Imate li kucnog ljubimca

odgovora

Objavljeno

:( :( :( Jadnicak :( :( :( pa kako je to uspeo ?

Pala mu je daska za peglanje na nogu :( jos je osamucen od anestezije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga, vec satima je izbezumljen i trese se, mnogo mi ga je zao :( :( :( valjda ce biti dobro nogica, hvala NSanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ga, vec satima je izbezumljen i trese se, mnogo mi ga je zao :( :( :( valjda ce biti dobro nogica, hvala NSanja.

Jadnicak, bas mi je zao :( nadam se da ce se oporaviti :unsure: . Mogu misliti kako se istraumirao :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mila je preslatka :rolleyes: , samo da pitam jer je to cist jazavicar ili ostrodlaki brak jazavicar. Mi cuvamo ostrodlake brak jazavicare, imamo dve zenke i jednog muzijaka, pa mi Mila lici na njih... sve u svemu preslatki su, vole da se maze, a tek kad te pogledaju svojim tuzno maznim okicama nemozes biti ravnodusan.

Coki je bas ineresatan i lep, mace su posebni drugari.

Hvala :rolleyes: ,to je jedna divna kuca.Ne znam koja je vrsta jazavicara jer meni su samo rekli -jazavicar i tako sam je i prihvatila.Inace je jako pametna i druzeljubiva a Coku obozava :rolleyes:

Moj Bubi je danas slomio nogu i morali su da mu je operisu. Tako sam tuzna :(

joj jadnicak :( Ali nemoj da tugujes kad ga popusti anestezija sve ce biti ok.Mi smo pretrnuli kad smo macka kastrirali.Ja sam se toliko bila uplasila za njega da sam ga dizala da stoji onako pod anestezijom,a on uneyvereno gleda,trese se,pada,mjauce ....uh...na nasu veliku zalost ostale su mu traume iz tog perioda i sad se trza na svaki susanj.valjda mu je u tom trenutku kad je bio opijen i paljenje upaljaca delovalo kao tresak. :(

Samo neka se dobro naspava i stavite mu vode pored da moze da popije kad bude pocela anes.da popusta jer ce verovatno biti zedan.Dusa mala :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, svasta se ovde izdesavalo.

VelNes kako je Mila sada?

NSanja kako je Lola sada?

Miva kako je Bubi?

Moj Svrca je danas primio prvu vakcinu!!!!

Da li mogu da se pojave neke nus pojave???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh, svasta se ovde izdesavalo.

VelNes kako je Mila sada?

NSanja kako je Lola sada?

Miva kako je Bubi?

Moj Svrca je danas primio prvu vakcinu!!!!

Da li mogu da se pojave neke nus pojave???

Mila je sada kao nova ,hvala Bogu,bas me je zabrinula :( .I mi cemo koji dan da otvorimo zdravstvenu knjizicu i da primimo prvu bocu :rolleyes: .Ne bi trebalo da lose reaguje na vakcinu,mozda neka blaga temperaturica ali nista strasno.Nemoj ga samo kupati dan-dva.Pomazi Svrcu u moje ime .Ljubac :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mila je sada kao nova ,hvala Bogu,bas me je zabrinula :( .I mi cemo koji dan da otvorimo zdravstvenu knjizicu i da primimo prvu bocu :rolleyes: .Ne bi trebalo da lose reaguje na vakcinu,mozda neka blaga temperaturica ali nista strasno.Nemoj ga samo kupati dan-dva.Pomazi Svrcu u moje ime .Ljubac :wub:

Sta sta nema kupanja??? UH!!!!

Mazim ga samo tako, dupanger je on jedan mali lopovski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta sta nema kupanja??? UH!!!!

Mazim ga samo tako, dupanger je on jedan mali lopovski

Ne, ne, nikako nema kupanja dok ne isprima sve vakcine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Miva, nadam se da je kučkić bolje danas :)

VelNes, bravo za Milu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, ne, nikako nema kupanja dok ne isprima sve vakcine.

Kako bwe dok ne isprima sve vakcine???

Pa sledeca mu je tek za 21 dan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Usmrdece se bwe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako bwe dok ne isprima sve vakcine???

