Životinje i deca

odgovora

Objavljeno

Mogu reci i intuitivan. Znas kako jr slatko kad mi njuska stomak. Raspilavim se!

Voljena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srce dobro :wub: Obožavam životinje! 

Tackicca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Živela je oko godinu i po:( Ne znam koliko je to kratko, ali sećam se znakova starenja koji su počeli tu negde sa godinu dana (nije više trčala u tockicu, spavala sve više, nije uspevala da istroši noktice, postajala sve tromija...). Moja drugarica s druge strane, tvrdi da je njen živeo 4 godine, ko bi ga znao... Uglavnom, nemojte o tome sad misliti, tek treba da vam bude lepo s njim^_^ Videćeš koliko izrazajno može da bude tako majusno lice! 

Tačkice, divan je! 

Uh ja o tome mislim jer mi je smrt prvog ljubimca tako teško pala.Držala sam ga u rukama mrtvog i uprkos tome što mi je mama govorila da je mrtav odnela u radnji sa životinjama gde su mi potvrdili.Ceo svet mi se srušio.

Oni baš uživaju, nema govora.I ne misle ni o čemu drugom.

Negde sam čitala da su to životinje koje žive u čoporu,ali mislim da ćemo mi biti njegov čopor ne bih da imam još nekoliko koji imaju tendenciju da se razmnožavaju geometrijskom progresijom :D

majat i Voljena volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve znam, preživela više puta i na te "krajeve priče" se prosto ne možeš navići. :( 

Nasmejala sam se od srca na čopor koji raste svake dve nedelje:D

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam odavno pisala na ovoj temi, ali su postovi nestali. Sigurna sam da smo ubedljivo najbrojnija porodica trenutno ovde, cak mi je i malo suludo da spominjem tacan broj, a mozda cu se i zabrojati. Sve su psi, a imamo i jednu macku. Trenutno imamo stence od mesec dana, a imamo "odrasle" pse od godinu do 11 godina... 

Vecita zurka :)

 

Voljena voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naš mišić dobio tumor.Prvo je krenulo sa malim klikerom na stomaku,a onda se raširilo i poslije par dana je uginuo.Baš je bila tužna.N se nije nešto posebno rastužio,brzo je zaboravio ali ona je baš patila.Tako da sam joj rekla da ćemo ga zakopati ispod jednog drveta,koje poslije toga posećujemo.

U međuvremenu uzeli smo novog mladunca.Odmah ga je zavolela.

Iako je prvi uginuo,nije mi bilo žao što je prošla kroz to.Ne znam kako da objasnim,ali kao da je shvatila da prosto tako mora da bude nekad u životu.Eto na taj način je shvatila da je i to deo života..

15978558_454627621592291_591301183_n.jpg

broccoli i Tackicca volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

seeeceeeer. Joj jeste bolno ali jeste cazno da na neki nacin shvati i taj deo zivotnog ciklusa.

paper_moon voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.