Dečije sobe

odgovora

Objavljeno

[/codebox]

Mi smo narucili ovaj krevetic i komodicu za presvlacenje, e sad slicica nije bas idealna :huh:

A ovo su dve posteljinice koje smo narucili, meni su skroz slatke, a nisu skupe oko 400o jedna i 5000 druga...

Krevetac je 250 evra, za komodicu sam zaboravila :)

Da mi smo trazili da na komodici bude zut onaj deo za presvlacenje...

[codebox]bz3-2246-2.jpg

[/codebox]

A gde si uzela posteljine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo odakle si narucila krevetac? Ja sam trazila nesto slicno, i nasla ali mi je kvalitet nesto diskutabilan posto su stranice malo tanke, pa verujem da ovi gde smo mi to videli samo "kopiraju" dizajn tog tvog. Ako mi mozes reci ime radnje ili sajta gde ima da pogledam.

A posteljina je prelepa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo odakle si narucila krevetac? Ja sam trazila nesto slicno, i nasla ali mi je kvalitet nesto diskutabilan posto su stranice malo tanke, pa verujem da ovi gde smo mi to videli samo "kopiraju" dizajn tog tvog. Ako mi mozes reci ime radnje ili sajta gde ima da pogledam.

A posteljina je prelepa :)

Ne znam radnju, jer moja mama saradjuje sa njihovom firmom, pa sam tako ja dosla do njihovih krrevetica, kucaj na google-u drvo MAG i izaci ce ti njihovi krevetici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A gde si uzela posteljine?

Ovu ciklama u Aksi, a ovu drugu sam nasla u jednoj radnji u Zemunu...

Mada sam je nasla i na sajtu jedne radnje na Novom BGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovu ciklama u Aksi, a ovu drugu sam nasla u jednoj radnji u Zemunu...

Mada sam je nasla i na sajtu jedne radnje na Novom BGD

meni je mama kupila tu plavu u piramidi u nekoj decijoj radnji.ali to je bilo jos pre 3 godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bebo Dimic i mi imamo ovakvu ciklama :) Mada ova lila je neuporedivo lepsa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam radnju, jer moja mama saradjuje sa njihovom firmom, pa sam tako ja dosla do njihovih krrevetica, kucaj na google-u drvo MAG i izaci ce ti njihovi krevetici...

Hvala puno, svi krevetici su diiiiivni...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam radnju, jer moja mama saradjuje sa njihovom firmom, pa sam tako ja dosla do njihovih krrevetica, kucaj na google-u drvo MAG i izaci ce ti njihovi krevetici...

JA UPRAVO BACILA POGLED... PA SVI SU PRELEPI... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo posteljine su prelepe,volim jednobojne.Mi nismo imali baldahin,uvek mi se cinilo da to samo skuplja prasinu,a nicemu ne sluzim,osim dekoracije. Stvar ukusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo posteljine su prelepe,volim jednobojne.Mi nismo imali baldahin,uvek mi se cinilo da to samo skuplja prasinu,a nicemu ne sluzim,osim dekoracije. Stvar ukusa

ti si ista kao ja. ja sam odmah pomislila kako se to nakuplja prasinom i kako beba to uzdise, pa onda kako to treba pravi na svakih nedelju dana i peglati..pa sam rekla " 'ajebi baldahin"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se premisljam oko baldahina, mm ga hoce, ja ga nesto nisam ni imala u planu... Mislim da je to samo bacanje para.. Ali videcemo... Kao sto kazete, samo se prasina kupi bezveze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice definitivno prvi krevetac!!!! savrsen je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Još jedan glas za prvi :) Presladak je. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

KOLIKO SU KREVETCI KOD NJIH? NISU IZBACILI CENE... <_<

OVAJ MI SE POSEBNO SVIDJA

http://www.drvomag.rs/index.php?id=3&product=19

Mm je zvao da proveri cene, inace covek koji ih radi je iz Paracina, dolazi kod tebe, montira krevetac, donosi i dusek i posteljinu posto mozes sve da narucis kod njega. Ja sam gledala za onaj krevetic "Lane", sam krevetac je 210 eura, komoda oko 140 a orman oko 200eura... plus za putne troskove. I ako si videla onu kociju krevetac, e taj je 500eura :) za ostale cene su kao za Lane, manje - vise. Meni se svidja program Bambina iz Subotice ( bambino.rs ), jer sam te krevetice i sobe ipak vec imala prilike da vidim, opipam, a i cene su od 7.000 do 22.000 zavisi za sta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi se razmisljamo da uzmemo ovaj krevetac, orman i komodicu za presvlacenje :)

martinbelozelena.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jacka presladak je krevetac i komoda...boje su vrh!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke a jel ste gledale u mothercare?mis mo nas kupili tamo i bas smo zadovoljni.....ja sam mislila da je on papren, ali kad mi vi pisete o tim srpskim priozvodnjama i njihovim cenama onda nije strasno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

onda definitvno prvi.... :) vi kao da ste u dosluhu sa mm :) )

pa nismo u dosluhu sa tm nego covek ima ukusa :P:P

salim se, ali krevetac je tako nezan, divan oblik i totalno te fazon '60.tih.

ma ludilo!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice meni je prvi krevetac prelep a drugi mi se ne svidja...mnogo mi je mracan

A sto se cena tice ove sto je Jacka navela su bas paprene.Mi smo pre 2,5 god,nas svetlo zeleni platili oko 60-70evra...u maloj prodavnici koja se nalazi u GAK visegradska i dusek je bio oko 30evra i bio je najskuplji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milice meni je prvi krevetac prelep a drugi mi se ne svidja...mnogo mi je mracan

jeste mracan je i meni bio, cim sam ga pogledala...proradio feng shui nema sta! :lol:

milice prvi i samo prvi! :lol: u decijoj sobi ili decijem kutku samo vesele boje i svetle boje. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Te cene su za Drvo Mag, ovo sto mi planiramo da uzmemo je jeftinije, ta zelena soba. Inace cene krevetica sto sam ja gledala ima od 6000 pa nadalje, realno za 12000 moze da se opremi krevetac sa dusekom i posteljinom i da bude bombonica. Mi smo izabrali malo skuplju varijantu posto kod nas babe hoce da svaka kupi po nesto pa im mi eto ispunjavamo zelju, svaka hoce da kupi nesto za svoje prvo unuce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

milice prvi i samo prvi! :lol: u decijoj sobi ili decijem kutku samo vesele boje i svetle boje. ;)

Slazem se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala zenskice...samo nam je ljubicansvena posteljina nestala u lj.je namju pa cemo da trazimo dalje sad mi se svidja jedna sa minny mouse :) onda ostaje prvi -mene onaj drugi zbog boje podseca na moje bezbrizno detinjstvo takve tamne boje sam ja imala, ali prvi ipak kupujemo :) taj je oko 150 eur i proizvodi se ovde u slov....a kakav dusek-jogi-madrac ili kako ga vec zovete ste kupovale? neki poseban ima neka firma sta je bitno da se gleda kad se to kupuje :) ) ???

...mi smo nas kupili u mothercare, super je, nije bio mnogo debeo, ali je anti-alergijski i imao je zastitu preko sebe da se ne okvasi...kao musemu...unutra mislim da je ona pena, ne znam kako se zove, a i zaboravila sam iskreno. u mothercare imaju super duseke, mozda nadjes sad na rasprodajama nesto na snizenju, jer znaju da su im cene ovako jace...ili neku slovenacku proizvodnju, zaista ne sumnjam u njihov kvalitet.gledaj da bude tvrdji i antialergojski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.