Dečije sobe

odgovora

Objavljeno

wow chi!!! zid je, ma nemam komentar!!! tako veselo i kreativno...mnogo mi se svidja...bas je sobica u kojoj bih se ja osecala super :lol:

i krevetac i komodica su extra!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

auuuu Chi, svaka ti cast!!! Ovo izgleda kao prava igraonica. Bas si je extra uradila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Teodorova (za sada ne bas puno koriscena ) soba na spratu:

h8p-decija_thumb.jpg

7vn-decija_thumb.jpg

wns-decija_thumb.jpg

Mala sobica iza-verovatno ce biti spavaca u buducnosti efj-decija_thumb.jpg3iu-decija_thumb.jpg

i zadnji deo sobe...iri-decija_thumb.jpgjf7-decija_thumb.jpg

Ova soba je zasad prazna,malo smo je koristili.Mislim dacemo sledece god.prebaciti decu zajedno u ovu sobu,ali generalno bi je koristili samo zaspavanje,kasnije-ako ih ne odvojimo skroz i jednog smestimo u onu malu sobu,drugo dete u vecu-onda i za uceje,a play room bi trebalo da ostane samo play room,uvek prilagodjena uzrastu,jel da... Slike sam ja pravila... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

wow chi!!! zid je, ma nemam komentar!!! tako veselo i kreativno...mnogo mi se svidja...bas je sobica u kojoj bih se ja osecala super :lol:

i krevetac i komodica su extra!!!!

auuuu Chi, svaka ti cast!!! Ovo izgleda kao prava igraonica. Bas si je extra uradila.

Hvala devojke! :) 9meseci sam spremala te sobe,,jos nisam ni stigla sve da uradim od onog sto sam htela,imam jos gomilu stvari koje bihtrebala okaciti,naplepiti,ali nemam sad snage jos i za to... A da,inace,fale zavese-na pranju su... :lol: Iste su kao u gornjoj sobi... :rolleyes: bas i nema neki izbor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoj chi i ova soba je slatka kao 79893af4782852218dd5754f0f92989d.gif

daj covece malo tvog zivotnog prostora, vidi koje su to povrsine koje bleje prazne!!! :lol: savrseno!!! jel vi zivite u kuci????

verovatno da,,,,e to je zaista prednost....meni je svaki ugao popunjen, a da ne pricam o ormanima....

kakav je ovo pod?mnogo mi se svidja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

yp3-mama-v_thumb.jpg

Evo nasih umetnicih dela.... :lol: Teodorove i mamine skrabotine... :lol: A najsmesnije je sto je on sve zapamtio sta je crtao,pitas ga:a sta si ovde crtao?,a on ce:umbrella bird,tetka Irenku i traktoor... :lol: Ja napisala sta je rekao sta za koju sliku a on sve nabraja... :lol: Mali ima boje pamcenje od mame,defnitivno... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoj chi i ova soba je slatka kao 79893af4782852218dd5754f0f92989d.gif

daj covece malo tvog zivotnog prostora, vidi koje su to povrsine koje bleje prazne!!! :lol: savrseno!!! jel vi zivite u kuci????

verovatno da,,,,e to je zaista prednost....meni je svaki ugao popunjen, a da ne pricam o ormanima....

kakav je ovo pod?mnogo mi se svidja!

Da,zivimo u kuci,nazalost je nismo mi gradili,vec smo prepravili kolikoje to bilo moguce... :( Najveca zelja mi je da imamo kucu po nasem ukusu... Cim je skroz nasledimo(zivimo sa babom i dedom u istom dvoristu,pa ako me razumes na sta ciljam,a da ne budem pokvarena) prodajemo i kupujemo plac.Svake godine imam novu zamisao i nov projekt... :lol: Sada imamo jako malo svetla svuda sto meni jaaako smeta,a da o tome ne pricam koliko smo se borili za "dozvolu" svake promene,uvek su se mesali...

Pod je laminat.Taman kad dodje vreme da nam dosadi plavo mozemo je menjati. :)

A inace,ne bi blejale prazne te povrsine,samo sto ne koristimo sobu. Idem da postavim i dnevnu i ostalo.E u dnevnoj bleje povrsine,nazalost jos nije zavrsena,ona nam je najsvezija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chi..super su sobice..baš za dečicu kao stvorene.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao,Chi,nemam reci sem PREDIVNO.Kako ce samo klinci uzivati,blago njima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure super su sobe i namestaj za klince! Svaka cast na izboru! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Chi divno...ladno si sve sama nacrtala...svak ti cast :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Play room : 4o6-decija_thumb.jpg

966-decija_thumb.jpg

gtb-decija_thumb.jpg

Ovo je decija soba u prizemlju,sad je koristimo kao kolektivnu spavacu,da se ne bih morala pentrrati gore kad se porodim,a i da ustedimo malo na grejanju... Obicno je ovde puuuno igracaka,imamo i tepih sa putevima(taman za kola,traktore,bagere i sl. :lol: I za malog mehanicara,naravno... :) )...

Super, super, super. Kad ja budem opremamla deciju sobu, zvacu tebe i Tea da slikamo zajedno :rolleyes:

Cini mi se da imamo isti bracni krevet :P lep ti je :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super, super, super. Kad ja budem opremamla deciju sobu, zvacu tebe i Tea da slikamo zajedno :rolleyes:

Cini mi se da imamo isti bracni krevet :P lep ti je :lol:

Citana,nisambas sve sama crtala-one zivotinjice sem ribica su samolepljive...

