Dečije sobe

odgovora

Objavljeno

:) Počela sam da se bavim ovim crtanjem (dečijih crtanih likova na stiroporu) još dok je moj maleni dečak bio u stomaku, a sada on ima 3,5 godine. Tek odnedavno sam počela malo više da se bavim time, jer sam puno pohvala dobila od onih koji su dobili moje radove, ili kupili. Dobila sam i pomoć pa će mi jedan prijatelj napraviti sajt, da svi vidite šta to tako lepo crtam, ali me zanima na koje IME SAJTA biste prvo reagovali? Trebaju mi neki kreativni predlozi, naravno na srpskom :))))

post-855-1280334698_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoj, jel ovo na stiroporu uradjeno? bas je lepo... divno je...

pa ja ne znam, zavisi jel sve sto radis za decu ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:) Počela sam da se bavim ovim crtanjem (dečijih crtanih likova na stiroporu) još dok je moj maleni dečak bio u stomaku, a sada on ima 3,5 godine. Tek odnedavno sam počela malo više da se bavim time, jer sam puno pohvala dobila od onih koji su dobili moje radove, ili kupili. Dobila sam i pomoć pa će mi jedan prijatelj napraviti sajt, da svi vidite šta to tako lepo crtam, ali me zanima na koje IME SAJTA biste prvo reagovali? Trebaju mi neki kreativni predlozi, naravno na srpskom :))))

Ala si je nacrtalaaaa.... svaka cast... Samo da ti kazem da naziv sajta nema puno veze sa pretrazivanjem na googlu (ako ti je zbog toga bitan naziv) vec sa tzv.optimizacijom sajta.

A moj predlog je....decijasoba ili sobasnova

Puno uspeha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve pohvale!

Bebinkutak :), ili nesto slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ala si je nacrtalaaaa.... svaka cast... Samo da ti kazem da naziv sajta nema puno veze sa pretrazivanjem na googlu (ako ti je zbog toga bitan naziv) vec sa tzv.optimizacijom sajta.

A moj predlog je....decijasoba ili sobasnova

Puno uspeha

Imam puuuuno slika još slađih i lepših i za sve uzraste. Hvala na ideju, soba snova mi se sviđa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoj, jel ovo na stiroporu uradjeno? bas je lepo... divno je...

pa ja ne znam, zavisi jel sve sto radis za decu ili ne?

Sve je za decu!!! Da, to je rađeno na stiroporu. Dečiji likovi iz crtanih, a ima ih mnooogo. Ja sam radila Lepoticu i Zver, Auroru, Yasmin, Diznijeve junake, Nodija, Pepu, Bambi...Otprilike sve što zamisliš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

extra je, stvarno... mnogo mi se svidja, a kako naplacujes?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

extra je, stvarno... mnogo mi se svidja, a kako naplacujes?

Keš :))))))) Šalim se, naravno.

Slike veličine 40-50 cm su 250 din, manje recimo celičina A4 strane su 150 -200 din. Nazad dobiješ duplo lepljivu traku koja ne mrlja zidove i možeš sliku uvek da skineš a da ne oštetiš zidove. Ja sam ranije mom detetu bojala bojanke odštampane, pravila mu panoe ali su ostajale rupe od rajsnegli (ako se tako kaže). Sada soba deluje mnogo lepše i urednije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma to je super fora. Kada sam ja bila mala kod nas je bilo toga da se kupi na temu Strumfova. Secam se da sam ja imala Strumfetu (naravno) :lol: a brat je imao Velikog strumfa i Gargamela. Super je sto mozes da ih stavis gde hoces

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno...gde si bila kada smo mi po celom BG-u trazili nekoga ko ce da iscrta Leine zidove? :P

Ajde nakaci jos koju slicicu... kada budes mogla...

andonovic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bubamaro, pa ja sve hocu da ukrasim sari zid oko krevetca jer jos nema svoju sobu, al ce dao bog imati kad tad! pa gde si ti inace, ja cu te uposlim, boga mi? gde mozemo da te nadjemo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno...gde si bila kada smo mi po celom BG-u trazili nekoga ko ce da iscrta Leine zidove? :P

Ajde nakaci jos koju slicicu... kada budes mogla...

