Dečije sobe

odgovora

Objavljeno

Super su slike prijo...ove na belom zidu su i nama omiljene ;)

dade mi ideju...na kraju cu i ja da istampam i uramim iz inata mm-u

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secer, super je, samo mi deluje ''sve pod spagu'' :) :)

Citana, veselo bas. Nadam se i ja da bar ove godine tako izgledati :)

Aleksina soba je plava ?!, ovih dana mi treba doci prijateljica da nacrta, sta drugo nego t99037.gif , pa cu postaviti slike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super su slike prijo...ove na belom zidu su i nama omiljene ;)

dade mi ideju...na kraju cu i ja da istampam i uramim iz inata mm-u

ja sam ovako kupila gotove slike jos kad se on rodio ali eto ti ideja....a jel ovo sa bambijem tapet ili bi neko iscrtao zid?divno je sta god da je!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secer, super je, samo mi deluje ''sve pod spagu'' :) :)

to ti samo tako deluje . :lol: jer to su samo dva zida...ova druga dva su izlepljena svuda vinipuem i slicnom...ali nisam slikala....:)

a ja jos cekam tvoju spavacu sobu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

posto je lukina soba danas bila u izuzetnom haosu slikala sam samo delove namestaja.....nadam se da vam se djasvi :P

za igracke

DSC03720.jpg

stocic

DSC03723.jpg

za garderobu

DSC03724.jpg

DSC03725.jpg

za igracke

DSC03726.jpg

toliko do mene.

Kiki @ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nacekaces se. Danas dok nisam svisnula. Trazim fotoaparat da slikam, nema ga. Poslednji put je bio u kolicima kada sam isla sa Aleksom. Nema sta, izgobila ga a poklon. I tek veceras nekako kazem mm, kad on sav srecan E pa ja dao D.... da slika krstenje???? Ej, ni da mi kaze. Tako da kada se sete da mi vrate..... Slikacu i garderobu da se Aleksa pohvali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa opet Secer izgleda sve sredjeno :);)

Super mi je, sve u istom fazonu. Joj, kad ce moj Aleksa stici do toga...sad je mali pa je jos sa nama. Njegova soba je trenutno veseraj (tu peglam) pa je mm tako nazvao :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa opet Secer izgleda sve sredjeno :);)

hoces reci sve se slaze, a ne sredjeno :lol: .jer da sam slikala celu sobu slogirala bi se sta jedan dvogodisnjak moze da napravi u jednoj sobicku :P

u svakom slucaju hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secer, sve je taaakooo slatko... Mi nemamo sobu za Mihu, samo smo ubacili krevetac u spavacu sobu, a posto zivimo u iznajmljenom stanu, ne mozemo mijenjati boju zidova... Samo smo zalijepili one fluoroscentne zvjezdice. :(

Nadam se da cemo i mi jednog dana imati djeciju sobicu koju cemo urediti kako zelimo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Secer, sve je taaakooo slatko... Mi nemamo sobu za Mihu, samo smo ubacili krevetac u spavacu sobu, a posto zivimo u iznajmljenom stanu, ne mozemo mijenjati boju zidova... Samo smo zalijepili one fluoroscentne zvjezdice. :(

Nadam se da cemo i mi jednog dana imati djeciju sobicu koju cemo urediti kako zelimo.

naravno da cete imati....a i luka je spavao pored nas u spavacoj sobi, ne brini, dok je njegova soba bila maltene ostava :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Legend i ja sam kao mala strasno bila zaljubljena u delfine(ma jos uvek sam :P ) :)

Seceru pa vi ste iskompletirani 100%...svidjaju mi se boje namestaja,svidece se i Lei :)

a bambi je trebao da bude nacrtan...pa sam se posvadjala sa slikarom...a ovi drugi ne mogu verodostojno crtez da prenesu na zid...pa smo konacno nasli resenje,da nam se istampa tapet...a videcemo jos da li ce da uspe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Legend i ja sam kao mala strasno bila zaljubljena u delfine(ma jos uvek sam :P ) :)

Seceru pa vi ste iskompletirani 100%...svidjaju mi se boje namestaja,svidece se i Lei :)

a bambi je trebao da bude nacrtan...pa sam se posvadjala sa slikarom...a ovi drugi ne mogu verodostojno crtez da prenesu na zid...pa smo konacno nasli resenje,da nam se istampa tapet...a videcemo jos da li ce da uspe

hvala....neka to nose onda za australiju...trebace im ...ahahahahah

a vasa slika je sjajna...bas me zanima kako ce to da izgleda na zidu...verovatno bombasticno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel moze nekako da se improvizuje reflektor u sobi? :unsure: Joj sad sam zaboravila kako se zove ono, sto se koristi na predavanjima?? Daj te rec...

E pa u ''to'' stavis crtez bambija i na zidu bude velik odraz, i crtas po nemu. Joj, jel da da me nista ne razumete ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, bogami Citana, lepu sobu ce mladenci da imaju. Moram da naterem prija Chi da fotografise sobicu da nakaci da vidim i ja gde ce nasi mladenci biti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel moze nekako da se improvizuje reflektor u sobi? :unsure: Joj sad sam zaboravila kako se zove ono, sto se koristi na predavanjima?? Daj te rec...

