Imate li kucnog ljubimca

odgovora

Objavljeno

Milica medena :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: jooooj, što volim male, blesave štence, stalno pričam kako bi' volela da provedem ceo dan sa gomilom štenaca oko sebe, neka ih bude 100, 200, 300, kol'ko hoćeš, samo da ih mazim, štipkam, pipkam za onu bebeću, mekanu dlakicu :wub: :wub:

Jao jeste sav je pufnast i dlaka mu je kao svila, paperjasta a trbic ruzicas i mekan, vreo, sapetine meeeeeeeeeeeeekane a videla si jos ruzicati jastucici, i kao ima neke brcice na nusci - vrisak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao jeste sav je pufnast i dlaka mu je kao svila, paperjasta a trbic ruzicas i mekan, vreo, sapetine meeeeeeeeeeeeekane a videla si jos ruzicati jastucici, i kao ima neke brcice na nusci - vrisak

Ma da bre, andjeo mali :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a ovako paja maca; nema pojma gde se nalazi

2dw-Photo0.jpg

Zna i da visi naglavacke, samo sto ne padne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a ovako paja maca; nema pojma gde se nalazi

2dw-Photo0.jpg

Zna i da visi naglavacke, samo sto ne padne

Hehe, kako je luda! Onaj moj ludak jednom tako pao sa radijatora :lol: i odmah ustao kao da se nista nije desilo i vratio se da spava :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe, kako je luda! Onaj moj ludak jednom tako pao sa radijatora :lol: i odmah ustao kao da se nista nije desilo i vratio se da spava

Hihihi i ovaj moj to zna da uradi, padne sa stolice i kao nista se nije desilo. A inace je macor, a mi mislili da je macka :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel Mila ta za koju si se juce izborila? Bas je slatka :wub: :wub: :wub:

ooooda jeste ...ima usi kao carape :lol:

Hihihi i ovaj moj to zna da uradi, padne sa stolice i kao nista se nije desilo. A inace je macor, a mi mislili da je macka :P

hihihiihihi i mi smo imali takav problem :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehe, kako je luda! Onaj moj ludak jednom tako pao sa radijatora :lol: i odmah ustao kao da se nista nije desilo i vratio se da spava :lol:

a nas sa kreveta,tako da mi je to poznata situacija :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si VelNes? t1940.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo Mila pozira za tete sa Bebca B)

xeh-140520.jpg

Mila pava.

mln-140520.jpg

Opet Mila pava,a coki ceka da nahranimo ribice Bobi,Ami ,Keti i kornjacu Koraciju

a5n-140520.jpg

r3h-140520.jpg

Ovo Coki posmatra da li se hranjenje vrsi po propisu :rolleyes:

foc-140520.jpg

i za kraj Coki uziva gledajuci razigrani cetverac

jj3-140520.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iace da se pohvalim da su mm i Coki super prihvatili Milu kao i ona njih.Jedino sam ja zapostavljena u celoj prici. Jos malo cu spavati na terasi posto i kuca i maca spavaju izmedju mm i mene u krevetu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si VelNes? t1940.gif

tuuu sam draga :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iace da se pohvalim da su mm i Coki super prihvatili Milu kao i ona njih.Jedino sam ja zapostavljena u celoj prici. Jos malo cu spavati na terasi posto i kuca i maca spavaju izmedju mm i mene u krevetu :lol:

Joj, zauzese ti mesto u krevetu :lol:

Koliko ti zivotinja imas :o Blago tebi :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, zauzese ti mesto u krevetu :lol:

Koliko ti zivotinja imas :o Blago tebi :rolleyes:

imam jos jednu macu zove se Mačica i kucu za dvoriste Akija :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iace da se pohvalim da su mm i Coki super prihvatili Milu kao i ona njih.Jedino sam ja zapostavljena u celoj prici. Jos malo cu spavati na terasi posto i kuca i maca spavaju izmedju mm i mene u krevetu :lol:

To je predivno jedino me brine sto spavaju u krevetu sa vama.

Moj Svrca ima kutiju za paj, koja je nocu u spavacoj sobi ali nema pristup krevetu inace bih mu turic uzarila.

Prva Milina slika gde pozira me je razoruzala potpuno. Predivna je!!!