U Bačkoj Palanci :)

Biće uskoro link sa više sličica

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ajd ajd, bas bi to bilo super!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bubamaro, pa ja sve hocu da ukrasim sari zid oko krevetca jer jos nema svoju sobu, al ce dao bog imati kad tad! pa gde si ti inace, ja cu te uposlim, boga mi? gde mozemo da te nadjemo?

Ja sam u malom mestu blizu (ako je blizu 45 km) Novog Sada tj u Bačkoj Palanci.

Inače sam nedavno počela da radim i zidne slike...Prvo mojoj malenoj kumici, pa poznanicima...Ali čim bude sajt staviću kako da me nađete pa da vidite 'svašta nešto lepo'

Hvala na pohvalama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znam mama mi je rodjena u backoj palanci... mada nikad nisam bila tamo... :D

cekamo sajt i nadamo se da ce uskoro biti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas je lepo, svaka ti cast na umecu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SUPER URADJENO,SVAKA TI CAST...

evo prvog predlogga koji mi ej pao na pamet,,slicice za bebice`` ,sad koliko bi to nekome privuklo paznju,ne znam...nije lako u jednoj frazi objasniti sta da se na sajtu ocekuje.

sretno sa tim u svakom slucaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ala si je nacrtalaaaa.... svaka cast... Samo da ti kazem da naziv sajta nema puno veze sa pretrazivanjem na googlu (ako ti je zbog toga bitan naziv) vec sa tzv.optimizacijom sajta.

A moj predlog je....decijasoba ili sobasnova

Puno uspeha

Draga Ana, tvoj predlog je usvojen, pa smo tako dobili sajt pod nazivom www.sobasnova.bap.rsPuuuuuno hvala :D

Plusic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooooo... Bas mi je drago....Evo ja vec bila na sajtu... Bubamaro, a hoces li postaviti i neke slicice na sajt?

By the way nadam se da ce ti sajt doneti puno poslica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odusevljena sam :) svaka cast .... slikaj svoje radove u djecijim sobicama pa kaci na sajt .... Zelim ti mnogo uspjeha :)

PS da si mi blize definitivno bi narucila slikicu ..... preko cijeloga zida :)

andonovic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos,samo sam htela da javim da sam ja narucila slike na stiroporu od gp-bubamare juce su mi stigle . .pa to je prelepo . .ja sam narucila mikija,paju,aladina . .a tek kako lepo stoje na zidu . .a tek kako se moja cerka odusevila . .samo mogu reci SVE POHVALE ZA BUBAMARU !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ideje, predlozi ili slike soba vaseg deteta.

ako ima sopstvenu sobu, a ako ne, onda bar ima neki ugao u kojem je krevetac, krevet ili slicno.

U koje boje je najbolje po vama ofarbati deciju sobu?

delovi namestaja itd itd itd...znate i same, sta da vam nabrajam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

lukina soba je od rodjenja bila bela skroz, ja inace imam maniju sa belom bojom po stanu, mm sizi...ali sam pre neki dan istripovala da hocu da promenim, jer sam citala da po FS nije dobro zidovi skor beli...tako da je sad jedan zid svetlo zelen ili ne znam kako bih je nazvala a svi ostali beli (naravno) :lol:

ovako nekako izgleda, mada na slici boje nisu onakve kakve su u "prirodi"

DSC03722.jpg

DSC03721.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sto je sad opet jedna slika velika, poludecu od bebac.com :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lea ima svoju sobu koja trenutno sluzi kao igraonica...i ovako je trebao da izgleda zid u njenoj sobi jos pre par meseci...ali zahvaljujuci mm....sutra,sutra,sutra cu...taj zid i dalje ne izgleda tako :angry: Nadam se da ce uskoro (ove godine bar)

aca-bambi2.jpg

andonovic voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.