E pa u ''to'' stavis crtez bambija i na zidu bude velik odraz, i crtas po nemu. Joj, jel da da me nista ne razumete ?

PROJEKTOR

dobra ti ideja ali gde da nadjem projektor :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi mamo 2 decije sobe.1 na spratu,to je iliti bice(jako malo smo koristili) njihova spavaca soba.Ofarbana je u plavo sa plavim laminatom,belim policama,slike sam sama pravila(salveta tehnika/dekupaz),Lusteri su avioncici,i imamo jedan odvojeni deo-gde je plafon kriv (krov),tako da cemo moci da ih odvojimo i na taj nacin kad dodje vreme za to.

2.soba je u prizemlju,i ona je zapravo igraonica.Tu je pola zida okrecena u zeleno(trava),a gornja polovina u plavo(nebo),i tu smo svasta nesto lepili.Imamo i kupljeno sto se lepi-zivotinje iz dzungle,i safarme,a ja sam crtala,farbala,sekla drvo,ribice,kucicu,sunce,oblake,... i lepila lepkomza tapetu.

Obe sobe su bile gotove mesec dana pre rodjenja Teodora-stim sam se zanimala kroz celu trudnocu... :)

A sad inace spavamo svi u sobi igraonici,da kad se porodim ne bih morala da se penjem na sprat-a i na grejanju cemo ustedeti,tako da Teo ima svoj kutak za igranje u dnevnoj sobi-ili bolje da kazem da mki imamo nas kutak u dnevnoj... :lol:

Slikacu kad budem imala vremena pa cu okaciti... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao cice kako je to lepo... Ja jedva cekam da se prebacimo u nesto vece pa da Emilija ima svoju sobu... Iskreno nisam nesto kreativna osoba ali kad ovako iscitam sta ste sve vi uradile dobijam zelju da i ja nesto ucinim.

Chi, moram da priznam da sam zadovoljna :D . Svidja mi se... Svidja mi se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PROJEKTOR

dobra ti ideja ali gde da nadjem projektor :unsure:

Pa lepo sam pitala, na koji nacin da se improvizuje? Pomocu projektora su skolarci uredili vrtic, radili su predvece, super ispalo. Pa meni palo na pamet. Sta mislis, moze li sa baterijom ? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao cice kako je to lepo... Ja jedva cekam da se prebacimo u nesto vece pa da Emilija ima svoju sobu... Iskreno nisam nesto kreativna osoba ali kad ovako iscitam sta ste sve vi uradile dobijam zelju da i ja nesto ucinim.

Chi, moram da priznam da sam zadovoljna :D . Svidja mi se... Svidja mi se...

:lol:Dobra si prijo... :lol: Pa,trudila sam se,a vi cete mi vec reci da li dovoljno... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bas me zanima kako ce to da izgleda na zidu...verovatno bombasticno!!!

ala ti umes da ubodes...pa ja pola godine ubedjujem mm-a da nece biti jako ,drecavo i sareno....a sad i ti :angry: Ma skinucemo ga ako bude prejak :lol: :lol: :lol:

Legend odlicna idela za projektor ;)

Chi jel to onaj zid koji ti je u pozdini na onoj slici iz teme nase slike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa lepo sam pitala, na koji nacin da se improvizuje? Pomocu projektora su skolarci uredili vrtic, radili su predvece, super ispalo. Pa meni palo na pamet. Sta mislis, moze li sa baterijom ? :blink:

Pa u tom bi slucaju dobila samo siluetu i nista vise. A sa projektorom bi imala sve "iscrtano" a ti samo preslikas i posle obojis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ala ti umes da ubodes...pa ja pola godine ubedjujem mm-a da nece biti jako ,drecavo i sareno....a sad i ti :angry: Ma skinucemo ga ako bude prejak :lol: :lol: :lol:

Legend odlicna idela za projektor ;)

Chi jel to onaj zid koji ti je u pozdini na onoj slici iz teme nase slike?

Jeste,to je deo zida sobe igraonice(na 4.slici).Na 1.slici je bivsa(2.po redu)dnevna soba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ala ti umes da ubodes...pa ja pola godine ubedjujem mm-a da nece biti jako ,drecavo i sareno....a sad i ti :angry: Ma skinucemo ga ako bude prejak :lol: :lol: :lol:

Legend odlicna idela za projektor ;)

Chi jel to onaj zid koji ti je u pozdini na onoj slici iz teme nase slike?

pa mislila sam bombasticno u smislu extra!!!!

ali pazi da ne budu prejake boje...kazu da ne valja mnogo drecece boje u sobi gde dete spava , da ne podivlja...nemoj molim te snajka da podivlja da je jurim posle po australiji :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ala imam oko sokolovo (i kretkovido) :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:Dobra si prijo... :lol: Pa,trudila sam se,a vi cete mi vec reci da li dovoljno... :D

jaoj Citana , nemoj da ih slusas....sad hoce da kazu da chi nudi vise od mene :lol::lol: ....ne zaboravi da mi imamo i u bgdu i jos ponegde deciju sobu tacnije sobu za mladence. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.