Dečije sobe

odgovora

Objavljeno

Nadja jako lepo,nema loma i viška

Kao kod mene :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadja jako lepo,nema loma i viška

Ma to sam prvo spremila pa slikala da ovekovecim taj retki momenat :D Inace ima svega... Lomimo se, jos kako ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam,ja sam moju kupila na Kraljevačkoj pijaci :D

Marina ne verujem i ja sam isto tu kupila.

B.mama bas joj je sladak kutak ima tu svasta nesto lepo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala,primetila sam zavesu odmah

Extra ukusno, sto nisam ni sumnjala jer znam tvoj ukus iz prve ruke. ;) A i mala ko bombona... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MatroNadja ovo mi mnogo liči na "kreativni kutak". Stočić+štafelaj+kućica-dvorac :wub: super vam je kutak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MatroNadja bas je lepo,super vam je satorcic,a jel ovo levo tabla ili sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.mama preslatka vam je soba a i prostorna sto je najbitnije. Kao igraonica je, prelepo.

MatroNadja, kutak je prepep. Uredan i kreativan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marina ne verujem i ja sam isto tu kupila.

A šta ti tražiš po KV-u? :P Eto vidiš slučajnosti

Extra ukusno, sto nisam ni sumnjala jer znam tvoj ukus iz prve ruke. ;) A i mala ko bombona... :wub:

Hvala :wub: Ljubac za drugaricu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma to sam prvo spremila pa slikala da ovekovecim taj retki momenat :D Inace ima svega... Lomimo se, jos kako ;)

Super je kutak - nema mnogo da razbacuje.... :)

A jel žvrlja po tabli, ili te tera da ti to radiš?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MatroNadja ovo mi mnogo liči na "kreativni kutak". Stočić+štafelaj+kućica-dvorac :wub: super vam je kutak

Hvala, trudimo se :D

MatroNadja bas je lepo,super vam je satorcic,a jel ovo levo tabla ili sta?

Jeste, s jedne strane se pise kredama a sa druge markerima. Inace sator je uvek prepun igracaka, bas sam ga tada ispraznila :lol:

MatroNadja, kutak je prepep. Uredan i kreativan.

Hvala :rolleyes: Ali nije uredan, ne kvari mi imidz aljkavuse! :lol:

Super je kutak - nema mnogo da razbacuje.... :)

A jel žvrlja po tabli, ili te tera da ti to radiš?

Inace je sve razbacano jer ima puno bojica-drvenih, vostanih, pa to sve zavrsi na podu :wacko: A i u samom donjem levom cosku, slabo se vidi, ali ima kao kutija puna igracaka, i one su stalno na sve strane...

Obozava da pise po tabli, nekad se malo zabuni pa pise markerima po delu za krede :lol: Ali najbolja nam je zabava kad zajedno pisemo... Uglavnom me tera da crtam dedu, i jednog i drugog, tetku i uju, dudu (veliku i malu), sunce i ljuljasku :) I tatu, obavezno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

B.mama preslatka vam je soba a i prostorna sto je najbitnije. Kao igraonica je, prelepo.

MatroNadja, kutak je prepep. Uredan i kreativan.

Hvala :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pavle nema svoju sobu... ovo je kutak za spavanje

9g5-IMG-71.jpg

i kutak za igru

27-IMG-71.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buhla bas mu je sladak kutak. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno,Buhla,bas mi se svidja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I brat i ja smo bili u istoj sobi,i super nam je bilo.

Sto se tice ideja za vase decije sobe,stavicu neke slike iz naseg sportskog kluba,mozda dobijete ideju. Inace sve slike sam ja crtala,doduse sa proektorom...