Nisi se hvalila da imas i ribice i kornjacu bwe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je predivno jedino me brine sto spavaju u krevetu sa vama.

Moj Svrca ima kutiju za paj, koja je nocu u spavacoj sobi ali nema pristup krevetu inace bih mu turic uzarila.

Prva Milina slika gde pozira me je razoruzala potpuno. Predivna je!!!

Nisi se hvalila da imas i ribice i kornjacu bwe

:o To sam se malo pre setila da se pohvalim,tj.da sam zaboravila da se pohvalim :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovo Mila pozira za tete sa Bebca B)

xeh-140520.jpg

Sve su slike lepe, ali ovu sam citirala jer je božanstvena, lutka prava, obožavam jaze :wub: i što da ne spavaju sa vama? meni je to preslatko, ja kad odem kod mojih Leon obavezno spava sa mnom :wub: čist je, zdrav je, svako veče kad se vrati iz šetnje brišu mu se šape i vlažnim peškirom se ceo prebriše jer se valja po travi, igra se sa drugim psima, itd....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, moja zenka je u teranju, a ovaj put planiramo da je stvarno sacuvamo, mora jadnica jos da se oporavi i jos malo da se raskrupnja. I tako su sada odvojeni, i to je kuknjava po dvoristu, a posto nju ne pustamo iz boksa on dodje do nje ona izbaci glavu napolje a on je ljubi :wub: Mnogo mi ih je zao, al sta da im radim, to je za njeno dobro :( A i okotila bi se u sred jula meseca, najgore vreme za male haskije!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, moja zenka je u teranju, a ovaj put planiramo da je stvarno sacuvamo, mora jadnica jos da se oporavi i jos malo da se raskrupnja. I tako su sada odvojeni, i to je kuknjava po dvoristu, a posto nju ne pustamo iz boksa on dodje do nje ona izbaci glavu napolje a on je ljubi :wub: Mnogo mi ih je zao, al sta da im radim, to je za njeno dobro :( A i okotila bi se u sred jula meseca, najgore vreme za male haskije!

:wub: :wub: pate :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub: :wub: pate :)

Aha :(

Ponekad se pitam sto se mm tako ne ponasa kad sam ja "u teranju" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha :(

Ponekad se pitam sto se mm tako ne ponasa kad sam ja "u teranju" :lol:

:lol: moraš malo dupencetom da mu zamahneš ispred nosa, da oseti ljubavni zov :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, moja zenka je u teranju, a ovaj put planiramo da je stvarno sacuvamo, mora jadnica jos da se oporavi i jos malo da se raskrupnja. I tako su sada odvojeni, i to je kuknjava po dvoristu, a posto nju ne pustamo iz boksa on dodje do nje ona izbaci glavu napolje a on je ljubi :wub: Mnogo mi ih je zao, al sta da im radim, to je za njeno dobro :( A i okotila bi se u sred jula meseca, najgore vreme za male haskije!

Jao kako pate, mukice

Sta ti je ljubav!!!!!

:lol: moraš malo dupencetom da mu zamahneš ispred nosa, da oseti ljubavni zov :lol::P

b0214.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: moraš malo dupencetom da mu zamahneš ispred nosa, da oseti ljubavni zov :lol::P

:lol: Ko ova moja bestija :lol: Moram da Fatam njene fore, vi's kako ovaj odlepio ;)

A kako ti je Leon? Jel mu bolje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eve ja nasata Saricka

s8u-DSC002.jpg

c6x-106010.jpg

A eve ni gi i ripkite

9wf-DSC019.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eve ja nasata Saricka

A eve ni gi i ripkite

Jao, srecica mala, kako je slatka :wub:

A i ribice su divne :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Ko ova moja bestija :lol: Moram da Fatam njene fore, vi's kako ovaj odlepio ;)

A kako ti je Leon? Jel mu bolje?

Pa to ti kažem, mora da oseti miris ljubavi :lol:

Bolje je srce moje, danas bi trebalo na kontrolu da idu, to je onaj pseći kašalj, ne znam da l' si čula za njega. Prenosi se sa psa na psa i uvek može da se vrati dok organizam ne stekne imunitet. Već je imao pre par meseci i sad opet, nema temperaturu, čista su mu pluća, a šlajm mu stoji u grlu i ne može da ga izbaci, pa se muči :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.