Dečije sobe

odgovora

Objavljeno

Za sada od njih nista, prijateljica koja je trebala da mi posalje imala je smrtni slucaj, pa ne zna gde je... Tako da tek za mesec-dva...

A meni se ovde nista ne svidja :/ Videla sam jednu u turbo limacu, koja ajde kao moze da prodje... Ne znam sto sam toliko probirljiva... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Barbarice, ma mora da ima i ovde nesto da se nadje... Nemoguce da su sve ruzne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisu sve ruzne ali semeni ne svidja od kog su materijala :lol:

Ma uzecu tu u Turbo L. i cekam ovu...

Mada ima koja se meni svidja, ali samo baldahin za nju je 8000... A nisam debil da dajem tolike pare xD Ima jos jedno mesto, tamo cu da vidim, pa ono... bem li ga :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, meni se sviđaju obe posteljine. Ne znam koja je lepša. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, obe su lepe. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kad sam već u temi - ovo je KL soba (slika od pre, sad se vidi da se koristi. :P)

pbb-DSC000.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kad sam već u temi - ovo je KL soba (slika od pre, sad se vidi da se koristi. :P)

pbb-DSC000.jpg

jaooo sto je lepooo..:)bas mi se svidja..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kad sam već u temi - ovo je KL soba (slika od pre, sad se vidi da se koristi. :P)

pbb-DSC000.jpg

Prelepo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Barbarice,ne znam da li ste gledali u decijoj robnoj kuci LETO na autoputu

tamo imaju fantasticne posteljine,odnosno imali kad sam ja kupovala za Ninu,nadam se da im je izbor jos uvek dobar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, ali komplet izadje oko 30.000, gledala sam... Koliko si ti platila? A ja ove narucujem za po 80 evra... A kvalitet je super...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste, ali komplet izadje oko 30.000, gledala sam... Koliko si ti platila? A ja ove narucujem za po 80 evra... A kvalitet je super...

e jeste,skupi su stvarno

ja sam isla pred porodjaj da biram,a kao svekrva da kupi kad se ja porodim,ta koju sam ja htela bila je koliko se secam oko 20 000 din. ali kad sam se porodila otisla ona da kupi kad (kao <_< )nije je bilo pa je kupila neku slicnu :blink: mada meni nije slicna,ali dobro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo kad smo vec kod posteljina mi smo ovu izabrali :)) kupicemo je sad krajem mes. :)

pex-posteljnina-mala-princeska-7d-vijola

Prelepa je...Ovde nema tako lepih, tj ima ali su oko 30.000

A i sto ima sve je za devojcice, za decake skoro nista lepo :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam bas gledala na tom sajtu :)

Ma ja cu za sada da uzmem neku plavu sa medama nekim belim, pa cu za jedno mesec dana da uzmem winnie, kad ova bude mogla da mi posalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kad sam već u temi - ovo je KL soba (slika od pre, sad se vidi da se koristi. :P )

pbb-DSC000.jpg

Sve je prelepo. Kao iz bajke!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo kad smo vec kod posteljina mi smo ovu izabrali :) ) kupicemo je sad krajem mes. :)

pex-posteljnina-mala-princeska-7d-vijola

wow. ovo je bas extra!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prelepa je...Ovde nema tako lepih, tj ima ali su oko 30.000

A i sto ima sve je za devojcice, za decake skoro nista lepo :/

cekaj bre, to je 300 evra???? ili ja ne znam da racunam? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste draga, 300jura... Ma nisu normalni... Samo baldahin je 80 evra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma... Kao uvozno... Pa od cega je majku mu pa da toliko kosta... Ma proseravanje, izvinte' na izrazu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma... Kao uvozno... Pa od cega je majku mu pa da toliko kosta... Ma proseravanje, izvinte' na izrazu ;)

pa toliko ne kosta ni ralph lauren posteljina za nas...ma daj....stvarno preteruju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nasu platila 5000 sa baldahonom.Jako je bila lepa.I tada je u aksi bila najskuplja.Ne znam sada kakav im je izbor,ali cene su bile skroz ok.I u Mother Care-u samvidjala divne posteljinice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam nasu platila 5000 sa baldahonom.Jako je bila lepa.I tada je u aksi bila najskuplja.Ne znam sada kakav im je izbor,ali cene su bile skroz ok.I u Mother Care-u samvidjala divne posteljinice.

U aksi sam videla samo one od standardnog materijala, sto mi se uopste ne svidja... Inace aksu izbegavam, ne znam zasto...

E a koliko su u Mothercare-u? Ja sam tamo kupovala pidzmice, kapice i jos neke dzidzabidze, ali nisam obratila tad paznju na cene posteljina...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I kad sam već u temi - ovo je KL soba (slika od pre, sad se vidi da se koristi. :P)

pbb-DSC000.jpg

Jaaaao kako je slatka... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene su tri posteljine( kompletno) izašle oko 3000 dinara, ja kupila materija, a sveki i moja tetka su šile :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala! B)

Imam samo jedan maaaali problem o čemu nisam na vreme razmišljala kad sam osmišljavala kakvu hoću da mi prave :wacko: - nema odgovarajuće ogradice (one od posteljine) da se nabavi. Bar ja ne znam gde. Tako da mesecima lupamo glavicom o krevetac. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja merkala posteljine.. Koliko se uzimaju u startu, 2,3 kompleta? U Ikei predivnih boja i dezena ima, nisu ni preterano skupe, ja uzela 2 kopleta,ne znam treba li mi i treci? Mada imaju i predivnih materijala, cist pamuk,pa se da i sasiti, kao sto rece marica-dino :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.