Dečije sobe

odgovora

Objavljeno

Čitam vaše postove i razmišljam od kog prostora da Filipu napravim kutak. Naš stan je 56 kvadrata, od čega je samo spavaća soba zasebna prostorija. Dnevni borav, trpezarija i kuhinja su povezani prostori, odnosno nemaju fizičku barijeru. Totalno mi je nazamislivo da F bude u dnevnom boravku ili mi, a mogućnost za dobijanjem još jedne zasebne prostorije ravna je 0.

I kod nas je za sada tako... Sledeci stan koji budemo trazili, mora biti dvosoban... Ovako je stvarno nezgodno! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, kako bude rastao, napravićeš mu kutak u spavaćoj sobi, ili ćete taj stan prodati i kupiti neki sa boljim rasporedom.

Ja samo da dodam da smo u nedostatku životnog prostora brat, sestra i ja delili sobu, i nijedno od nas nije poželelo svoju vlastitu, niti nam nešto fali. To druženje, posebno kad uveče legnemo je jedna od lepših uspomena mog detinjstva. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i ja sam dijelila sobu sa bratom dok nije otisao na Akademiju! Nezgodno je jedino sto djevojcice (kako mi se cini) intenzivnije prozivljavaju pubertet, pa je njima zaseban kutak i te kako dobrodosao. Ja sam jedva cekala da brat ode, a kada je otisao plakala sam kao kisa, cudeci se samoj sebi kako mi je nekada mogao smetati..

I brat i ja smo bili u istoj sobi,i super nam je bilo.

Sto se tice ideja za vase decije sobe,stavicu neke slike iz naseg sportskog kluba,mozda dobijete ideju. Inace sve slike sam ja crtala,doduse sa proektorom...

[/codebox]

[codebox]met-IMG-50.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Extra Mama Sonja sa projektorom ili bez njega SVAKA CAST! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čitam vaše postove i razmišljam od kog prostora da Filipu napravim kutak. Naš stan je 56 kvadrata, od čega je samo spavaća soba zasebna prostorija. Dnevni borav, trpezarija i kuhinja su povezani prostori, odnosno nemaju fizičku barijeru. Totalno mi je nazamislivo da F bude u dnevnom boravku ili mi, a mogućnost za dobijanjem još jedne zasebne prostorije ravna je 0.

A da smanjis spavacu sobu i da oduzmes malo od dnevnog boravka,za jos jedan sobicak,cisto da vam stane francuz i orman,sta ce ti vise u spavacoj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo to i imam u spavaćoj :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I moja je mini...ali smo nekako uglavili i krevetac :lol:

Kod mene je slicno kao kod tebe,samo sto pored spavace imamo i Leinu sobu...a sve skupa je 50kvm

Doduse sve zavisi od oblika stana... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga KONACNO (posle vise od god.dana) i Bambi ,upola manji,ali ok,bitno da je tu ;):) :) :)

xdg-SDC106.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najljepša dječija sobica što sam vidjela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citana, slazem se sa Filipom, najlepsa soba....bas mi se svidja!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LEI sada fali jedan brat u sobi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citana, FENOMENALNOOOO je ispalo.... Bas se uklopilo kako treba i nje "previse sareno" kako se mislilo da ce ispasti. Mislim da bi Secerovac i Lea trebali da zive u Leinoj sobi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citana,sobica je predivna!!!Blago Lei,ala ce da uziva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citana,MamaSonja sobe tj.slikice su prelepe... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čitam vaše postove i razmišljam od kog prostora da Filipu napravim kutak. Naš stan je 56 kvadrata, od čega je samo spavaća soba zasebna prostorija. Dnevni borav, trpezarija i kuhinja su povezani prostori, odnosno nemaju fizičku barijeru. Totalno mi je nazamislivo da F bude u dnevnom boravku ili mi, a mogućnost za dobijanjem još jedne zasebne prostorije ravna je 0.

Mi smo u slicnoj situaciji. Sad ne moram da razmisljam o tome, ali vec sledeceg leta cemo imati "gradjevinske radove" u stanu... Ako bude para...

Meni su dnevna soba i kuhinja odvojene, ali ne vidim ni nas ni decu dnevnoj sobi, kuhinja nije dovoljno komforna da preuzme ulogu dnevne... (dnevna je bas prostrana)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga KONACNO (posle vise od god.dana) i Bambi ,upola manji,ali ok,bitno da je tu ;):):):)

xdg-SDC106.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prelepo... Kako ste izveli ovu sliku? Je l' to poster ili je zod oslikan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala devojke :)

Bojana,to je samolepljivi tapet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LEI sada fali jedan brat u sobi...

Slazem se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo u slicnoj situaciji. Sad ne moram da razmisljam o tome, ali vec sledeceg leta cemo imati "gradjevinske radove" u stanu... Ako bude para...

Meni su dnevna soba i kuhinja odvojene, ali ne vidim ni nas ni decu dnevnoj sobi, kuhinja nije dovoljno komforna da preuzme ulogu dnevne... (dnevna je bas prostrana)...

Znas koliko znaci kad su kuhinja i dnevna spojene,kod nas ih razdvaja samo sank,ali i kad perem sudove i kad kuvam ja je vidim,kad su tu gosti opet nisam izolovana...Jedina mana su mirisi iz kuhinje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga KONACNO (posle vise od god.dana) i Bambi ,upola manji,ali ok,bitno da je tu ;):) :) :)

xdg-SDC106.jpg

Citana, prelepo je. :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LEI sada fali jedan brat u sobi...

Da, da... Slazem se. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citana, prelepo je. :lol::P

Da, da... Slazem se. :D

:D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga KONACNO (posle vise od god.dana) i Bambi ,upola manji,ali ok,bitno da je tu ;):) :) :)

xdg-SDC106.jpg

Jaoj prijka pa ovo je savrseno!!!

bas mi se svidja deo miraza :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.