Nanny,dogovoreno! ;):lol: A krevet,ovo nam je 3.!Cisto da ne mislite da je Lilika jedina ovde sto ih razvaljuje... :lol::P:lol: Jel da da je najlepsi? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Citana,nisambas sve sama crtala-one zivotinjice sem ribica su samolepljive...

Nanny,dogovoreno! ;):lol: A krevet,ovo nam je 3.!Cisto da ne mislite da je Lilika jedina ovde sto ih razvaljuje... :lol::P:lol: Jel da da je najlepsi? :lol:

Najlepsi :lol:

Mi smo ga pre dve godine kupili, sad razmisljam gde... :unsure:

Za sad ne planiramo da ga menjamo :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi uzeli prosle godine,menjali smo dusek-tj.uzeli dormeo,i trebao nam je veci krevet... Mi uzeli u Ns.Vitorogu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi uzeli prosle godine,menjali smo dusek-tj.uzeli dormeo,i trebao nam je veci krevet... Mi uzeli u Ns.Vitorogu... :)

mislim da smo krevet uzeli u Vrbasu, a ormar (lepo sam uparila :lol: ) u Srbobranu ili obratno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno pitanje pa me interesuje vase misljenje.

Brat i ja smo odrastli u jednoj sobi pa bukvalno do moje 20-e godine. Ja imam cerku iz jednog braka, sada opet cekam bebu - djecaka (dakle oni su "brat i sestra po majci"). Svi mi nesto govore da bi brat i sestra trebali da imaju odvojene sobe a ja bas i nisam u mogucnosti da im to prisutim jer ima jedna djecija, jedna spavaca i dnevni boravak. Jedino da se MM i ja preselimo u dnevni boravak. Beba ce biti sa nama neko vrijeme u spavacoj sobi ali sta kasnije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno pitanje pa me interesuje vase misljenje.

Brat i ja smo odrastli u jednoj sobi pa bukvalno do moje 20-e godine. Ja imam cerku iz jednog braka, sada opet cekam bebu - djecaka (dakle oni su "brat i sestra po majci"). Svi mi nesto govore da bi brat i sestra trebali da imaju odvojene sobe a ja bas i nisam u mogucnosti da im to prisutim jer ima jedna djecija, jedna spavaca i dnevni boravak. Jedino da se MM i ja preselimo u dnevni boravak. Beba ce biti sa nama neko vrijeme u spavacoj sobi ali sta kasnije?

I moj brat i ja smo odrasli u istoj sobi, a tako ce verovatno i moja deca. Ne kazem da mi nije falilo da imam svoju sobu (i tebi verovatno), ali sta je tu je.

Medjutim, ja decu ne bih razdvajala samo zato sto im nije isti otac. Oni su brat i sestra... Na kraju, videces i sama kako ce prihvatati jedno drugo, sad ti je bas rano da mislis o tome...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne razdvajam ih zbog oca - oboje su "rastli ipod istog srca" nego kao eto zato sto mi ljudi oko mene trube da bi trebali da imaju razdvojene sobe jer je u pitanju MUŠKO-ŽENSKO .... a iskreno ni meni nista nije falilo sa bratom u sobi, cak sta vise, bilo nam je ekstra :)

... čisto me interesuje da li se ljudi oko mene "prave pametni" ili imaju neki opravdan razlog. Kontam mozda ja ne vidim situaciju kako treba pa me interesuje vaše mišljenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super, super, super. Kad ja budem opremamla deciju sobu, zvacu tebe i Tea da slikamo zajedno :rolleyes:

Cini mi se da imamo isti bracni krevet :P lep ti je :lol:

Hehe, i mi imamo isti krevet :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nani imajuci u vidu da je starija devojcica, za pocetak ce sigurno bez problema moci u jednoj sobi da budu, cak ce im to puno znaciti da se zblize a kasnije (za jedno 6/7 godina) kada malecka udje u pubertet, pocnite da razmisljate da je odvojite tako sto cete ipak preci u dnevnu sobu ili izvrstit neko pregradjivanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe, i mi imamo isti krevet :lol:

:lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja ćerka, koja inače voli sve nijanse roze, narandžaste i ljubičaste boje, odlučila je (na moje iznenađenje) da njena soba bude zelena, tj. sa zelenim nameštajem-kivi boja u kombinaciji sa natur, a zidovi su boje kajsije.

Što se tiče ovog naninog pitanja i ja sam u nedoumici-naime, mi imamo mogućnost da svako dete ima svoju sobu, samo treba para, pošto ih nema i ko zna da li će ih biti, za sada pa nadalje će deliti sobu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i ja sam dijelila sobu sa bratom dok nije otisao na Akademiju! Nezgodno je jedino sto djevojcice (kako mi se cini) intenzivnije prozivljavaju pubertet, pa je njima zaseban kutak i te kako dobrodosao. Ja sam jedva cekala da brat ode, a kada je otisao plakala sam kao kisa, cudeci se samoj sebi kako mi je nekada mogao smetati..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čitam vaše postove i razmišljam od kog prostora da Filipu napravim kutak. Naš stan je 56 kvadrata, od čega je samo spavaća soba zasebna prostorija. Dnevni borav, trpezarija i kuhinja su povezani prostori, odnosno nemaju fizičku barijeru. Totalno mi je nazamislivo da F bude u dnevnom boravku ili mi, a mogućnost za dobijanjem još jedne zasebne prostorije ravna je 0.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.