Dečije sobe

odgovora

Objavljeno

I htela sam ovo da podelim s vama, reciklaža je u pitanju, ali evo kako se sve mogu sortirati i odložiti knjige, igračke i druge stvari

4644416c27ac3605273d26ac18cfc4e3.jpg

Abej, Ilina, nataša p. i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve sobe su divne, predivne...slične stalno gledam na Pinterestu i Instagramu...uskoro treba da uđemo u taj projekat, samo za zajedničku sobu.

Smey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krevet na prvoj slici je strava.

Smey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste!!

Ima tu i nekih nebuloza, npr. onaj krevet visoko pod plafonom a bez ogradice, tu ne bih pustila ni veliko dete da spava, ali sve u svemu meni se jako dopada ovaj fazon u osnovi. Može tu da se ubaci i neki šljašteći komad nameštaja ili ukras, u principu može dalje da se kombinuje svašta na ovakvu neutralnu osnovu. I ja bih lično uvek pre imala neki "topliji" pod od većine ovih ravnih ploča kakve su na slikama, malo mi deluje kao da će dete da se smrzne, ali pošto su ovo uglavnom slike sa švedskih sajtova ne znam kakva im je koncepcija, da li imaju podna grejanja, pa realno ako imaju mogu da stave preko šta žele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Možda je po podu onaj kerafleks, izgleda kao keramika a u stvari je neka plastika, guma sta li, ne razumem se, a ima i onih linoleuma sad sto prodaju, covek bi se zakleo da je kamen po podu, sad smo u fazi biranja poda pa sam gledala svašta. No sto se mene tiče drvo je ipak konza, sto zbog izgleda, sto zbog toplote.

Smey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ty5-sailor.jpg

Meni se ova jako dopala ..sto se poda tice,i ja sam za drvo,kod nas su svuda parketi i brodski pod,samo kupatilo i deo kuhinje oko radnog prostora su plocice.

broccoli, Ilina, Kiki @ i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divne su sobice!!!

I mi uskoro ulazimo u projekat sredjivanja decje sobe. Mada.. prateci njihove zelje mislim da ce kod nas da bude drecavo :ph34r:

Takodje, posto je moj decko lud za intenzivnom fizickom aktivnoscu i raznim vratolimijama, mozda mu prioustimo i neki kutak za pentranje i skakanje.

http://www.home-desi...cked-kids-rooms

Nesto malo, poput ovoga u uglu sobe:

Teenagers-room-with-gym-665x374.jpeg

A za ovo bas i nece biti mesta u stanu, ali mislim da bi moje dete odlepilo :D

e31fc2b900a8ebf57f20ad62cb47f3e8.jpg

d347880e65677f33fc18eefd6587ed33.jpg

Smey, Mirka90, Tangerine i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mi imamo veliku sobu viska, pa sam razmisljala da MOZDA nju dogodine opremimo kao neku mini igraonicu za malenog.

mm-u jos nisam saopstila tu genijalnu zamisao :)

ako naletite na netu na kakve zanimljive slike prosledite ovde.

Abej i Kiki @ volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja se necu upustiti bas u projekat decija soba jer nemamo taj prostor, ali za pocetak kupovina kreveta za starije dete koje treba negde da uguram u zajednicku sobu :D

Smey voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi cemo imati decaka i devojcicu u istoj sobi. Oboje imaju po singl krevet, zajednicki stocic sa dve male stolice, ormar i policu sa igrackama. Jos uvek iscrtavam i gledam gde cemo sta. A do tada pretrazujem po netu ideje za mesovite sobe..  Uglavnom je sve sa krevetima na sprat, malo je sobica sa regularnim singl krevetima.

Roomshotwithchairs-1024x683.jpg

1.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

jooj divnih li sobicaaa!!!

Mi imamo za sad improvizovanu sobu za V, neki ormar, komoda i polica-sve je za odrasle ali moze da sluzi i za deciju. krevet nemamo i necemo u skorije vreme kupovati. Ionako spava sa nama, a planiramo jos jedno dete pa cemo verovatno na sprat, pa da ne bismo bacali pare sad.