[/codebox]

[codebox]met-IMG-50.jpg

Postovana, nova sam na ovom forumu, prelepe su slike, zanima me samo da li su prelakirane sa necim, sa cime, i takodje me zanima na koji nacin su lakirane? cetkom ili kompresorom.uradila sam sliku ali me zanima lak. hvala puno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke sobe su vam preslatke , ja sam dugo gledala sajtove raznorazne i kontala kako da opermim Mitinu i Markovu zajednocku sobu sa malo para a da njima bude lepa ... I gledala sam neki film i maznula ideju ... Zidove cemo da izcrtamo kao saobracajnice , putevi i nadvoznjaci pa da na puteve mm usrafi one male autice sto ima kod kineza da se kupe , super izgleda i nije neki talenat potreban za crtanje posto ga nemamo ni mm ni ja :D Skinula sam sliku kreveta na sprat sa neta za njih dvojicu koje ce takodje mm da pravi ... Jedino garderobere cemo morati da kesiramo ali ne moze bas sve za DZ da prodje ... E to jos uvek nisam odlucila kakve cemo ali znam da nece biti nista klasicno posto ni sama to ne volim ... a boje, ima da bude svega :D Jedva cekam i jako se radujem sredjivanju njihove sobe ... Za sad je soba klasicna decija sa vinie poh zavesom i istom sirokom bordurom po zidu... to sam ja Miti sredjivala jos dok se Marko nije rodio ali jos malo pa ga selimo kod brata pa moramo da prilagodimo za obojicu ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke sobe su vam preslatke , ja sam dugo gledala sajtove raznorazne i kontala kako da opermim Mitinu i Markovu zajednocku sobu sa malo para a da njima bude lepa ... I gledala sam neki film i maznula ideju ... Zidove cemo da izcrtamo kao saobracajnice , putevi i nadvoznjaci pa da na puteve mm usrafi one male autice sto ima kod kineza da se kupe , super izgleda i nije neki talenat potreban za crtanje posto ga nemamo ni mm ni ja :D Skinula sam sliku kreveta na sprat sa neta za njih dvojicu koje ce takodje mm da pravi ... Jedino garderobere cemo morati da kesiramo ali ne moze bas sve za DZ da prodje ... E to jos uvek nisam odlucila kakve cemo ali znam da nece biti nista klasicno posto ni sama to ne volim ... a boje, ima da bude svega :D Jedva cekam i jako se radujem sredjivanju njihove sobe ... Za sad je soba klasicna decija sa vinie poh zavesom i istom sirokom bordurom po zidu... to sam ja Miti sredjivala jos dok se Marko nije rodio ali jos malo pa ga selimo kod brata pa moramo da prilagodimo za obojicu ....

Pa to će biti prava mala igraonica :):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, nadjoh i ja temu pa da se bacim na postavljanje slika :)

Samo da izbunarim nesto sto mi se svidja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovako. Planiram da polica bude u ovom fazonu samo sa vise "stepenika" jer ce na sigurno dva a mozda i vise da stoje njene knjige a u ostale koje budu prazne da stavim onakve sarene kutije i razvrstam igracke :)

Sta mislite?

polica.jpg

shelf.jpg

shelf2.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa daaa! Na te sam i mislila izmedju ostalih :)227758_10150193989636234_1970242_n.jpg45681_425009436233_3652639_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidi ovo :)30670_398949761233_4030926_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ova druga slika. Znaci ne mogu da verujem!!!

Po njoj sa krecila sobu i planirala da identicno izgleda :)

Cak sam jedan zid isto htela onako da isaram straftama al nismo imali vremena, tako da cu to odraditi za sledece krecenje :)

Imam tu sliku na mom kompu koji kod mame.

Kupila tepih onaj ljubicasti sto je sad u dnevnoj al kad se sredi soba, prenecemo ga tamo :)

Samo cu malo izgleda da promenim taj krevet i to. Zbog jednog dela u sobi koji se ne uklapa u sve ovo a i prozor nije na dobrom mestu :) I krevet mi je malo visoko :lol: Al te boje hocu :) samo cu belu da zamenim nekom svetlo roze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobra je skroz al nema prostora za ovakav ormar i otvaranje istog.... i paintball :lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol::rolleyes: Bice divno!

Iiii onda je usla Hanica i zidovi su poprimili tufnasta oblicja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobra je skroz al nema prostora za ovakav ormar i otvaranje istog.... i paintball :lol:;)

Cuti, ja bi ovo u dnevnu, nego psssst :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.