Pa sledeca mu je tek za 21 dan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Usmrdece se bwe

Zašto bi se usmrdeo? Je l' ima dodira sa ostalim psima, je l' se valja po govancima i mokraći? Nemoj ga tako često kupati, ne valja, upropastićeš mu dlaku. Po ovome, imam utisak da ga kupate na par dana :( ne valja to Luna, veruj mi. Em je mali, em nije isprimao sve potrebne vakcine, em ne valja zbog dlake, bez obzira što koristiš šampon za pse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zašto bi se usmrdeo? Je l' ima dodira sa ostalim psima, je l' se valja po govancima i mokraći? Nemoj ga tako često kupati, ne valja, upropastićeš mu dlaku. Po ovome, imam utisak da ga kupate na par dana :( ne valja to Luna, veruj mi. Em je mali, em nije isprimao sve potrebne vakcine, em ne valja zbog dlake, bez obzira što koristiš šampon za pse.

P&P

Stvarno nemas potrebe, on je u kuci uglavnom, ako izadje napolje pa se isprlja operi mu samo sapice mlakom vodom i toliko. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zašto bi se usmrdeo? Je l' ima dodira sa ostalim psima, je l' se valja po govancima i mokraći? Nemoj ga tako često kupati, ne valja, upropastićeš mu dlaku. Po ovome, imam utisak da ga kupate na par dana :( ne valja to Luna, veruj mi. Em je mali, em nije isprimao sve potrebne vakcine, em ne valja zbog dlake, bez obzira što koristiš šampon za pse.

Ma kakvi, prodje 10 dana min pa ga kupamo. A po malo svrlja po dvoristu, a kisica je pa je sve blatnajvo. I da, kada mm stigne kolima sa posla, provuce se ispod kola - da li mozete da zamislite na sta posle toga lici?!

P&P

Stvarno nemas potrebe, on je u kuci uglavnom, ako izadje napolje pa se isprlja operi mu samo sapice mlakom vodom i toliko. ;)

To moze - pa meni je i to kupanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke drage pomagajte.

Ne znam sta mu je? Naucijeo je vrlo brzo da piski napolju - stane ispred ulaznih vrata i trazi da ga pustimo. Vec je to odavno uhodano. Danas mi se 4 puta upiskio u kuci, a ulazna vrata otvorena i on izadje (samo na trem) i uredno se vrati. I umesto napolju piski u kuci.

Sta sad to treba da znaci?????????????????????

Odspavao je partiju, izasli smo napolje, piskio, vratili se unutra, igrao se, izlazio-ulazio i kad pogledam a ono barice :blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Luna, kad se tako uprlja možeš mlakom vodom da ga prebrišeš, a jednom u 10 dana možeš da napraviš kupku od jabukovog sirćeta i vode, razmera 1:2 slobodno ga istrljaj s' tim. To em ubija miris em se dlaka sjaji. A ovo često kupanje stvarno ne valja, pogotovo jer je mali, nije im još izgradjen imunitet a i može da dobije perut od silnog kupanja, bez obzira na šampon, koža se pored dlake uništi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke drage pomagajte.

Ne znam sta mu je? Naucijeo je vrlo brzo da piski napolju - stane ispred ulaznih vrata i trazi da ga pustimo. Vec je to odavno uhodano. Danas mi se 4 puta upiskio u kuci, a ulazna vrata otvorena i on izadje (samo na trem) i uredno se vrati. I umesto napolju piski u kuci.

Sta sad to treba da znaci?????????????????????

Odspavao je partiju, izasli smo napolje, piskio, vratili se unutra, igrao se, izlazio-ulazio i kad pogledam a ono barice :blink: :blink: :blink:

Joj dušo moja, ne ide to tako lako, nažalost, koliko će još vremena proći dok definitivno ne bude prestao da piški po kući. Mislim da on zna šta treba da radi, ali, već ti jednom rekoh, oni si mali i ne mogu još uvek da kontrolišu bešiku, upiške se čas posla. Ali, znaš šta je još moguće, hoće od vakcine mnogo da piške, ili bilo koje injekcije, čas posla ga potera, to je moguće objašnjenje zašto je izašao na trem a piškio u kući, u sekundi ga poteralo. Prati situaciju, ako sutradan bude opet po starom, ako traži da izadje napolje, onda je definitivno od vakcine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj dušo moja, ne ide to tako lako, nažalost, koliko će još vremena proći dok definitivno ne bude prestao da piški po kući. Mislim da on zna šta treba da radi, ali, već ti jednom rekoh, oni si mali i ne mogu još uvek da kontrolišu bešiku, upiške se čas posla. Ali, znaš šta je još moguće, hoće od vakcine mnogo da piške, ili bilo koje injekcije, čas posla ga potera, to je moguće objašnjenje zašto je izašao na trem a piškio u kući, u sekundi ga poteralo. Prati situaciju, ako sutradan bude opet po starom, ako traži da izadje napolje, onda je definitivno od vakcine.

