Dečije sobe

odgovora

Objavljeno

Jacka mi imamo takav krevetac samo natur-zelena a komodica je malo drugacija :)

E pa i mi na kraju uzeli u natur-zelenoj a ne belo-zelenoj, nekako mi bi lepsi taj kad sam ih videla uzivo jedan pored drugog :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gledam sve ove divne slike soba... steta sto kod nas nema mesta pa da napravimo tako nesto, nama ce krevetac biti pored naseg kreveta u spavacoj, a kolevka u dnevnoj... Posto samo te dve sobe imamo. A kad bebica poraste malo njoj cemo da prepustimo nasu spavacu da ona ima pravu deciju sobu, a mi cemo da se "preselimo" da spavamo u dnevnoj. Bar dok se ne "zaduzimo" za neki kredit pa uzmemo nesto vece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaaao Secer ovu sedmu slicicu koju si postavila imam odavno u kompu i teram mm da napravi za deciju sobicu mnooooogo mi se dopada.

E i meni se bas svidelo, ali ne mogu da skontam kako izgleda cela ta skalamerija, kao polica ili kako?

jel ti imas mozda celu sliku, tj gde se vidi sve?

Verujem da ovo nije tesko napraviti, police i dodas neke udobne jastuke, a bas extra izgleda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E i meni se bas svidelo, ali ne mogu da skontam kako izgleda cela ta skalamerija, kao polica ili kako?

jel ti imas mozda celu sliku, tj gde se vidi sve?

Verujem da ovo nije tesko napraviti, police i dodas neke udobne jastuke, a bas extra izgleda.

Imam istu takvu sliku :( , ali po recima mm (ili ti strucnjaka :D) to nije tako tesko napraviti. Pravi se kao polica, naravno sa odgovarajucom visinom, s tim sto se na kraju dodaju ti jastucici i dobijes malu "ugaonu garnituru" ;)

Ja sam se bas "zagrejala" za ovo jer bih ustedela dosta prostora u decijoj sobi i ako mi mm ispuni zelju postavljam slicicu i saljem majstora :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam istu takvu sliku :( , ali po recima mm (ili ti strucnjaka :D ) to nije tako tesko napraviti. Pravi se kao polica, naravno sa odgovarajucom visinom, s tim sto se na kraju dodaju ti jastucici i dobijes malu "ugaonu garnituru" ;)

Ja sam se bas "zagrejala" za ovo jer bih ustedela dosta prostora u decijoj sobi i ako mi mm ispuni zelju postavljam slicicu i saljem majstora :D

Ajde ajde, bas me interesuje kako ce da ispadne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa i mi na kraju uzeli u natur-zelenoj a ne belo-zelenoj, nekako mi bi lepsi taj kad sam ih videla uzivo jedan pored drugog :)

Jeste lepsi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seceru,ova druga slika me je odusevila!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo kako izgledaju zidovi u sobi nase bebe :)

206934_10150163226077360_716697359_67275

182852_10150107939782360_716697359_63538

182092_10150107937952360_716697359_63538

Tako kad mi dodje inspiracija pa se zanimam malko ;)

Ryker voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jako je lepo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stasice pod hitno da dodjes da se zanimas malo i po mojim zidovima :lol: ! Ovo mi se mnoooogo svidja!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stasice pod hitno da dodjes da se zanimas malo i po mojim zidovima :lol: ! Ovo mi se mnoooogo svidja!

hahahhahahaha dogovoreno! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stasice bas je lepo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stasice bas je lepo

hvala Baco!!! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stashice prelepo je, baš si kreativna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stashice, imas super ideje! :)

Ja nisam tako kreativna, ali je mm nacrtao par likova iz crtaca koje smo zalijepili na zid i vrata. Ja sam htjela da boji zidove i crta po njima, ali nije nas stan, pa... :(

lt3-100-57.jpg

qo9-100-57.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam kako ce se ovo skidati jer su uljane boje hahahhaha, a mi se u avgustu selimo u Portugal :) Bar ce dete imati lepu sobu kad dodje kod babe na raspust :D Ako me ne bude mrzelo jos nesto cu da uradim... AKO... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boki bas je slatko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stashice prelepo je!!!! narocito mi se svidja font imena stasha, mada i sve ostalo je savrseno. da ti ja posaljem nas zid kad se malo dosadjujes ?! :lol:

Boki preslatke su slike!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stashice prelepo je!!!! narocito mi se svidja font imena stasha, mada i sve ostalo je savrseno. da ti ja posaljem nas zid kad se malo dosadjujes ?! :lol:

Boki preslatke su slike!!!

moze! imas fore jos mesec dana :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boki bas je slatko

Boki preslatke su slike!!!

Hvala u ime mm-a. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

moze! imas fore jos mesec dana :P

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je nak od vas lepila na zidove u decijoj sobici one bordurice.....kao male samolepljive tapete visine oko 10 cm sa nekim decijim motivima??? Ima ih u Roma company farbarama i u robnoj kuci Leto (mada su u Letu mnogo skuplje). Ja se razmisljam da li to da lepim....ne znam, nesto sam neodlucna. Nervira me to sto su sve te bordure koje su namenjene devojcicama u roze boji i imaju nacrtane neke princeze....bas je bljaks! Ja bih neku mirniju boju i bez princeza iz bajki! :) Da li znate gde jos ima da se kupe te bordurice?

andonovic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mali je za sad sa nama u sobi,ali kad bude dobio krevet bice nam tesno u sobi,jer je bas mala,pa ce on da dobije svoju sobu,i sad smo u fazi smisljanja kako ce izgledati ta soba,velika je 3*6m,soba ima namestaj,ali ce on dobiti nov,jedino cu ormare koji stoje iza vrata ostaviti jer tu svakako nista drugo ne moze da stane,pa cemo jednog dana tu napraviti garderober.Mislim da cu mu lepiti stikere ili borudre,a ako budemo ubedili tatu mozda i sami nacrtamo nesto.U svakom slucaju on ce biti ukljucen u opremanje sobe,koliko je to moguce u ovom uzrastu. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li je nak od vas lepila na zidove u decijoj sobici one bordurice.....kao male samolepljive tapete visine oko 10 cm sa nekim decijim motivima??? Ima ih u Roma company farbarama i u robnoj kuci Leto (mada su u Letu mnogo skuplje). Ja se razmisljam da li to da lepim....ne znam, nesto sam neodlucna. Nervira me to sto su sve te bordure koje su namenjene devojcicama u roze boji i imaju nacrtane neke princeze....bas je bljaks! Ja bih neku mirniju boju i bez princeza iz bajki! :) Da li znate gde jos ima da se kupe te bordurice?

Idi na sajt nalepnica i dekor line,tu ima svega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u fazi razgledanja decijih sobica i kakvih ima glava da zaboli...Za sada mi je zapala za oko kombinacija krevetica boje drveta(svetlog laminata sto bi ja rekla :lol: ) zatvorena kod dela gde je bebina glava i nogice u polukrug,na njima su izrezbareni plavi oblacici,uz krevet isto idu dva veca ormana sa istim motivima jedan sa policama i drugi sa fiokama.... Tek sam pocela da razgledam,ali mislim da je to ta kombinacija... Samo ne znam gde cu za sada to da uguram sve kod nas u sobu,jer se nasa kucica jos uvek gradi... :lol: :lol: ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.