Imate li kucnog ljubimca

odgovora

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto :) da znaš da će tako biti svaki put kad primi neku vakcinu ili injekciju.

Zašto se plašiš? Pa nije to ništa strašno, proći će. I sama si napisala da je bolje od kada ste mu stavili kapi na kožu.

Mukica mala. Valjda ga natera samo tako, jer otvorena su vrata a on samo pisne ni ne stigne do njih.

Kako da se ne plasim - videla na netu neke grozne slike (guglala da vidim sta mu je to), pa nasla o nekim koznim oboljenjima... UH

Dok mu ne prodju ove fleke ima da svisnem. A da se cese i gricka, srecom to vise ne radi. Ostaje samo da cekamo da vidimo da li su fleke alrgija na buvice ili daleko bilo nesto gore

Superiska , samo nek je proslo najgore !

LunaMi Moja rodjena sestra ima sarpeja kojeg sam ja kao i svakog naseg predhodnog ljubimca bez muke za 15ak dana naucila gde se piski , isto kao i tvoj medeni je brzo naucila , ali je imala period kada je opet pocela da obavlja po kuci i to posle setnje napolju a to je radila iz protesta jer je posle setnje ujutru znala da ce svi da odu svojim putem , deca u skolu , sestra na posao i da ce da ostane sama . Pre nego sto je to pocelo sestra nije radila , ostajala je sa njom u stanu , vodila je sa sobom kad decu vodi u skolu .... Posle nekog vremena je valjda shvatila da joj ne pali to i prestala . Posto smo je vodili kod veterinara jer smo pomislili da ima neku infekciju ili nesto sto je na to tera , prvo sto nas je vet. pitao je dali je u nekim njenim ritualima doslo do neke promene ...

Zamisli kako su pametni!!!!!!!!!!!!!!!!! :wub:

Nije nam se rutina uopste promenila, ali dobro je sto si mi rekla, ako dodje do nekih promena da obratim paznju na to

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da bre , pogotovi oni ljubimci koji vreme provode u kuci/stanu sa gazdama non stop , mnogo su razmazeniji od onih koji su u dvoristu , i cesto se ponasaju kao deca , dure se , protestvuju , maze se .... prave bebe :wub:

Tačno, Leon kad nije u centru pažnje, tj, kad ne obraćam pažnju na njega jer radim nešto drugo on odma' protestvuje. Npr. kad sednem za kompjuter, on se popne na stolicu do mene, stavi mi šape na kolena i laje, na njegovom jeziku to znači "Hej, ostavi kompjuter, hajde da se igramo" :D lepi moj dečko :wub: pre neki dan sam fenirala mamu, on se popeo na treći stepenik posto smo se fenirali odma kod stepenica, tu je ogledalo, on se popeo na dve noge i stavio mi šapice na stomak i pokušava da me poljubi ,malo me izgrebao. I to samo kad sam ja u pitanju, strašno je posesivan kad sam ja u pitanju, ne dozvoljava mm da sedne pored mene, ne reži na njega, taman posla, nikad nije zarežao na čoveka, inače bi dobio po njonji, ali laje i skače, da mm ustane, hoće on pored mene da sedne, da me čuva, ljubav moja lepa :wub:

Evo razmaženka :wub:

aan-P20506.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAo bwe Sunce sto je meden na ovoj slici.

A da jesu razmazeni i posesivni jesu. Pa kad ovo moje malo od jedva tri meseca zna sta je ljubomora. Ne dozvoljava da macka dodje do mene, a ako je mm uz mene i on se odmah penje u krilo. Poceo je da spava na mojim stvarima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo moram da napisem i cujem vase misljenje o ovoj situaciji. Mm je juce pricao sa svojim rodjakom telefonom i posto se nismo odavno sreli a ni videli pozvao ih je kod nas u goste. Na sta mu je on odgovorio da ce on i njegova zena i deca doci kada budemo prskali protiv buva :blink: (inace redovno prskamo i kuce i mace i dvoriste i bukvalno sve..) resimo se macaka :huh: ( kao da su one neka stvar - ne razumem ) a za kucice neznam dal je nesto komentarisao...Inace mi volimo zivotinje i imamo tri pasa brak jazavicara (maza,medena,i djimi) , koji su tako slatki :rolleyes: , i dva macora ( maleni i zuli) a zimus nam je dosla rusko plava macka koju sam ja na onom mrazu od -20 usvoila( i zovemo je ruskinja). Ne razumem sta njima smetaju nasi ljubimci :blink: ili im je to samo izgovor .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo moram da napisem i cujem vase misljenje o ovoj situaciji. Mm je juce pricao sa svojim rodjakom telefonom i posto se nismo odavno sreli a ni videli pozvao ih je kod nas u goste. Na sta mu je on odgovorio da ce on i njegova zena i deca doci kada budemo prskali protiv buva :blink: (inace redovno prskamo i kuce i mace i dvoriste i bukvalno sve..) resimo se macaka :huh: ( kao da su one neka stvar - ne razumem ) a za kucice neznam dal je nesto komentarisao...Inace mi volimo zivotinje i imamo tri pasa brak jazavicara (maza,medena,i djimi) , koji su tako slatki :rolleyes: , i dva macora ( maleni i zuli) a zimus nam je dosla rusko plava macka koju sam ja na onom mrazu od -20 usvoila( i zovemo je ruskinja). Ne razumem sta njima smetaju nasi ljubimci :blink: ili im je to samo izgovor .

