samo na čorbu, meso i salatu...naravno na kraju torta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slazem se...a i Emi ce biti prijatnije i izdrzivije na domacem terenu.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno cemo tako i uraditi tj. ja sam resila a zna se kada zena nesto resi tako i bude :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja glasam za igraonicu...2 deteta 2 deteta!

Dva dana ces da polomis kicmu,za sam rodjendan ces da kuvas,cistis,spremas...a ovako ces ceo dan da posvetis Emi,odmorna i vesela,oticices 2h u igraonicu,a Ema nece osetiti nikakvo tumbanje

kazem kao neko ko je probao obe varijante, a pri tom je kucna varijanta bila u dvoristu a ne u kuci

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo prvi Teov rodjus slavili u restoranu,posto nismo imali krstenje mm je hteo da pozovemo svakog i da bude velik rodjus.Bilo je 60zvanica,otprilike 15dece.Salu nismo placali "samo" veceru,i samo vecera je izasla 500evra.Tortu sam narucila,tj.2torte.

E sad,iz mog iskustva-ja sam za kucnu varijantu definitivno!Teo taj dan bas nije spavao popodne,sto znaci da smo bili u kasnjennju zbog njegove kenjkavosti,i zbog toga naravno nervozni.Planirali smo ranije otici da se navikne na prostor,a kako smo stigli tako su i gosti navalili i odjednom guuuzva.On se naravno mali skroz izgubio.Oko 5h je bio toliko umoran da ga je baka odnela da spavucka.Bar smo tortu izneli pre toga,mada njemu ni to nije bilo po volji jer je "citao" knjigu koju je dobio na poklon a mm mu uzeo da bi ga slikali,tako da su nam slike sa meda tortom i sa Teodorom koji place... Osim toga,neki gosti(tj.njegovo drustvo) su se napili pa su galamili kad su izneli tortu umesto da pevaju zajedno sa nama rodjus pesmicu... I bla bla bla,da ne pisem bas sve sto nije poslo kako treba,bitno je da nikad vise necemo praviti toliki rodjus.Ove god.cemo slaviti kuci,1.dan dolaze deca sa roditeljima(i to samo 3porodice sa kojima se intenzivno druzimo,sasvim dovoljno),2.dan dede i babe i to je to.Ja pravim torte i kolacice,vec mesec dana samo o tome razmisljam... :D Ako nekom trebaju recepti za decije stvarcice neka se javi,skupila sam ih dosta... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebaju meni recepti, jer ove godine imamo manje gostiju ( al opet dva dana ) pa ću ja da pravim :D :D :D

A dogodine igraonicaaaaaa....... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trebaju meni recepti, jer ove godine imamo manje gostiju ( al opet dva dana ) pa ću ja da pravim :D :D :D

A dogodine igraonicaaaaaa....... :D :D :D

Ok,sta da ti saljem?Tortu?Kolace?Slano?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok,sta da ti saljem?Tortu?Kolace?Slano?

Trebaju mi torte i slane grickalice :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tacno za mjesec i tri dana slavimo prvi lodjendan!S tim da ce za taj dan biti i nase vjencanje i Nikolino krstenje!Samo najuzi krug pozivamo,otprilike oko 20-ak ljudi,zajedno sa djecom!Ceremonija ce biti u restoranu,jer je stan suvise mali,a i ne udajem se svaki dan :lol::lol::lol: Zakup restorana,ne vjerujem da cemo placati samo hranu i pice!Torte cu najvjerovatnije naruciti i to dvije,sta mislite hoce li biti dovoljno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tacno za mjesec i tri dana slavimo prvi lodjendan!S tim da ce za taj dan biti i nase vjencanje i Nikolino krstenje!Samo najuzi krug pozivamo,otprilike oko 20-ak ljudi,zajedno sa djecom!Ceremonija ce biti u restoranu,jer je stan suvise mali,a i ne udajem se svaki dan :lol::lol::lol: Zakup restorana,ne vjerujem da cemo placati samo hranu i pice!Torte cu najvjerovatnije naruciti i to dvije,sta mislite hoce li biti dovoljno?

Divno! :wub:

Dve torte od po 4 kg će biti dovoljne. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupiii Tigi jedva čekam slike i utiske...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.