I danas je u nekoliko navrata trazio napolje, to me i buni. A od kada je poceo da piski napolju nije unutra napravio nikada baricu, a sada ovo. Brinem se za dupangera malog? Znas kako je meden i sav pufnast i vragolast, medenjak moj mali

erx-180520.jpg

Kada pogleda onim svojim oketima milica moja mala ...

P.S.Papiric u pozadini je njegovih sapica delo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I danas je u nekoliko navrata trazio napolje, to me i buni. A od kada je poceo da piski napolju nije unutra napravio nikada baricu, a sada ovo. Brinem se za dupangera malog? Znas kako je meden i sav pufnast i vragolast, medenjak moj mali

erx-180520.jpg

Kada pogleda onim svojim oketima milica moja mala ...

P.S.Papiric u pozadini je njegovih sapica delo :lol:

Zlato, kako je porastao :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zlato, kako je porastao :wub: :wub:

Si videla :wub: :wub: dupanger jedan, uvlakac pod kozu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubi je bolje :) Nije vise upasen, ali je tek nocas izasao od ispod vitrine. Tek tada je pio vodu i jeo. Danas skakuce na tri nogice i veseo je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubi je bolje :) Nije vise upasen, ali je tek nocas izasao od ispod vitrine. Tek tada je pio vodu i jeo. Danas skakuce na tri nogice i veseo je.

Mukica mala. Bitno je da je dobro milica mala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I danas je u nekoliko navrata trazio napolje, to me i buni. A od kada je poceo da piski napolju nije unutra napravio nikada baricu, a sada ovo. Brinem se za dupangera malog? Znas kako je meden i sav pufnast i vragolast, medenjak moj mali

erx-180520.jpg

Kada pogleda onim svojim oketima milica moja mala ...

P.S.Papiric u pozadini je njegovih sapica delo :lol:

aaa MASALA raste!! Srce jedno.Meni je Mila par dana za redom kakila u kuci :blink: ODLEPILA SAM bila...valjda je imala problem sa stomakom ali sad je iskorenila to kakanje na sred kuce.Ali Svrca je jos mali,malo ga tupni po guzi pa ce prestati,a moze biti i od vakcine :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je od vakcine, jer je vrlo brzo shvatio gde treba da se ide u wc :lol:

Uplasio me je juce nekoliko put. Mislim da je imao malu temperaturicu, pa to piskenje - srecom vratio se u normalu.

Sinoc me je uplasilo to sto ima kao neke bele fleke, pecate, sta li na bokovima - sa jedne strane 3 fleke sa druge 5. To nije imao ranije. Znam da je imao buvice, jer se grickao i ceskao, a rekli nam da ne sme nista da se stavlja pre vakcine. PA smo mu sinoc odmah stavili kapi na kozu, vidim da se skoro uopste vise ne secka.

Sunce mi je fino sinoc rekla da je to verovatno alergija na buvice, ali se bas plasim. Pokusavam da ga dooooooooooooobro ispregledam, a on se igra i ne da, da li ima jos negde.

VelNes, bitno je da je Mila shvatila gde i sta treba, dusica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je od vakcine, jer je vrlo brzo shvatio gde treba da se ide u wc :lol:

Uplasio me je juce nekoliko put. Mislim da je imao malu temperaturicu, pa to piskenje - srecom vratio se u normalu.

Sinoc me je uplasilo to sto ima kao neke bele fleke, pecate, sta li na bokovima - sa jedne strane 3 fleke sa druge 5. To nije imao ranije. Znam da je imao buvice, jer se grickao i ceskao, a rekli nam da ne sme nista da se stavlja pre vakcine. PA smo mu sinoc odmah stavili kapi na kozu, vidim da se skoro uopste vise ne secka.

Sunce mi je fino sinoc rekla da je to verovatno alergija na buvice, ali se bas plasim. Pokusavam da ga dooooooooooooobro ispregledam, a on se igra i ne da, da li ima jos negde.

VelNes, bitno je da je Mila shvatila gde i sta treba, dusica

Eto :) da znaš da će tako biti svaki put kad primi neku vakcinu ili injekciju.

Zašto se plašiš? Pa nije to ništa strašno, proći će. I sama si napisala da je bolje od kada ste mu stavili kapi na kožu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.