:o :o ne trebaju ti takvi ljudi u životu <_< Pazi, za buve ok, niko ih ne voli, naravno da niko ne voli da buve skaču po njemu, ali ako vodite računa i redovno prskate, ne vidim u čemu je problem? A još i mačaka da se rešite? Svojih kućnih ljubimaca zbog jedne kafe sa davno izgubljenim rodjacima? Bezobrazluk, treba da ga bude sramota što je uopšte tako nešto predložio! Ne mora ni da dolazi, idite vi kod njih i rešen problem.

Šta mu je tvoj muž odgovorio?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm je sinoc rekao da prekida svaku saradnju sa njima, jer su jos jednom komentarisali da je kod nas prljavo jer povremeno ulaze macke :blink: . A resili smo da vise ni mi necemo ici kod njih, jer kada je neko tako bezobrazan cemu onda to mucenje, vise mi sve to lici na pokondiranu tikvu :lol:;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj Sunce kakav pogled ima pa bubreg bi mu dala

To je taj odgoj u stanu uz gazde non stop , identicno se Maza sestrina ponasa jos sto je najgore sestra je razvedena i sem mog tate i njenog sina svi muskarci su joj zakleti neprijatelji. Jednog sestrinog momka je i ujela , ili bolje reci izujedala :unsure: A pravo da ti kazem i nije bio za nju tako da nije puno pogresila Da je tad poslusala Mazu nebi je napravio budalom kako je napravio :D Vidi sad ovo jn-maza-p.jpg I Maza spava u posteljini ( u ciju uspe da se uvuce , ovaj put u batinoj ) kao i Leon

Katastrofa od ljudi ! Ja sa takvim vise ni u redu u posti ne bi stajala ! Svasta cu cuti danas !

Zlato moje, biće valjda prilike da ga vidiš uživo :wub:

A Mazaaaa :wub: :wub: beba mila, medena, jooojj :wub:

Mm je sinoc rekao da prekida svaku saradnju sa njima, jer su jos jednom komentarisali da je kod nas prljavo jer povremeno ulaze macke . A resili smo da vise ni mi necemo ici kod njih, jer kada je neko tako bezobrazan cemu onda to mucenje, vise mi sve to lici na pokondiranu tikvu .

E ako je, ko ih šiša, ne trebaju vam u životu, sramota!

Ko ne voli zivotinje ne voli ni ljude , tako je uvek bilo i bice ! ;)

Upravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maza je prava maza, presladak je :wub:

:o :o ne trebaju ti takvi ljudi u životu <_< Pazi, za buve ok, niko ih ne voli, naravno da niko ne voli da buve skaču po njemu, ali ako vodite računa i redovno prskate, ne vidim u čemu je problem? A još i mačaka da se rešite? Svojih kućnih ljubimaca zbog jedne kafe sa davno izgubljenim rodjacima? Bezobrazluk, treba da ga bude sramota što je uopšte tako nešto predložio! Ne mora ni da dolazi, idite vi kod njih i rešen problem.

Šta mu je tvoj muž odgovorio?

P&P i to ogroman!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ko ne voli zivotinje ne voli ni ljude , tako je uvek bilo i bice ! ;)

ISTINA!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

rt6-404404.jpg

Ovo je ruskinja

c7n-168861.jpg

a ovo je maleni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

rt6-404404.jpg

Ovo je ruskinja

c7n-168861.jpg

a ovo je maleni

Jao, kako su slatke!!! Ja obozavam macke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ko ne voli zivotinje ne voli ni ljude , tako je uvek bilo i bice ! ;)

Potpuno si u pravu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo smo mi :rolleyes: Bas smo poslusni :rolleyes:

ae6-551207.jpg

Slušaju na času :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo smo mi :rolleyes: Bas smo poslusni :rolleyes:

ae6-551207.jpg

Joj preslatki su :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slušaju na času :wub: :wub:

Joj preslatki su :wub:

Ma moj dever drzi keksice u rukama, znaju da nece da dobiju dok ne ispoziraju za foto-sesn :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Valentina pa mace su predivneeeeeeeeeeeeee!!!! Predivne!!!!!

Anchy vec sam videla tvoje medenjake, ali svaki put se odusevim kako su lepi.

A ovo je i nasa taze slicica, jucerasnja

n96-020620.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ovo je i nasa taze slicica, jucerasnja

n96-020620.jpg

Bas je zvrk medeni .

Moracu da slikam moje kuce da ih vidite.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas je zvrk medeni .

Moracu da slikam moje kuce da ih vidite.

Pa sta cekas? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy mozes li da slikas te ranice da vidim jel to kao kod mojih,pa da im i ja dam te tabletice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anchy mozes li da slikas te ranice da vidim jel to kao kod mojih,pa da im i ja dam te tabletice

Pa vec se povlaci, sad sam bas pogledala, skoro da se vise nista ne vidi. Aj slikaj ti tvoje pa cu ti reci da li je isto kao sto je bilo kod nas ;)

Bilo je onako kao odrano, crveno krvavo ali bez krvi ako me razumes, normalno bez dlake na tim mestima, pojavljivalo mu se na sapicama, na 3-4 mesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa vec se povlaci, sad sam bas pogledala, skoro da se vise nista ne vidi. Aj slikaj ti tvoje pa cu ti reci da li je isto kao sto je bilo kod nas ;)

Bilo je onako kao odrano, crveno krvavo ali bez krvi ako me razumes, normalno bez dlake na tim mestima, pojavljivalo mu se na sapicama, na 3-4 mesta.

Nemam foto-aparat,tako da nista od mog slikanja.Da tako izgleda kao sto si opisala.Joj bojim se da im dam lek napamet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.