Elem treba nam tepih jer je to sad soba za igranje.

htela bih neki od onih sa ulicama, videla sam u homecentru neke ultratanke ultramekane, ne umem cak ni da opisem, prvi put vidim materijal , na slici se ne vidi.

l.http://www.homecenter.rs/Proizvod/187935/TEPIH-11202-E3-HOUS-PORT-100-X-150-CM

 

koji su dobri a povoljni i da li postoje ti perivi u toj varijanti.

koje radnje prodaju perive?

inace sad iscitah temu o perivim tepisima, pa to je predivnoca, em lepo em fiknes u masinu:rolleyes:

Izmenjeno od strane malagarava
jelena_ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooj divnih li sobicaaa!!!

Mi imamo za sad improvizovanu sobu za V, neki ormar, komoda i polica-sve je za odrasle ali moze da sluzi i za deciju. krevet nemamo i necemo u skorije vreme kupovati. Ionako spava sa nama, a planiramo jos jedno dete pa cemo verovatno na sprat, pa da ne bismo bacali pare sad.

Elem treba nam tepih jer je to sad soba za igranje.

htela bih neki od onih sa ulicama, videla sam u homecentru neke ultratanke ultramekane, ne umem cak ni da opisem, prvi put vidim materijal , na slici se ne vidi.

l.http://www.homecenter.rs/Proizvod/187935/TEPIH-11202-E3-HOUS-PORT-100-X-150-CM

 

koji su dobri a povoljni i da li postoje ti perivi u toj varijanti.

koje radnje prodaju perive?

inace sad iscitah temu o perivim tepisima, pa to je predivnoca, em lepo em fiknes u masinu:rolleyes:

Ja sam kupila u Ikei tepihic slican ovom tvom, i perem ga u masini za ves. Doduse retko, ali da, moze da se pere u masini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dajte neki predlog za krecenje sobe za tinejdzera:)

Jeste da soba pripada i mladjem bratu, al on jos nema zahteva...

Soba je mala, kreveti na sprat, radni sto i ormar, sve u boji drveta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

broccoli a sto ne Po njegovoj zelji? :) 

sto s boja tice meni se svidju zelena,plava,oker,bela coklada,neke bez nijanse,zuta,narandzasta.

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

broccoli a sto ne Po njegovoj zelji? :) 

sto s boja tice meni se svidju zelena,plava,oker,bela coklada,neke bez nijanse,zuta,narandzasta.

Joj, on ima neke potpuno sulude ideje u skladu sa godinama... Jedan zid crn ili siv :huh:, sto ne dolazi u obzir... sve mu je bebasto ili kicasto...

Pa sad trazim nesto prihvatljivo,sto se naravno i njemu mora svideti... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ne bih da stajem na muku ali pogledaj šta Google izbaci za pretragu teens boys room :rolleyes: sve neko crnilo

( znam da nisam od pomoći ali bilo mi je smešno )

ps.ali ako je ovako nešto prihvatljivo nije loš kompromis

teen-boys-room-decorating-ideas2.png

Izmenjeno od strane lovely___love
broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

4186ca62b296.pngmeni bas gotivna siva,nemas taman namestaj,a oni mogu da ubacuju postere koji ce malo da razbiju sivilo. Razumi ga,sad ga samo igrice interesuju,a one su sa zivopisnim likovima,odaberi mu jedan zid da bude "njegov" i odstampaj mu par postera po izboru

Mozes cak sivu i zelenu da kombinujes ,meni prelepa kombinacija

broccoli voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bih da stajem na muku ali pogledaj šta Google izbaci za pretragu teens boys room :rolleyes: sve neko crnilo

( znam da nisam od pomoći ali bilo mi je smešno )

ps.ali ako je ovako nešto prihvatljivo nije loš kompromis

 

:D Pa i meni je smesno, sta bi sa detetom, al izgleda svi teen boys prolaze kroz dark fazu:rolleyes:

Hvala za ideje, i mi smo najblize tome. Boja sa tvog predloga mi je trenutno u dnevnoj,  prijatna je i spariva sa svim, plafon na slici kod Tackice mi se jako dopada. Mozda iskoristim ideju za zidove:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

37x-51db1e.jpg 

Da, bas je lepa kombinacija boja.

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trenutno sređujemo sobu za bebca. :) Ali više idemo ka restauraciji nego ka kupovini novih stvari. Imate li savete, klipove kako sve odraditi po pravilima? :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.