Imate li kucnog ljubimca

odgovora

Objavljeno

Ehej, parila sam mog psa tako da ako ima zainteresovanih, bice stene maltezera za 4 meseca na prodaju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neko nesto o "plodnim danima" kod pasa? :D

Imam mladu zenku haskija i odraslog muzjaka, zenka je u prvom teranju pa je trebalo da je "sacuvamo", i cuvali smo je tako punih 16 dana, danas smo ih prvi put pustili zajedno, sat vremena su se ponasali normalno, medjutim kad smo ih zatvorili u boks posle pola sata, oni se "zalepili"... Da li je moguce da ipak ne ostane skotna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neko nesto o "plodnim danima" kod pasa? :D

Imam mladu zenku haskija i odraslog muzjaka, zenka je u prvom teranju pa je trebalo da je "sacuvamo", i cuvali smo je tako punih 16 dana, danas smo ih prvi put pustili zajedno, sat vremena su se ponasali normalno, medjutim kad smo ih zatvorili u boks posle pola sata, oni se "zalepili"... Da li je moguce da ipak ne ostane skotna?

Moguće je, ali isto tako je moguće i da dobijete male haskije, avuuuuuuuuu :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neko nesto o "plodnim danima" kod pasa? :D

Imam mladu zenku haskija i odraslog muzjaka, zenka je u prvom teranju pa je trebalo da je "sacuvamo", i cuvali smo je tako punih 16 dana, danas smo ih prvi put pustili zajedno, sat vremena su se ponasali normalno, medjutim kad smo ih zatvorili u boks posle pola sata, oni se "zalepili"... Da li je moguce da ipak ne ostane skotna?

I ja imam zenku koja nikako nece da se ebe,bezobraznica izgleda neda pre udaje.

Dobijaju dva puta godisnje,pratis kada prokrvari traje oko 10-tak dana posle toga od 7 do 15 dana treba da se pai.I zaista mora da se slepe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neko nesto o "plodnim danima" kod pasa? :D

Imam mladu zenku haskija i odraslog muzjaka, zenka je u prvom teranju pa je trebalo da je "sacuvamo", i cuvali smo je tako punih 16 dana, danas smo ih prvi put pustili zajedno, sat vremena su se ponasali normalno, medjutim kad smo ih zatvorili u boks posle pola sata, oni se "zalepili"... Da li je moguce da ipak ne ostane skotna?

moze a i ne mora :) u svakom slucaju brzo ce se vidjeti rezultati,ako sisice pocnu da vise i ona bude malo agresivnija i pocne muzijaka da tjera od sebe znaces :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Haha, duhoviti odgovori... :lol:

Pa mi se malo brinemo, jer joj je prvo teranje, mlada je, ima samo 10 meseci, rekli su nam da treba da preskoci. Videcemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zna li neko nesto o "plodnim danima" kod pasa? :D

Imam mladu zenku haskija i odraslog muzjaka, zenka je u prvom teranju pa je trebalo da je "sacuvamo", i cuvali smo je tako punih 16 dana, danas smo ih prvi put pustili zajedno, sat vremena su se ponasali normalno, medjutim kad smo ih zatvorili u boks posle pola sata, oni se "zalepili"... Da li je moguce da ipak ne ostane skotna?

Cini mi se 13 i 14 dan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobili smo kucnog ljubimca malu činčilu, jako jako je sladak :wub: , jos nema ime, a ja se ne odvajam od njega :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobili smo kucnog ljubimca malu činčilu, jako jako je sladak :wub: , jos nema ime, a ja se ne odvajam od njega :D

Daj sliku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj sliku :)

Slikacu ga danas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja kuca je letos imala teranje prvi put, i nije trajalo tako dugo, samo oko nedelju dana. Nismo je parili jer vlasnici kuce sa kojom je trebala da se pari nisu mogli nesto da se organizuju, ali sledeci put hocemo. Jedino sto ne znam kako da uklavirim kada ce hteti da se pari o_O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tetina ljubav :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

mwp-IMG-04.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

T

mwp-IMG-04.jpg

Jao sto smo porasli , divan je :wub: Kako mi je lepo kad ga vidim u kuci kod vas , moja Lola sirota napolju , nocu se budim i mislim na nju dali joj je zima :( Bas se skenjam zimi zbog nje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da mi je kuca skotna :rolleyes:

Jupiiii, biće malih haskija... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja kuca je letos imala teranje prvi put, i nije trajalo tako dugo, samo oko nedelju dana. Nismo je parili jer vlasnici kuce sa kojom je trebala da se pari nisu mogli nesto da se organizuju, ali sledeci put hocemo. Jedino sto ne znam kako da uklavirim kada ce hteti da se pari o_O

Ivana otprilike na svakih 6 meseci imaju teranje.Kada dobije menstruaciju teranje pocinje,ali one tada nece da se pare.Plodni dani su joj tek 7 do 15 dana nakon menstruacije.To znam otprilike po mojoj kuju.Pa slicno kao i kod nas. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana otprilike na svakih 6 meseci imaju teranje.Kada dobije menstruaciju teranje pocinje,ali one tada nece da se pare.Plodni dani su joj tek 7 do 15 dana nakon menstruacije.To znam otprilike po mojoj kuju.Pa slicno kao i kod nas. :lol:

Moja se parila 16. ili 17. dan nisam sigurna, i izgleda da je skotna, mada veterinar tvrdi da je to nemoguce, u ponedeljak je vodimo kod njega da je pogleda pa da nam kaze zasigurno jel jeste ili nije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupiiii, biće malih haskija... :rolleyes:

Ja se iskreno nadam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, Silvester! :D

Kakav je sladak!

Maybe, ja obozavam macke, kod mojih sam imala sijamca, to je bio moj mezimac, dusica moja, spavao sa mnom u krevetu, kad mi je bila veridba rasplakala sam se sto mi pored svih onih protokola i obicaja nisu dozvolili da odem da ga poljubim pre nego sto sam krenula :( , jao sad sam se rastuzila za njega... Moji ga jos uvek cuvaju, sad se preselio kod sestre u krevet :D

Nazalost nisam mogla da ga povedem sa sobom jer ovde cuvamo macko-ubice <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao maybe kako je sladak :wub: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehej, parila sam mog psa tako da ako ima zainteresovanih, bice stene maltezera za 4 meseca na prodaju ;)

Da nemam tri dzukca, kupila bih ja. :lol: :lol: :lol: Kad sam procitala post, kontam da spomenem mm, kao da kupimo Tasi. Mislim da bi me u top strpao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi prva da kazes da je macak Silvester, mada je on dobio ime po jednom drugom crtanom macoru, na koga je bas podsecao kao mace ...

Jao, kako se bese zvao ovaj macak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da nemam tri dzukca, kupila bih ja. :lol: :lol: :lol: Kad sam procitala post, kontam da spomenem mm, kao da kupimo Tasi. Mislim da bi me u top strpao.

'Oces haskija? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.